System rejestracji dostarcza STS-TIMING

IV Lipnowski Bieg Uliczny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.09.2018

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DOBRUCHOWSKA EMILIA1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
2DOBRUCHOWSKA EMILIA1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
3GABRYELSKI MARCIN1982WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
4GOMULAK JAN1948LUBANIEPOLSKA
5GÓRCZYŃSKI ZBIGNIEW1989FABIANKIGKS FABIANKIPOLSKA
6KŁODZIŃSKI KAROL1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
7KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKPOLSKA
8KRYSZCZUK SŁAWOMIR1976RYPINPOLSKA
9ŁUCZAK RADOSŁAW1979TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
10MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOZABIEGANI. CZERNIKOWOPOLSKA
11NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃ12WOGPOLSKA
12PALMA MIROSŁAW1959TORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA
13SIKUT ARKADIUSZ1974TORUN12WOGPOLSKA
14SZYMAŃSKI MICHAŁ1981TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
15WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAM TORUŃPOLSKA

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
2CHOJNACKA KAROLINA1979TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
3DANISZEWSKI MARCIN2000DRZONOWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
4DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOSOŁTYSPOLSKA
5DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA
6DZIĘGIEL ANDŻELIKA1989TORUŃGKS FABIANKIPOLSKA
7FIJAŁKOWSKA PIOTR1969SIERPCPOLSKA
8FRYDRYCH BOZENA1957WARSZAWAPOLSKA
9GOCZYŃSKI WALDEMAR1977SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
10GOŁĘBIEWSKI KAMIL1994LIPNOPOLSKA
11GRĄBCZEWSKI GRZEGORZ1970WŁOCŁAWEKPOLSKA
12GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUNPODGORZ TORUŃPOLSKA
13JABŁOŃSKA OLIWIA2002LUBIEŃ KUJAWSKIOSP KRZEWIEPOLSKA
14JABŁOŃSKA OLIWIA2002LUBIEŃ KUJAWSKIPOLSKA
15JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCTKKF KUBUŚPOLSKA
16KAMINSKI STEFAN1947TORUNREKREACJAPOLSKA
17KOWALSKI MACIEJ1980RADOMICEANWIL TEAMPOLSKA
18KRYSZTOFORSKI SEBASTIAN1975WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPOLSKA
19LASKOWSKA KAROLINA1983FABIANKIGKS FABIANKIPOLSKA
20LIWIŃSKI JAKUB1970GDYNIAPOLSKA
21LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
22MARCINIAK ŻANETA1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
23MAREK HENRYK1947WARSZAWAPOLSKA
24MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
25MILAK ARKADIUSZ1969WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLSKA
26OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
27PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCPOLSKA
28PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCPOLSKA
29PIASECKI ARKADIUSZ1974WŁOCŁAWEKPOŁUDNIE WŁOCŁAWEKPOLSKA
30RYBSKI MACIEJ1974ZIMNY ZDRÓJPOLSKA
31STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
32STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
33SZAŁCZYŃSKI SŁAWOMIR1971LIPNOLKKK LIPNOPOLSKA
34SZŁYK MACIEJ1975INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA
35SZTENDEREWICZ RENATA1982WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA
36SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WSKPOLSKA
37TOMASIK PAWEŁ1991WŁOCŁAWEKPOLSKA
38TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1993RYPINPLASTMET RYPINPOLSKA
39TUCHALSKI MAREK1955RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
40WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988LUBICZ GÓRNYPOLSKA
41ZARECKI PIOTR1985ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
42ZIEMLEWICZ PIOTR1999SKĘPEPOLSKA
43ZIMECKA WIKTORIA1999LUBANIEPOLSKA
44ZŁAKOWSKA EWELINA1984WIELGIEPOLSKA
45ZWOLIŃSKI SEBASTIAN1996LIPNOPOLSKA
46ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
47ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW1984TORUŃPOLSKA
48ŻYTOWIECKI DAWID1982RYPINKB LECH RYPINPOLSKA