System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XII Memoriał Huberta "Bercika" Manteuffla - Wyścig o puchar Burmistrza Miasta Marki

Lista startowa / Start List

Data imprezy
28.07.2018

KIDS - Maluchy - ok. 250m (2012 i młodsi)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

FUN - Dzieci starsze - ok. 3,5 km (2002 - 2011)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Standard - ok. 17 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK PAWEŁ1982MARKIACCELERATING POLAND BIKE TEAMPOLSKA
2BEHNKE PRZEMYSŁAW1982PŁOCKPOLSKI KLUB MTBPOLSKA
3BIIALIK JUREK1962WARSZAWAJUREK TEAMPOLSKA
4DOLIŃSKI DANIEL1982MARKIPOLSKA
5GÓRECKI MARIUSZ1974LEGIONOWOPOLSKA
6GUZENDA MICHAŁ2002MARKIMCP BIKE TEAMPOLSKA
7JACEK ORYCH1978MARKIPOLSKA
8JANICKI GRZEGORZ1978MARKIZERWANI Z ŁAŃCUCHAPOLSKA
9JANKOWSKI DARIUSZ1973OLSZEWNICA STARAWIELISZEW HERON TEAMPOLSKA
10MATYNIA DARIUSZ1983MARKIMCPBIKETEAMPOLSKA
11MATYSZCZAK DAMIAN2001WARSZAWAKLUB KENKOPOLSKA
12MICHALAK ARTUR1981POLSKALOTTOPOLSKA
13MIKLASZEWSKI DANIEL1988WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLSKA
14ONIŚK DAMIAN2001ŁOCHÓWWERTEPOWIEC ŁOCHÓWPOLSKA
15PAPIS PAWEŁ1978MARKIMCP BIKE TEAMPOLSKA
16POLITOWSKI KRZYSZTOF1978WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLSKA
17PRZESŁAW ARTUR1966WARSZAWA-WESOŁAPOLSKA
18PRZYBYLSKI PIOTR1981WIĄZOWNAGO SPORT AK SPED TEAMPOLSKA
19ROMANOWSKI KAMIL1981MARKIWYSPORTOWANI RACING TEAMPOLSKA
20ŚMIECHURSKI ROBERT1966KOBYŁKABEPS RACING TEAMPOLSKA
21WASIAK TADEUSZ1975STARY KRASZEWNASZ NIKE TEAMPOLSKA
22ZAKRZEWSKI ANDRZEJ1976WARSZAWAPOLSKA
23ZALEWSKA ANNA1995MARKIPOLSKA
24ZIELIŃSKI ADAM1978ZIELONKAPOLSKA

Sport - ok. 51 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARANOWSKI MICHAŁ1980DZIEKANÓW LEŚNYADIOSTRY.PLPOLSKA
2BILICKI PAWEŁ1990PŁOŃSKAGR PŁOŃSKPOLSKA
3BŁACHUCKI PAWEŁ1981WARSZAWAPOLSKA
4BOJDZIŃSKA EWELINA1984WARSZAWAVELCREDOPOLSKA
5BUJAN MICHAŁ1991WIĄZOWNAGO SPORT AK SPEDPOLSKA
6CHRUŚLAK MARCIN1983WARSZAWAMGG DOBRY KURS TEAMPOLSKA
7DEMCZUK EWA1973WARSZAWASKLEP ROWEROWY.PL NEWAGEFITNESSPOLSKA
8JANAS MAREK1990WARSZAWAPOLSKA
9KOSKO MAGDALENA1984ZĄBKIMCP BIKE TEAMPOLSKA
10MACIEJEWSKI MARIUSZ1969ŁBISKAPOLSKI KLUB MTBPOLSKA
11MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1973WARSZAWAKLINIKA ROWERÓWPOLSKA
12MAJKOWSKI KRZYSZTOF1994DOBRZYŃMAJKOWSKI-INSTALACJE.PLPOLSKA
13OSYTEK JOANNA1974MARKIPOLSKA
14RADZISZEWSKA KATARZYNA1991WARSZAWAMCP BIKE TEAMPOLSKA
15ROSZKOWSKI JACEK1988MARKIMCP BIKE TAEMPOLSKA
16SAWA ROBERT1976TURKAINŻYNIERIA ROWEROWA LUBLINPOLSKA
17SOCHA TOMASZ1964ŁÓDŹ4 MTB IMMERGAS ŁÓDŹPOLSKA
18SOMOW DARIUSZ1962WARSZAWAIGT MTB TEAMPOLSKA
19SZEWCZYK PAWEŁ1977WARSZAWASZEWCZYK MTBPOLSKA
20UCZKIEWICZ JAREK1975WARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMPOLSKA