System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA MAZURY 2019

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALBIŃSKA ANNA1990BIAŁA PISKAPOLSKA
2BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNPOLSKA
3DRZEWIECKA KATARZYNA1976IŁAWAPOLSKA
4KACZOROWSKA MARTYNA1983SOCHACZEWPOLSKA
5KALINOWSKI JAROSŁAW1979OLSZTYNANDERS TEAMPOLSKA
6KĘDZIORA MACIEJ1978OSTRÓDATRIKENDOPOLSKA
7KORWIEL RAFAŁ1984OSTRÓDA-SZAFRANKIZEGARKISPORTOWE.PLPOLSKA
8KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOLSKA
9KULAS PIOTR1974MRĄGOWOOSPKRUTYN1POLSKA
10LENARD DANIEL1987OLSZTYNPOLSKA
11NAWROT PAWEŁ1981CIECHANÓWPOLSKA
12NOWAKOWSKA EDYTA1992MORĄGPOLSKA
13OLSZEWSKA BEATA1983PASYMPOLSKA
14PIWOWARSKI ADAM1974SZCZYTNOPOLSKA
15RUDZIŃSKI ANDRZEJ1974JONKOWOMŁYNAGO-JONKOWO BIEGAPOLSKA
16SOWA RENATA1973ELBLĄGPOLSKA
17ŚLIWIŃSKI BARTŁOMIEJ1968WARSZAWAPOLSKA
18WASZKIEWICZ EWA1978WARSZAWAGANG ANIELICPOLSKA
19WEJKUĆ DAWID2002MRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWOPOLSKA
20WILKUS JOANNA1977GDAŃSKMAMA NA PEŁNY ETAT;)POLSKA

U30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAGIŃSKA OLGA1978BIAŁYSTOKPOLSKA
2BAGIŃSKA OLGA1978BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
3BERNACKI KAMIL1973OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
4BERNACKI KAMIL1973OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
5BĘBENEK MAREK1982OLSZTYNAKADEMIA SZTUK WALKI JONKOWOPOLSKA
6BINIAŚ PASTUSIAK ANNA1978NIEMCEPOLSKA
7BRÓZDA TOMASZ1990SKOCZÓWPOLSKA
8CHARKIEWICZ MONIKA1981STRASZYNEKIPA ZRYWPOLSKA
9CHER-KOŻDOŃ BEATA1973CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLSKA
10DĄBROWSKA MARTA1987WARSZAWASBRTWARSZAWAPOLSKA
11DEPTUŁA DOROTA1978LESZNOWOLASBRT WARSZAWAPOLSKA
12DOLIŃSKA AGNIESZKA1990CHORZÓWPOLSKA
13DZIARNOWSKI WŁODEK1960PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPOLSKA
14FAJER MAREK1959MYSZKÓWMYSZKÓW BIEGAPOLSKA
15FEDYSZYN ANNA1984SZCZECINPOLSKA
16FIBICH DOROTA1981KOŚCIERZYNAEKIP ZRYWPOLSKA
17GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
18GODLEWSKI MAREK1978SZCZYTNOPOLSKA
19GODLEWSKI MAREK1978SZCZYTNOPOLSKA
20GOŁEMBECKA BOGUMIŁA1979CHODZIEŻPOLSKA
21GOŁEMBECKI JAKUB1973CHODZIEŻPOLSKA
22GRZESICKA MONIKA1977GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
23HYJEK KAROL1983GIŻYCKOGIŻYCKOPOLSKA
24JAKSZEWICZ SŁAWOMIR1981ELBLĄGJW.4260POLSKA
25JANASZ RAFAL1979WARSZAWAZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
26JARZĘBSKI GRZEGORZ1977WARSZAWAPOLSKA
27JASIŃSKA NATALIA1982SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
28KACZOROWSKI RYSZARD1964OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLSKA
29KNOZOWSKI MARCIN1989LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLSKA
30KOWNACKA MAGDALENA1975JÓZEFÓWGANG ANIELICPOLSKA
31KOŻDOŃ-CHER JAKUB1985CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLSKA
32KUBICA TOMASZ1978TORUŃPOLSKA
33KUDŁA DOMINIKA1982BIAŁYSTOKPOLSKA
34KULCZYK HANNA1981ZIELONA GÓRAZGZBPOLSKA
35KUNKA PIOTR1983JAKUBÓWTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
36KUNKA PIOTR1983JAKUBÓWTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
37KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
38KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
39KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
40KWIATKOWSKA MAŁGORZATA1976TORUŃPOLSKA
41LATUS KAMILA1986WIDAWASIERADZ BIEGAPOLSKA
42LECHOWSKI JAN1958JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
43MARMUROWICZ KRYSTIAN1976KATOWICEKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOLSKA
44MATUSEWICZ MONIKA1981WARSZAWAPOLSKA
45MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOLSKA
46MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOLSKA
47MIKITA PIOTR1980SZCZYTNOARESZT ŚLEDCZY SZCZYTNO / MORSY SZCZYTNO # RESETPOLSKA
48MOŻDŻYŃSKA LIDIA1989SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
49PALOWSKA JOANNA1992OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
50PASTERNAK JUSTYNA1979ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
51PIETRZYK PAULINA1991SIANÓWPOLSKA
52PIETRZYK PAULINA1991SIANÓWPOLSKA
53PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
54PULKOWSKI DARIUSZ1964OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
55PYDYN REGINA1962ZŁOTÓWPOLSKA
56REMBECKI PIOTR1975DZIAŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
57ROMANOWSKA BEATA1964GDYNIARUN VEGAN TEAMPOLSKA
58RUDNICKA AGATA1969WARSZAWAŚLIMAKI KAMPINOWSKIEPOLSKA
59SAK CEZARY1985KĘTRZYNCZAKISPORT.BLOGSPOT.COMPOLSKA
60SASIN ANDRZEJ1973WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLSKA
61SIEMIĄTKOWSKI ARKADIUSZ1986NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
62STEPANIUK AGNIESZKA1983WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
63SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
64SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
65SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
66SZCZUKIEWICZ ANETA1990POLICEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
67SZNEJFUS BEATA1980PRUSZKÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
68TRZCIŃSKI GRZEGORZ1964PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
69WASIELEWSKI KRZYSZTOF1985RYBNOBIEGAM U KOLESIPOLSKA
70WILKUS NORBERT1976GDAŃSKBIEGAMWSPIERAMMOTYWUJEPOLSKA
71WITKOWSKA MARIA1953KATOWICEKLUB KRÓLIKA STEFANAPOLSKA
72WOJCIESZAK KLAUDIA1979LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
73WOJNOWSKI JAROSŁAW1978KĘTRZYNPOLSKA
74WOJNOWSKI JAROSŁAWA1978KĘTRZYNPOLSKA
75WYSOCKI MARIUSZ1974BIELSK PODLASKIBIEGAM BO CHCĘPOLSKA
76ZAGOŻDŻON PIOTR1970BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
77ZAŁĘCKI MICHAŁ1982WARSZAWAPOLSKA
78ZAŁĘCKI MICHAŁ1982WARSZAWALOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
79ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
80ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
81ŻEBROWSKA BEATA1970OSTROŁĘKAREEBOK RUN CREW OSTROŁĘKAPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APANOWICZ ANGELIKA1975WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
2BAGIŃSKA OLGA1078BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
3BANY ROBERT1973SOKOŁÓWEKKB TKKF "PROMYK " CIECHANÓWPOLSKA
4BURDA KAMIL1982SORKWITYOSP SORKWITYPOLSKA
5CHMARA RAFAŁ1976BYDGOSZCZAMBARPOLSKA
6CHYŻEWSKA KATARZYNA1980OLSZTYNRUNNING WITH WOLVESPOLSKA
7DUDEK AGNIESZKA1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
8DUDZIAK PIOTR1975KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINPOLSKA
9DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ1984PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKAPOLSKA
10FIBICH DOROTA1981KOŚCIERZYNAEKIP ZRYWPOLSKA
11GARCORZ DAWID1994DZIELNAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
12GOŁEMBECKI JAKUB1973CHODZIEŻPOLSKA
13GRUSZECZKA PATRYK1985GRUDZIĄDZPOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
14GRZEBIELUCH KATARZYNA1981RYBNIKLEDWOZIPIEPOLSKA
15GRZESICKI JAROSŁAW1971GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
16JANASZ RAFAL1979WARSZAWAWYJAZDOWI BIEGACZEPOLSKA
17JANASZ RAFAL1979WARSZAWAWYJAZDOWI BIEGACZEPOLSKA
18JANKOWSKI GRZEGORZ1975BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAPOLSKA
19KACPRZAK PAWEŁ1984SITKÓWKA-NOWINYPOLSKA
20KALMARCZYK PIOTR1978OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
21KANIA MARIAN1973RYBNIKLEDWOZIPIEPOLSKA
22KIEZIK ANNA1982OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLSKA
23KLATE ŁUKASZ1978ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
24KOCZAJ ANNA1977PISZRUNNING WITH WOLVESPOLSKA
25KOŚCIUK DOROTA1885BIAŁYSTOKPOLSKA
26KUNDYS KAROLINA1983WARSZAWA#WAWRZYNTEAMPOLSKA
27KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPOLSKA
28MACIEJEWSKI MICHAŁ1977POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLSKA
29MILCZAREK RYSZARD1973OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
30MRÓZ AGA1979BIAŁYSTOKBSBPOLSKA
31NOWICKI ANDRZEJ1963WARSZAWAPOLSKA
32OLSZAK ZENON1964WARSZAWAWYBIEGANIE MPKPOLSKA
33PARWICKA ANNA1983KĘTRZYNCROSSBOXFIT KETRZYNPOLSKA
34PASTERNAK JUSTYNA1979ŁOMIANKIWYJAZDOWI BIEGACZEPOLSKA
35PÓŁTORAK KRZYSZTOF1982BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLSKA
36PRZYGODZKA ANNA1982NIEPOLOMICETEAM DORIS KRAKOWPOLSKA
37PUCHAŁA EWELINA1986KATOWICEDA VINCI TEAMPOLSKA
38PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
39PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
40PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
41RETMANIAK SYLWIA EWA1987WARSZAWADRUŻYNA TVNPOLSKA
42ROCZKOWSKI ARTUR1965RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
43RUDZIŃSKI RADOSLAW1980BIAŁOGARDTRYGŁAW TYCHOWOPOLSKA
44RUDZIŃSKI RADOSŁAW1980BIAŁOGARDTRYGŁAW TYCHOWOPOLSKA
45RYGLEWICZ TOMASZ1981JEDLICZENIGHT RUNNERSPOLSKA
46SADOWSKI RAFAŁ1986OSOWICZECHŁOPCY CHORTENOWSCYPOLSKA
47SKRZYNIARZ EWA1989SITKÓWKA-NOWINYPOLSKA
48STACHURA MARIUSZ1970KOLUSZKIPOLSKA
49STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃSPCPOLSKA
50STOLARSKI JACEK1969GDANSKPOLSKA
51SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA1992WARSZAWAPOLSKA
52SZAŁKOWSKI MARIUSZ1975BARTĄGBOBRY Z KOBRYPOLSKA
53SZOŁUCHA MAREK1987OSTRÓDAPOLSKA
54SZUBERT AGNIESZKA1979USTRONIE MORSKIEKOŁOBRZEG BIEGAPOLSKA
55SZUBERT MARCIN1977USTRONIE MORSKIEPOLSKA
56SZYDŁOWSKI ADRIAN1987BIAŁYSTOKCHŁOPCY CHORTENOWCYPOLSKA
57ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
58WALENCIK GRZEGORZ1982ELBLĄGKEEPMOVINGPOLSKA
59WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNELEKTRYK TEAMPOLSKA
60WOJEWODA MACIEJ1987JEZIERZYCEVEGE RUNNERSPOLSKA
61WRZESIŃSKA JOANNA1978BYDGOSZCZ#FORDONRUNNERS #BIEGIPUSZCZYBYDGOSKIEJPOLSKA
62WRZESZCZ EDYTA1976IŁOWADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
63ZAJĄC ALICJA1991POZNAŃPOLSKA
64ZAWADZKA BEATA1971ZGIERZPOLSKA
65ŻUKOTYŃSKA JULITA1980GRUPAPOLSKA

MAZURY Ultra-Trail®

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI MACIEJ1989GNIEZNODRINK TEAMPOLSKA
2AWIZEN KAMILA1981PURDAPOLAND
3BARTOSZEWICZ JAN1982BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
4BĄK ADAM1960KIELCEPOLSKA
5BOGACKI SLAWEK1973BRZOZÓWKA K.TORUNIAULTRAVEGEWALKERPOLSKA
6BOROWSKI ADAM1978INOWROCŁAWPOLSKA
7BRZEZIŃSKI MARIUSZ1983OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
8BUTOR ARKADIUSZ1976MAŁKINIA GÓRNAOSTRÓW BIEGAPOLSKA
9CHODOROWICZ KAMIL1989MORĄGLEŚNY CROSSPOLSKA
10CICHY KRZYSZTOF1972GÓRKI WIELKIEOPONY SERAFINOWSKIPOLSKA
11DĄBROWSKI MACIEJ1994GIEDAJTYMŁYNAGOPOLSKA
12DOMURAD SEBASTIAN1975BEŁCHATÓWPOLSKA
13ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA1978OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAPOLSKA
14FADEREWSKI MATEUSZ1992MYSZYNIECPOLSKA
15FERENC ADRIAN1992PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKRACJIE W PISZUPOLSKA
16GASTOŁ DOROTA1979ELBLĄGGASTOŁKIPOLSKA
17GASTOŁ JAROSŁAW1973ELBLĄGGASTOŁKIPOLSKA
18GRUDZIŃSKI ERNEST1963ZAMBRÓWBURZYN-BIEBRZA TEAMPOLSKA
19GUZIKOWSKA KAMILA1982OLSZTYNKLUB WYSOKOGÓRSKI OLSZTYNPOLSKA
20HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
21HOFFMAN SEBASTIAN1974WARSZAWAPOLSKA
22KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
23KATANOWSKA ELWIRA1977SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLSKA
24KAWIECKI PAWEŁ1994NIDZICAAKADEMIAMUZYCZNABIEGAPOLSKA
25KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
26KULESZA MIKOŁAJ1985OLSZTYNGRUPA DBK OLSZTYNPOLSKA
27LESZCZYŃSKI CEZARY1970GDAŃSK3SZÓSTKIPOLSKA
28LEWARDOWSKI KONRAD1970POZNAŃKTB KUNY STRZESZYNPOLSKA
29MARSZAŁKOWSKI MIROSŁAW1978PIOTROWICECENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃ / PASJONACI SŁUPCAPOLSKA
30MICHALSKA JOANNA1981GNIEZNOVELUXPOLSKA
31MICHALSKI ADAM1980GNIEZNODRINK TEAMPOLSKA
32MORUS TOMEK1974DUBIELMARATON LEŚNY KWIDZYNPOLSKA
33MROZOWSKI DARIUSZ1974RUMIAPARKRUN RUMIAPOLSKA
34NORWA SYLWESTER1972PATKÓWREBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
35OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA1973KATOWICEKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOLSKA
36PACZESNY SEWERYN1970ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
37PĘKALA PAWEŁ1978RYTWIANYSTARIS STASZÓWPOLSKA
38PIECHOL SEBASTIAN1986MAJDAN KOZIC DOLNYCH1910 ON TOURPOLSKA
39PIOTROWSKI MATEUSZ1992SIERAKOWICEPOLSKA
40PIÓRKOWSKI MARCIN1983GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUBPOLSKA
41PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
42RODAK ZBIGNIEW1983STRZEGOMGRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"POLSKA
43RULAK JERZY1981WARSZAWAPOLSKA
44RUSIŃSKI RADEK1975SUWAŁKISUWALSKI KULUB KARATEPOLSKA
45RYGLEWICZ TOMASZ1981JEDLICZENIGHT RUNNERSPOLSKA
46SOBOCZYŃSKI CEZARY1975BUKWAŁDAMATORPOLSKA
47STANKIEWICZ PIOTR1979BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWPOLSKA
48STEFANIAK MARCIN1976ŁĘCZYCEPOLSKA
49STODULSKI KRZYSZTOF1978KRZYŻANÓWKUTNO BIEGAPOLSKA
50SULEWSKI MACIEJ1976OSTROŁĘKAPOLSKA
51SUSKI JÓZEF1978ŁÓDZAGB TORFYPOLSKA
52ŚLĘCZKA DAMIAN1980RZESZÓWPOLSKA
53ŚLUSARCZYK PAWEŁ1983ŚRÓDBORÓWPOLSKA
54TUROWSKI PRZEMYSŁAW1978SOCHACZEWNC+POLSKA
55UBYCH MARCIN1977ŁÓDŹPOLSKA
56ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKAL.K.S.ISKRA JASZKOWAPOLSKA
57WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
58WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
59WOLSZAKIEWICZ TOMASZ1963RADOMPOLSKA
60WÓDKIEWICZ MACIEJ1971TULCEMACIEJÓWKA BIEGAPOLSKA
61WÓDKIEWICZ MACIEJ1971TULCEMACIEJÓWKA BIEGAPOLSKA
62WRÓBEL DARIUSZ1973WARSZAWA#TEAM_ZABIEGANEDNIPOLSKA
63WRÓBEL DARIUSZ1973WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
64ZAKRZEWSKI MACIEJ1973RUMIAPOLSKA
65ZIĘTEK JAKUB1978SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLSKA