System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA MAZURY 2019

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALBIŃSKA ANNA1990BIAŁA PISKAPOLSKA
2BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNPOLSKA
3DRZEWIECKA KATARZYNA1976IŁAWAPOLSKA
4KACZOROWSKA MARTYNA1983SOCHACZEWPOLSKA
5KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOLSKA
6KULAS PIOTR1974MRĄGOWOOSPKRUTYN1POLSKA
7KULCZYCKI JAN1950GDAŃSKPOLSKA
8LENARD DANIEL1987OLSZTYNPOLSKA
9NOWAKOWSKA EDYTA1992MORĄGPOLSKA
10OLSZEWSKA BEATA1983PASYMPOLSKA
11PIWOWARSKI ADAM1974SZCZYTNOPOLSKA
12RUDZIŃSKI ANDRZEJ1974JONKOWOMŁYNAGO-JONKOWO BIEGAPOLSKA
13SOWA RENATA1973ELBLĄGPOLSKA
14ŚLIWIŃSKI BARTŁOMIEJ1968WARSZAWAPOLSKA
15WASZKIEWICZ EWA1978WARSZAWAGANG ANIELICPOLSKA
16WILKUS JOANNA1977GDAŃSKMAMA NA PEŁNY ETAT;)POLSKA
17WÓJCIK TOMASZ1978IŁAWAPOLSKA

U30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI RADOSŁAW1987SZCZECINVEGE RUNNERS / WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
2BAGIŃSKA OLGA1978BIAŁYSTOKPOLSKA
3BAGIŃSKA OLGA1978BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
4BERNACKI KAMIL1973OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
5BERNACKI KAMIL1973OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
6BINIAŚ PASTUSIAK ANNA1978NIEMCEPOLSKA
7CHARKIEWICZ MONIKA1981STRASZYNEKIPA ZRYWPOLSKA
8CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF1980OSTRÓDAPOLSKA
9CHER-KOŻDOŃ BEATA1973CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLSKA
10DĄBROWSKA MARTA1987WARSZAWASBRTWARSZAWAPOLSKA
11DEPTUŁA DOROTA1978LESZNOWOLASBRT WARSZAWAPOLSKA
12DOLIŃSKA AGNIESZKA1990CHORZÓWPOLSKA
13DZIARNOWSKI WŁODEK1960PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPOLSKA
14FAJER MAREK1959MYSZKÓWMYSZKÓW BIEGAPOLSKA
15FEDYSZYN ANNA1984SZCZECINPOLSKA
16GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
17GODLEWSKI MAREK1978SZCZYTNOPOLSKA
18GODLEWSKI MAREK1978SZCZYTNOPOLSKA
19HYJEK KAROL1983GIŻYCKOGIŻYCKOPOLSKA
20JAKSZEWICZ SŁAWOMIR1981ELBLĄGJW.4260POLSKA
21JANASZ RAFAL1979WARSZAWAZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
22JARZĘBSKI GRZEGORZ1977WARSZAWAPOLSKA
23JASIŃSKA NATALIA1982SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
24KACZOROWSKI RYSZARD1964OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLSKA
25KNOZOWSKI MARCIN1989LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLSKA
26KOŻDOŃ-CHER JAKUB1985CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLSKA
27KUDŁA DOMINIKA1982BIAŁYSTOKPOLSKA
28KULCZYK HANNA1981ZIELONA GÓRAZGZBPOLSKA
29KUNKA PIOTR1983JAKUBÓWTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
30KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
31KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
32KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
33KWIATKOWSKA MAŁGORZATA1976TORUŃPOLSKA
34LATUS KAMILA1986WIDAWASIERADZ BIEGAPOLSKA
35LECHOWSKI JAN1958JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
36MARMUROWICZ KRYSTIAN1976KATOWICEKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOLSKA
37MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOLSKA
38MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOLSKA
39MIKITA PIOTR1980SZCZYTNOARESZT ŚLEDCZY SZCZYTNO / MORSY SZCZYTNO # RESETPOLSKA
40MOŻDŻYŃSKA LIDIA1989SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
41PALOWSKA JOANNA1992OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
42PASTERNAK JUSTYNA1979ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
43PIETRZYK PAULINA1991SIANÓWPOLSKA
44PIETRZYK PAULINA1991SIANÓWPOLSKA
45PULKOWSKI DARIUSZ1964OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
46PYDYN REGINA1962ZŁOTÓWPOLSKA
47REMBECKI PIOTR1975DZIAŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
48ROMANOWSKA BEATA1964GDYNIARUN VEGAN TEAMPOLSKA
49RUDNICKA AGATA1969WARSZAWAŚLIMAKI KAMPINOWSKIEPOLSKA
50SAK CEZARY1985KĘTRZYNCZAKISPORT.BLOGSPOT.COMPOLSKA
51SIEMIĄTKOWSKI ARKADIUSZ1986NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
52STEPANIUK AGNIESZKA1983WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
53SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
54SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
55SZATKIEWICZ SŁAWOMIR1980OSTRÓDAPOLSKA
56SZCZUKIEWICZ ANETA1990POLICEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
57SZNEJFUS BEATA1980PRUSZKÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
58ŚWISZCZ SYLWIA1990SZCZECINPOLSKA
59TRZCIŃSKI GRZEGORZ1964PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
60WASIELEWSKI KRZYSZTOF1985RYBNOBIEGAM U KOLESIPOLSKA
61WILKUS NORBERT1976GDAŃSKBIEGAMWSPIERAMMOTYWUJEPOLSKA
62WITKOWSKA MARIA1953KATOWICEKLUB KRÓLIKA STEFANAPOLSKA
63WOJCIESZAK KLAUDIA1979LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
64WOJNOWSKI JAROSŁAW1978KĘTRZYNPOLSKA
65WOJNOWSKI JAROSŁAWA1978KĘTRZYNPOLSKA
66WYSOCKI MARIUSZ1974BIELSK PODLASKIBIEGAM BO CHCĘPOLSKA
67ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
68ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
69ŻEBROWSKA BEATA1970OSTROŁĘKAREEBOK RUN CREW OSTROŁĘKAPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APANOWICZ ANGELIKA1975WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
2BAGIŃSKA OLGA1078BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
3DUDEK AGNIESZKA1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
4DUDZIAK PIOTR1975KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINPOLSKA
5DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ1984PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKAPOLSKA
6GARCORZ DAWID1994DZIELNAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
7GRUSZECZKA PATRYK1985GRUDZIĄDZPOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
8GRZEBIELUCH KATARZYNA1981RYBNIKLEDWOZIPIEPOLSKA
9JANKOWSKI GRZEGORZ1975BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAPOLSKA
10KACPRZAK PAWEŁ1984SITKÓWKA-NOWINYPOLSKA
11KALMARCZYK PIOTR1978OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
12KANIA MARIAN1973RYBNIKLEDWOZIPIEPOLSKA
13KIEZIK ANNA1982OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLSKA
14KLATE ŁUKASZ1978ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
15KOŚCIUK DOROTA1885BIAŁYSTOKPOLSKA
16KUNDYS KAROLINA1983WARSZAWA#WAWRZYNTEAMPOLSKA
17KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPOLSKA
18MACIEJEWSKI MICHAŁ1977POZNAŃCONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLSKA
19MRÓZ AGA1979BIAŁYSTOKBSBPOLSKA
20PARWICKA ANNA1983KĘTRZYNCROSSBOXFIT KETRZYNPOLSKA
21PÓŁTORAK KRZYSZTOF1982BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLSKA
22PUCHAŁA EWELINA1986KATOWICEDA VINCI TEAMPOLSKA
23PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
24PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
25PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
26RETMANIAK SYLWIA EWA1987WARSZAWADRUŻYNA TVNPOLSKA
27ROCZKOWSKI ARTUR1965RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
28SADOWSKI RAFAŁ1986OSOWICZECHŁOPCY CHORTENOWSCYPOLSKA
29SKRZYNIARZ EWA1989SITKÓWKA-NOWINYPOLSKA
30STACHURA MARIUSZ1970KOLUSZKIPOLSKA
31STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃSPCPOLSKA
32SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA1992WARSZAWAPOLSKA
33SZAŁKOWSKI MARIUSZ1975BARTĄGBOBRY Z KOBRYPOLSKA
34SZUBERT AGNIESZKA1979USTRONIE MORSKIEKOŁOBRZEG BIEGAPOLSKA
35SZYDŁOWSKI ADRIAN1987BIAŁYSTOKCHŁOPCY CHORTENOWCYPOLSKA
36ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
37WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNELEKTRYK TEAMPOLSKA
38WRZESIŃSKA JOANNA1978BYDGOSZCZ#FORDONRUNNERS #BIEGIPUSZCZYBYDGOSKIEJPOLSKA
39WRZESZCZ EDYTA1976IŁOWADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
40ZAJĄC ALICJA1991POZNAŃPOLSKA
41ZAWADZKA BEATA1971ZGIERZPOLSKA
42ŻUKOTYŃSKA JULITA1980GRUPAPOLSKA

MAZURY Ultra-Trail®

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI MACIEJ1989GNIEZNODRINK TEAMPOLSKA
2AWIZEN KAMILA1981PURDAPOLAND
3BARTOSZEWICZ JAN1982BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
4BĄK ADAM1960KIELCEPOLSKA
5BOGACKI SLAWEK1973BRZOZÓWKA K.TORUNIAULTRAVEGEWALKERPOLSKA
6BOROWSKI ADAM1978INOWROCŁAWPOLSKA
7BRZEZIŃSKI MARIUSZ1983OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
8BUTOR ARKADIUSZ1976MAŁKINIA GÓRNAOSTRÓW BIEGAPOLSKA
9CHODOROWICZ KAMIL1989MORĄGLEŚNY CROSSPOLSKA
10DĄBROWSKI MACIEJ1994GIEDAJTYMŁYNAGOPOLSKA
11DOMURAD SEBASTIAN1975BEŁCHATÓWPOLSKA
12ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA1978OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAPOLSKA
13FERENC ADRIAN1992PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKRACJIE W PISZUPOLSKA
14GRUDZIŃSKI ERNEST1963ZAMBRÓWBURZYN-BIEBRZA TEAMPOLSKA
15GUZIKOWSKA KAMILA1982OLSZTYNKLUB WYSOKOGÓRSKI OLSZTYNPOLSKA
16HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
17HOFFMAN SEBASTIAN1974WARSZAWAPOLSKA
18KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
19KALITA TOMEK1968BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
20KATANOWSKA ELWIRA1977SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLSKA
21KAWIECKI PAWEŁ1994NIDZICAAKADEMIAMUZYCZNABIEGAPOLSKA
22KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
23LESZCZYŃSKI CEZARY1970GDAŃSK3SZÓSTKIPOLSKA
24LEWARDOWSKI KONRAD1970POZNAŃKTB KUNY STRZESZYNPOLSKA
25MICHALSKA JOANNA1981GNIEZNOVELUXPOLSKA
26MICHALSKI ADAM1980GNIEZNODRINK TEAMPOLSKA
27MORUS TOMEK1974DUBIELMARATON LEŚNY KWIDZYNPOLSKA
28MROZOWSKI DARIUSZ1974RUMIAPARKRUN RUMIAPOLSKA
29OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA1973KATOWICEKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOLSKA
30PACZESNY SEWERYN1970ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
31PĘKALA PAWEŁ1978RYTWIANYSTARIS STASZÓWPOLSKA
32PIECHOL SEBASTIAN1986MAJDAN KOZIC DOLNYCH1910 ON TOURPOLSKA
33PIÓRKOWSKI MARCIN1983GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUBPOLSKA
34RODAK ZBIGNIEW1983STRZEGOMGRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"POLSKA
35RUSIŃSKI RADEK1975SUWAŁKISUWALSKI KULUB KARATEPOLSKA
36RYGLEWICZ TOMASZ1981JEDLICZENIGHT RUNNERSPOLSKA
37SOBOCZYŃSKI CEZARY1975BUKWAŁDAMATORPOLSKA
38STANKIEWICZ PIOTR1979BIAŁYSTOKGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWPOLSKA
39STODULSKI KRZYSZTOF1978KRZYŻANÓWKUTNO BIEGAPOLSKA
40SULEWSKI MACIEJ1976OSTROŁĘKAPOLSKA
41SUSKI JÓZEF1978ŁÓDZAGB TORFYPOLSKA
42ŚLĘCZKA DAMIAN1980RZESZÓWPOLSKA
43ŚLUSARCZYK PAWEŁ1983ŚRÓDBORÓWPOLSKA
44UBYCH MARCIN1977ŁÓDŹPOLSKA
45WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
46WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
47WRÓBEL DARIUSZ1973WARSZAWA#TEAM_ZABIEGANEDNIPOLSKA
48ZAKRZEWSKI MACIEJ1973RUMIAPOLSKA
49ZIĘTEK JAKUB1978SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLSKA