System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: OBORNIKI

Lista startowa / Start List

Data imprezy
08-09.06.2019

Bieg FORMOZA NIGHT CHALLENGE 4026m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSZAK OLGA1986ŚRODA WLKPSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
2BUDZAŁEK GRZEGORZ1963MYSŁAKÓWPOLSKA
3FÓRMANIAK ILONA1992ŚRODA WLKPSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
4GĘBALSKI PAWEŁ1978LUBINSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
5KALOTA MARCEL2000POZNAŃWAR HAWKSPOLSKA
6KOMORNICKI KRZYSIEK1977OBORAPOLSKA
7KUCHARSKA ALICJA1983TULCESTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
8KUCHARSKI KRZYSZTOF1982TULCESTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
9MACIĄG MAREK2001JABŁONOWO POMORSKIEWAR HAWKSPOLSKA
10MACIĄG MAREK2001JABŁONOWO POMORSKIEWAR HAWKSPOLSKA
11NOWAK ARKADIUSZ1980JANOWIEC WLKPSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
12PAPIERSKI PAWEŁ1989JANOWIEC WLKPSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
13PAZIEWSKI ANDRZEJ1972KOWANÓWKOKUNA KOWANÓWKOPOLSKA
14RACHUBINSKI PIOTR1974POZNAŃSTOWARZYSZENIE PAINTBALL POZNAŃPOLSKA
15ROSA ALEKSANDER ROSA 3 GREEN1985POZNAŃPOLSKA
16SKRZYPCZAK PRZEMEK1992POZNAŃSTOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCEPOLSKA
17STEFANIAK ADAM1985PUSZCZYKOWOPUSZCZAPOLSKA
18STEFANIAK ADAM1985PUSZCZYKOWOPUSZCZAPOLSKA
19SZYSZKA SLAWOMIR1971WARSZAWAPOLSKA
20TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
21TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
22WOJTASIEWICZ MAREK1973KATOWICEWOLONTARIUSZE HUNT RUNPOLSKA
23WOJTASIEWICZ WIKTORIA2003KATOWICEWOLONTARIUSZE HUNT RUNPOLSKA

Bieg na 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEJSKI ROMAN1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
2BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
3BONOWICZ-RUMIŃSKA JOANNA1981OBORNIKIINIEMAMOCNIPOLSKA
4DĄBROWSKI RADEK1980PABIANICEHUSARIARACE TEAMPOLSKA
5DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ8 KPBOTPOLSKA
6DZIANKOWSKA OLIWIA1999WĄBRZEŹŃOPOLSKA
7GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZNCIA BYDGOSZCZPOLSKA
8GÓRECKI WOJCIECH1973STĄPORKÓWPOLSKA
9GUZANEK ŁUKASZ1986SZCZEECIN....POLSKA
10JAKIMCZUK RAFAŁ1985BRANIEWOPOLSKA
11JANICKA DANA1978MIŁORADZICEWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLSKA
12JANICKA DANA1978MIŁORADZICEWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLSKA
13JANUSZEWSKI BARTŁOMIEJ1990PIŁAPOLSKA
14JARMUŻEK SYLWIA1971SZEWCEPOLSKA
15KAPUŚCIŃSKI BARTEK2003ZIELONA GÓRATERTET22POLSKA
16KARCZEWSKI ADAM1988CHMIELNOPOLSKA
17KASPERSKI ANDRZEJ1976JELENIA GÓRAPOLSKA
18KASPRZAK MIŁOSZ2000KOTLINPOLSKA
19KLOCEK KUBA2000KOTUNPOLSKA
20KLUCZYŃSKI KAMIL1984OPALENICASZWAGIER TEAMPOLSKA
21KLUCZYŃSKI KAMIL1984OPALENICASZWAGIER TEAMPOLSKA
22KOWALCZYK ANGELIKA1989GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
23KRUPA KAROLINA1985PIŁAPOLSKA
24KRYBUS ARTUR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
25KULPIŃSKI ARKADIUSZ1984KAMIONKIPOLSKA
26ŁYSAKOWSKI MICHAŁ1985OBORNIKIPOLSKA
27MAC PAULINA1993ŁAŃCUTPOLSKA
28MACIEJEWSKI MACIEK1991POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLSKA
29MAJ MAGDALENA1984ROKIETNICAPOLSKA
30MANIKOWSKI MIKOŁAJ2001BYDGOSZCZMANIKOWSKYPOLSKA
31MARKIEWICZ AGNIESZKA1975STARE BABICEDZIADY OCRPOLSKA
32MARKIEWICZ AGNIESZKA1975STARE BABICEPOLSKA
33MIKLER SZYMOB1991JAROCINPOLSKA
34MIKLER SZYMON1991JAROCINPOLSKA
35MLYNARSKI MATEUSZ1990WROCŁAWPOLSKA
36MOSKAL MARTA1996STOLNOPOLSKA
37MOSKALUK PRZEMYSŁAW1980POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
38MUCHAJER DAWID1978POZNAŃPOLSKA
39MYSZKOWSKI DANIEL1990WIELEŃTARZANI WRZESZCZYNAPOLSKA
40OWCZAREK MARCIN1994WOLA KSIĄŻĘCA 42POLSKA
41PAPROCKI RAFAŁ1981BYDGOSZCZSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
42PERZYNA JUSTYNA1983PIŁAPOLSKA
43PERZYNA KRZYSZTOF1982PIŁAPOLSKA
44PIĄTKOWSKI PATRYK1998WARSZAWAKANGURKIPOLSKA
45PILAWSKI RYSZARD1974CZARNKÓWBERNEX TEAMPOLSKA
46PLEBANEK KAROL1990WŁOSZCZOWADOG'S BLOODPOLSKA
47ROSA ALEKSANDER1982TORUŃOLOOPOLSKA
48ROSA ALEKSANDER1978POZNAŃPOLSKA
49RUEFFRECK ADAM1989PIŁAPOLSKA
50RUTKOWSKI PAWEŁ1985WARSZAWAAZTEKO.PLPOLSKA
51SCHABOWSKA_CIERACH ANNA1986PIŁAKETTLEBELLS GYM FACTORY PIŁAPOLSKA
52SELIGA ANIA 'CZAKI'1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
53SERAFIN DAMIAN1995SZCZECINEKPOLSKA
54SERAFIN DAMIAN1995POZNAŃPOLSKA
55STEFANIAK ADAM1985PUSZCZYKOWOPUSZCZAPOLSKA
56STRENG DAWID1981STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
57SZYMAŃSKI RAFAŁ1974IDZIKOWICEPOLSKA
58TADEUSZ KRZYSZTOF1990WOLSZTYNPOLSKA
59TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOLSKA
60TRYBA DANIEL1991KOWALEDĄB KURASZKÓWPOLSKA
61WACHOWIAK JAREK1972PUSZCZYKOWOALPATPOLSKA
62WALCZAK GRZEGORZ1983POZNAŃPOLSKA
63WARDA JUSTYNA1992WARSZAWAHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
64WLAŹLAK DAMIAN1992KSAWERÓWDROGA DO ULTRAPOLSKA
65WŁODARCZYK MATEUSZ1996WOLA KRZYSZTOPORSKAPOLSKA
66WOLNY BŁAŻEJ1999WAPIENNIKBYLE DOBIECPOLSKA
67WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
68ZYCH MONIKA1984PIŁAKETTLEBELLS GYM FACTORY PIŁAPOLSKA
69ZYDORCZYK MONIKA1988PODDEBICEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
70ŻYŁA MACIEJ1974ŻARYPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEJSKI ROMAN1983STĘSZEWBODY ATR WARRIORSPOLSKA
2ASDAS ASDFA1985POZNANASDAPOLSKA
3DEPTA MICHAŁ DEPTA2018RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
4FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAPOLSKA
5GLAZIŃSKI WALDEMAR1975TORUŃ81BLPPOLSKA
6GRALEWICZ MAGDALENA1977MUROWANA GOŚLINATEAMPOLSKA
7GRALEWICZ MAGDALENA1977MUROWANA GOŚLINAA TEAMPOLSKA
8GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
9HOROKHOVSKYI IVAN1997GRODZISK MAZOWIECKICOMBAT TJWPOLSKA
10JACKOWSKA MONIKA1976BEDZINNO TEAMPOLSKA
11JANIK GRZEGORZ1980WARSZAWACOMBAT TJWPOLSKA
12KACZANOWSKI SŁAWOMIR1986POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNPOLSKA
13KOENIG PATRYK1989RACIBORZTEAM EKOOKNA RUNNERSPOLSKA
14KOLASIŃSKA JOANNA1980BYDGOSZCZ81BLPPOLSKA
15KOSTRZEWA MATEUSZ1996KLUCZEWOCOMBAT TJWPOLSKA
16MASŁOWSKI REMIGIUSZ1986ŁAGÓWREMIPOLSKA
17MICZEK MICHAŁ1981RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
18MIERZWA ALEKSANDER1978RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS TEAMPOLSKA
19PLEWKO ŁUKASZ1981GLOGÓWPOLSKA
20RAJTAR DAMIAN1995DOBIEŻYNGARB TEAMPOLSKA
21SOBOLEWSKI PATRYK1985WARSZAWACOMBAT TJWPOLSKA
22SOWIŃSKI PAWEŁ1980WILKÓWKGHM ZG-RUNPOLSKA
23STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃ81 BLPPOLSKA
24STYCHANSKA DOROTA1981SZCZANIECPOLSKA
25STYCHANSKA DOROTA1981SZCZANIECTRANSFITMACJAPOLSKA
26STYCZEŃ ŁUKASZ1981PIŁA100NA100POLSKA
27SZAŁAPSKI PRZEMYSŁAW1990GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
28SZYMKOWIAK MARCIN1986POZNANDREJK SPORT &-EVENTSPOLSKA
29TEST_KOSZULKA JAKUB1988RYPINPOLSKA
30TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
31TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
32WACHOL MATEUSZ1990WARSZAWACOMBAT TJWPOLSKA
33WALEWSKI PRZEMEK1966POZNAŃWOBPOLSKA
34WEISS PATRYK1987NOWY TOMYŚLPROSTO Z MAURITIUSAPOLSKA
35WIDERSKI MACIEJ1971POZNAŃGLAS-TECHPOLSKA
36WILKOWSKI SLAWOMIR1975ŁABISZYNPOLSKA
37WOREK MARCIN1989ŚCINAWARATOWNICY ZG RUDNA TEAM 10POLSKA
38ZALEWSKI PRZEMYSŁAW1978NOWA WIEŚ WIELKA81 BLPPOLSKA
39ZIENTALSKI TOMASZ1983PIŁA100NA100POLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMOWICZ AGATA1994BRZEG DOLNYPOLSKA
2BUDZAŁEK GRZEGORZ1963MYSŁAKÓWPOLSKA
3CHLEBOŚ JAKUB2000SULMIERZYCEPOLSKA
4DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
5DOMBROWSKI DAWID1998KUKOWOPOLSKA
6DZIUBAŁA KAROLINA1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
7GAŁWA DAMIAN1989SZCZECINEKPOLSKA
8GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
9KLICH PAWEL1987JARACZPOLSKA
10KOWALCZYK PRZEMYSŁAW1997KROSNO ODRZAŃSKIEFKRPOLSKA
11KUCHNO MICHAŁ1990BOCHNIAWOLONTARIUSZE HUNT RUNPOLSKA
12KUDRA ALEKSANDRA1981WIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLSKA
13ŁUKASZEWSKI JAKUB1996POZNAŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
14OLSZEWSKI DAMIAN1993BYDGOSZCZPOLSKA
15ROSŁONEK PAWEŁ1985OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
16RUDNICKI PATRYK1993NEKLASIADŁO TEAMPOLSKA
17SKRZYPCZAK ŁUKASZ1985POZNAŃŻARŁACZEPOLSKA
18SKRZYPCZAK ŁUKASZ1985POZNAŃŻARŁACZEPOLSKA
19SKRZYPCZAK ŁUKASZ1985POZNAŃŻARŁACZEPOLSKA
20SŁADKOWSKI KAROL1993WARKAPOLSKA
21SZKLARZEWSKI RAFAŁ1985GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA/ KGHM ZG RUNPOLSKA
22W JALEN2000CHODZIEŻBLACK&WHITEPOLSKA
23WILCZYŃSKI MARIUSZ1981WARKAPOLSKA
24WOJTASIEWICZ MAREK1973KATOWICEWOLONTARIUSZE HUNT RUNPOLSKA
25ZAMRZYCKI PIOTR1995WĄGROWIECPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMOWICZ WOJCIECH2000PRUSZOWICECIEPŁE CHŁOPAKIPOLSKA
2ALEXANDER OSKAR2000BYDGOSZCZS.T.T.POLSKA
3ANDRZEJEWSKA BEATA1998DĄBRÓWKA LEŚNASZYBCY I WŚCIEKŁEPOLSKA
4ANDRZEJEWSKI MICHAŁ1987DĄBRÓWKA LEŚNABRICOPOLSKA
5ANDRZEJEWSKI MICHAŁ1987DĄBRÓWKA LEŚNADZIKIPOLSKA
6BARTKOWIAK ARTUR1982ŁAZISKAFAJAPOLSKA
7BEMBENEK PATRYCJA1996RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
8BLUGE MATEUSZ1992DĄBRÓWKA LEŚNABRICOPOLSKA
9BLUGE MATEUSZ1992DĄBRÓWKA LEŚNADZIKIPOLSKA
10BRATKOWSKA IZABELA1992BYDGOSZCZS.T.T.POLSKA
11BRATKOWSKA MAGDALENA1993BYDGOSZCZS.T.T.POLSKA
12BRATKOWSKI ARKADIUSZ1993BYDGOSZCZS.T.T.POLSKA
13BURAKOWSKI JANUSZ1987JASTROWIEPOLSKA
14CAPAŁA ILONA1992TRZEBIATÓWBŁOTNE KURCZAKIPOLSKA
15DACIUK WITOLD1988OBORNIKIBRICOPOLSKA
16DACIUK WITOLD1988OBORNIKIDZIKIPOLSKA
17GÓRECKA SYLWIA1982PIŁA100/100 SPORTY WALKI PIŁAPOLSKA
18GÓRKA EWELINA1983OPALENICAHUSAR CROSS G.YM.POLSKA
19GRUSZCZYŃSKI PIOTR1985NOWEFAJAPOLSKA
20GRZONKOWSKA NATALIA2001MOSINALICZĄ SIĘ CHĘCIPOLSKA
21JUJA ADRIAN1986STAJKOWOCRAZY TEAMPOLSKA
22KASPRZYCKA ANITA1983OBORNIKIBRICOPOLSKA
23KASPRZYCKA ANITA1983BĄBLINDZIKIPOLSKA
24KLAWIŃSKI ERNEST1982WĄGROWIECFAJAPOLSKA
25KOCIOŁEK TOMASZ1993PUSZCZYKOWOBANGER ARMYPOLSKA
26KOWALEWSKI MARIUSZ1998CHODÓWST TEAMPOLSKA
27KRZYŻKOWSKI TOMASZ1992MROCZAPOLSKA
28KRZYŻKOWSKI TOMASZ1992MROCZAPOLSKA
29KRZYŻKOWSKI TOMASZ1992MROCZAPOLSKA
30KRZYŻKOWSKI TOMASZ1992MROCZAPOLSKA
31KUCHARSKA ZUZANNA2000DĄBRÓWKA LEŚNADZIKIPOLSKA
32LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
33ŁAWNICZAK DAREK1985BOGDANOWODZIKI W PYRACHPOLSKA
34MAJKOWSKI DAMIAN1987OBORNIKIPOLSKA
35MAJKOWSKI DAMIAN1987OBORNIKIPOLSKA
36MATYJA KAMIL2002POZNAŃMATYJA CLUBPOLSKA
37MIKOŁAJEWSKA BARBARA1999POZNAŃPOLSKA
38MILANSKI TOMASZ1971SZCZECINPOLSKA
39MISIUNA ŁUKASZ1985BUKHUSAR CROSS G. Y M.POLSKA
40MISIUNA ŁUKASZ1985BUKHUSAR CROSS GYMPOLSKA
41NSEIR ABRAHAM1994WĄGROWIECFAJAPOLSKA
42PERTEK MARIUSZ1990GAJEWOMOUNTAIN BEARSPOLSKA
43PIEKARSKI PIOTR1996WĄGROWIECBRICOPOLSKA
44PIKUS SEBASTIAN1975SKWIERZYNAMOLEXPOLSKA
45POREDA IWONA1972WAŁCZMPOLSKA
46PRĄTNICKI PIOTR1982ZŁOCIENIECJW 1696POLSKA
47PREUSS SZYMON1993CZESZEWOFAJAPOLSKA
48RADOJEWSKI MIKOŁAJ1989POZNAŃPOLSKA
49REISNER DAMIAN1986ROGOŹNOPOLSKA
50SIEKANSKA HANNA1974WIELKAWIESHUSARPOLSKA
51SKIERKA KRYSTIAN1990POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
52STACHOWIAK AGNIESZKA1979BOGDANOWODZIKI W PYRACHPOLSKA
53SUJAK MAREK1994ROZNOWOBRICOPOLSKA
54SUJAK MAREK1994ROZNOWODZIKIPOLSKA
55SUSZEK PATRYK1982OBORNIKIBRICOPOLSKA
56SUSZEK PATRYK1982OBORNIKIDZIKIPOLSKA
57SWIATLY ROBERT1967CHODZIEŻLODOŻERCY CHODZIEŻPOLSKA
58SZCZEPSKA MAGDA1996OBORNIKIBRICOPOLSKA
59ŚLIŻEWSKI WOJCIECH1995ZIELONA GÓRATABAKA TEAMPOLSKA
60TADEUSZAK MICHAŁ1986STAJKOWOCRAZY TEAMPOLSKA
61WINKLER AGATA1985WOJKOWICEDZIKIE FOKIPOLSKA
62WIŚNIEWSKA MARIA1991BRUDZEŃ DUŻYPOLSKA
63WOJTASIEWICZ WIKTORIA2003KATOWICEWOLONTARIUSZE HUNT RUNPOLSKA
64WRÓBLEWSKI ERYK1991SZCZEPANOWOFAST AND WILDPOLSKA
65ZIELIŃSKI MATEUSZ1994CZESZEWOFAJAPOLSKA
66ZWIERKOWSKA ELŻBIETA1979CHORZÓWPOLSKA
67ŻÓŁTOWSKI WOJTEK1994OBORNIKIBRICOPOLSKA
68ŻÓŁTOWSKI WOJTEK1994OBORNIKIDZIKIPOLSKA

Bieg FORMOZA CHALLENGE RECON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BETLEJEWSKI FILIP1983BYDGOSZCZHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
2KASIELSKI RAFAŁ2002WAŁCZWOLF TEAMPOLSKA
3ŁĄCKI ŁUKASZ1981NOWY DWÓR MAZOWIECKIHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
4PAŁASZYŃSKA BEATA1983BYDGOSZCZHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
5PRZYBYSZEWSKA KAROLINA1990BYDGOSZCZHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
6TUSK PAWEŁ1990GDYNIAAMWPOLSKA
7TYKA MARIUSZ1978MIŁKÓWPOLSKA
8URBANIAK ARKADIUSZ1982GOWARZEWOPOLSKA
9URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
10URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
11WIŚNIEWSKI MAREK1976WILCZYNZMASAKROWANIPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CEGIELSKI FILIP2010DABROWKA LESNAPOLSKA
2DOLATA DOMINIK2007DĄBRÓWKA LEŚNAPOLSKA
3DOLATA DOMINIK2007DĄBRÓWKA LEŚNAPOLSKA
4GMOSIŃSKA MAJA2010BYDGOSZCZCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZPOLSKA
5MOŻDŻEŃ MARCEL2007POZNŃPOLSKA
6RUTKOWSKA LAURA2006OBORNIKIPOLSKA
7STACHOWIAK MICHALINA2009OBORNIKIPOLSKA
8WÓJCIK MADOX2006WARSZAWAMADOX TEAMPOLSKA

Bieg Formoza Challenge Couple – 650 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
2ROSA ALEKSANDER ROSA 3 GREEN1957POZNAŃEAWPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB1982RYPINPOLSKA