System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: USTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
28.07.2019

Bieg na 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI PIOTR1976WARSZAWAPKBI TEAMPOLSKA
2BOBINSKA MARTA1985WARSZAWARBSPOLSKA
3DOROBISZ MAGDALENA1981SOSNOWIECSPORT POZIOM450POLSKA
4FOIGT MARTA1994SZCZECINPOLSKA
5GAZIŃSKI MICHAŁ1995ŚWIECIEPOLSKA
6GRYCZ PATRYK1996CIECHANÓWCÓWPOLSKA
7HAUPA WOJCIECH1971USTKAPOLSKA
8JOP-BOGUCKA ANNA1984STRUGAPOLSKA
9KARCZEWSKI ADAM1988CHMIELNOPOLSKA
10KOPCZYŃSKI MICHAŁ1978KOSZALINPOLSKA
11KOWSZ GABRIELA1993BISKUPIECPOLSKA
12KUKLINSKA - NURKOWSKA LUCYNA1973USTKAPOLSKA
13KUKLIŃSKA - NURKOWSKA LUCYNA1973USTKAUSB USTKAPOLSKA
14MAJEWSKI RYSZARD1960DZIERZGONIZKAPOLSKA
15MALANOWSKI DAWID1976JUSZKOWOPOLSKA
16MARCINIAK ANNA1995CIECHANÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
17ONUFREJUK MARCIN1994GÓROWO IŁAWECKIEBEST BEASTSPOLSKA
18OSOWSKA JAGODA1975SMOŁDZINOPOLSKA
19TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
20URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
21WASINSKA IZABELA1983DZIERZGONIZKAPOLSKA
22WASZCZYŃSKI KAMIL1999OLSZTYNPOLSKA
23WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CZAJKOWSKA-JEŻAK AGATA1982USTKAUSB USTKAPOLSKA
2ĆWIGOŃ KINGA1983USTKAPOLSKA
3ĆWIGOŃ KINGA1983USTKAPOLSKA
4DZIWIRZ JAROSŁAW1991MALBORKKRZYŻACYPOLSKA
5DZIWIRZ JAROSŁAW1991MALBORKKRZYŻACYPOLSKA
6GABRYSZAK BARTOSZ1980GRUDZIĄDZGDZ TEAMPOLSKA
7GOŁGOWSKA MAŁGORZATA1975USTKAUSB USTKAPOLSKA
8GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
9KASZUBOWSKI PATRYK2003TCZEWODDZIAŁ SPECJALNY ŻUŁAWKAPOLSKA
10KOENIG PATRYK1989RACIBORZEKOOKNA TEAMPOLSKA
11KONIECZNY PIOTR1974INOWROCŁAWUSB USTKAPOLSKA
12KUKLINSKA - NURKOWSKA LUCYNA1973USTKAUSB USTKAPOLSKA
13ŁUKOMSKI AREK1981WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
14MACHURA ANNA1986JAWORZNOPOLSKA
15MEYER ARKADIUSZ1981GDAŃSKPOLSKA
16MICZEK MICHAŁ1981RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
17NABORCZYK PAWEŁ1996SKOWARCZPOLSKA
18NURKOWSKI MARCIN1971USTKAUSB USTKAPOLSKA
19PELA HANNA1977WODNICAPOLSKA
20PELA HANNA1977WODNICAUSB USTKAPOLSKA
21PELA KRZYSZTOF1975WODNICAUSB USTKAPOLSKA
22PROKOP SARA1996SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
23SIECINSKA EMILIA1981USTKAUSBPOLSKA
24SIECINSKA EMILIA1981USTKAUSBPOLSKA
25SKOCZYŃSKA RENATA1982USTKAUSB USTKAPOLSKA
26SKUMIAL OSKAR1981USTKAUSB USTKAPOLSKA
27SZCZURASZEK KAROL1987ZALASEWOCROSSFATPOZNANPOLSKA
28WEGNER ANETA1980USTKAUSB USTKAPOLSKA
29ZAREMBA PAWEŁ1986GRUDZIĄDZGDZ TEAMPOLSKA
30ZAREMBA PAWEŁ1986GRUDZIĄDZGDZ TEAMPOLSKA
31ZWOLIŃSKA AGNIESZKA1977USTKAUSB USTKAPOLSKA
32ZWOLIŃSKI PAWEŁ1973USTKAUSBPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
2FILIPCZAK KAMIL1977SZCZYTNOSANIT-PLASTPOLSKA
3FILIPKOWSKI JAN1992WARSZAWAPOLSKA
4GAZIŃSKI MICHAŁ1995ŚWIECIEPOLSKA
5JAGODZIŃSKI ŁUKASZ1992CHELMŻAHJ TEAMPOLSKA
6KACZMAREK MARIUSZ1986NOWA SÓLPOLSKA
7KOENIG PATRYK1989RACIBORZEKOOKNA TEAMPOLSKA
8KOZAK PAWEŁ1981GARDNA WIWLKAPOLSKA
9KSIĘŻAK SYLWESTER1983RYBIEEXCELLENT HOUSE TEAMPOLSKA
10KUJACH PAWEŁ1984TCZEWMMA TEAM TCZEWPOLSKA
11MIKUT KRZYSZTOF1975TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
12PROENA MATEUSZ1992MRZEZINOCROSSBOX KASZUBYPOLSKA
13SOWIŃSKI ADRIAN1989SZCZECINPOLSKA
14WOŁODKO SZYMON1980SUWAŁKITOTTENHAM FCPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRODZIUK MACIEJ1994CEWICESAJANPOLSKA
2KELER GRZEGORZ1984GDYNIAPOLSKA
3MICHALIK EDYTA1995NOWY TARGGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
4OLSZEWSKA MONIKA1985AUGUSTOWPOLSKA
5OSOWSKA JAGODA1975WIERZCHOCINOPOLSKA
6SLIZEWSKI WALDEMAR1982GRUDZIĄDZOCR STOMILLPOLSKA
7SOBCZAK SZYMON1986POZNAŃAPSPOLSKA
8TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGUCKA NIKOLA2014STRUGAPOLSKA
2MIKULSKI STANISŁAW2014POZNAŃPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB2012RYPINPOLSKA
4TESTOWY7 JAKUB2008RYPINPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGUCKI ALEKSANDER2011STRUGAPOLSKA
2CZUDOWSKI JAKUB2009SIANÓWPOLSKA
3KŁODARSKI MAKSYMILIAN2009GDAŃSKPOLSKA
4ZIENIEWICZ HUBERT2010SIEMIANICESIWYPOLSKA