System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: USTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
28.07.2019

Bieg na 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKA OLA1988GLINCZFORMA FITNESS KARTUZYPOLSKA
2ADAMSKI PIOTR1976WARSZAWAPKBI TEAMPOLSKA
3BĄK PRZEMYSŁAW1991CHŁOPICE21 DAPLOTPOLSKA
4BEDNARCZYK DARIUSZ1982PRZEMYŚL5 BSPPOLSKA
5BEDNARCZYK DARIUSZ1982PRZEMYŚL5 BSPPOLSKA
6BIERUŃSKI MAREK1981LEDZINYPOLSKA
7BOBINSKA MARTA1985WARSZAWARBSPOLSKA
8BUDZIŃSKI PAWEŁ1979KONIKOWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
9CHEŁMIŃSKI MATEUSZ1983GDAŃSKPOLSKA
10CHMARZYŃSKI DAWID1995ŚWIECIESTREET WORKOUT ŚWIECIEPOLSKA
11DOLNY KRYSTIAN1998CZARNKÓWWYJADACZ TEAMPOLSKA
12DOROBISZ MAGDALENA1981SOSNOWIECSPORT POZIOM450POLSKA
13FOIGT MARTA1994SZCZECINPOLSKA
14FOJUT MARCIN1975BYTONIAMORSY ZBLEWOPOLSKA
15GAJEWSKI RAFAŁ1984ELBLĄGPOLSKA
16GAJEWSKI RAFAŁ1984ELBLĄGPOLSKA
17GAZIŃSKI MICHAŁ1995ŚWIECIEPOLSKA
18GLISZCZYNSKI SYLWESTER1994KARPNOPOLSKA
19GRALINSKI MARCIN1980WROCŁAWAVOCADO PODRÓŻEPOLSKA
20GRALIŃSKI MARCIN1980WROCŁAWAVOCADO PODRÓŻEPOLSKA
21GRYCZ PATRYK1996CIECHANÓWCÓWPOLSKA
22HAUPA WOJCIECH1971USTKAPOLSKA
23JABŁONKA MARIUSZ1974MYSŁOWICEDZIADY OCRPOLSKA
24JOP-BOGUCKA ANNA1984STRUGAPOLSKA
25KAMINSKA KATARZYNA1978KREFELDDEUTSCHLAND
26KARCZEWSKI ADAM1988CHMIELNOSRKPOLSKA
27KOŁCZ ŁUKASZ1983RZESZÓW21 DAPLOTPOLSKA
28KOPCZYŃSKI MICHAŁ1978KOSZALINPOLSKA
29KOWSZ GABRIELA1993BISKUPIECPOLSKA
30KREFT DAWID1987RUMIAPOLSKA
31KRYSTEK NATALIA1984PĘPOWOPOLSKA
32KRZYŻANEK MARTA1979GARDNA WIELKAMOCZYMORDY TEAMPOLSKA
33KUKLINSKA - NURKOWSKA LUCYNA1973USTKAPOLSKA
34LEŚNIAK AGNIESZKA1989WARSZAWAPOLSKA
35LEWANDOWSKI KRYSTIAN1984RUMIABEST TEAMPOLSKA
36LEWANDOWSKI KRYSTIAN1984ELBLĄGPOLSKA
37LEWANDOWSKI PAWEŁ1983NIDZICAPOLSKA
38ŁAWNICZAK JUSTYNA1982ZAKRZEWO#ZABIEGANINOCĄPOLSKA
39ŁAWNICZAK ŁUKASZ1982ZAKRZEWO#ZABIEGANINOCĄPOLSKA
40MAJEWSKI RYSZARD1960DZIERZGONIZKAPOLSKA
41MALANOWSKI DAWID1976JUSZKOWO40 TO NIE WIEKPOLSKA
42MALANOWSKI DAWID1976JUSZKOWOPOLSKA
43MARCINIAK ANNA1995CIECHANÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
44NOWAKOWSKI TOMASZ1978PŁOCKPOLSKA
45ONUFREJUK MARCIN1994GÓROWO IŁAWECKIEBEST BEASTSPOLSKA
46OSOWSKA JAGODA1975SMOŁDZINOPOLSKA
47PAŃCZYK TADEUSZ1972GDYNIAPOLSKA
48REMUS MONIKA1974SŁUPSKBEST BEASTSPOLSKA
49ROMANEK KAMIL1993KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA
50RUSZEWSKA ANNA1976SUWAŁKIPOLSKA
51RUSZEWSKI JAROSŁAW1975SUWAŁKIPOLSKA
52SĘKOWSKI ADAM1993OLSZTYNPOLSKA
53SROKA MARCIN1983POZNANPROPSPOLSKA
54STRENG DAWID1981STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
55TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
56TROJANOWSKI RYSZARD1967KRAKÓWALPHA THPOLSKA
57URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
58WASINSKA IZABELA1983DZIERZGONIZKAPOLSKA
59WASZCZYŃSKI KAMIL1999OLSZTYNPOLSKA
60WEILAND ADRIAN1984SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
61WIĘTCZAK MICHAŁ1990ŁÓDŹPOLSKA
62WIĘTCZAK MICHAŁ1990ŁÓDŹPOLSKA
63WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI MATEUSZ1985POZNAŃTEAM RCFPPOLSKA
2DZIWIRZ JAROSŁAW1991MALBORKKRZYŻACYPOLSKA
3DZIWIRZ JAROSŁAW1991MALBORKKRZYŻACYPOLSKA
4GRUBA PIOTR1986PRZETOCZYNOFORFITERPOLSKA
5GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
6GULATOWSKI RAFAL1982KLUKOWA HUTAPOLSKA
7GULATOWSKI RAFAL1982KLUKOWA HUTAPOLSKA
8GULATOWSKI RAFAL1982KLUKOWA HUTAPOLSKA
9HELLER ŁUKASZ1989GDAŃSKPJOPOLSKA
10HELLER ŁUKASZ1989GDAŃSKPOLSKA
11KASZUBOWSKI PATRYK2003TCZEWODDZIAŁ SPECJALNY ŻUŁAWKAPOLSKA
12KASZUBOWSKI PATRYK2003TCZEWODDZIAŁ SPECJALNY ŻUŁAWKAPOLSKA
13KOENIG PATRYK1989RACIBORZEKOOKNA TEAMPOLSKA
14KRYGER KAMILA1993GDAŃSKFITCASCOPOLSKA
15KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
16LENDA NATALIA1990ŚWINOUJŚCIEMARVELTEAMPOLSKA
17ŁUKOMSKI AREK1981WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
18ŁUNKIEWICZ MATEUSZ1994USTKAUSB USTKA 2POLSKA
19MACHURA ANNA1986JAWORZNOPOLSKA
20MACIEJEWICZ MARCIN1983POZNANRCFPPOLSKA
21MASZTALERZ AGNIESZKA1991STĘSZEWRCFPPOLSKA
22MEYER ARKADIUSZ1981GDAŃSKPOLSKA
23MICZEK MICHAŁ1981RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
24NABORCZYK PAWEŁ1996SKOWARCZPOLSKA
25PAŃCZYK TADEUSZ1972GDYNIADZIK-TAPOLSKA
26PELA HANNA1977WODNICAPOLSKA
27PELA KRZYSZTOF1975WODNICAUSB USTKAPOLSKA
28PLURA SZYMON1990BOGDANOWOTEAM RCFPPOLSKA
29PROKOP SARA1996SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
30SIECINSKA EMILIA1981USTKAUSB USTKA 1POLSKA
31SIECINSKA EMILIA1981USTKAUSB USTKA 1POLSKA
32SKUMIAL OSKAR1981USTKAUSB USTKA 2POLSKA
33SZCZURASZEK KAROL1987ZALASEWOCROSSFATPOZNANPOLSKA
34WEGNER ANETA1980USTKAUSB USTKA 2POLSKA
35ZALIŃSKA ANETA1980USTKAUSB USTKA 1POLSKA
36ZAREMBA PAWEŁ1986GRUDZIĄDZGDZ TEAMPOLSKA
37ZWOLIŃSKA AGNIESZKA1977USTKAUSB USTKAPOLSKA
38ZWOLIŃSKI PAWEŁ1973USTKAUSB USTKAPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
2FILIPCZAK KAMIL1977SZCZYTNOSANIT-PLASTPOLSKA
3FILIPKOWSKI JAN1992WARSZAWAPOLSKA
4FRYDRYCH ARTUR1975POZNANPOLSKA
5GAWINEK KAROL1984GDYNIAO CO BIEGAPOLSKA
6GAWRYJOLEK PIOTR1985KLESZCZEWOPOLSKA
7GAZIŃSKI MICHAŁ1995ŚWIECIEPOLSKA
8JAGODZIŃSKI ŁUKASZ1992CHELMŻAHJ TEAMPOLSKA
9JANKOWSKI REMI1979HALFWEGHOLANDIA
10KACZMAREK MARIUSZ1986NOWA SÓLPOLSKA
11KACZMARSKI TOMASZ1978GDYNIAWZ PGPOLSKA
12KAMYCZEK ADAM1979BĄKÓWPOLSKA
13KOBUS NATALIA1980FABIANKIOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
14KOENIG PATRYK1989RACIBORZEKOOKNA TEAMPOLSKA
15KOPP-OSTROWSKI JAROSŁAW1974KARTUZYFORMA FITNESS KARTUZYPOLSKA
16KOZAK PAWEŁ1981GARDNA WIWLKAPOLSKA
17KSIĘŻAK SYLWESTER1983RYBIEEXCELLENT HOUSE TEAMPOLSKA
18KUJACH PAWEŁ1984TCZEWMMA TEAM TCZEWPOLSKA
19KUNKEL SEBASTIAN1983KĘBŁOWOPOLSKA
20KUNKEL SEBASTIAN1983KĘBŁOWOPOLSKA
21MIKUT KRZYSZTOF1975TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
22PINKOWICZ MACIEK1986RUDA SLASKAKUŹNIA DAMIANAPOLSKA
23PROENA MATEUSZ1992MRZEZINOCROSSBOX KASZUBYPOLSKA
24PSIUK MARCIN1980ŚWIDNICAPOLSKA
25ROMAN KRZYSZTOF1977BOLSZEWOPRZECINAK77POLSKA
26RURKOWSKI DAMIAN1999ŻODYŃBETONYPOLSKA
27SADOWSKI MARIUSZ1971FABIANKIOCR TEAM WOCŁAWEKPOLSKA
28STRĄGOWSKA KATARZYNA1991GOWINOBALTIC SEALSPOLSKA
29URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
30URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
31WIETRZYŃSKA AGNIESZKA1972MIĘDZYRZECZAŚ MIĘDZYRZECZPOLSKA
32WOŁODKO SZYMON1980SUWAŁKITOTTENHAM FCPOLSKA
33ŻYLAK MAREK1984WROCŁAWPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJAK AMELIA1996WROCŁAWFENIKSTEAMPOLSKA
2ANDRZEJEWSKA PAULINA1990LĘBORKTEAM K&IPOLSKA
3BARAŃSKA AGNIESZKA1986POPIELÓWPOLSKA
4BRILLOWSKI KAROL1974BRODNICA GÓRNASRKPOLSKA
5BRODZIUK MACIEJ1994CEWICESAJANPOLSKA
6CHAŁUBINSKI KAROL1987SŁUPSKPOLSKA
7CHOJNOWSKA KAROLINA2000OTWOCKPOLSKA
8CIOSEK PAWEŁ1990DĘBINY13POLSKA
9CYPUN SEBASTIAN1975KOSZALINWSPR....POLSKA
10GOCYK MAGDALENA1978SŁUPSKPOLSKA
11JEDLINSKA IZABELA1984ILAWAPOLSKA
12JEDLIŃSKA IZABELA1984IŁAWAPOLSKA
13KARCZEWSKI ADAM1988CHMIELNOSRKPOLSKA
14KELER GRZEGORZ1984GDYNIAPOLSKA
15KOTECKI DANIEL1981LĘBORKPOLSKA
16KROPKOWSKA MONIKA1993GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
17KROPKOWSKI OLIWIER2003GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
18KROPKOWSKI TOMASZ1979GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
19KROPKOWSKI TOMASZ1979GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
20KRÓL MAREK1987KALISZPOLSKA
21KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
22KUŻEL MALWINA1991ŁOBEZOGRY KSIĘCIUNIA 2POLSKA
23LEWANDOWSKA KATARZYNA1988WRZEŚJICAKASIA :-)POLSKA
24ŁBIK MACIEJ1997LUBOŃOGRY KSIĘCIUNIA 2POLSKA
25MARCZEWSKA MAŁGORZATA1978CZŁUCHÓWJW 3775 CHOJNICEPOLSKA
26MICHALIK EDYTA1995NOWY TARGGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
27MICHALIK EDYTA1995NOWY TARGGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
28OLSZEWSKA MONIKA1985AUGUSTÓWPOLSKA
29OLSZEWSKA MONIKA1985AUGUSTOWPOLSKA
30OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKPOLSKA
31OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKPOLSKA
32OSOWSKA JAGODA1975WIERZCHOCINOPOLSKA
33RADEK MICHAL1977SŁUPSKPOLSKA
34RECKA MAGDALENA1988WRZEŚNICAMAGDA :-)POLSKA
35ROMANOWICZ MONIKA1986KOSZALINZABIEGANEPOLSKA
36RUSIN JAKUB2001PŁOŚNICAPOLSKA
37SIKORA PIOTR1995LĘBORKKS ROZŁAZINOPOLSKA
38SLIZEWSKI WALDEMAR1982GRUDZIĄDZOCR STOMILLPOLSKA
39SZOKA MICHAL1992ILAWAPOLSKA
40SZOKA MICHAŁ1992IŁAWAPOLSKA
41WINOWIECKI PATRYK1979BYDGOSZCZPOLSKA
42ZDANOWICZ AGNIESZKA1990KIEKRZPOLSKA
43ŻOŁNOWSKI KRZYSZTOF1985SZCZECINPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCZUK WOJCIECH2014KOSZALINSZWĘDACZE KOSZALINPOLSKA
2BOGUCKA NIKOLA2014STRUGAPOLSKA
3MIKULSKI STANISŁAW2014POZNAŃPOLSKA
4OSIŃSKI PAWEŁ2013SŁUPSKPOLSKA
5TESTOWY7 JAKUB2012RYPINPOLSKA
6TESTOWY7 JAKUB2008RYPINPOLSKA
7ZIŃCZUK MIKOŁAJ2011OBORNIKIPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGUCKI ALEKSANDER2011STRUGAPOLSKA
2CZUDOWSKI JAKUB2009SIANÓWPOLSKA
3KŁODARSKI MAKSYMILIAN2009GDAŃSKPOLSKA
4TRZEPAŁKA WANDA2010JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
5WENEK MAJA2006LĘBORKLĘBORSKIE LWYPOLSKA
6ZIENIEWICZ HUBERT2010SIEMIANICESIWYPOLSKA