System rejestracji dostarcza STS-TIMING

LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.06.2019

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALKIEWICZ HENRYK1963LEGNICAPOLSKA
2BARAŃSKA ADRIANNA1997KATOWICEPOLSKA
3BARŁÓG KRZYSZTOF1970GORSZEWICEPOLSKA
4BĄCZYK KAROLINA1985POZNAŃPOLSKA
5BENDOWSKI MAREK1962GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
6BUDZICZ PAWEŁ1982KRZYSZKOWOFREE RUNPOLSKA
7BUDZICZ PAWEŁ1982KRZYSZKOWOFREE RUNPOLSKA
8CHARUBIN MARIUSZ1979PISZZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCHPOLSKA
9CHWALCZUK JERZY1953NYSAPOLSKA
10CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃPOLSKA
11CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃPOLSKA
12CIERNIAK AGATA1977KOTLAWKURWTEAMPOLSKA
13CYBULSKI PAWEŁ1978LBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLSKA
14CZECHOWSKI MATEUSZ1994POZNAŃPOLSKA
15CZUBRYT JACEK1974POZNAŃPOLSKA
16ĆWIERTNIA JACEK1976KROSNOPOLSKA
17DAJERLING MONIKA1974POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
18DODOT MICHAŁ1984POZNAŃPOZNAŃPOLSKA
19DOMANSKI DARIUSZ1966MAKÓWKADOGOŃ GRODZISK MAZPOLSKA
20DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA
21DUKS MAŁGORZATA1980CZARNKÓWPOLSKA
22ENGLER MAŁGORZATA1985POZNAŃPOLSKA
23FARALEWSKI JAROSŁAW1988OPALENICAPOLSKA
24FARALEWSKI JAROSŁAW1988OPALENICAPOLSKA
25FISZER ROBERT1969POZNAŃPOLSKA
26FORNALIK JULIA FORNALIK2018PONIECGRUPA MOCNEGO UDERZENIAPOLSKA
27GAWRON ANNA1997POZNAŃDYSZĄCE SUSŁYPOLSKA
28GENDERA EWA1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
29GIEL WOJCIECH1972POZNANWOJCIECHPOLSKA
30GODEK PIOTR1964BISKUPICEPOLSKA
31GOGO FRANCISZEK1958LEGNICAFRANEK I DINOPOLSKA
32GRABOWSKA EWELINA1980POZNAŃPOLSKA
33GRZEGORZEWSKI KONRAD1979DĄBRÓWKA4FITERPOLSKA
34HOZAKOWSKI ARTUR1993SADYBOKS PRZEŹMIEROWOPOLSKA
35HULEWICZ WIOLA1975WRZEŚNIAHERNIK TEAMPOLSKA
36ILASZ STANISŁAW1976POZNAŃMĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCIPOLSKA
37ILMER JACEK1987POZNAŃRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAMPOLSKA
38JACHNIK PAWEL1957POZNAŃGÓRCZYNEKPOLSKA
39JANASIAK AGNIESZKA1981POZNAŃAGARUN.PLPOLSKA
40JÓZEFIAK PIOTR1981TORUŃPOLSKA
41JÓŹWIK MARIUSZ1977POZNAŃPOLSKA
42JÓŹWIK MARIUSZ1977POZNAŃPOLSKA
43JUSKOWIAK KINGA1978POZNAŃ#PRZEDSIEBIEPOLSKA
44KACPRZAK BOGUMIŁA1977ZGIERZPOLSKA
45KACPRZAK BOGUMIŁA1977ZGIERZPOLSKA
46KACZMAREK MARIUSZ1986NOWA SÓLPOLSKA
47KAMYSZEK GRZEGORZ2002POZNAŃPOLSKA
48KAPŁON PIOTR1980PLEWISKAWKURW_TEAMPOLSKA`
49KARALUS REMIGIUSZ1976POZNANPOLSKA
50KARPIŃSKA MAGDALENA1984POZNAŃPOLSKA
51KAUS SŁAWOMIR1962POZNAŃAKINARI TEAMPOLSKA
52KAŹMIERCZAK MATEUSZ1984POZNAŃ12 WBOTPOLSKA
53KISZKA SEBASTIAN1973POZNAŃPOLSKA
54KLEDECKA AGATA1996KALISZBIEGAJĄCE DZIKIPOLSKA
55KLEDECKA AGATA1996KALISZBIEGAJĄCE DZIKIPOLSKA
56KŁOCZKO JOANNA1986POZNAŃPOLSKA
57KOCZOROWSKI MIECZYSŁAW1965WRZEŚNIANIGTH RUNERS WRZEŚNIAPOLSKA
58KODYNIAK ŁUKASZ1979KOMORNIKIPOLSKA
59KOLASIŃSKI MAREK1973POZNAŃPOLSKA
60KOLENDO JUSTYNA1977POZNANYANOSIKPOLSKA
61KOSIŃSKI MACIEJ1992CZŁUCHÓWFABRYKA SPORTUPOLSKA
62KOSZCZOŁ AGNIESZKA1997SIERAKÓWPOLSKA
63KOWALSKI WOJCIECH1980KLECZEWPOLSKA
64KOZAJDA ANDRZEJ1962KOZIEGŁOWYPOLSKA
65KOZAJDA ANDRZEJ1962KOZIEGŁOWYPOLSKA
66KRASZKIEWICZ RAFAŁ1973POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
67KRAWCZYK JAREK1977POZNAŃPOLSKA
68KRUSZONA DANIEL1982OBRZYCKOARMIA KRAJOWAPOLSKA
69KUBIAJ WIOLETTA1978POZNANTHREEPOLSKA
70KUCIŃSKA NATALIA1992POZNAŃPOLSKA
71KUCIŃSKA NATALIA1992POZNAŃPOLSKA
72KUCZA BARTOSZ1992POZNAŃPOLSKA
73KUCZYŃSKA ADRIANNA1985POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
74KUJAWA DAMIAN1986POZNAŃPOLSKA
75KWIATKOWSKA MONIKA1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
76KWIATKOWSKA MONIKA1980KROTOSZYNSTUDIOPOLSKA
77LEMAŃSKI GRZEGORZ1967POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
78LESIAK-DOMAGAŁA IZABELA1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
79LOBA KAMIL1983DOPIEWORAWAPOLSKA
80ŁABIAK DAWID1996WILKANOWOPOLSKA
81ŁĘGA PAULA2001GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
82ŁUCZAK NORBERT1999GORZYCEPOLSKA
83MACIEJEWSKI ADRIAN1988POBIEDZISKAPOLSKA
84MAĆKOWIAK KRZYSZTOF1963POZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
85MALCHEREK IZABELA1998NIETĄŻKOWOPOLAND
86MAŁOLEPSZY BŁAŻEJ1990POZNAŃPOLSKA
87MAŁYSZKA KACPER1993POZNAŃPOLSKA
88MAŁYSZKA KATARZYNA1991POZNAŃPOLSKA
89MANUSZAK PRZEMO1983KLECZEWMOCNI KLECZEWPOLSKA
90MAŃCZAK MAGDALENA1979POZNAŃPOLSKA
91MAŃKA TOMASZ1991LESZNOPOLSKA
92MATECKI MARIUSZ1973POZNAŃMAINIONKI DASCHERAPOLSKA
93MATYSIAK KAROL1974POZNAŃOLD SCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOLSKA
94MIANOWANY TOMASZ1974DĄBRÓWKA1POLSKA
95MIANOWANY TOMASZ1974DĄBRÓWKA1POLSKA
96MIELCUCH KAMILA1997POZNAŃWKURW_TEAMPOLSKA
97MISZTA AGATA1984ZBĄSZYŃKOLECTEAMPOLSKA
98MIZERA MATEUSZ1988CZERLEJNOPOLSKA
99MODRZEJEWSKI PATRYK1995IŁAWAPOLSKA
100NIKOLAJUK) ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
101NOWAK BARTOSZ1988KAMIONKIPOLSKA
102NOWAK KRZYSZTOF1978POZNAŃCLONESPOLSKA
103NOWAK MICHAŁ1988OBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKIPOLSKA
104NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPOLSKA
105NOWICKI ŁUKASZ1982ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
106OFFMAN ANETA1971SULĘCINPOLSKA
107OLEJNIK TOMASZ1973ŁOMIANKIRUN OLEYPOLSKA
108OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOLSKA
109OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOLSKA
110OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOLSKA
111PACYNA MAREK1970OSTRÓW WIELKOPOLSKIBBKTSPOLSKA
112PACYNA RENATA1973KOZIELICEKOZIELICE BIEGAPOLSKA
113PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYEMITEAMPOLSKA
114PAWLACZYK JAKUB1989POZNAŃDZIKIBIZON KKS-DWLPOLSKA
115PHAM ANETA1997WIELICHOWOPOLSKA
116PIENIAK EMILIA1979SZAMOTUŁYPOLSKA
117PIŁAT DAWID1986ORZECHOWOPOLSKA
118PIOTR MARTA1984WRONKIPIOTR TEAMPOLSKA
119PISZCZELAK MATEUSZ1997GOSTYŃNETBOX BIEGAPOLSKA
120PLACHTA GRZEGORZ2019SCUNTHORPEBULDOG BOYSWIELKA BRYTANIA
121POLUS MAGDALENA1981PACZKOWOZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA
122PRZYBYLSKA-KICIŃSKA IWONA1980KŁODAR-TEAM RYDZYNAPOLSKA
123RATAJCZAK SEBASTIAN1979BUKPOLSKA
124REMBOWICZ ŁUKSSZ1982PRZYBORKIPOLSKA
125RESZELSKI KRZYSZTOF1987WITASZYCEECO-INSTALPOLSKA
126ROZMIAREK MAREK1981ZALASEWOKIBOLSKI KSPOLSKA
127RUTKIEWICZ AGNIESZKA1991BOLEWICEPOLSKA
128RYBARCZYK ALICJA1999PODBIELPOLSKA
129RYBCZYŃSKI DAWID1992PUSZCZYKOWOPOLSKA
130SADOWSKI MARIUSZ1978POZNAŃRRPOLSKA
131SCHWARZ BEATA1976KOŚCIANFIT4LIFEPOLSKA
132SCHWARZ BEATA1976KOŚCIANSCHWARZPOLSKA
133SCHWARZ KRZYSZTOF1974KOŚCIANFIT4LIFEPOLSKA
134SCHWARZ KRZYSZTOF1974KOŚCIAN12 WBOTPOLSKA
135SEYDLEWICZ MACIEJ1982POZNAŃPOLSKA
136SIEJAK PIOTR1979MIECZEWOGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
137SKUBISZAK ANDRZEJ1966POZNAŃBRODEX TEAM SWARZĘDZ/MORSY SWARZĘDZPOLSKA
138SŁOWIŃSKI ŁUKASZ1983ŚREMPOLSKA
139SOBAŃSKA KAROLINA1976WIRYJAK PO SZNURKUPOLSKA
140SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1985ZIELONA GÓRA#TRIATHLONOWELOVEPOLSKA
141SOSNOWA BARBARA1981WROCLAWPOLSKA
142SOWIŃSKI JAROSŁAW1963TULCETULCEPOLSKA
143STANISŁAWSKI MACIEJ1993SKRZYNKISTLOPOLSKA
144STASZCZAK PAWEŁ1992KISZKOWOPOLSKA
145STELMASZYK MONIKA1987GORZUPIAPOLSKA
146SWITAJ JACEK1982POZNANWATAHAPOLSKA
147SYTEK NATALIA1992POZNAŃPOLSKA
148SZAFLIŃSKA IWONA1988RAWICZPOLSKA
149SZOSTAK JAKUB1978POZNAŃPNBPOLSKA
150ŚLĘZAK LIDIA1988GOSCIEJEWICESZOK BOJANOWOPOLSKA
151TOKARSKI KAROL1979POZNAŃPOLSKA
152TOMASZEWSKA MARIOLA1968WARSZAWAPOLSKA
153TOMASZEWSKA PAULINA1981WRZEŚNIAPOLSKA
154TOMASZEWSKA PAULINA1981WRZEŚNIAPOLSKA
155TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃPOLSKA
156WALAS - GWIZDALA BARBARA1953POZNAŃPOLSKA
157WIŚNIEWSKA SYLWIA1976MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
158WIŚNIEWSKI DARIUSZ1984POZNAŃPOLSKA
159WITASZAK PAULINA1999SZAMOTUŁYPOLSKA
160WODZIEŃ PRZEMYSŁAW1977POZNAŃPOLSKA
161WOGA ANDRZEJ1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
162WOJCIECHOWSKI DAMIAN1990POZNAŃPOLSKA
163WOLNIEWICZ JOANNA1969POZNAŃBRODEX TEAM SWARZĘDZ/MORSY SWARZĘDZPOLSKA
164WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
165WTORKOWSKI MICHAŁ1988POZNAŃPOLSKA
166ZALEWSKI DARIUSZ1969BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
167ZĘBIK KAMIL1988POZNAŃGLUSZYŃSKI BIEGACZPOLSKA
168ZIELIŃSKI MAKSYMILIAN2000LUBONPOLSKA
169ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
170ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
171ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
172ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
173ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
174ŻERA MARIUSZ1977POZNAŃFENIKS NICO CONSULTINGPOLSKA

10 KM na rolkach

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FLAUM AGNIESZKA1984POZNAŃPOLSKA
2KACZMAREK KINGA1994SWARZĘDZPOLSKA
3STĘPIEŃ MAGDALENA1987GRODZISK WLKP.SKATE2CITYPOLSKA
4TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOLSKA
5TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNAŃANAKONDA POZNAŃPOLSKA
6TOMASZEWSKI ADAM1987ZALASEWOROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PLPOLSKA
7TURKOWSKA IWONA1963WĄGROWIECSZALONE ONEPOLSKA

10 KM w formule Nordic Walking

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTCZAK-KRETKOWSKA MARIA1958WRZESNIAPOLSKA
2BACHOWICZ AGNIESZKA1977NIEPOŁOMICEPOLSKA
3BALKIEWICZ BARBARA1963LEGNICAPOLSKA
4BOCEWICZ MARIA2000INOWROCLAWPOLSKA
5BUBACZ EWA1973GNIEZNOPOLSKA
6GAŁĄZKA PAWEŁ1964GNIEZNOPOLSKA
7GUZEK JACEK1976NOWY TOMYSLPOLSKA
8KRETKOWSKI WALDEMAR1959WRZESNIAPOLSKA
9RUCIŃSKA MONIKA1985IŁAWAPOLSKA
10TURKOWSKI STANISŁAW1960WĄGROWIECRUNCOHOLICSPOLSKA

Bieg dla dzieci 600 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ENGLER JAKUB2013POZNAŃPOLSKA
2GIERA KUBA2015POZNAŃTS POLONIA POZNAŃPOLSKA
3KUCZYŃSKI SEBASTIAN2010POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
4MARCINKOWSKA ZUZANNA2010POZNAŃPOLSKA
5MICHALAK JULIA2008OTUSZPOLSKA
6PIOTR PATRYCJA2011WRONKIPIOTR TEAMPOLSKA
7WITKOWSKA LILIANA2011POZNANPOLSKA

Bieg dla dzieci 1200 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KRAWCZYK JAKUB2005POZNAŃPOLSKA
2MARCINKOWSKA JULIA2010POZNAŃPOLSKA
3MARCINKOWSKA ZUZANNA2008POZNAŃPOLSKA
4OBRZANOWSKI IGOR2009ZAMOŚĆJUVENTUSPOLSKA
5OLEJNIK FILIP2010ŁOMIANKIRUN OLEYPOLSKA
6OLEJNIK MIKOŁAJ2007ŁOMIANKIRUN OLEYPOLSKA
7PIOTR WOJCIECH2009WRONKIPIOTR TEAMPOLSKA
8SOSNOWY JAKUB2010WROCLAWPOLSKA
9ZARODKIEWICZ DAWID1989WARSZAWAOSP WĘŻEWOPOLSKA