System rejestracji dostarcza STS-TIMING

LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.06.2019

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALKIEWICZ HENRYK1963LEGNICAPOL
2BARAŃSKA ADRIANNA1997KATOWICEPOL
3BARŁÓG KRZYSZTOF1970GORSZEWICEPOL
4BARTKOWIAK SZYMON1990LESZNOPOL
5BĄCZYK KAROLINA1985POZNAŃPOL
6BENDOWSKI MAREK1962GRODZISK WIELKOPOLSKIPOL
7BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOL
8BOBROWSKI ARTUR1966POZNAŃPOL
9BOBROWSKI ARTUR1966POZNAŃPOL
10BORONSKI PRZEMYSLAW1972PROMNICEASSTRA TEAMPOL
11BUDZICZ PAWEŁ1982KRZYSZKOWOFREE RUNPOL
12BUDZICZ PAWEŁ1982KRZYSZKOWOFREE RUNPOL
13CHAROWSKI MARCIN1980STARGARDPOL
14CHARUBIN MARIUSZ1979PISZZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCHPOL
15CHWALCZUK JERZY1953NYSAPOL
16CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃPOL
17CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃPOL
18CIERNIAK AGATA1977KOTLAWKURWTEAMPOL
19CYBULSKI PAWEŁ1978LBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOL
20ĆWIERTNIA JACEK1976KROSNOPOL
21DAJERLING MONIKA1974POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOL
22DODOT MICHAŁ1984POZNAŃPOZNAŃPOL
23DOMANSKI DARIUSZ1966MAKÓWKADOGOŃ GRODZISK MAZPOL
24DOMINIAK MONIKA1988LUBOŃPOL
25DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOL
26DUDA JADWIGA1957SZAMOTUŁYPOL
27DUKS MAŁGORZATA1980CZARNKÓWPOL
28DUSZYŃSKI PIOTR1984POZNAŃPOL
29ENGLER MAŁGORZATA1985POZNAŃPOL
30FARALEWSKI JAROSŁAW1988OPALENICAPOL
31FARALEWSKI JAROSŁAW1988OPALENICAPOL
32FIAŁKOWSKI AREK2019POZNAŃPOL
33FISZER ROBERT1969POZNAŃPOL
34FORNALIK JULIA FORNALIK2018PONIECGRUPA MOCNEGO UDERZENIAPOL
35FRANCUZOWICZ PIOTR1978ROSTWOROWOPOL
36FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOL
37FURMAN KONRAD1991POZNANDEMIURG TEAMPOL
38GAWRON ANNA1997POZNAŃDYSZĄCE SUSŁYPOL
39GENDERA EWA1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPOL
40GIEL WOJCIECH1972POZNANWOJCIECHPOL
41GŁUSZYŃSKI PAWEŁ1998POZNAŃPOL
42GODEK PIOTR1964BISKUPICEPOL
43GOGO FRANCISZEK1958LEGNICAFRANEK I DINOPOL
44GRABOWSKA EWELINA1980POZNAŃPOL
45GRAJKOWSKI TOMASZ1968GNIEZNOPGB SPORTOWA PACZKAPOL
46GRZEGORZEWSKI KONRAD1979DĄBRÓWKA4FITERPOL
47GRZYBEK MACIEJ1962POZNAŃPOL
48GUPTA GANESH1978SWARZĘDZPOL
49GURGAS SLAWOMIR1974BUKPOL
50GURGAS SLAWOMIR1974BUKPOL
51GURGAS SLAWOMIR1974BUKBUKOWSKI KLUB MORSAPOL
52GWIAŹDZIŃSKI TOMASZ1989POZNAŃPOL
53HAMERA DOMINIK2003KAŹMIERZSMH HUZARPOL
54HOZAKOWSKI ARTUR1993SADYBOKS PRZEŹMIEROWOPOL
55HRYCIUK PRZEMYSŁAW1988BORÓWIECSANATORIUM MARNE SZANSE.POL
56ILASZ STANISŁAW1976POZNAŃMĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCIPOL
57ILMER JACEK1987POZNAŃRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAMPOL
58JACHNIK PAWEL1957POZNAŃGÓRCZYNEKPOL
59JANKOWIAK JAKUB JANKOWIAK1982KONINPOL
60JÓZEFIAK PIOTR1981TORUŃPOL
61JÓŹWIK MARIUSZ1977POZNAŃPOL
62JÓŹWIK MARIUSZ1977POZNAŃPOL
63JUSKOWIAK KINGA1978POZNAŃ#PRZEDSIEBIEPOL
64JUSZKIEWICZ DOMINIK1985GARZYNOLI-HANPOL
65KACPRZAK BOGUMIŁA1977ZGIERZPOL
66KACPRZAK BOGUMIŁA1977ZGIERZPOL
67KACZMAREK MARIUSZ1986NOWA SÓLPOL
68KAŁEK MAGDALENA1985GOWARZEWOSEKCJA DO ZADAŃ SPECJALNYCHPOL
69KAMYSZEK GRZEGORZ2002POZNAŃPOL
70KAPŁON PIOTR1980PLEWISKAWKURW_TEAMPOL
71KARALUS REMIGIUSZ1976POZNANPOL
72KARPIŃSKA MAGDALENA1984POZNAŃPOL
73KAUS SŁAWOMIR1962POZNAŃAKINARI TEAMPOL
74KAŹMIERCZAK MATEUSZ1984POZNAŃ12 WBOTPOL
75KEMPIŃSKI KRZYSZTOF1972PLEWISKAFSAPOL
76KISZKA SEBASTIAN1973POZNAŃPOL
77KLEDECKA AGATA1996KALISZBIEGAJĄCE DZIKIPOL
78KLEDECKA AGATA1996KALISZBIEGAJĄCE DZIKIPOL
79KŁOCZKO JOANNA1986POZNAŃPOL
80KNOPP KRZYSZTOF1994POZNAŃCHRISPOL
81KO HUBERT2003POZNAŃPOLAK ZHPPOL
82KO HUBERT2003POZNAŃZHP SHOARMAPOL
83KOCH ANTONI1961ŚREMPOL
84KOCZOROWSKI MIECZYSŁAW1965WRZEŚNIANIGTH RUNERS WRZEŚNIAPOL
85KODYNIAK ŁUKASZ1979KOMORNIKIPOL
86KOLASIŃSKI MAREK1973POZNAŃPOL
87KOLENDO JUSTYNA1977POZNANYANOSIKPOL
88KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERS NEKLAPOL
89KOŁODZIEJSKI ŁUKASZ1997POZNAŃPOL
90KOSIŃSKI MACIEJ1992CZŁUCHÓWFABRYKA SPORTUPOL
91KOSIÓR PIOTR1991SKÓRZEWOPOL
92KOSZCZOŁ AGNIESZKA1997SIERAKÓWPOL
93KOTECKI DANIEL1981LĘBORKPOL
94KOTECKI EMILIAN1996POZNAŃTEAM TREVORPOL
95KOWALSKI WOJCIECH1980KLECZEWPOL
96KOZAJDA ANDRZEJ1962KOZIEGŁOWYPOL
97KOZAJDA ANDRZEJ1962KOZIEGŁOWYPOL
98332KOZŁOWSKI MARCIN1994KAŹMIERZPOL
99KRAWCZYK JAREK1977POZNAŃPOL
100KRUSZONA DANIEL1982OBRZYCKOARMIA KRAJOWAPOL
101KUBIAJ WIOLETTA1978POZNANTHREEPOL
102KUCIŃSKA NATALIA1992POZNAŃPOL
103KUCIŃSKA NATALIA1992POZNAŃPOL
104KUCZA BARTOSZ1992POZNAŃPOL
105KUCZMARSKI JAKUB1983RYPINPOL
106KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOL
107KUCZYŃSKA ADRIANNA1985POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOL
108KUJAWA DAMIAN1986POZNAŃPOL
109KUREK MARCIN1980LUBOŃE-AUTOMATYK MARCIN KUREKPOL
110KUŚMIREK LIDIA1963POLSKAPOL
111KWIATKOWSKA MONIKA1977TARNOWO PODGÓRNEPOL
112KWIATKOWSKA MONIKA1980KROTOSZYNSTUDIOPOL
113LEMAŃSKI GRZEGORZ1967POZNAŃHERNIK TEAMPOL
114LESIAK-DOMAGAŁA IZABELA1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOL
115LEVCHENKO KOSTIANTYN1992POZNAŃPOL
116LIGMANN DAMIAN1994BARCINPOL
117LOBA KAMIL1983DOPIEWORAWAPOL
118ŁABIAK DAWID1996WILKANOWOPOL
119ŁĘCKI TOMASZ1966MUROWANA GOŚLINAPOL
120ŁĘGA PAULA2001GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOL
121MACIEJEWSKI ADRIAN1988POBIEDZISKAPOL
122MACKOWIAK KRZYSZTOF1963POZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOL
123MADAJ ANNA1976POZNAŃAUTO WATINPOL
124MALCHEREK IZABELA1998NIETĄŻKOWOPOL
125MAŁOLEPSZY BŁAŻEJ1990POZNAŃPOL
126MAŁYSZKA KATARZYNA1991POZNAŃPOL
127MANIAK GRZEGORZ1983WROCŁAWPOL
128MANUSZAK PRZEMO1983KLECZEWMOCNI KLECZEWPOL
129MAŃCZAK MAGDALENA1979POZNAŃPOL
130MARKIEWICZ RADOSŁAW1991WARSZAWABRAVEHEARTS LEGIONOWOPOL
131MATECKI MARIUSZ1973POZNAŃMAINIONKI DASCHERAPOL
132MATYSIAK KAROL1974POZNAŃOLD SCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOL
133MELKOWSKI DAWID1992CIECHOCINEK81 BLPPOL
134MIANOWANY TOMASZ1974DĄBRÓWKA1POL
135MIANOWANY TOMASZ1974DĄBRÓWKA1POL
136MIELCUCH KAMILA1997POZNAŃWKURW_TEAMPOL
137MISZTA AGATA1984ZBĄSZYŃKOLECTEAMPOL
138MIZERA MATEUSZ1988CZERLEJNOPOL
139MODRZEJEWSKI PATRYK1995IŁAWAPOL
140NASKRĘT KAMIL1994LESZNOLESZNOPOL
141NIKOLAJUK) ROBERT1982OLSZTYNPOL
142NOWAK BARTOSZ1988KAMIONKIPOL
143NOWAK KRZYSZTOF1978POZNAŃCLONESPOL
144NOWAK MICHAŁ1988OBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKIPOL
145NOWAK MIŁOSZ1987GNIEZNOPOL
146NOWAK SEBASTIAN1978POZNAŃCLONESPOL
147NOWAK SEBASTIAN1978POZNAŃCLONESPOL
148NOWAK SEBASTIAN1978POZNAŃCLONESPOL
149NOWAK SEBASTIAN1978POZNAŃCLONESPOL
150NOWAK TOMASZ1977POZNAŃPOL
151NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPOL
152NOWICKI ŁUKASZ1982ŚRODA WIELKOPOLSKAPOL
153NOWIŃSKA KATARZYNA1997POZNAŃDRUŻYNA BIEGU JOŃCAPOL
154OFFMAN ANETA1971KIEKRZPOL
155OFFMAN ANETA1971KIEKRZPOL
156OFFMAN ANETA2971KIEKRZPOL
157OFFMAN ANETA1971SULĘCINPOL
158OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃAGROZIÓŁKOWOPOL
159OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃAGROZIÓŁKOWOPOL
160OLEJNIK TOMASZ1973ŁOMIANKIRUN OLEYPOL
161OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOL
162OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOL
163OSIK JOANNA1975PLEWISKAPOL
164PACYNA MAREK1970OSTRÓW WIELKOPOLSKIBBKTSPOL
165PACYNA RENATA1973KOZIELICEKOZIELICE BIEGAPOL
166PALCZEWSKA DOMINIKA1992POZNAŃNIGHT RUNNERSPOL
167PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYEMITEAMPOL
168PASZKE JACEK1958POZNAŃPOL
169PAWLACZYK JAKUB1989POZNAŃDZIKIBIZON KKS-DWLPOL
170PENDZIAŁEK MAŁGORZATA1992POZNAŃHANGARPOL
171PIATAS WIESŁAW1957BUKPOL
172PIECZYNSKA MATYLDA1977GÓRAPOL
173PIENIAK EMILIA1979SZAMOTUŁYPOL
174PIŁAT DAWID1986ORZECHOWOPOL
175PIOTR MARTA1984WRONKIPIOTR TEAMPOL
176PISZCZELAK MATEUSZ1997GOSTYŃNETBOX BIEGAPOL
177PLACHTA GRZEGORZ2019SCUNTHORPEBULDOG BOYSGBR
178POCIECHA DARIUSZ1970GAJ MAŁYMAAPOLSKA
179POLUS MAGDALENA1981PACZKOWOZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOL
180PRZYBYLSKA-KICIŃSKA IWONA1980KŁODAR-TEAM RYDZYNAPOL
181PUCEK RAFAŁ1993MIĘDZYRZECZWKURW_TEAMPOLSKA
182RATAJCZAK JACEK1978SWARZĘDZSWARZĘDZ BIEGAPOL
183RATAJCZAK SEBASTIAN1979BUKPOL
184REMBOWICZ ŁUKSSZ1982PRZYBORKIPOL
185RESZELSKI KRZYSZTOF1987WITASZYCEECO-INSTALPOL
186ROZMIAREK MAREK1981ZALASEWOKIBOLSKI KSPOL
187RUTKIEWICZ AGNIESZKA1991BOLEWICEPOL
188RYBARCZYK ALICJA1999PODBIELPOL
189RYBCZYŃSKI DAWID1992PUSZCZYKOWOPOL
190SADOWSKI MARIUSZ1978POZNAŃRRPOL
191SAWCZUK BOGDAN1956OKONEKZABIEGANINOCĄPOL
192SCHWARZ BEATA1976KOŚCIANFIT4LIFEPOL
193SCHWARZ BEATA1976KOŚCIANSCHWARZPOL
194SCHWARZ KRZYSZTOF1974KOŚCIANFIT4LIFEPOL
195SCHWARZ KRZYSZTOF1974KOŚCIAN12 WBOTPOL
196SEYDLEWICZ MACIEJ1982POZNAŃPOL
197SIEJAK PIOTR1979MIECZEWOGRUNWALD TEAM POZNAŃPOL
198SKIBIŃSKI WOJCIECH1985ZALASEWOPOL
199SKUBISZAK ANDRZEJ1966POZNAŃBRODEX TEAM SWARZĘDZ/MORSY SWARZĘDZPOL
200SŁOWIŃSKI ŁUKASZ1983ŚREMPOL
201SOBAŃSKA KAROLINA1976WIRYJAK PO SZNURKUPOL
202SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1985ZIELONA GÓRA#TRIATHLONOWELOVEPOL
203SOSNOWA BARBARA1981WROCLAWPOL
204SOWIŃSKI JAROSŁAW1963TULCETULCEPOL
205STANISŁAWSKI MACIEJ1993SKRZYNKISTLOPOL
206STASIŃSKI STANISŁAW1944POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOL
207STASZCZAK PAWEŁ1992KISZKOWOPOL
208STELMASZYK MONIKA1987GORZUPIAPOL
209SWITAJ JACEK1982POZNANWATAHAPOL
210SYTEK NATALIA1992POZNAŃPOL
211SZAFLIŃSKA IWONA1988RAWICZPOL
212SZAFRAN ALINA1984LUBOŃPOL
213SZEFER KRZYSZTOF1981MOSINAMOSINAPOL
214SZEFER KRZYSZTOF1981MOSINA1981 MOSINAPOL
215SZOSTAK JAKUB1978POZNAŃPNBPOL
216SZYMCZAK MARTA1978KOZIEGŁOWYHERNIK TEAMPOL
217SZYMCZAK MICHAŁ1986ROGALINEKPOL
218ŚLĘZAK LIDIA1988GOSCIEJEWICESZOK BOJANOWOPOL
219TAMIOŁA AGNIESZKA1975POZNAŃPOL
220TESTOWY7 JAKUB2003RYPINPOL
221TOBIASZ MACIEJ1995KROTOSZYNPOL
222TOKARSKI KAROL1979POZNAŃPOL
223TOMASZEWSKA MARIOLA1968WARSZAWAPOL
224TOMASZEWSKA PAULINA1981WRZEŚNIAPOL
225TOMASZEWSKA PAULINA1981WRZEŚNIAPOL
226TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃPOL
227WALAS - GWIZDALA BARBARA1953POZNAŃPOL
228WISNIEWSKI DARIUSZ1981LUBOŃPOL
229WIŚNIEWSKA SYLWIA1976MUROWANA GOŚLINAPOL
230WIŚNIEWSKI DARIUSZ1984POZNAŃPOL
231WIŚNIEWSKI MACIEJ1999POZNAŃSA PSP POZNAŃPOL
232WIŚNIEWSKI TOMASZ1974POZNAŃSA PSP POZNAŃPOL
233WITASZAK PAULINA1999SZAMOTUŁYPOL
234WODZIEŃ PRZEMYSŁAW1977POZNAŃPOL
235WOGA ANDRZEJ1965POZNAŃKB DĘBIECPOL
236WOJCIECHOWSKI DAMIAN1990POZNAŃPOL
237WOLNIEWICZ JOANNA1969POZNAŃBRODEX TEAM SWARZĘDZ/MORSY SWARZĘDZPOL
238WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOL
239WOŹNIAK MIROSŁAW1960KOZIEGŁOWYTKKF MPK POZNAŃPOL
240WTORKOWSKI MICHAŁ1988POZNAŃPOL
241ZALEWSKI DARIUSZ1969BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOL
242ZĘBIK KAMIL1988POZNAŃGLUSZYŃSKI BIEGACZPOL
243ZIELIŃSKI MAKSYMILIAN2000LUBONPOL
244ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOL
245ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOL
246ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOL
247ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOL
248ŻERA MARIUSZ1977POZNAŃPOL
249ŻERA MARIUSZ1977POZNAŃFENIKS NICO CONSULTINGPOL

10 KM na rolkach

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGUSŁAWSKI KAROL1995POZNAŃROLL4LIFEPOL
2CIĘŻKI PAWEŁ1991KRAKOWMERCATEO.PL PLICHWYSCIG.PLPOL
3FILIPIAK ERNEST1971POZNAŃPOL
4FILODA JAROSLAW1967BOGUCINPOL
5FILODA JAROSŁAW1967BOGUCINPOL
6FLAUM AGNIESZKA1984POZNAŃPOL
7JASIULEWICZ MAREK1952BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOL
8KACZMAREK KINGA1994SWARZĘDZPOL
9KAJTANOWSKA MAGDALENA1979BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOL
10KASPROWICZ DANIEL1977WĄGROWIECPLICHWYSCIG. PLPOL
11KOKOWSKI PIOTR1968POZNAŃPLICHWYSCIG.PLPOL
12MAROK ŁUKASZ1985POZNAŃPOL
13MILER LUKASZ1987POZNANPLICHWYSCIG.PLPOL
14OGONOWSKI JACEK1956KÓRNIKROLL4LIFEPOL
15PRIEBE JACEK1967GNIEZNOGNIEZNOPOL
16PRIEBE JACEK1967GNIEZNOGN IEZNOPOL
17PRIEBE JACEK1967GNIEZNOGNIEZNOPOL
18RADOMSKI RADOSŁAW1974POZNAŃPLICHWYSCIG.PLPOL
19RYBKA MAGDALENA1980DĄBROWA CHEŁMIŃSKAKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOL
20SIENKOWSKI TOMASZ1993MIELNOPLICHWYŚCIG.PKPOL
21SIERPOWSKI ZBIGNIEW1978POZNAŃPLICHWYSCIG.PLPOL
22TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOL
23TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNAŃPOL
24TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNAŃANAKONDA POZNAŃPOL
25TOMASZEWSKI ADAM1987ZALASEWOROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PLPOL
26TURKOWSKA IWONA1963WĄGROWIECSZALONE ONEPOL
27WALICH MACIEJ1988PAMIĄTKOWOPLICHWYSCIG.PLPOL

10 KM w formule Nordic Walking

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTCZAK-KRETKOWSKA MARIA1958WRZESNIAPOL
2BACHOWICZ AGNIESZKA1977NIEPOŁOMICEPOL
3BALKIEWICZ BARBARA1963LEGNICAPOL
4BOCEWICZ MARIA2000INOWROCLAWPOL
5BUBACZ EWA1973GNIEZNOPOL
6GAŁĄZKA PAWEŁ1964GNIEZNOPOL
7GUZEK JACEK1976NOWY TOMYSLPOL
8JASIŁEK PRZEMYSŁAW1977RADAWNICAPOL
9KACZMAREK KATARZYNA1984POZNAŃPOL
10KRETKOWSKI WALDEMAR1959WRZESNIAPOL
11MAĆKOWIAK KRYSTYNA1956DŁUGAGOŚLINAPOL
12NOWIK MAGDALENA1975POZNAŃPOL
13RUCIŃSKA MONIKA1985IŁAWAPOL
14SZEWCZYK PAULINA1986JENINPOL
15TOBYS ALICJA1954PIOTROWO DRUGIEPOL
16TURKOWSKI STANISŁAW1960WĄGROWIECRUNCOHOLICSPOL

Bieg dla dzieci 600 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHADYNIAK OLIWIA2010POZNAŃPOL
2ENGLER JAKUB2013POZNAŃPOL
3GIERA KUBA2015POZNAŃTS POLONIA POZNAŃPOL
4JUSZKIEWICZ HANIA2013GARZYNMŁODE ORŁYPOL
5KOZŁOWSKA ALICJA2014KOZIEGŁOWYKOZIOŁKIPOL
6KUCZYŃSKI SEBASTIAN2010POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOL
7MARCINKOWSKA ZUZANNA2010POZNAŃPOL
8MICHALAK JULIA2008OTUSZPOL
9MIELCAREK MAJA2015POZNAŃPRZEDSZKOLE ESTETYCZNE / MIM DREAM TEAMPOL
10PIOTR PATRYCJA2011WRONKIPIOTR TEAMPOL
11PUSZCZ POLA2011CZŁUCHÓWPOL
12WITKOWSKA LILIANA2011POZNANPOL

Bieg dla dzieci 1200 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHERPITSKYI OLEKSANDR2013POZNAŃPOL
2JUSZKIEWICZ OLIWIA2007GARZYNSP7 LESZNOPOL
3KO HUBERT2003POZNAŃZHPPOL
4KRAWCZYK JAKUB2005POZNAŃPOL
5MARCINKOWSKA JULIA2010POZNAŃPOL
6MARCINKOWSKA ZUZANNA2008POZNAŃPOL
7OBRZANOWSKI IGOR2009ZAMOŚĆJUVENTUSPOL
8OLEJNIK FILIP2010ŁOMIANKIRUN OLEYPOL
9OLEJNIK MIKOŁAJ2007ŁOMIANKIRUN OLEYPOL
10PIOTR WOJCIECH2009WRONKIPIOTR TEAMPOL
11SOSNOWY JAKUB2010WROCLAWPOL
12ZARODKIEWICZ DAWID1989WARSZAWAOSP WĘŻEWOPOL