System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VII Bieg Gęsi 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.11.2018

Przedszkolaki 250m (jedno okrążenie)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Szkoła Podstawowa klasy I–III (500m - jedno okrążenie)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Szkoła podstawowa klasy IV – VI (1000m - dwa okrążenia)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Klasy VII i VIII oraz Gimnazja (1500m - trzy okrążenia)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

6. Nordic Walking (4.000 m - dwa okrążenia 2.000 m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg Główny - 16 lat i więcej (8000m - cztery okrążenia 2.000m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH ARTUR1976POLKOWICENSZZ "SOLIDRARNOSĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLSKA
2BARSZCZ RADOSŁAW1977GŁOGÓWHUTA MIEDZI GŁOGÓWPOLSKA
3BARTOSIK MAREK1971GŁOGÓWZG RUDNAPOLSKA
4BARTOSIK MAREK1971GŁOGÓWZG RUDNAPOLSKA
5BORTKIEWICZ MONIKA1971LUBINKGHM ZG RUNPOLSKA
6CZEKAŁOWSKI TOMASZ1979GŁOGÓWKGHM ZG-RUNPOLSKA
7DAROWSKI ŁUKASZ1980GŁOGÓWMTB TEAM PARKIETEXPOLSKA
8DEKIERT AGNIESZKA1980LUBINPOLSKA
9DĘBSKI PIOTR1971ŻUKOWICEPOLSKA
10DOBRZAŃSKA WIOLETTA1980MODŁAPOLSKA
11DURKA MIREK1984GLOGOWPOLSKA
12FURTAK KRZYSZTOF1962LUBINKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNIPOLSKA
13HETNER ROBERT1981NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
14HETNER TERESA1982NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
15HORBATOWSKI ŁUKASZ1980GŁOGÓWKOTLACTIVEPOLSKA
16IZIENICKI ROMAN1966KOTLAKOTLACTIVE TEAMPOLSKA
17KACZOROWSKI MARCIN1973LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLSKA
18KACZOROWSKI MARCIN1973LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLSKA
19KAŁUŻNA MARTA1981NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
20KAŁUŻNY PAWEŁ1978NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
21KUŹMIAK EMILIA1987GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA
22ŁUKASIK KRZYSZTOF1975KOTLAKOTLACTIVE TEAMPOLSKA
23NIEMIEC KATARZYNA1979ĢŁOGÓWPOLSKA
24NOWAKOWSKI DAWID2000GŁOGÓWPOLSKA
25OLEJNICZAK PIOTR1969GŁOGÓWTEAM CROSS STRACEŃCÓWPOLSKA
26PACHNIK DARIUSZ1969RACIBOROWICE GÓRNEORIENTPARK.PL IWINYPOLSKA
27PAWLOWSKI ŁUKASZ1995JERZMANOWAPOLSKA
28PAWŁOWSKI ŁUKASZ1995JERZMANOWARATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
29PIÓRKOWSKA MARTA1983JERZMANOWAPOLSKA
30POLASIK MARIUSZ1975GAIKIBIKE RUNNERS SQUADPOLSKA
31ROZMUS MATEUSZ1994SERBYWS DELEGATURA GŁOGÓWPOLSKA
32RYBA ŁUKASZ1990KWIATKOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEPOLSKA
33SKRZYPCZAK JAKUB2001GŁOGÓWPOLSKA
34SOBKA ZBIGNIEW1979LUBINPOLSKA
35SZLĘK ŁUKASZ1979GŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA
36WILCZYŃSKA ADELA1977GŁOGÓWPOLSKA
37WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
38ZAWADZKI TOMASZ1984RADWANICEO ZG POLKOWICE SIEROSZOWICEPOLSKA
39ZGUDA DAWID1999KOTLAKOTLACTIVE TEAMPOLSKA
40ZIMNY RADEK1982GLOGOWKGHM ZG RUNPOLSKA
41ŻUBER ARTUR1976GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA