System rejestracji dostarcza STS-TIMING

DOZ Maraton Łódź - 10km

Lista startowa / Start List

Data imprezy
07.04.2019

DOZ 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJAN DARIUSZ1960WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLSKA
2AŁASZEWSKI ADAM1973ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLSKA
3BAK EMILIA1974ŁÓDŹPOLSKA
4BANASZCZYK BARTEK1980PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
5BARTSKI PIOTR1976ŁÓDŹPOLSKA
6BASTANTE CARRASCO SERGIO1989LODZCLARIANTPOLSKA
7BEDRU EKRAM ABDU1998TORUNPOLSKA
8BEIER ARTUR1989ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
9BEJMERT KATARZYNA1984ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
10BEKIER MAGDALENA1993ŁÓDŹB/S/H RUNNING TEAMPOLSKA
11BENDINGER KRZYSZTOF1978ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
12BERNACIAK MONIKA1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANPOLSKA
13BERNASIAK KAROL1978ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹPOLSKA
14BIEGANOWSKI KONRAD1986SKOTNIKIPOLSKA
15BISTUŁA ARTUR1997PABIANICEAGACIA & ARCIU RUNPOLSKA
16BŁASZCZYK ROBERT1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSBIEGANIPOLSKA
17BŁOŃSKI PIOTR1965ŁÓDŻPOLSKA
18BŁOŃSKI PIOTR1965ŁÓDŻPOLSKA
19BOGUSŁAWSKI EMIL1989ŁÓDŹPOLSKA
20BOROWSKA JOANNA1989ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
21BRZOZOWSKA JOANNA1979ŁÓDŹPOLSKA
22BUDKIEWICZ BEATA1975ŁÓDŹPOLSKA
23BUJNOWICZ SEBASTIAN1975ŁÓDŹPOLSKA
24CABAN MONIKA1993RYNPHARMALINKPOLSKA
25CHAPEAU LISA1993SERRES CASTETLES ROSS'FRANCE
26CHMIELEWSKI JAROSŁAW1981ŁASKPOLSKA
27CIEPLUCHA DOROTA1982ŁÓDŹAFLOFARM ACTIVE TEAMPOLSKA
28CIESLAK KRZYSZTOF1980KUTNOCLARIANTPOLAND
29CISZAK MARTYNA1987ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
30CISZEWSKI KAMIL1995SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLSKA
31CŁAPA SEBASTIAN1978ŁÓDŹPOLSKA
32COMES MAURO1992LODZPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
33CZARNOTA PIOTR1982JAWORZNOPOLSKA
34CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSK
35CZUŁEK MAGDALENA1992ŁOWICZPOLSKA
36DE ARAÚJO SUELLEN1989ŁÓDŹCLARIANTPOLAND
37DEMBIŃSKA BEATA1975ŁÓDŹTIGERS TEAMPOLSKA
38DEMBIŃSKA BEATA1975ŁÓDŹTIGERS TEAMPOLSKA
39DOMALEWSKI ADRIAN1993SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLSKA
40DOMINIAK KATARZYNA1985ŁÓDŹTIGERS TEAMPOLSKA
41DOMINIAK KATARZYNA1985ŁÓDŹTIGERS TEAMPOLSKA
42DOMINIAK KATARZYNA1985ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-BAŁUTY)POLSKA
43DRYJA KRZYSZTOF1979ŁÓDŹPOLSKA
44DUDAS WIESŁAW1963ŁÓDZKIEPOLSKA
45DUDZIC SŁAWEK1968CIELESCE BIKEPOLSKA
46DYBAŁA RADOSŁAW1986ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
47DZIOMDZIORA JACEK1985ŁÓDŹBEAUTY SPORTPOLSKA
48DZIUB MARCIN1979PŁOTYSEVEN PERCEPTUS-TEAMPOLSKA
49FAZENDA CINDY1987LODZPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLAND
50FELCENLOBEN AGATA1994PABIANICEROSSMANNPOLSKA
51FELCENLOBEN ROBERT1979ŁÓDŹPOLSKA
52FORZPAŃCZYK AGNIESZKA1972ŁÓDŹBIEGAM I ZWIEDZAM ŁÓDŹPOLSKA
53GAGATEK-WOZNIAK ANNA1979WIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLSKA
54GAJEWSKI KONRAD1989RADOMSKOAKTYWNI KAMIENISKPOLSKA
55GARDIAS RENATA1983ŁÓDŹPOLSKA
56GIERANOWSKI BARTOSZ1982ŁÓDŹPOLSKA
57GŁÓD IZABELA1989WADOWICETASTYRUN.PLPOLSKA
58GOŁĘBIEWSKI KAROL1993ŁÓDŹALE TEAMPOLSKA
59GORĄCY MARCIN1982ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
60GÓRALCZYK PAWEŁ1987CHOCZNIAKS AZS AWF KRAKÓWPOLSKA
61GÓRNY EWA1998ŁÓDŹPOLSKA
62GRABIASZ RADEK1982ZDUŃSKA WOLAKARTONPOLSKA RUNTEAMPOLSKA
63GRACZYK KAROLINA1985KUTNOPOLSKA
64GRACZYK KAROLINA1985KUTNOPOLSKA
65GRACZYK KAROLINA1985KUTNOPOLSKA
66GYCZEW GRZEGORZ1977RĄBIEŃ ABPHARMALINKPOLSKA
67HEFTOWICZ DOMINIK1971ZGIERZALE TEAMPOLSKA
68HOLWEGER BARTOSZ1989ŁÓDŹPHARMALINK TEAMPOLSKA
69HORODNICZY MARIUSZ1983ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLAND
70HRYNKO JACEK1992DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPRO 366POLSKA
71HRYNKO JACEK1992DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPOLSKA
72IDCZAK MARTA1971ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
73INJIGHULYAN HOVHANNES1982ŁÓDŹMPK ŁÓDŹPOLSKA
74JABŁOŃSKI MICHAŁ1996ŁÓDŹPOLSKA
75JAKSA BARTŁOMIEJ1994ŁÓDŹPOLSKA
76JANICKI ANDRZEJ1962LODZBIEGAM Z SONOCOPOLSKA
77JANKOWSKA MAGDALENA1992ZGIERZPOLSKA
78JANOWSKI MACIEJ1993ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
79JASSO ADRIAN1991LODZCLARIANTPOLAND
80JASTRZĘBSKI MICHAŁ1984ZGIERZROSSMANNPOLSKA
81JESKE-MARCINIAK DOMINIKA1991ŁÓDŹPHARMALINKPOLSKA
82JĘDRAS EWA1990ŁÓDŹSPORTERA OCR ŁÓDŹPOLSKA
83JURASZ PIOTR1969ŁÓDŹPOLSKA
84KACPROWICZ PAWEŁ1979ŁÓDŹPOLSKA
85KACZMAREK MONIKA1990ŁÓDŹASPOL FVPOLSKA
86KAMECKI KRYSTIAN1988ZGIERZROSSMANNPOLSKA
87KAMIŃSKA HALINA1958KRAKÓWPOLSKA
88KAMIŃSKI PIOTR2001WĄBRZEŹNOPOLSKA
89KANIOWSKI KAMIL1984ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
90KAPUŚCIŃSKI BARTEK1992ZIELONA GÓRATEAAAMAPOLSKA
91KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA1979ŁĘCZYCAPOLSKA
92KAWAŁCZEWSKI DARIUSZ1982LÓDZPOLSKA
93KAZURO DANNY1989ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
94KAŻURO DANIEL1989ŁÓDŹBIEGACZE OD PIERWSZEGO KROKU DO METY WIDOKUPOLSKA
95KĘPKA PAWEŁ1967ŁÓDŹNIEZRZESZONYPOLSKA
96KIEFER KLAUDIA1995SKARBIMIERZROSSMANNPOLSKA
97KILINGARU SHIVAKUMAR1986LODZPOLAND
98KLOCEK DAMIAN1994ŁASKROSSMANNPOLSKA
99KLUCH ŁUKASZ1993DOBROŃPOLSKA
100KŁACZYŃSKA ANGELIKA1987ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
101KMIECIAK DOMINIKA1992ŁÓDŹPOLSKA
102KONIECZNY KRZYSZTOF1981ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
103KOPKA MARCIN1987ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
104KORYCKA-KORZENIOWSKA MAGDALENA1972ŁÓDŹPOLSKA
105KOSIUK GABRIELA1990ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
106KOWALEWSKA MAGDALENA1992ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
107KOWALONEK DAWID1975ŁÓDŹFENIXRUNPOLSKA
108KOWALSKI BARTŁOMIEJ1989PODDĘBICEROSSBIEGANIPOLSKA
109KOZAK KAMIL1984ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
110KOZBUCH IGA1994WARSZAWAPOLSKA
111KOŹMA NINA1988ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
112KRAWCZYK JAN1988ŁÓDŹPOLSKA
113KRAWCZYK KATARZYNA1983SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
114KRAWCZYK RAFAŁ1984ALEKSANDRÓW ŁÓDŹKIROSSMANNPOLSKA
115KREMB MONIKA1971DZIEKTARZEWMONIARUNPOLSKA
116KRÓL KONRAD1995STARY SĄCZAZS UMEDPOLSKA
117KRÓLIKOWSKI MICHAŁ1980ŁÓDŹPOLSKA
118KRUK KRZYSZTOF1994ŁÓDŹPOLSKA
119KRUK PATRYCJA1985ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
120KRUPIŃSKI MARCIN1983ZGIERZROSSMANNPOLSKA
121KRYGIER MARIUSZ1984ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
122KRYSIAK ADAM1987ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLAND
123KRZESZEWSKA MONIKA1978MYSŁAKÓWPOLSKA
124KUBACKI DARIUSZ1970GROTNIKIPOLSKA
125KULETA DOMINIKA1996ZAPOLICEPOLSKA
126KUROWSKA ANETA1988UJAZDWHIRLPOOL RUNNINGTEAMPOLSKA
127KURZEJAMSKI PAWEŁ1996ŁÓDŹPOLSKA
128KUSIDEŁ RADOSŁAW1997ŁÓDŹPOLSKA
129KWAPISIEWICZ KRZYSZTOF1968ŁÓDŹPOLSKA
130LAHORGUE JEAN-FRANÇOIS1984PAULES AIGLES DE PAUFRANCE
131LAURENT ADRIEN1990ŁÓDŹCLARIANTPOLSKA
132LEONARCZYK PATRYCJA1991ŁÓDŹPOLSKA
133LESZCZAK MICHAŁ1988ŁÓDŹPOLSKA
134LIPIEC SEBASTIAN1993KUTNOUKS 9 KUTNOPOLSKA
135LUBERA KASIA1988ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
136ŁABĘDŹ ANETA1994ŁÓDŹPOLSKA
137ŁAPIŃSKA ANNA1980PRZEMYŚLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
138ŁĘCKA LENA1981ŁÓDŹPOLSKA
139MACHNICKA JOANNA1995ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
140MAJEWSKA MARLENA1989ZGIERZROSSMANNPOLSKA
141MARKIEWICZ SEBASTIAN1985ZGIERZPOLSKA
142MARTYNIUK ZEONON1995TYCHYTRYTYTYTYPOLSKA
143MATUSZEWSKI PIOTR1954GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
144MATUSZEWSKI PIOTR1954GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
145MECH BOGUMIŁA1977ZGIERZPOLSKA
146MELON ADAM1989ŁÓDŹPOLSKA
147MICHALSKA AGNIESZKA1978ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
148MISIEWICZ MARIUSZ1976JUSTYNÓWPOLSKA
149MITORAJ KAJA1995ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
150MORAWSKA ELIZA1991TUSZYNPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
151MUNDZIA MARTA1992ZGIERZTEAM AMPURPOLSKA
152MUSIAŁ PAWEŁ1985BEŁCHATÓWPOLSKA
153MYDLAK PIOTR1981ŁÓDŹPHARMALINK TEAMPOLSKA
154MYKOLA MIDYANKO1967CHERVONOGRADUKRAINE
155NESTER ŁUKASZ1983WARSZAWABIEGAM BO TAK WYSZŁOPOLSKA
156NIEPSUJ PAWEŁ1991ŁÓDŹPOLSKA
157NIESYN BOŻENKA1974GORZYCEZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
158NOWAKOWSKI CZESLAW1947WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHPOLSKA
159NOWICKI MARCIN1980LODZDRUŻYNA BSSPOLSKA
160NOWIK SEBASTIAN1978ŁÓDŹPOLSKA
161OBERSKI JAKUB1980ŁÓDŹCRAZY RUNNERFUCKERSPOLSKA
162OGŁAZA AGATA1986ŁÓDŹCLARIANTPOLSKA
163OLCZYK SEBASTIAN1978KLUCZEWSKOPOLSKA
164OLSZÓWKA RENATA1990PIĄTKOWISKOPOLSKA
165OSTROWSKA MARTA1983POMIECHÓWEKROSSMANNPOLSKA
166PABIANSKA MARTA1990ŁÓDŹNOAPOLSKA
167PAMPLONA PEDRO1987LODZPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
168PANKOWSKI ZBIGNIEW1990ŁÓDŹPOLSKA
169PAWLIK DAMIAN1992ŁÓDŹDRUŻYNA BSSPOLSKA
170PAWLIKOWSKA ZUZANNA1994SOKOLNIKI LASSPORTERA OCRPOLSKA
171PĘDZIMĄŻ MARCIN1977ŁÓDŹPOLSKA
172PIARKIEWICZ DARIUSZ1983UNIEJÓWPOLSKA
173PIASECZNY RAFAŁ1983ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
174PIETRASIAK MAGDALENA1993ŁÓDŹDRUŻYNA BSSPOLSKA
175PIETRUCHA MARIUSZ1986ŁÓDŹABBPOLSKA
176PIETRZAK JOANNA1996ŁÓDŹPOLSKA
177PIETRZYKOWSKI DOMINIK1984STRYKÓWPOLSKA
178PISAREK SŁAWOMIR1967BEŁCHATÓWPOLSKA
179PLEWKA MAGDALENA1987LODZPOLSKA
180PODCZASKI STANISLAW1968BIKOWIECPOLSKA
181POKORA MAREK1995ŁYSZKOWICEOSP SELIGÓWPOLSKA
182POPIELEWSKI ŁUKADZ2001ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA
183POPIELEWSKI ŁUKASZ2001ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA
184POPŁAWSKI KRZYSZTOF1985ZGIERZROSSMANNPOLSKA
185POROS MACIEJ1983PABIANICEKLIMA TEAMPOLSKA
186POŚNIK SYLWIA1991ŻYRARDÓWPOLSKA
187PRZYWARA PAWEŁ1978ŁÓDŹICHEM-VITADIETPOLSKA
188PUCHALSKI SEBASTIAN1978LODZK.S. BUDOWLANI ŁÓDŹPOLSKA
189RACZ MARIUSZ1980KOLUSZKIPOLSKA
190REAL LEANDRO1988POLANDPOLAND
191RĘBIAŁKOWSKA ANNA1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
192ROJEK DARIUSZ1980ŁÓDŹPOLSKA
193ROSIAK DANIEL1995SOCHACZEWPOLSKA
194ROSIAK SŁAWOMIR1974ŁÓDZPOLSKA
195ROSŁONEK OLGA1985ŁÓDŹPOLSKA
196ROSZCZYK MATEUSZ2002LODZPOLSKA
197ROSZKOWSKA AGATA1993ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAMPOLSKA
198ROSZKOWSKA AGATA1993ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAMPOLSKA
199ROSZKOWSKI TOMASZ1986WARSZAWAJA0306 BIEGA KU REALIZACJI CELÓWPOLSKA
200ROSZKOWSKI TOMASZ1986WARSZAWAJA0306 BIEGA KU REALIZACJI CELÓWPOLSKA
201ROSZKOWSKI ŁUKASZ1988BIALYSTOK1
202RÓLKA KAMILA1980ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
203RÓLKA KAMILA1980ŁÓDŹPOLSKA
204RULKA GOSIA1975ŁÓDŹWKURW TEAMPOLSKA
205RUSZTECKI PAWEŁ1971BORZĘCIN DUŻYPOLSKA
206RYBARSKA MARTA1990DOLSKLESZ NO LIMITS RUNNERSPOLSKA
207RYBUS MACIEJ1976ZGIERZWHIRLPOOL RUNNING TEAMPOLSKA
208SADOWSKA AGNIESZKA1979KOLONIA BRUŻYCACENTRUM UBEZPIECZEŃ AGNIESZKA SADOWSKAPOLSKA
209SANOJCA JAN1981CHECHŁO PIERWSZEPOLSKA
210SERDEŃ PIOTR1988ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
211SĘTKOWSKA MARTYNA1994ŁÓDŹPOLSKA
212SĘTKOWSKA MAŁGOSIA1989ŁÓDŹPOLSKA
213SIKORSKI PRZEMYSŁAW1978ŁÓDŹPOLSKA
214SILVA DIEGO1987LODZCLARIANTPOLSKA
215SITKOWSKA EDYTA1987ŁÓDŹPOLSKA
216SŁOMCZEWSKA-ROGE ZUZANNA1986ŁÓDŹPOLSKA
217SOBOLEWSKI MIKOŁAJ1987ADAMÓWSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
218SOKÓŁ MICHAŁ1986GŁOWNOPOLSKA
219SOŁTYSIAK PRZEMYSŁAW1988KOŁOALE TEAMPOLSKA
220SOSNOWSKI ADAM1983ROZPRZAGARDAPOLSKA
221SOWIŃSKA KATARZYNA1990ŁĘCZYCANORDEA RUNNERSPOLSKA
222STANKIEWICZ MARCIN1975ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
223STAREK PAULINA1995ŁÓDŹPOLSKA
224STAWECKA KINGA1992ŁÓDŹPOLSKA
225STEFANINI DE LIMA JULIA1992LODZCLARIANTPOLAND
226STĘPIEŃ MARCIN1981ZGIERZPOLSKA
227STOLINSKI LUKASZ STOLINSKI1990KTERYPOLSKA
228STRAUTA SANITA1989LODZPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
229SUCHOCKI ROBERT1991ŁÓDŹPOLSKA
230SYCHNIAK MACIEJ1981ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
231SYSKA IZABELA2000ŁĘCZYCYPOLSKA
232SYSKA IZABELA2000ŁĘCZYCAPOLSKA
233SZARWAS IZABELA1977ŁĘCZYCAPOLSKA
234SZARWAS RADEK1965ŁĘCZYCAPOLSKA
235SZEFER MARZENA1984ŻYTNOVICTORIA ŻYTNOPOLSKA
236SZEWCZYK ZBIGNIEW1965ŁASKPOLSKA
237SZULC BOGUSLAW1974ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
238SZULC KATARZYNA1983ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
239SZUMIŃSKA MAŁGORZATA1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNPOLSKA
240SZYMAŃSKI PIOTR1976GOSTYNINPOLSKA
241ŚCIBOR ALEKSANDRA1982ŁÓDŹPOLSKA
242ŚLĘCZKOWSKI BŁAŻEJ1985ŁÓDŹSPORTERA OCRPOLSKA
243ŚWIRSZCZ ANDRZEJ1986MAŁOGOSZCZUNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANEPOLSKA
244TOMCZYK MAŁGOSIA1977ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
245TOMICKI SYLWESTER1980ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
246TOMICKI SYLWESTER1980ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
247TRZECIAK PIOTR1994PŁOCKPOLSKA
248TWARDOWSKI RAFAŁ1994KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI18 POD BIEDRĄPOLSKA
249URBAŃSKA ALINA1966NOWA DĘBAZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
250URBAŃSKA MAGDALENA1996ŁÓDŹPOLSKA
251URBAŃSKI MICHAŁ1982ŁÓDŹWHIRLPOOL RUNNING TEAMPOLSKA
252URBAŃSKI ŁUKASZ1996RĄBIEŃPOLSKA
253WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA1978ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
254WAWRZYNIAK ILONA1983ŁÓDŹCLARIANTPOLSKA
255WENGIEREK MARIA1993POZNAŃFIZJO-W-BIEGU.PLPOLSKA
256WĘGLEWSKA ANNA1975ŁĄCKPOLSKA
257WĘGLEWSKA ANNA1975ŁĄCKPOLSKA
258WĘGLEWSKI KRZYSZTOF1974ŁĄCKPOLSKA
259WĘGLEWSKI KRZYSZTOF1974ŁĄCKPOLSKA
260WIERUCKI BARTŁOMIEJ1983ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
261WILIŃSKI PAWEŁ1980ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
262WILKE JANINE1989LODZCLARIANTPOLSKA
263WILKOWSKA EWELINA1987CIOSNYPOLSKA
264WIŚNIEWSKI MICHAŁ1984ŁÓDŹPHARMALINK TEAMPOLSKA
265WLAŹLAK DAMIAN1992KSAWERÓWDROGA DO ULTRAPOLSKA
266WLAŹLAK DAMIAN1992KSAWERÓWPOLSKA
267WLAŹLIK DARIUSZ1967ŁÓDŹPOLSKA
268WŁASINOWICZ SEBASTIAN1990ŁOMIANKIOSP ŁOMIANKIPOLSKA
269WŁODARCZYK TOMASZ1984ŁÓDŹPOLSKA
270WOJCIECHOWSKA MAGDALENA1982DZIEKTARZEWGGGGPOLSKA
271WOJCIEROWSKA JUSTYNA1979PABIANICEPOLSKA
272WOJEWÓDZKI MARCIN1993WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMPOLSKA
273WOJEWÓDZKI MARCIN1993WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMPOLSKA
274WOLIŃSKA AGNIESZKA1979KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
275WOLSKA ANNA1991ŁÓDŹPOLSKA
276WOSIEK JACEK1975WROCŁAWURTICA TEAMPOLSKA
277WOŹNIAKOWSKA ANNA1978ŁÓDŹPOLSKA
278WÓJCIK DAWID1987ŁÓDŹPOLSKA
279WRÓBEL MAREK1950ŁASKNIEZRZESZONY-ŁASKPOLSKA
280WRÓBLEWSKA EWA1988ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLSKA
281WYDERKA DARIUSZ1992ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNPOLSKA
282WYSOCKI MICHAŁ1980ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
283ZABŁUDA STĘPIEŃ ROMA1991BUCZKOWICEROSSMANNPOLSKA
284ZAK JOANNA1978ŁÓDŹSLOW MOTION HEROSPOLSKA
285ZAK JOANNA1978ŁÓDŹSLOW MOTION HEROESPOLSKA
286ZAKRZEWSKI MARCIN1990GŁOWNOPOLSKA
287ZAKRZEWSKI SLAWOMIR1955ŁÓDŹFOREVER YOUNGPOLSKA
288ZALESZCZAK RENATA1970SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
289ZAREBA JUSTYNA1989ŁÓDŹTAKEDA RUNNING TEAMPOLSKA
290ZARZYCKA KAROLINA1988ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
291ZAWITOWSKI MICHAL1986ŁÓDŹHARMAN RUNNING TEAMPOLAND
292ZBEK MONIKA1982PYSZNICAPRACOWNIK DOZPOLSKA
293ZBĘK MONIKA1982PYSZNICAPRACOWNIK DOZPOLSKA
294ZIELIŃSKA SANDRA1992GAŁKÓW MAŁYPOLSKA
295ZIELIŃSKI ŁUKASZ1982GAŁKÓW MAŁYPOLSKA
296ZIĘBA MONIKA1988ŁÓDŹINFOSYS RUNPOLSKA
297ZIMOŃ MARCIN1986ŁÓDZŁÓDZ KOCHA SPORTPOLSKA
298ŻMUDZKI RAFAŁ1987WARSZAWAPOLSKA