System rejestracji dostarcza STS-TIMING

DOZ Maraton Łódź - kids

Lista startowa / Start List

Data imprezy
06.04.2019

KIDS Run

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMKIEWICZ ANTONI2016ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLSKA
2J143ADAMUS ANTONI2012ŁÓDŹPOLSKA
3L139ADAMUS JAN2014ŁÓDŹPOLSKA
4BĄCZAK KARINA2015GRABINAPOLSKA
5H28BĄCZAK NATASZA2011GRABINAPOLSKA
6BIAŁOBŁOCKA JAGODA2007POZNAŃPOLSKA
7BŁASZCZYK JAN2014ŁÓDŹPOLSKA
8BUSZ JULIA2013ŁÓDŹPOLSKA
9CHMIEL JAN2016ŁÓDŹNNPOLSKA
10CHROBOT JULIA2005BRONISIN DWORSKISP 34 LODZPOLSKA
11CHROBOT MILOSZ2007BRONISIN DWORSKISP 34 LODZPOLSKA
12CIECHOMSKA IGA2008ŁÓDŹPOLSKA
13DOMINIAK BENIAMIN2011ŁÓDŹPOLSKA
14DYBA DOMINIK2009ŁÓDŹPOLSKA
15FLORCZAK MATEUSZ2010ŁÓDŹPOLSKA
16GAJDA KLAUDIA2010ŻORYPOLSKA
17GAJEWSKI FRANCISZEK2011LODZAKADEMIA LEKKOATLETYKI LÓD,POLSKA
18GIBKI DOMINIK2009ŁÓDŹPOLSKA
19GOSS ALEKSANDRA2006NOWE CHRUSTYPOLSKA
20JAGIEŁŁO ALEKSANDER2010ŁÓDŹMKS TRÓJKAPOLSKA
21JAGIEŁŁO ANNA2014ŁÓDŹMKS TRÓJKAPOLSKA
22JAKUBEK SZYMON2010PABIANICEPOLSKA
23JAMIOŁ ANTONI2006KIELCEJAMIOLTEMPOLSKA
24JÓZEFIAK-PIRÓG BRUNO2007LUBOŃPOLSKA
25KARPIŃSKA JULIA2007ŁÓDŹDRUŻYNA PANA MICHAŁAPOLSKA
26KARPIŃSKA ZUZANNA2009ŁÓDŹDRUŻYNA PANA MICHAŁAPOLSKA
27KĘDZIERSKI MAREK2011ŁÓDŹPOLSKA
28KĘSICKI STANISŁAW2010POZNAŃPOLSKA
29KLECZEWSKI PIOTR2005WARSZAWAUKS KUSYPOLSKA
30KOLCZYNSKI BENIAMIN2010STAROWA GÓRAEVERRUNPOLSKA
31KOLCZYNSKI BENIAMIN2010STAROWA GÓRAEVERRUNPOLSKA
32KOPERNIAK ALICJA2013ŁÓDŹALAPOLSKA
33KOSYLAK AMELIA2007ROKICINYPOLSKA
34KOWALCZYK ANTONI2016RĄBIEŃPOLSKA
35KOWALCZYK MATEUSZ2005ŁÓDŹPOLSKA
36KOZIOROWSKA JOLANTA2005ŁÓDŹPOLSKA
37KRĘCICKA PATRYCJA2007WARSZAWAPOLSKA
38KRZYŻANOWSKI JAKUB2012ŁÓDŹPOLSKA
39KURYŁ WIKTORIA2010WARSZAWAPOLSKA
40LO VERSO VIRGINIA2008ŁÓDŻŁÓDŻ KOCHA SPORTPOLSKA
41MALECHA NATALIA2008ŁÓDŹPOLSKA
42MAŁOLEPSZY ADAM2010ŁÓDŹPOLSKA
43MARCINIAK ZUZANNA2016ŁÓDŹPHARMALINKPOLSKA
44MARCZAK JAKUB2011ŁÓDŹPOLSKA
45MATEJCZUK LIDIA2014PARZĘCZEWPRZEDSZKOLE LEŹNICA WIELKAPOLSKA
46MATEJCZUK PIOTR2009PARZĘCZEWSZKOŁA PODSTAWOWA W PARZĘCZEWIEPOLSKA
47MATEJCZUK ROBERT2010PARZĘCZEWSZKOŁA PODSTAWOWA W PARZĘCZEWIEPOLSKA
48MATYSIAK ALEKSANDER2016ŁÓDŹPOLSKA
49MATYSIAK ZUZANNA2009ŁÓDŹPOLSKA
50MILCZAK ALICJA2014ŁÓDŹPOLSKA
51MILCZAK HANNA2011ŁÓDŹPOLSKA
52MUSIAŁ SZYMON2016BEŁCHATÓWPOLSKA
53NIEDŹWIEDŹ JULIAN2009ŁÓDŹCITY TEAMPOLSKA
54NOWIK KAROLINA2010ŁÓDŹPOLSKA
55OBIDOSKA MALENA2009ŁÓDŹPOLSKA
56OBIDOSKA POLA2006ŁÓDŹPOLSKA
57OBIDOSKI KSAWERY2016ŁÓDŹPOLSKA
58OLCZAK GABRYSIA2008ŁÓDŹPOLSKA
59OLCZAK KAROLINA2012ŁÓDŹPOLSKA
60OLCZAK LIWIA2006ŁÓDŹPOLSKAPOLSKA
61OLEJNIK FILIP2010ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA/RUN OLEYPOLSKA
62OLEJNIK MIKOŁAJ2007ŁOMIANKIUKS FILIPIDES/RUN OLEYPOLSKA
63ORZECHOWSKA IZABELA2007ŁÓDŹPOLSKA
64PĄGOWSKI ARKADIUSZ2010WROCŁAWPOLSKA
65PĄGOWSKI SŁAWOMIR2005WROCŁAWPOLSKA
66PIASECZNA MARTA2010STRYKOWPOLSKA
67PIEKARZ TYMON2009ŁÓDŹPOLSKA
68PIEKARZ WERONIKA2012ŁÓDŹPOLSKA
69PIETRAS ADAM2009ŁÓDŹPOLSKA
70PIETRASIAK SZYMON2010ZGIERZPOLSKA
71PIETRZYKOWSKI JAKUB2013STRYKÓWPOLSKA
72PIETRZYKOWSKI JAKUB2013STRYKÓWPOLSKA
73PIETRZYKOWSKI JAKUB2013STRYKÓWPOLSKA
74PŁOMIŃSKA MAŁGORZATA2006SKOTNIKISZAKALE BAŁUTPOLSKA
75PODRAŻKA MIKOŁAJEK2006ŁÓDŹRKSPOLSKA
76PODSIADŁY KACPER2011ŁÓDŹPOLSKA
77PODSIADŁY ZUZANNA2013ŁÓDŹPOLSKA
78PRZEDPEŁSKI KRZYSZTOF2012ŁÓDŹPRZEDSZKOLE ABCPOLSKA
79REPEĆ JAN2016ŁÓDŹPOLSKA
80ROSZCZYK PATRYCJA2005LODZPOLSKA
81ROSZCZYK PATRYCJA2005LODZPOLSKA
82RYCHEL MICHAŁ2011ŁÓDŹPOLSKA
83RYCHEL ŁUKASZ2008ŁÓDŹPOLSKA
84RZEZNICZAK ANTONINA2009LODZDRUŻYNA BSSPOLSKA
85RZEZNICZAK JULIA2004LODZDRUŻYNA BSSPOLSKA
86SIEROCIŃSKA JOLA2011ŁÓDŹPOLSKA
87SIKORSKI ALEKSANDER2010DĄBROWA 4EKIPA Z ARTURÓWKAPOLSKA
88SIKORSKI TOMASZ2012DĄBROWA 4EKIPA Z ARTURÓWKAPOLSKA
89STOLECKI TOMASZ2012BELCHATOWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
90STOPCZYK BASIA2010ŁÓDŹPOLSKA
91STUDZIŃSKA EWA2012ŁÓDŹPOLSKA
92STUDZIŃSKA MARIA2008ŁÓDŹPOLSKA
93SYCHNIAK ZOSIA2012ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
94SZARWAS WOJCIECH2010ŁĘCZYCAPOLSKA
95SZOPIŃSKI STANISŁAW2012ŁÓDŹPOLSKA
96TARAJKOWSKA MAJA2014ŁÓDŹPOLSKA
97TARAJKOWSKI KACPER2008ŁÓDŹPOLSKA
98TESTOWY7 JAKUB2011RYPINPOLSKA
99TESTOWY7 JAKUB2010RYPINPOLSKA
100WALCZYK ALICJA2015ZIELONA GÓRA GAŁKÓWEKPOLSKA
101WALCZYKOWSKI MATEUSZ2013PABIANICEMATEOPOLSKA
102WIERZBICKA KAROLINA2006ŁÓDŹPOLSKA
103WIERZBICKA KAROLINA2006ŁÓDŹPOLSKA
104WOLSKA AMELIA2011ŁÓDŹPOLSKA
105WOŹNIAK ALAN2011WIELUNPOLSKA
106WOŹNIAKOWSKA ZOFIA2008ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-POLESIE)POLSKA
107WÓJCIK JAN2009ŁÓDŹPOLSKA
108WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA2007ŁÓDŹSZKOŁA IM. M. MONTESSORIPOLSKA
109WYPYCH TOLA2013ŁÓDŹPOLSKA
110ZARĘBA LEON2014ŁÓDŹPOLSKA
111ZARĘBA OLIWIER2010ŁÓDŹSP 190 ŁÓDŹPOLSKA
112ZBĘK WOJCIECH201037-403DZIECKO DOZPOLSKA
113ZIABKA OLIWIER2005ALEKSANDROW LODZKIPOLSKA
114ZIELIŃSKA EMILIA2010ŁÓDŹPOLSKA
115ZIELIŃSKA NADIA2012ZGIERZPOLSKA
116ŻÓŁTOWSKI MIKOŁAJ2008ŁÓDŹSP ZNP W ŁODZIPOLSKA