System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. GDAŃSK MARATON - biegi dla dzieci

Lista startowa / Start List

Data imprezy
13.04.2019

do 3 lat – 100m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2016r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GROCHOWSKA HANNA2016GDAŃSKPOLSKA

4-5 lat – 200m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2014r. do 31 grudnia 2015r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁACH ZUZANNA2015GDAŃSKZUZIA I TATAPOLSKA
2DIETRICH KUBUŚ2015GDAŃSKBAŁTYK FABRYKA CZEKOLADYPOLSKA
3GROCHOWSKI MICHAŁ2015GDAŃSKPOLSKA
4HERZOG NATALIA2015GDAŃSKPOLSKA
5IWLOF MICHAŁ2014GDAŃSKPOLSKA
6PESTKA-POBŁOCKI KAJETAN2014GDYNIAPRZEDSZKOLE PLUSZOWY MISIACZEK NR8 W GDYNIPOLSKA
7SZ ÓSTAKOWSKI PAWEŁ2014GDAŃSKPOLSKA
8ZAJĄCZKIEIWCZ ALICJA2015GDAŃSKBAŁTYK FABRYKA CZEKOLADYPOLSKA

6-7 lat – 400m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2012r. do 31 grudnia 2013r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARAŃSKI IGOR2012GDAŃSKPOLSKA
2BURZYŃSKA AGATA2013GDAŃSKPOLSKA
3DARDZIŃSKA MARTYNA2013RUMIAPOLSKA
4POTASZKIN JAN2013GDANSKPOLSKA

8-9 lat – 800m (roczniki uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2010r. do 31 grudnia 2011r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARAŃSKI MATEUSZ2010GDAŃSKPOLSKA
2DIETRICH KRZYŚ2010GDYNIABAŁTYK FABRYKA CZEKOLADYPOLSKA
3DZIK KSAWERY2010ELBLĄGPOLSKA
4DZIK KSAWERY2010ELYPOLSKA
5FEDOROWICZ MAKSYMILIAN2011GDAŃSKPOLSKA
6IWLOF MICHAŁ2010GDAŃSKPOLSKA
7JOANUSZKIEWICZ KINGA2010GDAŃSKSP 27 GDAŃSKPOLSKA
8KONARZDEWSKI ADAM2011RUMIARUMIA BIEGAPOLSKA
9KURKOWSKA ALICJA2011GDAŃSKPOLSKA
10ŁASKARZEWSKI OLIWIER2010MALBORKJAGUAR GDANSKPOLSKA
11MADEJ ALEKSANDER2011GDANSKPOLSKA
12ROMAN JUSTYNA2010BOLSZEWOPRZECINAK77POLSKA
13ZABIELSKA GAJA2011GDAŃSKPOLSKA

10-11 lat – 1000m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2008r. do 31 grudnia 2009r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCEWICZ MARIA2008INOWROCŁAWPOLSKA
2CHARKIEWICZ AMEILIA2009GDAŃSKPOLSKA
3DRÓŻDŻ JULITA2008CZĘSTOCHOWAKLUB BIEGACZY JYSKPOLSKA
4GERASZEK JULIA2009GDYNIAUKS OPTYPOLSKA
5GRONOWSKI MAKSYMILIAN2009GDYNIASP 11 GDYNIAPOLSKA
6JABŁOŃSKA PAULINA2009GDAŃSKPOLSKA
7KAMIŃSKI-FEDOROWICZ STANISŁAW2009GDAŃSKPOLSKA
8KUCHTA BARTŁOMIEJ2009DZIERŻĄŻNOIMPERIUM KONTRATAKUJEPOLSKA
9WIECHOWSKA ZUZANNA2009KOSZALINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOSZALINPOLSKA

12-13 lat – 1500m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2006r. do 31 grudnia 2007r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CAŁA DAWID2007BYTÓWPOLSKA
2KUROWSKI GRZEŚ2007GDAŃSKGRZEŚ TEAMPOLSKA
3ŁUGOWSKA EMILIA2006GDAŃSKPOLSKA
4MAJKOWSKA JULIA2006GDAŃSKPOLSKA
5PIEKARSKI IGOR2007OPOCZNOPOLSKA
6TROCHIMCZUK MILENA2007ELBLĄGSP1POLSKA
7TROJAK ADRIAN2006GDAŃSKPOLSKA
8ZIETARA BENEDYKT2006GDAŃSK, POW. GDAŃSKMOJE MIASTO - GDAŃSKPOLSKA

14-15 lat – 1500m (uczestnicy urodzeni od 1 stycznia 2004r. do 31 grudnia 2005r.)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SOBIERAJ JAN2005GDAŃSKPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
3ZABIELSKI ALEX2004GDAŃSKPOLSKA