System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. Gdańsk Maraton

Lista startowa / Start List

Data imprezy
14.04.2019

5. Gdańsk Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABUCEWCZ WALDEMAR1959WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
2ADAMCZYK MARIUSZ1977ŁĄCKOPOLSKA
3ADAMSKI KRZYSZTOF1979SMOLECPOLSKA
4ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOCENTRUM KETTLEBELL SŁUPSKPOLSKA
5AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
6ANDRYSKOWSKI MAREK1965LĘBORKSTOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKPOLSKA
7ARAUCZ ADRIAN1979GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
8BANACH-CYRA ANNA1979GDYNIABOJANO BIEGAPOLSKA
9BANASZEWSKI ADAM1974OLEŚNICAPOLSKA
10BARAN PAULINA1982BĘBŁOPOLSKA
11BARSZCZ BARTOSZ1982RADOMGAMBLERS RUNNINGPOLSKA
12BARTŁOMIEJCZYK-DZIUB ALEKSANDRA1988GDAŃSKPOLSKA
13BELCZYŃSKI PIOTR1985GDAŃSKTMOBILE SPORT TEAMPOLSKA
14BIEDZIAK PIOTR1979BYDGOSZCZKANAŁOWA TRITEAMPOLSKA
15BIELEWICZ ANNA1977KOBYLNICAPOLSKA
16BIGOS GRZEGORZ1979JAWORZNOGRAMMIPOLSKA
17BITOWT IZABELA1982GDAŃSKPOLSKA
18BOCEWICZ MARIA1992INOWROCLAWPOLSKA
19BOGUSKI KAROL1984OZORKÓWPOLSKA
20BORSZEWSKI TOMASZ1985STAROGARD GDAŃSKISTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
21BRITNER ADRIAN1987ZABRZEPOLSKA
22BRZÓZKA SŁAWOMIR1972SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
23BURDA PETRO1992LVIVNOVA WOODUKRAINE
24BURZACKI ZBIGNIEW1970PŁOCKBŁYSKAWICA PŁOCKPOLSKA
25BUTKUTĖ DALIA1984VILNIUSLITHUANIA
26CENA JACEK1969BYDGOSZCZPOLSKA
27ČEREŠKA RIČARDAS1966PANEVĖŽYSLITHUANIA
28ČEREŠKA RIČARDAS1966PANEVĖŽYSLITHUANIA
29CESARZ KAROL1998GDANSKTEAM NUTRILITEPOLSKA
30CICHOŃ MACIEJ1972REDA42.195 WEJHEROWOPOLSKA
31CIESIELSKI WITOLD1973GDAŃSKPOLSKA
32CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAWOJTO_SPORT_STORYPOLSKA
33CZERNIAK MAŁGORZATA1993GDAŃSKWKURW_TEAMPOLSKA
34CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR1964WARSZAWAPOLSKA
35CZYZAK ROBERT1970GDAŃSKPOLSKA
36ĆWIKOWSKI KAMIL1994AUGUSTÓWPOLSKA
37DAMASZK MAŁGORZATA1991CHOCZEWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
38DANAK PRZEMEK1976KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
39DAWIDOWICZ ZANETA1977SLUPSKBEST BEASTSPOLSKA
40DEJAS TOMASZ1979MYSŁOWICEPOLSKA
41DETMER PRZEMYSŁAW1989GDAŃSKSMASHING PĄPKINSPOLSKA
42DOMBROWSKI RADEK1979GDAŃSKGPNSPOLSKA
43DRAPALA PIOTR1972CZAJOWICEOJCOWSKIE ŚLIMAKIPOLSKA
44DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA
45DUCH MACIEJ1980TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
46DUDZIAK PIOTR1975KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINPOLSKA
47DUDZIAK PIOTR1975KOSZALINFOR-REST-RUN KOSZALINPOLSKA
48DUEGASERG ERSG1995GDAŃSKMACGREGORPOLSKA
49DULEBA DOMINIKA1981KATOWICEBORYS TEAMPOLSKA
50DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ1984PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKAPOLSKA
51EHLERT SONIA1991TORUŃPOLSKA
52FHMXFMH XFNFN1973XFHJPOLSKA
53FIEBICH ZBIGNIEW1976LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
54FORNELL TOMASZ1972GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 65POLSKA
55GABOR TOMASZ1976KATOWICEK-S TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCEPOLSKA
56GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BIRON&ONE TEAMPOLSKA
57GAEDE ARKADIUSZ1964GDAŃSKPOLSKA
58GAŁCZYŃSKI PIOTR1987MALBORKPOLSKA
59GARSKI SZYMON1995WEJHEROWOKARATE SHOTOKAN WEJHEROWOPOLSKA
60GAWROŃSKI PIOTR1994WARSZAWAPOLSKA
61GERING MARIUSZ1983GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
62GERING MARIUSZ1983GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
63GINTER PAWEŁ1987BYDGOSZCZPRZEBIEGLI UNISŁAWPOLSKA
64GNIELKA DAWID1993TOSZEKZAMKOWIEC TOSZEKPOLSKA
65GODLEWSKI ŁUKASZ1982MALBORKGODLEWSKI RUNNERSPOLSKA
66GOGÓŁ FRANCISZEK1958LEGNICAFRANEK I DINO BIEGNĄ DALEJPOLSKA
67GOLIŃSK ŁUKASZ1979ŚWIDWINK.B. SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
68GOŁGOWSKA TAMARA1977SIEMIANICEPOLSKA
69GONDEK JAKUB1998GDYNIAPOLSKA
70GRABOWSKA SYLWIA1972GRUDZIĄDZPOLSKA
71GRĘBOSZ DARIUSZ1965PŁOCKPOLSKA
72GROT JAROSŁAW1972TUCHOMTUCHOMPOLSKA
73GRUCHAŁA NATALIA1989GDAŃSKPOLSKA
74GRYGIEL ROBERT1976STRZELNOPOLSKA
75GRZEGORCZYK PIOTR1984SŁAWNOPOLSKA
76GWÓŹDŹ KAMIL1989WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAPOLSKA
77HANN GRZEGORZ1973SŁUPSKSTOPA SLUPSKPOLSKA
78HAUPA WOJCIECH1971USTKAUSB USTKAPOLSKA
79HENDRICH RAFAŁ1980SIERAKOWICEPOLSKA
80HIRSZ WIESŁAWA1978KIEŁPINOT-MOBILE SPORT TEAMPOLSKA
81HOBERG TORBEN1972RANDERS NØKLUB MARATHON 100 DANMARKDENMARK
82HOFFMANN MARTA1988STARGARDFIT CHALLENGEPOLAND
83HOLLAND JAMES1972STAFFORDSTONE MASTER MARATHONERSENGLAND
84HOLLAND JAMES1972STAFFORDSTONE MASTER MARATHONERSUNITED KINGDOM
85HOLLAND LISA1980STAFFORDSTONE MASTER MARATHONERSUNITED KINGDOM
86HOLONA DAWID1983RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKA
87HUDZIK MAREK1967GDYNIAPACEMAKERPOLSKA
88HUZAR RYSZARD1972MALBORKAUTYZM JEST WŚRÓD NASPOLSKA
89IDZIKOWSKI GRZEGORZ1964PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA
90IWLOF MICHAŁ1983GDAŃSKPOLSKA
91JABŁONOWSKI WOJTEK1972LĘBORKFM2012/KLUB 42,2POLSKA
92JABŁOŃSKI ROBERT1975ZIELONA GÓRAPOLSKA
93JAKUBOWSKI MACIEJ1981GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
94JANIK ROMAN1953KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
95JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA1988GDYNIAAMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAMPOLSKA
96JAROSIŃSKA KATARZYNA1996PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
97JARZ AGNIESZKA1982STRASZYNPOLSKA
98JARZĄBEK AGNIESZKA1982STRASZYNPOLSKA
99JASTRZĘBSKI DARIUSZ1979SOPOTPOLSKA
100JOAS ANITA1968MARKTOFFINGENTSV NÖRDLINGENGERMANY
101JURCZAK ANDRZEJ1963DOBRE MIASTODOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISKPOLSKA
102KACZEŃSKI MAREK1979GDANSKPOLSKA
103KAMIŃSKI MICHAŁ1979GDAŃSKLPP TEAMPOLSKA
104KANIA AGNIESZKA1980MYSŁOWICEPOLSKA
105KANIA DAMIAN1980MYSŁOWICEPOLSKA
106KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPOLSKA
107KARALIUK ANDREI1982BRESTFAMILY TEAMBELARUS
108KARULSKI KAMIL1990GDAŃSKPOLSKA
109KARWOWSKA ANGELIKA1984GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
110KAWECKI WOJCIECH1975BANINOATOS RACING TEAMPOLSKA
111KĘDZIERSKI SZYMON1984KWIDZYNPOLSKA
112KĘPKA MIROSŁAW1970ŚWIDWINK.B.SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
113KILAR TOMASZ1974KOSZALINKILAR TEAMPOLSKA
114KLIMEK DOROTA1979NOWY SĄCZPOLSKA
115KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW1977ELBLĄGETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
116KODZIK ALEKSANDRA1985GDANSK#FITDZIADEKPOLAND
117KOGUT JOANNA1973GDANSKGRUPA BIEGOWA 65POLSKA
118KOLĘDA ROBERT1973GDAŃSKPOLSKA
119KOŁAKOWSKI DARIUSZ1972ŚWIDWINK.B.SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
120KOŁTUNIEWICZ ANDRZEJ1976LUBLINWIEŚ TAŃCZY I BIEGAPOLSKA
121KONIECZNA NATALIA1978POLSKAPOLSKA
122KORDEK JAN1959SZCZECINPOLSKA
123KORTAS ARTUR1982GDANSKTEAM OSMIORNICAPOLSKA
124KOSEL AGNIESZKA1977GDAŃSKPOLSKA
125KOSEL GRZEGORZ1982GDAŃSKPOLSKA
126KOSEL GRZEGORZ1982GDANSKPOLSKA
127KOSTYRKA ARTUR1967KWIDZYNPOLSKA
128KOWALSKI MACIEJ1986GDYNIAP&P VELOPOLSKA
129KOZIEŁ TADEUSZ1991RZESZÓWSZCZĘŚCIARZ BIEGAPOLSKA
130KOZŁOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZPOLSKA
131KRIESE BEATA1965RUNOWO KRAJEŃSKIETKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
132KROCZEK JANUSZ1962WODZISŁAW SLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA
133KRUCZYK DAMIAN1992SOPOTPSMPOLSKA
134KRUSZYŃSKA BARBARA1963TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
135KUC MIROSŁAW1974BYSTRAPOLSKA
136KUCHNOWSKI KAROL1981WERBLINIAKROKOWA BIEGAPOLSKA
137KUCHTA WOJCIECH1974SOPOTPOLSKA
138KUCZMARSKI JAKUB1993RYPINPOLSKA
139KUJAWA ROGER1972BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
140KULA GRZEGORZ1973WARSZAWAPOLSKA
141KULAWIK ANETA1979CIEPLEWOCIEPLEWOPOLSKA
142KULCZYK MARCIN1977GDYNIAPOLSKA
143KULGAJUK MICHAŁ1984PRUSZCZ GDAŃSKISUT, PRUSZCZ BIEGAPOLSKA
144KUROWSKI DAWID1984JUSZKOWOSTOWARZYSZENIE TRAUGUTT.ORGPOLSKA
145KUŹNIAR WOJCIECH1985RUMIAPOLSKA
146KWAŚNIEWSKI-GRABOWICZ PAWEŁ1980BYDGOSZCZPOLSKA
147KWIATKOWSKI TOMASZ1985KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
148LAPUCHA MARCIN1981LUTONANGLIA
149LAPUCHA MARCIN1981LUTONUNITED KINGDOM
150LATOSZEWSKI KRYSTIAN1970GODZISZEWOGAGPOLSKA
151LEJSKA MARTYNA1991WROCLAWPOLSKA
152LEKSYCKI ROBERT1969GDYNIAPOLICJA GDYNIAPOLSKA
153LEŚNIAK JAREK1983CZĘSTOCHOWAPOLSKA
154LEŚNIEWICZ KAROLINA1991WROCŁAWPOLSKA
155LITWIN PIOTR1972GDAŃSKOCEANICPOLSKA
156LIWIŃSKI JAKUB1970SKARŻYSKO-KAMPOLSKA
157LUDWIK ANDRZEJ1962SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
158ŁAPOT DARIUSZ1971KATOWICEAMBITNY AMATORPOLSKA
159ŁASKA KAZIMIERZ1968GNIEWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
160ŁUKAWSKA ALEKSANDRA1984GDYNIAPOLSKA
161ŁYSOWSKI PRZEMYSŁAW1998KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNPOLSKA
162MACHNIKOWSKI JACEK1977ŻABNOTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
163MACIEJEWSKI ANDRZEJ1959KROTOSZYNPOLSKA
164MAJER DARIUSZ1980INOWROCŁAWPOLSKA
165MAJNA KAZIMIERZ1951GDYNIAPARKRUN GDYNIAPOLSKA
166MALITOWSKI RAFAŁ1985JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
167MARSZAŁKOWSKI ŁUKASZ1988GDAŃSKPOLSKA
168MATLEWSKA MARZENA1970ELBLĄGNIEZRZESZONYPOLSKA
169MAZUR MAREK1974JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKA
170MEJER PATRYCJA1992GDYNIABUBAPOLSKA
171MELONEK PAWEŁ1966GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
172MIKOŁAJCZYK ALICJA1983ROTMANKAPOLSKA
173MILCZAREK KAROL1992BIAŁOGARDPOLSKA
174MIODUSZEWSKI ŁUKASZ1982ŚWINOUJŚCIEMARYNARKA WOJENNAPOLSKA
175MIRONOVA IRINA1975NESTEROV3:00:00RUSSIA
176MISIEC PRZEMYSŁAW1978WEJHEROWOPOLSKA
177MLECZEK PIOTR1993KOLNOPOLSKA
178MROCZKOWSKI KAROL1985KROTOSZYNPOLSKA
179MROZOWICZ JAROSŁAW1971ELBLĄGPOLSKA
180MROZOWICZ JAROSŁAW1971ELBLĄGPOLSKA
181MROZOWICZ JAROSŁAW1971ELBLĄGPOLSKA
182MROZOWSKI PRZEMYSŁAW1978WEJHEROWOAMW GDYNIAPOLSKA
183MURAWSKA KATARZYNA1980SŁUPSKMY WY ONIPOLSKA
184NALASKOWSKA ANNA1971GRUDZIĄDZPOLSKA
185NÅS TOBIAS1996OSLOTEAM NÅSNORGE
186NIEDERHUBER HANS1957NÖRDLINGENTSV NÖRDLINGENGERMANY
187NIEDZIELA ARTUR1980WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAWPOLSKA
188NIEMCZYK PABLO1974ZAMOŚĆPOLSKA
189NIKODEMCZYK PATRYCJA1895GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
190NIKRANT BARTŁOMIEJ1991LEŚNIEWOPOLSKA
191NOWACKI DAWID1998KWIDZYNJIM BEAM TEAMPOLSKA
192NUSZEL PAWEŁ1983GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
193OLSZEWSKI ŁUKASZ1983KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
194OSTOJSKA EWA1975REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
195OSTOJSKA EWA1975REDAPOLSKA
196OTLEWSKI MARCIN1978KWIDZYNPOLSKA
197OŻAROWSKA PAULINA1990GDAŃSKPOLSKA
198PACHUT PRZEMYSŁAW1976GDYNIALPP TEAMPOLSKA
199PACZUL SEBASTIAN1980GDAŃSKDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
200PARKER STEPHEN1955STAFFORDSTONE MASTER MARATHONERSUNITED KINGDOM
201PARTYKA PAWEŁ1989KRAKÓWBRAKPOLSKA
202PAUL KRZYSZTOF1975STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
203PAWLAK ŁUKASZ1985PSZCZÓŁKIBEERUNNERPOLSKA
204PAWŁOWSKI MARCIN1979WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
205PAWŁOWSKI REMIGIUSZ1975SKIERDYPOLSKA
206PEŁSZYŃSKI JACEK1979GDAŃSKACTIVE LIFEPOLSKA
207PERZAN ALEKSANDRA1979GDANSKSEA POWERPOLSKA
208PIĄTEK WALDEMAR1973KALISZPOLSKA
209PIĄTKIEWICZ MACIEJ1976BIEDRUSKOQUAY POZNAŃPOLSKA
210PIEKARSKA ALEKSANDRA1981OPOCZNOPOLSKA
211PIETRZAK MARIOLA1966KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINPOLSKA
212PIOTROWICZ MACIEJ1986GDAŃSKPWC FCU RUN TEAMPOLSKA
213PIRÓG ARKADIUSZ1982SZTUMPISFAKPOLSKA
214PŁUSA MARCIN1989BLIŻYNPOLSKA
215POBŁOCKA KATARZYNA1994LĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOLSKA
216PODCZARSKI TOMEK1970KOLBUDYKOLBUDY TEAMPOLSKA
217PODLAS-KOSTKA UL KATARZYNA1982GDYNIAPOLSKA
218POLAK MICHALINA1995OPOLEAZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLEPOLSKA
219PONIKOWSKA MAGDALENA1986PRABUTYPOLSKA
220POTOCKA ANIELA1981GDAŃSKPOLSKA
221POTOCKI SŁAWOMIR1973GDANSKPOLSKA
222PUCHAŁA ADRIAN1993RYBIENKO NOWEPOLSKA
223PUCHOWSKA EWELINA PU1982GDAŃSKAPTEKA GEMINIPOLSKA
224PUŁA ADRIAN1978TARNOWSKIE GORYSZOMBIERKI DREAM TEAMPOLSKA
225PUŁAWSKI KAZIMIERZ1963ŁYSEGPNPOLSKA
226PUZDROWSKI RAFAŁ1985GDAŃSKFLIPSPOLSKA
227PYSARENKO MAKSYM1989WARSZAWAPOLSKA
228RADCZUK MARCIN1981TUCHOMENDURE TEAMPOLSKA
229RAINKO MARCIN1978GDAŃSKGAITPOLSKA
230RAZIK TADEUSZR1952RAWICZBRAKPOLSKA
231RIMKEVICIUS JUSTINAS1987VILNIUSLITHUANIA
232ROGACEWICZ HUBERT1984WARSZAWAORKAN TACTICALPOLSKA
233ROJEWSKI MACIEJ1982GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
234ROPEL MIROSŁAW1959WEJHEROWOKIS TRANSPORTPOLSKA
235ROZUM RADOSŁAW1977ZIELONKAPOLSKA
236RYBARCZYK RAFAŁ1984ŚREMBĄCZUSIEPOLSKA
237RYDZAK PRZEMYSŁAW1991GŁUBCZYCEKP PSP GŁUBCZYCEPOLSKA
238SADOWSKI RYSZARD1984GDAŃSKNIE ZWALNIAMYPOLSKA
239SAŁABON GRZEGORZ1966LĘBORKNORDICUS TEEM LĘBORKPOLSKA
240SCHUTZ TOMASZ1972GDYNIABROWAR GDYNIAPOLSKA
241SEKIETA JULIA1999GDAŃSKWERUNPOLAND
242SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
243SEWERYN JAROSŁAW1978WYSOKAPOLSKA
244SHUMIK ALENA1985BRESTBELARUS
245SIENKIEWICZ ARTUR1978DOBRE MIASTOKOCHAM MOJĄ ŻONĘ!POLSKA
246SIENKIEWICZ MARCIN1985GDYNIAPOLSKA
247SIKORSKA AGNIESZKA1975WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
248SIWCZAK MARIUSZ1982SOBOWIDZPOLSKA
249SIWCZAK MARIUSZ1982SOBOWIDZPOLSKA
250SIWCZAK MARIUSZ1982SOBOWIDZPOLSKA
251SKRZYPCZYK ANDRZEJ1970ZAMOŚĆPOLSKA
252SKUMIAŁ OSKAR1981USTKAUSB USTKAPOLSKA
253SŁOCIAK RAFAŁ1990OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLSKA
254SMENTOCH RADEK1996ŻUKOWANIEDZIELNI BIEGACZEPOLSKA
255SMOLARCZYK ADAM1983GDAŃSKPRZEROST FORMY NAD FORMĄPOLSKA
256SMOLEŃ JANUSZ1976LUTONWIELKA BRYTANIA
257SMOLIŃSKA IWONA1972WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNIPOLSKA
258SOBKOWIAK EWA1963POZNAŃPOLSKA
259SPRADA WALDEMAR1974OSIEOSP OSIEPOLSKA
260SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA1981KOSAKOWOWYMIATACZEPOLSKA
261SRDGT SDG2000SDFRHJPOLSKA
262SRDGT SDG1982SDFRHJPOLSKA
263SROCZYŃSKI MARCIN1978PIASECZNOOSTRESROKUPOLSKA
264STACHOLIŃSKI HUBERT1981GDYNIAPOLSKA
265STACHOWICZ KAROLINA1987SKÓRCZPOLSKA
266STANULEWICZ MARTYNA1995WEJHEROWOKARATE SHOTOKAN WEJHEROWOPOLSKA
267STARZYŃSKI TOMEK1980GRZĘDZICEPIERUN GRZĘDZICEPOLSKA
268STEFANOWSKI DOMINIK1986KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
269STEMPFLE KARL1963MARKTOFFINGENTSV NÖRDLINGENGERMANY
270STROJNOWSKI SŁAWOMIR1963GDAŃSKPOLSKA
271SUCHOMSKI MARCIN1986NOWY STAWGOLDEN TEAMPOLSKA
272SYGUŁA MARCIN1978KONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA
273SZALEWSKI MARCIN1984PRZYJAŹŃPOLSKA
274SZCZECHOWICZ MARTA1977WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMPOLSKA
275SZELER JOANNA1972WARSZAWASILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJĄCA Z PSAMIPOLSKA
276SZELEST BARBARA1978MYSŁOWICEZAPIEKATO TEAMPOLSKA
277SZEWCZYK ROMAN1973BYTOMPOLSKA
278SZKUDLAREK ROMAN1966DRAWSKO POMORSKIEDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
279SZRAMKA ŁUKASZ1983GNIEWROLLS-ROYCE RUNNING TEAMPOLSKA
280SZUKALSKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
281SZULC KAMILA1984GDYNIAPOLSKA
282SZULC TOMASZ1990TYCHOWOTOMKOWZ_RUNNERPOLSKA
283SZWEDA MARIUSZ1988GDAŃSKPOLSKA
284SZWEDA MARIUSZ1988GDAŃSKPOLSKA
285ŚRODA BEATA1995GŁÓWCZYCEPOLSKA
286ŚWITAJ JACEK1982POZNANWATACHAPOLSKA
287TALARCZYK MARZENA1980BĘBŁOPOLSKA
288TEODORCZAK MAREK1959SOPOTPOLSKA
289TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
290TESTOWY7 JAKUB1993RYPINBLA§POLSKA
291TOMCZYK PIOTR1977BĘDZINBIEGOWA KUŹNIA BĘDZINPOLSKA
292TOMCZYK PIOTR1977BĘDZINBIEGOWA KUŹNIA BĘDZINPOLSKA
293TÖPFER UTE1956NÖRDLINGENTSV NÖRDLINGENGERMANY
294TRZYMKOWSKI SŁAWOMIR1972ŁUBIANKAKM TRUCHCIK. ŁUBIANKAPOLSKA
295TURUKIN RUSLAN1967KALININGRADRUSSIA
296TYKA EDWARD1943SWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
297TYMIEC PRZEMYSŁAW1981KATOWICEZAPIEKATO TEAMPOLSKA
298UCHEREK MATEUSZ1981ŚWIĘTOCHŁOWICESEA STAR PREMIUMPOLSKA
299ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
300ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
301URBAŃŚKI MARCIN1977KNYBAWAPOLSKA
302WALEROWICZ MARZENA1978GDAŃSKPOLSKA
303WALIGÓRA MICHALINA1990KROTOSZYNPOLSKA
304WAWRZYNIAK MICHAŁ1982TCZEWGEMALTOPOLSKA
305WAWRZYNIAK MICHAŁ1973SOPOTDZIKPOLSKA
306WERRA KRZYSZTOF1969SŁUPSKPOLSKA
307WESOŁOWSKA PATRYCJA1980GDYNIAPOLSKA
308WESOŁOWSKI JAROSŁAW1970GNIEWOWOHULK TEAMPOLSKA
309WĘGIER ARKADIUSZ1977SUSZPOLSKA
310WHARTON SAMANTHA1975TAUNTONUK
311WILK PAWEŁ1994GDAŃSKPOLSKA
312WINIARSKI RAFAŁ1965HAMBURGNIEMCY
313WIŚNIEWSKI GRZEGORZ1998GDAŃSKPOLSKA
314WIŚNIEWSKI MACIEJ1974MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
315WITCZAK ARKADIUSZ1977KOWALEIRONTEAM3CITYPOLSKA
316WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP GDYNIA POLSKAPOLSKA
317WOJTASZAK RAFAŁ1977GDYNIAPOLSKA
318WOLOSZYK SEBASTIAN1985GDYNIAPOLSKA
319WOŁOSZYK NATALIA1990GDAŃSKPOLSKA
320WOŹNIAK MARIUSZ1984GDAŃSKT-MOBILE SPORT TEAMPOLSKA
321WRÓBLEWSKA ANNA1983KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
322ZACKIEWICZ PAULINA1992GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAMPOLSKA
323ZARZYCKI KRZYSZTOF1981REDADOB 241POLSKA
324ZAWADZKI RADOMIR1976GŁOGÓWPOLSKA
325ZDEB BOGUMIŁ1968BYDGOSZCZPOLSKA
326ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
327ZFB JAKUB1983RYPINPOLSKA
328ZIĘBA EWA1994WROCŁAWZIĘBA TEAMPOLSKA
329ZIMNIAK ŁUKASZ1981OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLSKA
330ŻABIEŁOWICZ ANNA1975REDAMOTYWATORNIA TEAMPOLSKA
331ŻELAZOWSKA OLA1985WROCLAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA