System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON GDAŃSK 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
14.07.2019

Triathlon Gdańsk 2019

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMBROZIAK KRZYSZTOF1979GDAŃSKAUTOPAY SPORTS TEAMPOLSKA
2ANDRZEJEWSKA DOROTA1983GDAŃSKPOLSKA
3ANTOSZKO MICHAŁ1994KONIKOWOPOLSKA
4BAŃCZEROWSKI KRZYSZTOF1980GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
5BARTNIK ŁUKASZ1978GDYNIAPOLSKA
6BEDNARSKI ROBERT1985GDAŃSKPOLSKA
7BEJM ŁUKASZ1988GDAŃSKPOLSKA
8BIELECKI ARTUR1986GDYNIAPOLSKA
9BLICHARSKI ŁUKASZ1978CIECHANÓWPOLSKA
10BLICHARSKI ŁUKASZ1978CIECHANÓWPOLSKA
11BOGDAŃSKI ŁUKASZ1981GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLAND
12CHOROMAŃSKI ARTUR1987PIECKIPOLSKA
13CIASTO SEBASTIAN1985PRZEZCHLEBIEPOLSKA
14CIERZAN RAFAŁ1984KARSINTRIATHLON TRENING CENTERPOLSKA
15CZYŻ GABRIELA1976WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
16DĄBROWSKI DAMIAN1982WARSZAWAINTER CARS TEAMPOLSKA
17DŁUŻNIEWSKI SŁAWOMIR1980CIECHANÓWPOLSKA
18DOMITRZ MARIUSZ1981BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
19DURKIEWICZ ALEKSANDER1974BRANIEWOPOLSKA
20DUTKIEWICZ SŁAWEK1972SOPOTIRONTEAM 3 CITYPOLSKA
21DZIUBICH MICHAŁ1983GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLAND
22FELON MICHAŁ1977GDYNIAZDROWY ROWERPOLSKA
23FILIPP MATEUSZ1972GDYNIAPOLSKA
24GAJEWSKI MARCIN1985GDAŃSKNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
25GAJEWSKI SEBASTIAN1980TARTAK BRZÓZKITRINERGYPOLSKA
26GAJEWSKI SEBASTIAN1980TARTAK BRZÓZKITRINERGYPOLSKA
27GAZARKIEWICZ MICHAŁ1977RUMIADREAM TRI TEAMPOLSKA
28GĄSIOROWSKI MICHAŁ1984GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
29GLUBIAK TOMASZ1965INOWROCŁAWPOLSKA
30GŁOWACKI RAFAŁ1962KRAKÓWPOLSKA
31GOŁAŚ ROBERT1976IŁAWAPOLSKA
32GORAJ PAWEL1982GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLAND
33GOSTOMSKI BORYS1978GDANSKDOM NATURALNYPOLSKA
34GÓRSKI ROMAN1981GDAŃSKLUFTHANSA ACTIVE TEAM/SMARUJ NA TRENING!POLSKA
35GRODŹ JAREK1977GDAŃSKVINCENT VEGAPOLSKA
36GRZESZCZYK BARTOSZ1988WARSZAWAOTCF TRIATHLON TEAMPOLSKA
37GULBIERZ AGAT1984SOPOTPOLSKA
38GULBIERZ AGAT1984SOPOTPOLSKA
39HOŃKO PRZEMYSŁAW1984ELBLĄG1 LIGA TTPOLSKA
40HUSZCZA PAWEŁ1991BARTOSZYCEPOLSKA
41INGLOT MICHAL1978GDANSKREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
42IWLOF MICHAŁ1973GDAŃSKPOLSKA
43JANYGA-KULIK KAROLINA1976GDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA
44JAROSIŃSKI LESZEK1967PŁOCKJUDO KANO PŁOCKPOLSKA
45JASTRZEBSKI TOMASZ1976GDAŃSKPOLSKA
46JEDLEWSKI KRZYSZTOF1978LUBLINPOLSKA
47KAMIŃSKI RAFAŁ1972GDANSKREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLAND
48KAWECKI WOJCIECH1975BANINOATOS RACING TEAMPOLSKA
49KLEJNA WALDEMAR1994OMULEORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
50KOMOROWSKI SZYMON1996GDAŃSKF3TEAMPOLSKA
51KOMÓR RAFAŁ968TORUŃUMRKPOLSKA
52KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
53KOWALEWSKA DARIA1984GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
54KULIK JACEK1976GDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA
55KUŚKA ADAM1992RYBNIKAZS AWF KATOWICEPOLSKA
56LADEMAN-WĘSIERSKA SYLWIA1986GDAŃSKSOBCZAKTEAMPOLSKA
57LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNECHŁOPAKI TO MYPOLAND
58LESZCZYŃSKI CEZARY1970GDAŃSK3SZÓSTKIPOLSKA
59LICHOTA MICHAŁ1992GDAŃSKNIELICHOPOLSKA
60LICHOTA TOMASZ1972CHEŁM SLASKIPOLSKA
61LITWINIUK KRZYSZTOF1980OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
62ŁOPACIŃSKI TOMASZ1978GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
63MAŁECKA AGATA1991GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
64MAŚKIEWICZ MICHAŁ1985IŁAWAPPS TEAMPOLSKA
65MISZEWSKI JAN1957GDAŃSKGTW. GEDANIAPOLSKA
66MISZEWSKI JAN1957GDAŃSKGTW. GEDANIAPOLSKA
67MISZEWSKI JAN1957GDAŃSKGTW.GEDANIAPOLSKA
68MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKATRIWISEPOLSKA
69MOCARSKI WOJCIECH1980GDYNIAPOLSKA
70MOLICKI GRZEGORZ1996SŁUPSKPOLAND
71NAWROCKI MARCIN1976GDAŃSKTEAM BEAMPOLSKA
72OLEKSIEWICZ TOMASZ1978GDAŃSKTICK TEAMPOLSKA
73ONICHIMOWSKI PIOTR1979STAWIGUDAMEDTRONICPOLAND
74OŚCIAK RAFAŁ1976KRAKÓWLUFT TRI TEAMPOLSKA
75OWSIANY ANDRZEJ1964GDAŃSKPOLSKA
76PAKULA MARCIN1973GDYNIA ORLOWOPAKULA TEAMPOLSKA
77PAKURA KAROLINA1976GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
78PAKURA PIOTR1978GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
79PAWELCZYK MARCIN1992GDYNIAPOLSKA
80PAWELCZYK PIOTR1994GDYNIAPOLSKA
81PAWLAK EWA1979RADOMPOLSKA
82PAZDRĄG KAROLINA1988CIECHANÓWTKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
83PĄCZEK WOJTEK1979GDAŃSKŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 40-CE :-)POLSKA
84PIECHOWSKI ZDZISŁAW1980EŁKPT MAZURY TEAM EŁKPOLSKA
85PŁOSKI JAROSŁAW1968GDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA
86PORTEE WOJCIECH1971GDYNIASPORTEVOPOLSKA
87POTOCKI SŁAWOMIR1973GDAŃSKDLA MOICH DZIEWCZYNPOLSKA
88PRACKI MARCIN1983GDAŃSKPOLSKA
89PROKOPCZUK PAWEŁ1980GDAŃSKFANCLUB DUŻYCH CYCUSIÓWPOLSKA
90RADCZUK MARCIN1981TUCHOMENDURE TEAMPOLSKA
91RADZIKOWSKA NATALIA1993GDYNIAREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
92RAFALAK GRZEGORZ1980KOSAKOWOSAMSUNGPOLSKA
93REFERMAT BOGDAN1966GDANSKPOLSKA
94RUSAK LUKASZ1980GDYNIACZEMUNIE GDYNIAPOLSKA
95SAMUJŁO BEATA1975GDAŃSKPOLSKA
96SARNIAK WOJCIECH1975PRZYJAŹŃPOLSKA
97SAWICKI BARTOSZ1969TŁUSZCZQUELCRISTA FALCONERPOLSKA
98SIEDLECKI ARTUR1974GDYNIAMORSY GDYŃSKIEPOLSKA
99SKARBEK MATEUSZ1987GDAŃSKKLUB SPORTOWY SKARBEKPOLSKA
100SKRZECZ ADAM1985OSTRÓW MAZOWIECKAPOLSKA
101SKWIERZ MIROSLAW1969GDANSKPOLSKA
102SOCHA GRZEGORZ1987GDYNIAPOLSKA
103SOCHA RENATA1987GDYNIAPOLSKA
104SOCHA TOMASZ1980GDAŃSKPOLSKA
105STANISZEWSKI JACEK1961GDYNIAALGECOPOLSKA
106SZOT DAWID1992SZTUMLKS ZANTYR SZTUM / TRI NEGUPOLSKA
107SZPUNAR MACIEJ1973GDYNIARDSPOLSKA
108SZTAJKOWDKI ŁUKASZ1978GDANSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
109ŚLIWKA JAROSŁAW1978GDAŃSKPOLSKA
110ŚRENIAWA-PISARSKI MICHAŁ1983GDAŃSKNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
111TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
112TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
113TF LOWKO2000GLIWICEPOLSKA
114TREDER WIESŁAW1973GRZYBNOPOLSKA
115TRZEBINSKA DOMINIKA1982JUSZKOWOREFINITIV TRIATHLON TEAMPOLSKA
116TRZEBINSKI PIOTR1982JUSZKOWOATENAPOLAND
117TRZECIAKOWSKI MARCIN1980GDAŃSKPOLSKA
118TWARDY MICHAŁ1969GDAŃSKPOLSKA
119WACŁAWSKI KRZYSZTOF1965IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
120WAJS ANNA1995GDYNIAPOLSKA
121WALKO KRZYSZTOF1980GDAŃSKPOLSKA
122WAŃCZYK JACEK1972REDAPOLSKA
123WARACKI MATEUSZ1993OSTRÓW MAZOWIECKAPOLSKA
124WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOPOLSKA
125ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
126ZIELEŃ MICHAŁ1970GDAŃSKWYSEPKA TEAM / SPORTEVOPOLSKA
127ZIENKIEWICZ JANUSZ1972BYDGOSZCZTRISPACE / ALLIANZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
128ZIĘBA MARCIN1978WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
129ZUBOWICZ MAREK1964TUCHOMDRINK TEAMPOLSKA
130ZWATYKANICZ MARTYNA1979GDYNIAACTIVE FLOW TEAMPOLSKA