System rejestracji dostarcza STS-TIMING

„Gdańsk na Piątkę”

Lista startowa / Start List

Data imprezy
13.04.2019

„Gdańsk na Piątkę”

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRUSZKIEWICZ MAŁGORZATA1980GDYNIAMMM-SYPOLSKA
2ANDRYSKOWSKI MAREK1965LĘBORKSTOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORKPOLSKA
3BAGINSKA ANNA1985RUMIAPOLSKA
4BOBERSKA KAROLINA1977GDAŃSKPOLSKA
5BOBERSKA KAROLINA1977GDAŃSKPOLSKA
6BONDAR MAKSYM1995GDANSKWILKIPOLSKA
7BONDAR MAKSYM1995GDANSKGLADIATORPOLSKA
8BORKOWSKI AREK1994OSTROLEKANASTĘPNY KROKPOLSKA
9BROKOS TOMASZ1986GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
10BRUCKA MAGDALENA1975GDAŃSKBIGYELLOWFOOTPOLSKA
11CENTKA JAKUB1998ZŁOTÓWPOLSKA
12CHOLCH-BERBAT AGNIESZKA1977SOPOTPOLSKA
13CIECHOLIŃSKA KAMILA1979BORKOWOPOLSKA
14CIECHOLIŃSKA KAMILA1979BORKOWOPOLSKA
15CIESZYŃSKI ARTUR1975GDAŃSKPOLSKA
16CZAPLICKA ANNA1992GDYNIACZAPLAPOLSKA
17CZARNECKI MATEUSZ1992GDAŃSKPWC FCU RUN TEAMPOLSKA
18CZUJKO TYMEK2000GDYNIALKS ZORZA GDYNIAPOLSKA
19DANELSKA MONIKA1984OSTRÓDAALA TEAMPOLSKA
20DĄBROWSKI MACIEJ1994GIEDAJTYTEAM KOPEĆPOLSKA
21DGB ZG1964ADGBADGPOLSKA
22DROZDOWSKI GRZEGORZ1982GDAŃSKHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
23DUSZYŃSKA NATALIA1996TCZEWPOLSKA
24DWORCZYŃSKA KINGA1995GDAŃSKPOLSKA
25ELIASZ DAWID1993HELPOLSKA
26FARON MONIKA1980GDYNIAPOLSKA
27FEDOSIEIEVA NATALIA1998GDANSKLUBOVPOLSKA
28FIAŁEK DANUTA1992GDAŃSKLPP TEAMPOLSKA
29GATKA JOANNA1991PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
30GAWŁAS TOMASZ1978GDAŃSKMTB MERCEDES SERVICE TEAMPOLSKA
31GWÓŹDZ KAMILA1972GDANSKPOLSKA
32HERMANOWSKI KRZYSZTOF1977SAMBOROWKOMARKUS AUTO-SZYBYPOLSKA
33HILDEBRAND ALICJA1986GDAŃSKPOLSKA
34HOPPE KATARZYNA1988SOMINYPOLSKA
35JAKUBOWSKI JAKUB2000BRODNICAPOLSKA
36JANTA MAREK1981GDANSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
37JAROSZEWICZ ALEKSANDRA1992GDANSKRUN N FUNPOLSKA
38JEWSTAFIEW MATEUSZ2000GDAŃSKIX LO GDAŃSKPOLSKA
39KACZMARCZYK ŁUKASZ1988GDAŃSKSOLWITPOLSKA
40KALINOWSKI PAWEŁ1967GDAŃSKSOLWITPOLSKA
41KARWEL EWELINA1988GDAŃSKKONTENER FORMYPOLSKA
42KLAWIKOWSKA ANETA1999ŁAPINO KARTUSKIEAKADEMIA BIEGOWA KARTUZYPOLSKA
43KLINKUSZ MARTYNA1997TCZEWPOLSKA
44KOLK DOMINIKA1996GDAŃSKPOLSKA
45KOMARNICKA SANDRA1988GDAŃSKDJ ALIAPOLSKA
46KONIECKA AGNIESZKA1982GDAŃSKPOLSKA
47KOPER KAMIL1995GDAŃSKHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
48KOWALSKA ZOSIA2001GDYNIAPOLSKA
49KOZIEL KRZYSZTOF1980GDANSKPOLSKA
50KOZLOWSKI MAREK1985RUDNIKIPOLSKA
51KRIGER ANNA1987TORUŃPOLSKA
52KRÓL MAGDALENA1999GDAŃSKPOLSKA
53KRZYSZKOWSKI MACIEJ1970GDYNIAPOLSKA
54KRZYSZKOWSKI MACIEJ1970GDYNIAPOLSKA
55KUBAS KRYSTIAN1983PRUSZCZ GDANSKIPOLSKA
56KURZYŃSKA MARZENA1976GDYNIAPOLSKA
57LEGASZEWSKI ROMAN1983SKÓRCZRULIŃSKIRUNNINGTEAM/MXSKÓRCZPOLSKA
58LEWANDOWSKA RENATA1976ZBĄSZYŃPOLSKA
59LEWANDOWSKA RENATA1976ZBĄSZYŃPOLSKA
60LEWANDOWSKA RENATA1976ZBĄSZYŃPOLSKA
61LIPECKI DANIEL1980GDANSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!POLSKA
62LULKIEWICZ KAMILLA1978GDAŃSKPOLSKA
63ŁĘCKI KRZYSZTOF1994ŻYRARDÓWŻYRUNDOWIANIN BIEGA TEAMPOLSKA
64ŁOKUCIJEWSKI PATRYK1990GDAŃSKBABILLONIA BABIENIECPOLSKA
65ŁUCZAK NATALIA1993GDAŃSKOMIDA RUN TEAMPOLSKA
66MAJCHRZAK IWONA1989WARSZAWAPOLSKA
67MARYNOWSKA EDYTA1979GDANSKNOVOTEL RUN N FUNPOLSKA
68MIKA DAMIAN1969RACIBÓRZPOLSKA
69MIZIK KAROLINA1992GDAŃSKPOLSKA
70MIZURA-STENCEL ANETTA1975STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
71NOCHA JUSTYNA1987ŁÓDŹPOLSKA
72OSIŃSKA KAMILA1995GDAŃSKPOLSKA
73OSTOJSKA EWA1975REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
74PAPIERZ-RYKAŁA ALEKSANDRA1983MYŚLENICEPOLSKA
75PAWŁOWSKA JAGODA1994GDAŃSKHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
76PERLIK KATARZYNA1991MIASTKOMTS HAMER MIASTKOPOLSKA
77PIACKUS MARTA1998GDAŃSKPOLSKA
78PIECZYRAK STANISŁAW1950GDAŃSKMERCURE GDANSK POSEJDONPOLSKA
79PIENIAWSKI DANIEL1999SUCHY DWÓRCLARIOLIPOLSKA
80POLSAKIEWICZ AETA1978GDAŃSKPOLSKA
81PROVALNYI TARAS1991SOPOTHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
82PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
83PRZYŁUCKA GRAŻYNA1969BĘDZINPOLSKA
84RAMCZYK KAMIL1984GDANSKSOLWIT S.A.POLAND
85ROJEK AGNIESZKA2001GDAŃSKPOLSKA
86RUDA MARTYNA1988ŁÓDŹPOLSKA
87RUTKOWSKI TOMASZ1990CIEPLEWOVO2MAX MTB TEAMPOLSKA
88RZEPECKA ALEKSANDRA1982ELBLĄGPOLSKA
89SALACH EMILIA1978GDANSKEMANDI TEAMPOLSKA
90SIECINSKI EMILIAN1991GDAŃSKUKS TRS SUSZPOLSKA
91SKOCKA ANNA1971RUMIAPOLSKA
92SOKOŁOWSKA MAGDALENA1982BORKOWOPOLSKA
93SPURGIASZ PATRYK1991MRZEZINOPOLSKA
94STOŁLOS JUSTYNA1992GDAŃSKPOLSKA
95STYK EDWARD1956GDYNIAPOLSKA
96STYKUC DARIUSZ1985GDAŃSKKEEP CALM & RUNPOLSKA
97SYUBARTOWICY MAREK1982GDZNIAPOLSKA
98SZARKO MACIEJ1977ELBLĄGPOLSKA
99SZENK AGNIESZKA1979KOSAKOWO7 PBOTPOLSKA
100SZYDŁOWSKA MAŁGORZATA1980SOPOTLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
101ŚWIĄDER IWONA.SWIADER@SOLWIT-EKO.COM1977GDAŃSKSOLWITPOLSKA
102ŚWIĄTKOWSKI DARIUSZ1974BOJANOPOLSKA
103TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
104TOMASZEWSKI MICHAŁ1984GDAŃSKSOLWITPOLSKA
105TURSKA BARBARA1992GDAŃSKPOLSKA
106TURSKA DOMINIKA1996GDAŃSKPOLSKA
107TYFERT KRZYSZTOF1976ELBLĄGBWMPOLSKA
108TYSZKIEWICZ AGNIESZKA1981GDAŃSKMAMAPOLSKA
109WAJS ANNA1995GDYNIAPOLSKA
110WARUSZEWSKI KAROL1976TCZEWHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
111WASZKIEWICZ PAULINA1987SZCZECINPOLSKA
112WEBER BARTŁOMIMEJ1990GDAŃSKPOLSKA
113WEGNER BEATA1991LĘBORKPOLSKA
114WERNER MAŁGORZATA1978KĘTRZYNPOLSKA
115WIERZYŃSKI DAMIAN1988BYDGOSZCZEXIMO EXTREME TEAMPOLSKA
116WIŚNIEWSKA JOLANTA1983GDAŃSKPOLSKA
117WITT ELŻBIETA1970ŻUKOWOPOLSKA
118WOJNOWSKI MICHAŁ1984GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
119ZABOJSZCZ MARCIN1984GDAŃSKPOLSKA
120ZADOMSKI KRZYSZTOF1988KOWALEHOTEL ALMOND TEAMPOLSKA
121ZAPAŚNIK KAROLINA1991GDYNIALIGHTBOX RUNNERS TEAMPOLSKA
122ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1978ELBLĄGPOLSKA
123ZIELIŃSKI MARCIN ZIELIŃSKI1993LUBICZ GÓRNYPOLSKA
124ZIELONKA AGNIESZKA1985BANINOPOLSKA
125ZIETARA KAMIL1980GDAŃSK, POW. GDAŃSKMOJE MIASTO - GDAŃSKPOLSKA