System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Sławski Festiwal Triathlonu

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20-21.07.2019

Aquathlon (2-3 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (4-5 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GACEK HUBERT2015PRZEMKÓWABY DO METYPOLSKA

Aquathlon (6-7 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (8-9 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1STEC BŁAŻEJ2011SZCZYRKPOLSKA

Aquathlon (10-11 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GACEK NATALIA2009PRZEMKÓWABY DO METYPOLSKA

Aquathlon (12-13 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (14-15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Pierwszy Krok do ironmana (16 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DUTCZAK WOJCIECH1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
2GNIEWOSZ MARCIN1995BYTKÓWPOLSKA
3GREMBSKI MACIEJ1992GŁOGÓWCSGT GŁOGÓW / KP PSP GŁOGÓWPOLSKA
4JAMONT PRZEMYSŁAW1960ŻARYPOLSKA
5KARMELITA ŁUKASZ1979ZIELONA GÓRALUG TEAMPOLSKA
6LEOPOLD MARCIN1976KOMORNIKIENEA TEAMPOLSKA
7MADEJOWSKA JOANNA1978WROCŁAWPOLSKA
8MALINOWSKI PIOTR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
9OLCZAK ARKADIUSZ1972KOŚCIELECOLLO TEAMPOLSKA
10PAWLAK JACEK1984SERBYPOLSKA
11STERNA ANNA1991GORZÓW WLKP.POLSKA
12WALTER DARIUSZ1982POLKOWICEVAL DI SPORT POLKOWICEPOLSKA
13ZIMOWSKA MARLENA1983POZNAŃPOLSKA

1/3 Drogi do ironmana (18 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHRZUSZCZ ANNA1985GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
2DANEK PAWEŁ1986LEGNICATRIATHLONOWA LEGNICAPOLSKA
3FABIJAŃCZYK PAWEŁ1989LESZNOPOLSKA
4FALENSKA ANITA1985POZNANEGNYTE SPARKSPOLSKA
5FEDEROWICZ GRZEGORZ1977WROCŁAWWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLSKA
6GACEK PIOTR1979PRZEMKÓWABY DO METYPOLSKA
7KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPOLSKA
8KALINOWSKA MAJA1979KARCZOWISKAPOLSKA
9KORZEŃ ARTUR1976OŁAWAJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLSKA
10KOTLIŃSKA-ŁOJEK EWA1985WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
11KOTLIŃSKA-ŁOJEK EWA1985WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
12KUBICKI TOMASZ1969OLEŚNICAKUBISIA TEAM OLEŚNICA , OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLSKA
13ŁAWICKI MARCIN1986LUBINMKS POLKOWICE / CCC TEAMPOLSKA
14MATKOWSKI JAROSŁAW1966ŚWIDNICAGLKS ŻELAZNA ŚWIDNICAPOLSKA
15MIKA AMELIA1978PIASECZNOGT TEAMPOLSKA
16MIKA AMELIA2019PIASECZNOGT TEAMPOLSKA
17NOWACZYK PRZEMYSŁAW1980LUBOŃPOLSKA
18PRZYBYSZ MAŁGORZATA1984WROCLAWGT RATPOLSKA
19SKORUPINSKI JAROSŁAW1966WOLSZTYNOPONYEXPRESSPOLSKA
20STEC MARIUSZ1981SZCZYRKPOLSKA
21SZAFRAN MICHAŁ2001WĄGROWIECPOLSKA
22ŚWIĘCICKI DANIEL1979ŚWIDNICAPOLSKA
23ŚWIĘCICKI PIOTR1980ŚWIDNICAPOLSKA
24WÓJTOWICZ MICHAŁ1985OPOLELABORATORIUM SPORTU45-828
25ZIENTAL DARIUSZ1967NOWINYROCK&ROWER TEAMPOLSKA
26ŻBIK PIOTR1967TRZEBIECHÓWEUCO TEAMPOLSKA