System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Sławski Festiwal Triathlonu

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20-21.07.2019

Aquathlon (2-3 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ŁAWIICKA HANNA2017LUBINŁAWICKI TEAMXPOLSKA

Aquathlon (4-5 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ŁAWICKA POLA2015LUBINŁAWICKI TEAMPOLSKA
2NAHREBECKA NADIA2014MNICHOWICEPOLSKA
3NAHREBECKA NADIA2014MNICHOWICEPOLSKA

Aquathlon (6-7 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (8-9 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1NAHREBECKA NIKOLA2009MNICHOWICEPOLSKA
2STEC BŁAŻEJ2011SZCZYRKPOLSKA

Aquathlon (10-11 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (12-13 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (14-15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUNIKOWSKI DORIAN2004BEZRZECZEIRONMANN PRODMAR SZCZECINPOLSKA
2NOWAK AGNIESZKA2019ZVBGHPOLSKA

Pierwszy Krok do ironmana (16 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANYSZKIEWICZ JAKUB2002WARKAPOLSKA
2BOROWIAK MACIEJ1981KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA
3BUDZISZEWSKA SANDRA1989WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA
4DUTCZAK WOJCIECH1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
5FITA ROMAN1954KOZUCHÓWBEZ KLUBUPOLSKA
6FITA ROMAN1954KOZUCHÓWBEZ KLUBUPOLSKA
7JAMONT PRZEMYSŁAW1960ŻARYPOLSKA
8JASEK DOMINIKA1976GROBLICETRI MISSIONPOLSKA
9KARMELITA ŁUKASZ1979ZIELONA GÓRALUG TEAMPOLSKA
10KRAKOWSKI PIOTR1990MIĘDZYRZECZSZYMANOWSKITEAMPOLSKA
11LEOPOLD MARCIN1976KOMORNIKIPOLSKA
12LEOPOLD MARCIN1976KOMORNIKIENEA TEAMPOLSKA
13MADEJOWSKA JOANNA1978WROCŁAWPOLSKA
14MALINOWSKI PIOTR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
15MIELCZAREK PIOTR1987WROCLAWKRZYKI181POLSKA
16OLCZAK ARKADIUSZ1972KOŚCIELECOLLO TEAMPOLSKA
17OLCZAK ROBERT1973BRUDZEWPOLSKA
18OLEJNICZAK URSZULA1998GŁOGÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA
19PAWLAK JACEK1984SERBYPOLSKA
20PODGÓRSKA MAŁGORZATA1967SOKOLECPOLSKA
21ROTHER MARTA1968WROCŁAWROTHER MASTERS SWIM TEAMPOLSKA
22SAŁATKA TOMASZ1975MIĘDZYRZECZPOLSKA
23SAWZDARGO GOSIA1994WROCŁAWPOLSKA
24STERNA ANNA1991GORZÓW WLKP.POLSKA
25SZYMAŃSKA BRYGIDA1990JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLSKA
26SZYMAŃSKI SATURNIN1977GŁOGÓWPOLSKA
27TERMENA MARCIN1979MILOSZYCEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLSKA
28WALTER DARIUSZ1982POLKOWICEVAL DI SPORT POLKOWICEPOLSKA
29ZIMOWSKA MARLENA1983POZNAŃPOLSKA
30ŻUKOWSKI KAROL1986ZIELONA GÓRAPOLSKA

1/3 Drogi do ironmana (18 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAM SZYMON1991LUDÓW ŚLĄSKIMIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘPOLSKA
2BŁACH ANDRZEJ1973OLESNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATLONOWAPOLSKA
3BORCZYK JANISZ1987WROCLAWTEAM KARASPOLSKA
4BUCKI PRZEMEK1981SZCZODREPOLSKA
5CHRZUSZCZ ANNA1985GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
6CYBULSKA DOMINIKA1975LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA
7DANEK PAWEŁ1986LEGNICATRIATHLONOWA LEGNICAPOLSKA
8DANIELKIEWICZ JAREK1975LUBINPOLSKA
9DUCZKOWSKI RAFAŁ1977GRZYBIANYGRZYBIANY TEAMPOLSKA
10DZIEMBOWSKI ŁUKASZ1984MEDŁÓWTMTEAMPOLSKA
11FABIJAŃCZYK PAWEŁ1989LESZNOPOLSKA
12FALENSKA ANITA1985POZNANEGNYTE SPARKSPOLSKA
13FEDEROWICZ GRZEGORZ1977WROCŁAWWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLSKA
14HALSKA ANIA1984CIESZYNENDURE TEAMPOLSKA
15JAWORSKI ADRIAN1980ŻARYGVTPOLSKA
16KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPOLSKA
17KACZOR MATEUSZ1990ZIELONA GORAPOLSKA
18KALINOWSKA MAJA1979KARCZOWISKAPOLSKA
19KORZEŃ ARTUR1976OŁAWAJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLSKA
20KOTLIŃSKA-ŁOJEK EWA1985WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
21KOTLIŃSKA-ŁOJEK EWA1985WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
22KRZYŻANOWSKA ZUZANNA1996ŚWIEBODZINPOLSKA
23LIS RAFAŁ1974MOKRONOS DOLNYTRIATHLON CLUB WROCŁAWPOLSKA
24ŁASZKIEWICZ TADEUSZ1956KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
25ŁAWICKI MARCIN1986LUBINMKS POLKOWICE / CCC TEAMPOLSKA
26ŁAZAROWICZ KATARZYNA1973POZNAŃVELOCITYPOLSKA
27MADEJ AGATA1987POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA
28MAŚNICA-SZYMAŃSKA JOANNA1976WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
29MAŚNICA-SZYMAŃSKA JOANNA1976WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
30MATKOWSKI JAROSŁAW1966ŚWIDNICAGLKS ŻELAZNA ŚWIDNICAPOLSKA
31MEIER MARKUS1964KOŁOTRI4.PLPOLSKA
32MICHALEWSKI DARIUSZ1983GOGOLINKAPIJAPOLSKA
33MIKA AMELIA1978PIASECZNOGT TEAMPOLSKA
34MIKA AMELIA2019PIASECZNOGT TEAMPOLSKA
35NOWACZYK PRZEMYSŁAW1980LUBOŃPOLSKA
36NOWAK MARIAN1961LUBINMSPORT LUBINPOLSKA
37OLKOWSKI PRZEMYSŁAW1980OLEŚNICAPOLSKA
38PIĄTEK ANITA1983WROCŁAWFRONTREARPOLSKA
39PRZYBYSZ MAŁGORZATA1984WROCLAWGT RATPOLSKA
40PRZYMUSIŃSKI FILIP1983POZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA
41ROTHER MAREK1968WROCŁAWROTHER MASTERS TEAMPOLSKA
42ROTHER MAREK1968WROCŁAWROTHER MASTERS SWIM TEAMPOLSKA
43RUTKOWSKI ARTUR1967WROCŁAWPOLSKA
44SKORUPINSKI JAROSŁAW1966WOLSZTYNOPONYEXPRESSPOLSKA
45STEC MARIUSZ1981SZCZYRKPOLSKA
46SZAFRAN MICHAŁ2001WĄGROWIECPOLSKA
47SZYMAŃSKI SŁAWEK1975WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
48SZYMAŃSKI SŁAWEK1975WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
49ŚRODA MICHAŁ1985TRZEBNICATMTEAMPOLSKA
50ŚWIEBODA MAREK1981OLEŚNICAGVTPOLSKA
51ŚWIEBODA MAREK1981OLEŚNICAGVTPOLSKA
52ŚWIEBODA MAREK1981OLEŚNICAGVTPOLSKA
53ŚWIEBODA MAREK1981OLEŚNICAGVTPOLSKA
54ŚWIEBODA MAREK1981OLEŚNICAGVTPOLSKA
55ŚWIĘCICKI PIOTR1980ŚWIDNICAPOLSKA
56WITKA TOMASZ1985ŚWIĘTA KATARZYNAPOLSKA
57WÓJTOWICZ MICHAŁ1985OPOLELABORATORIUM SPORTU45-828
58ZADKA PAWEŁ1986SYCÓWOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLSKA
59ZGAGACZ PAWEL1970WROCLAWPOLSKA
60ZIENTAL DARIUSZ1967NOWINYROCK&ROWER TEAMPOLSKA
61ZIMERMAN ADRIAN1981ZDZIESZOWICEKAPIJA / ANTONTEAMPOLSKA
62ŻBIK PIOTR1967TRZEBIECHÓWEUCO TEAMPOLSKA