System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Wielki Tour Piątek 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
2019

6.04.2019 r. Chełmża

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI LUKASZ1984BRODNICAJW 3537POLSKA
2BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
3BATOR MICHAŁ1989CHEŁMŻACHTW 1927POLSKA
4BORKOWSKA EWELINA1986STAWKIPOLSKA
5BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
6CYBUL ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
7CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
8DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃRUNMONIARUNPOLSKA
9GEDOWSKI ARKADIUSZ1982INOWROCLAWARKADIO RUN AND BEE FREEPOLSKA
10GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
11GRAJKOWSKI DARIUSZ1975CHELMZACHTW 1927POLSKA
12JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
13KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWOPOLSKA
14KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
15KUCHARSKI MAREK1975GOLUB-DOBRZYŃGTR GOLUB-DOBRZYNPOLSKA
16KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
17KUŁAKOWSKI ARTUR1977CHOJNICEFLORIAN CHOJNICEPOLSKA
18LATAŃSKA ZUZANNA2001PAPOWO BISKUPIEPOLSKA
19LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
20MICHALEWSKA KATARZYNA1969BOGUSZÓW GIRCEPOLSKA
21MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
22MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
23NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃPOLSKA
24NIEZNANY KTOS2019PCIM DOLNYTO MYPOLSKA
25OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
26PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA NHPPOLSKA
27PŁATEK MAŁGORZATA1983LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
28POKORSKI JAKUB1992LISEWOPOLSKA
29RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
30RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
31ROBIONEK KAROLINA1982WĄBRZEŹNOPOLSKA
32RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA
33ROSZAK JUSTYNA1979NAWRABBKTS BIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLSKA
34ROSZAK JUSTYNA1979NAWRABBKTSPOLSKA
35RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
36RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
37SADECKI ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
38SALAMON WOJCIECH1982CHEŁMŻAPOLSKA
39SMYKOWSKI ŁUKASZ1980JELENIECPOLSKA
40ŚLĄSKA ANGELIKA1985ŚWIECIEPOLSKA
41THIEDE OLA1989ŚWIECIEPOLSKA
42TROJAK JAKUB2008KOSZALINWILKI KOSZALINPOLSKA
43TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKATA OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
44WILAMOWSKA ALEKSANDRA1977CHELMZAPOLSKA
45WORYTKO JOANNA1981GRUTAPOLSKA
46ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA

19.05.2019 r. Skąpe

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
2BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
3CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
4GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKPOLSKA
5JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
6KOŚCIOŁOWSKA KATARZYNA1993TORUŃK&KPOLSKA
7KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
8KOWALSKA-GALIKOWSKA MAŁGORZATA1984KUCZWAŁYPOLSKA
9KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
10LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
11ŁEPEK TERESA1993PŁĄCHAWYPOLSKA
12MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
13MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
14OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
15PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
16PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA NHPPOLSKA
17RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
18RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
19RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA
20RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA

16.06.2019 r. Zalesie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
2BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
3CHOJNACKA SANDRA1994KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
4CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
5JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
6KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
7KOWALSKA-GALIKOWSKA MAŁGORZATA1984KUCZWAŁYPOLSKA
8KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
9LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
10MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
11MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
12OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
13PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
14RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
15RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
16RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA

21.07.2019 r. Chełmża

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
2BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
3CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
4JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
5KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
6KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
7LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
8MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
9MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
10OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
11PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
12PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA NHPPOLSKA
13RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
14RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
15RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA
16RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
17RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA

17.08.2019 r. Chełmża

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
2BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
3CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
4JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
5KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
6KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
7LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
8MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
9MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
10OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
11PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
12PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA NHPPOLSKA
13RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
14RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
15RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA
16RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
17RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA

21.09.2019 r Chełmża

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTNICKI ŁUKASZ1984BRODNICAJW3537POLSKA
2BYTYŃ TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
3CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
4JANKOWSKI MARE1957GRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
5KOTZ MARCIN1978GRUDZIADZPOLSKA
6KUCIAK ANGELIKA1985CHEŁMŻACHMIELARZ TEAMPOLSKA
7LISEWSKI MICHAŁ1981PAPOWO TORUNSKIE-OSIEKISZYBKIE LISKIPOLSKA
8MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
9MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
10OWCZARCZYK RENATA2018CHEŁMŻAPOLSKA
11PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
12PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA NHPPOLSKA
13RADTKE ŁUKASZ2018CHEŁMŻAPOLSKA
14RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
15RONOWSKA MARIA1960ŚWIECIEPOLSKA
16RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
17RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA