System rejestracji dostarcza STS-TIMING

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2019

Lista startowa / Start List

Bieg na 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHERA ALEKSANDRA1978BYDGOSZCZPOLSKA
2BIEROWIEC MAGDALENA1984TORUŃBERKIPOLSKA
3BOCIEK PIOTR1974BYDGOSZCZPOLSKA
4BORZYSZKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZSTARY FORDONPOLSKA
5BRZOSTEK PIOTR1979TORUŃPOLSKA
6CERANOWSKA AGA1977ZŁOTÓWPSEUDOBIEGACZKIPOLSKA
7CHMIELEWSKI BARTOSZ1989RYPINPOLSKA
8CHMIELEWSKI TOMASZ1965BYDGOSZCZAGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA
9COULLEIT PERINE1988BYDGOSZCZPOLSKA
10CZARNECKI MAREK1975CHEŁMNOPOLSKA
11CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
12DANIELEK EWA ANNA1983WARSZAWAREEBOK RUN CREWPOLSKA
13DEREZIŃSKI TOMASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA
14DERING TOMEK1981GLOUCESTERBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
15DĘBIEC ANDRZEJ1982NIEMCZPOLSKA
16DOBOSZ MACIEJ1980NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
17DOLNY MARCIN1977BYDGOSZCZFOREST GANGPOLSKA
18DOMISIEWICZ MICHAŁ1994BYDGOSZCZPOLSKA
19DOMISIEWICZ MICHAŁ1994BYDGOSZCZPOLSKA
20DOWCHAŃ TOMASZ1988BYDGOSZCZPOLSKA
21DRÓŻDŻ MALGORZATA1988BRZOZAPOLSKA
22DZIŻA-KONICZYŃSKA ZUZANNA1974BYDGOSZCZBYDGOSKI KLUB MORSÓWPOLSKA
23FALKOWSKI MICHAŁ1985WIELKIE RYCHNOWOKOWALEWO BIEGAPOLSKA
24GAJDA AGNIESZKA1991INOWROCŁAWPOLSKA
25GANDZIAROWSKA ANNA1990BYDGOSZCZPOLSKA
26GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
27JAKUBCZAK MICHAŁ1986WIERZCHUCINEKPOLSKA
28JANKOWSKA KATARZYNA1965BYDGOSZCZPOLSKA
29JANTOWSKI ZBIGNIEW1968REDAMOTYWATORNIA TEAMPOLSKA
30JASKULSKI BARTOSZ1972BYDGOSZCZPOLSKA
31JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCTKKF KUBUŚPOLSKA
32JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCTKKF KUBUŚPOLSKA
33KANNENBERG MACIEJ1994SĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA
34KAPUŚCIŃSKI MARCIN1993KANIEWOPOLSKA
35KAŹMIERCZAK PAWEŁ1976BYDGOSZCZPOLSKA
36KLAWIKOWSKA JULITA1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
37KLAWIKOWSKI DAWID1984BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
38KONWIŃSKI WOJCIECH1988BYDGOSZCZWISEŁKA FORDONPOLSKA
39KOTULA SŁAWOMIR1987BYDGOSZCZGLS POLANDPOLSKA
40KOWAL KONRAD1986PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
41KRAJEWSKA JAGODA1986KUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
42KUBIAK-KUJAWA JOANNA1985BYDGOSZCZPOLSKA
43LEWANDOWSKA BEATA1973BYDGOSZCZPOLSKA
44LEWANDOWSKA JOANNA1980BYDGOSZCZPOLSKA
45LEWANDOWSKA MALGORZATA1966LIPIEPOLSKA
46LEWANDOWSKI PIOTR1972BYDGOSZCZPOLSKA
47LISIAK JUSTYNA1982NIECHANOWOZAWSZE W BIEGUPOLSKA
48ŁUKOWICZ PIOTR1989BYDGOSZCZPOLSKA
49MA BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
50MAĆKOWSKI MACIEJ1986BYDGOSZCZUPS BYDGOSZCZPOLSKA
51MALISZEWSKI KAMIL1992BYDGOSZCZAPPSDREAMSPOLSKA
52MAŁECKI JAKUB1979BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
53MASYS AGNIESZKA1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
54MĘTEL LAURA1992ŁABISZYNŁABISZYN RUNNERSPOLSKA
55MIŚ MICHAŁ1988BYDGOSZCZPOLSKA
56MOSAKOWSKI SŁAWOMIR1977SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
57MRUGAŁA BARTOSZ1988BRZOZAPOLSKA
58NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOLSKA
59NOWAK DARIUSZ1968OTUSZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
60NOWICKA MAŁGORZATA1979BYDGOSZCZTRIATHLN CONSULTINGPOLSKA
61OGRODNIK TOMEK1988OLSZTYNPOLSKA
62PAWLACZYK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZPOLSKA
63PIECZKA EWELINA1995BYSŁAWPOLSKA
64PIECZKA MARCIN1990BYSŁAWPOLSKA
65RASSALSKA-KAUSA JOLA1978BYDGOSZCZPOLSKA
66RATAJCZAK LESZEK1973MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
67ROSIŃSKI PIOTR1970GRUCZNOPOLSKA
68RUCIŃSKI MICHAŁ1985PŁOCKJUNIOR 15POLSKA
69SAPA OSKAR1995BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
70SCHALAU DARIA1985BYDGOSZCZPOLSKA
71SŁOMKOWSKI MACIEJ1980NIEMCZPOLSKA
72SZARLEJ MARCIN1983BYDGOSZCZPKO BANK POLSKI S.A.POLSKA
73SZMAJDZIŃSKA IGA1997KOŁOPOLAND
74SZYMANEK KAROLINA1982GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
75SZYMCZAK PIOTR1972BYDGOSZCZPOLSKA
76SZYMCZUK FILIP1993TORUŃPOLSKA
77SZYSZKA URSZULA1958WARSZAWAPKO BPPOLSKA
78TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
79THIEDE OLA1989ŚWIECIEPOLSKA
80TOBOLSKA GRAŻYNA1953GRUDZIĄDZPOLSKA
81TOBOLSKA MAŁGORZATA1985BYDGOSZCZPOLSKA
82TOMCZAK AGNIESZKA1976BYDGOSZCZPOLSKA
83TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
84WDOWIAK DARIUSZ1964BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
85WEILAND KARINA1977SOPOTPOLSKA
86WIELIŃSKI WOJCIECH1986BYDGOSZCZPOLSKA
87WINOWIECKI PATRYK1979BYDGOSZCZPOLSKA
88WISNIEWSKI ANDRZEJ1984TORUNCARBON TEAM TORUŃPOLSKA
89WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
90WOJTYSIAK DOROTA1981BYDGOSZCZPOLSKA
91WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
92WÓJTOWICZ MONIKA1984BYDGOSZCZPOLSKA
93WRÓBEL KAROLINA1980GRUDZIĄDZPOLSKA
94WRÓBLEWSKA AGNIESZKA1983INOWROCLAWPOLSKA
95ZACNIEWSKI PAWEŁ1980ZŁOTORIASAN ESCOBARPOLSKA
96ZIELIŃSKI JAROSŁAW1985GDAŃSKATOMOWA NIKOLAPOLSKA
97ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
98ŻOŁĄDKIEWICZ ELŻBIETA1966WIĘCBORKTKKF WODNIK -WIĘCBORKPOLSKA

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTCZAK SŁAWOMIR1983LIPIA GÓRAPOLSKA
2BEDRA ROBERT1980BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA
3BILSKI MARCIN1979BYDGOSZCZPOLSKA
4BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLSPOLSKA
5BREDOW MAREK1959BYDGOSZCZPOLSKA
6BURY TOMASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
7CZAJKOWSKA SYLWIA197740ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
8DASDSAD SADASD2003SADASSADASDPOLSKA
9DRZEWUCKA ANNA1965KRUSZWICAPOLSKA
10ELKIN PAUL1985WROCLAWPOLSKA
11ETTINGER JUSTYNA1979NOWA WIEŚ WIELKARUN BYDGOSZCZPOLSKA
12FRANK AGNIESZKA1980BYDGOSZCZPOLSKA
13GACKOWSKI MICHAŁ1977BYDGOSZCZPOLSKA
14GAWLIK WOJCIECH1981BYDGOSZCZIWSP SZPOLSKA
15GDYŃSKI DAMIAN1977SZUBINSZUBINPOLSKA
16GOLIŃSKI PIOTR1984BYDGOSZCZPOLSKA
17GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
18GRABOWSKA-LESISZ ANETA1978KOSZALINPOLSKA
19HLAWNIAK ZBIGNIEW1963BYDGOSZCZPOLSKA
20HORYD JUSTYNA1978BYDGOSZCZPOLSKA
21JAKÓBEK PIOTR1991OŻARÓW MAZOWIECKIAIDG WSD PALLOTYNIPOLSKA
22JURSKI ROBERT1974BYDGOSZCZPOLSKA
23JURSKI ROBERT1974BYDGOSZCZPOLSKA
24JURUŚ JOLANTA1961BYDGOSZCZHERBALIFEPROMUJE ZDROWY STYL ZYCIPOLSKA
25KALACZYŃSKI MIŁOSZ1997BYDGOSZCZPOLONIA BYDGOSZCZ SLAPOLSKA
26KALINOWSKA PATRYCJA1988SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
27KAMIŃSKA AGNIESZKA1978BYDGOSZCZSAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMPOLSKA
28KARABASZ KRZYSZTOF1976ZŁOTÓWPOLSKA
29KARABASZ SYLWIA1977ZŁOTÓWPOLSKA
30KAROLAK MAŁGORZATA1976BYDGOSZCZPOLSKA
31KLIMCZAK JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
32KŁOSIŃSKI MARIAN1979OSIELSKOPOLSKA
33KOCHAŃSKA WIOLETTA1976PATEREKPOLSKA
34KOJRI MACIEJ1973BYDGOSZCZKOJRO 4 TEAMPOLSKA
35KORYL JACEK1978OSIELSKOPOLSKA
36KOWALSKA IWONA1981MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
37KOWALSKI MAREK19778BYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
38KOWALSKI MICHAŁ2000ŁÓDŹPOLSKA
39KOZŁOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
40KOŹBIAŁ MARTA1985MALBORKMAŁY TEAMPOLSKA
41KRYGIER RAFAŁ1973ŻYCHLINNZOZ GEMINIPOLSKA
42KUŚ ŁUKASZ1987BYDGOSZCZPOLSKA
43KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
44LASKOWSKA-NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
45LEWANDOWSKI MACIEJ1991BRODNICAPOLSKA
46LEWICKI KONRAD1982BYDGOSZCZŻANDARMERII Z BYDGOSZCZYPOLSKA
47ŁAWICKI MARCIN1986WŁOCŁAWEKPOLSKA
48ŁAWICKI MARCIN1986WŁOCŁAWEKANWIL WŁOCŁAWEKPOLSKA
49ŁAWICKI MARCIN1986WŁOCŁAWEKPOLSKA
50ŁĄCZNY JAROSŁAW1979BYDGOSZCZPB SLAPOLSKA
51MARKOWSKI SEBASTIAN1977CIELEASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
52MATTHEWS KAROL1983BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
53MICHAŁOWSKI MACIEJ1990WARLUBIEPOLSKA
54MOROSZCZAK BOGUMIŁ1974BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKA/SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
55MUSIELAK PIOTR1970POZNAŃPGB SPORTOWA PACZKA UP PŃ 56POLSKA
56NAJDOWSKA ANNA1993TORUŃSZYBCIOCHYPOLSKA
57NIEMYT ADAM1989POZNAŃPOLSKA
58NOWAKOWSKI GRZEGORZ1987BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
59NOWICKI SŁAWEK1979BYDGOSZCZPOLSKA
60OLEJNIK RADOSŁAW1984BYDGOSZCZPOLSKA
61PASTWA DONATA1971BYDGOSZCZTRISPACEPOLSKA
62PAWLAK ROBERT1971BYDGOSZCZBIEGAM SAMPOLSKA
63POLAK LECHOSŁAW1963PĘCICE MAŁEPOLSKA
64PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZWAPOLSKA
65PYTLIŃSKI PAWEŁ1979OSIELSKOBYDGOSKIW ŻÓŁWIEPOLSKA
66QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
67ROGOZIEWICZ PIOTR1961GRUDZIĄDZAMATORPOLSKA
68RUDZIŃSKI TOMASZ1983WYRZYSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
69RUTKOWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKA
70RZEPECKA KATARZYNA1977BYDGOSZCZPOLSKA
71SÁNCHEZ MONTOYA DAVID1984SEVILLAC.A.PALMADEL RIO.ESPAÑA
72SAWIŃSKI MATEUSZ1990SZUBINPOLSKA
73SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA
74SKOPOWSKI KRZYSZTOF1976BYDGOSZCZPOLSKA
75SKUPSZ JĘDRZEJ KAZIMIERZ1988BYDGOSZCZFORDON TEAMPOLSKA
76SLOTAŁA DARIUSZ1962ZAKRZEWOKLUB 366POLSKA
77SOBDEJ RAFAŁ1977BYDGOSZCZPOLSKA
78STEFAŃSKI JAKUB1992BYDGOSZCZPOLSKA
79SZPERA JOANNA1971KRUSZYNPOLSKA
80ŚPICA LESZEK1969BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
81ŚWIĘTKOWSKI TADEUSZ1951IŁAWAPOLSKA
82TARCZYŃSKA MARTA1984BYDGOSZCZCOOKIETEAMRUNERSPOLSKA
83TESTOWY7 JAKUB2002RYPINPOLSKA
84TOBOLSKA GRAŻYNA1953GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
85TOBOLSKA MAŁGORZATA1985BYDGOSZCZPOLSKA
86TOKARSKA ALICJA1981BYDGOSZCZVEGE RUNNERSPOLSKA
87TUMO TIMOTHY1985BYDGOSZCZTIMOPOLSKA
88TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI 2POLSKA
89TYLUTKI RADOSŁAW1983BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
90WAWRZYNIAK MICHAŁ1979SOLEC KUJAWSKISAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMPOLSKA
91WESOŁOWSKI TADEUSZ1955GDYNIAPOLSKA
92WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR1968BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
93WILKOWSKI ANTONI1955TERESINPOLSKA
94WŁODARSKI PRZEMYSŁAW1983BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
95WOLSKI TOMASZ1990SCACASBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
96WRÓBLEWSKI TOMASZ1980ELBLĄGPOLSKA
97WYDRZYNSKA KATARZYNA1968SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
98ZACNIEWSKI PAWEŁ1980ZŁOTORIASAN ESCOBARPOLSKA
99ZDEB BOGUMIŁ1968BYDGOSZCZPOLSKA
100ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1972BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
101ZINKO TOMASZ1989PIENIĘŻNO3MAJ_TEMPOPOLSKA
102ŻABIŃSKI RADOSŁAW1986WŁOCŁAWEKANWIL TEAM/ WKB MARATOŃCZYKPOLSKA
103ŻMICH TOMASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
104ŻUCHELKOWSKI RAFAŁ1983BYDGOSZCZŻUCHELKI TEAMPOLSKA
105ŻUCHELKOWSKI RAFAŁ1983BYDGOSZCZPOLSKA

Rolkarski Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHARUBIN SŁAWOMIR1964PISZZICO RACING SPEED TEAMPOLSKA
2CHARUBIN SŁAWOMIR1964PISZZICORACINGTEAMPOLSKA
3CHOJECKI DARIUSZ1965BYDGOSZCZPOLSKA
4KRAJEWSKI GRZEGORZ1982GRÓJECWWW.ROLKIGROJEC.PLPOLSKA
5PACZUSKI JAROSŁAW1959WARSZAWALEGIA WARSZAWA MASTERPOLSKA
6POŚLEDNIK SZYMON1989BYDGOSZCZPOLSKA
7SIERPOWSKI ZBIGNIEW1978POZNAŃPLICHWYSCIG.PLPOLSKA
8SZYSZKA HUBERT1975ŚRODA WIELKOPOLSKAZICO RACING SPEED TEAMPOLSKA
9TOMASZEWSKI ADAM1987ZALASEWOROLL4LIFEPOLSKA
10TOMASZEWSKI ADAM1987ZALASEWOROLL4LIFEPOLSKA
11WILCZAK TERESA1954OPALENICASKATE2CITYPOLSKA
12WÓJCIK TOMASZ1973WOŁOMINPOLSKA
13WYRWAS DOROTA1983PŁOCKPOLSKA
14ZACZKOWSKA WIOLETTA1975PRZECŁAWTRSTARBLADEPOLSKA
15ZAWADZKI MIECZYSŁAW1977STARGARDSTARBLADEPOLSKA
16ZDANCEWICZ PAWEŁ1977WARSZAWALEGIA WARSZAWA MASTERSPOLSKA

Rolkarska 10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JASIULEWICZ MAREK1952BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLSKA
2KLIMEK JOANNA1993BYDGOSZCZPOLSKA
3KLIMEK PRZEMYSŁAW1993BYDGOSZCZPOLSKA
4MAREK SŁAWEK1986SOLEC KUJAWSKI\PRZYSIEKTEAM SPIRITPOLSKA
5MEŁGWA AGATA1986BYDGOSZCZPOLSKA
6RAK MAGDALENA1989TUCZNOPOLSKA
7SZARLETA SYLWIA1985POZNAŃPOLSKA
8TACIKOWSKA PAULINA1991BYDGOSZCZPOLSKA
9WROBEL MATEUSZ1990FABIANKISPARROW TEAMPOLSKA