System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V RUDZKI PÓŁMARATON INDUSTRIALNY

Lista startowa / Start List

Data imprezy
27.07.2019

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI DANIEL1987ZABRZEPOLSKA
2BIENIEK ADAM1979ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
3BUŁAWA GRZEGORZ1976GLIWICEGB-ARCH.PL ARCHITEKT GRZEGORZ BUŁAWAPOLSKA
4CHERUIYOT MIKE1978ELDOREDKENIA
5CHRZĄSZCZ DOMINIK1983KOSZARAWAPOLSKA
6CIEŚLA TOMASZ1967ZABRZE6300POLSKA
7CIEŚLAK RENATA CIEŚLAK1975KATOWICEKOBIETPOLSKA
8CZEKALLA DENNIS1991KRAKOWPOLSKA
9DAJKA SEBASTIAN1978PSZCZYNAPOLAND
10DUBANIK RAFAŁ1990RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11DZIĄBOR ANDRZEJ1974BĘDZIN#BYLEDOMETYPOLSKA
12DZIUBA ANGELIKA1995RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
13FURMANEK ŁUKASZ198044-189KLUB BIEGACZA SANTANDERAPOLSKA
14GAWINEK ADAM1980RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
15GAWRON MARCEL1988RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
16GIEŁŻYŃSKA ANGELIKA1981ZABRZEPOLSKA
17GOLLY AREK1995CHORZÓWPOLSKA
18GOŁĘBIOWSKA SYLWIA1987RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
19GROLIK PIOTR1972RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
20GROŃ KRYSTIAN1990ZABRZEPACEMAKER 1:35POLSKA
21GRUDNIEWSKI RAFAŁ1980TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
22GRUSZKA MICHAŁ1975SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
23HAŚNIK DARIA1985BIERUŃŚWIERSZCZYNIEC RUNNINGPOLSKA
24HENRY KEMBOI1989ELDORETKENIA
25JABŁUKIEWICZ JACEK1974ZABRZEPOLSKA
26JAGIELSKI PIOTR1976RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
27JANIEC EWA1964RADZIONKÓWPOLSKA
28JAREK AGATA1990MYSŁOWICEPOLSKA
29JAROSIŃSKA IWONA1990KATOWICEPOLSKA
30JĘDRYKA EDYTA1979KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKA
31KACZMARCZYK AGNIESZKA1988ZABRZENIGHT RUNNERSPOLSKA
32KANTOROSIŃSKA ANNA1993SOSNOWIECPOLSKA
33KAROLEWSKI MARIUSZ1970BĘDZINLONG SLOW DISTANCEPOLSKA
34KOBUS EWELINA1992KATOWICEPOLSKA
35KOCLEGA MARCIN1983ZAWIERCIEPOLSKA
36KOS ŁUKASZ1979KATOWICEKOS.ACPOLSKA
37KOSTRZEWSKI MARIUSZ1978MYSŁOWICEPOLSKA
38KRASKA WLODZIMIERZ1946KRAKOWPOLSKA
39KUBIEŃ KRZYSZTOF2000ANDRYCHÓWPOLSKA
40KUDER BEATA1970CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKA
41KWIATKOWSKI TADEUSZ1976RUDA SLASKAPOLSKA
42LAGAT JULIUS1980ELDOREDPOLSKA
43LELONKIEWICZ KRZYSZTOF1977STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
44ŁUKOWICZ PIOTR1971DANKOWICEROZBBIEGANE-KOMOROWICEPOLSKA
45MARTYNIUK RYSZARD1984STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
46MICHNIK RYSZARD1956OZIMEKACTIVE TEAM OZIMEKPOLSKA
47MILDNER MICHAŁ1989RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
48MOŃ SEBASTIAN1986CARBON OCR RACING TEAMCARBON OCR RACING TEAMPOLSKA
49NABIAŁEK ALEKSANDRA1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
50NAWROCKI TOBIASZ1987TYCHYPOLSKA
51NOWAK ROMAN1968ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
52OLESIAK FRANCISZEK1975MIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMPOLSKA
53OLEŚ ŁUKASZ1986KATOWICEPOLSKA
54OPUCHLIK TOMASZ1981STUDZIENICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOLSKA
55PILARSKI RADOSŁAW1976KATOWICEPOLSKA
56PISZCZAŁKA KRZYSZTOF1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
57POBIEDZIŃSKA KAROLINA1989SOSNOWIECPOLSKA
58POTAPOWICZ GABRIELA1990KATOWICEPOLSKA
59PUCHAŁA DARIUSZ1981CHORZÓWW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
60RAJTOR PAWEŁ1983GLIWICEPOLSKA
61RUDOLF DAREK1977ZABRZEPOLSKA
62SADURA ADAM1978ZABRZEPOLSKA
63SIKORA KAMIL1984SOSNOWIECPOLSKA
64SIMIĆ MILIVOJE1956SREMSKA KAMENICAСРБИЈА
65SKOP KRZYSZTOF1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
66SKRZYPOSZEK MAŁGORZATA1970RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
67SKUDLIK TOMASZ1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
68SOBOLEWSKI PIOTR1958CZELADŹTOPO CZELADŹPOLSKA
69SOKÓŁ GRZEGORZ1984KATOWICEPOLSKA
70SORNEK DOROTA1983TYCHYPOLSKA
71STACHOWIAK MARCIN1984RADZIONKÓWPOLSKA
72SYNOWIEC DAWID1988RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
73SZCZEPANEK ŁUKASZ1992CHORZÓWPOLSKA
74SZLACHETKA GRZEGORZ1980RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
75SZWEC PAWEŁ1984TYCHYULICZNY BIEGACZPOLSKA
76SZYJA MARCIN1988TYCHYWYBIEGANIPOLSKA
77TSETSERUKOV IHAR1978MIŃSKBIAŁORUŚ
78WALICZEK DARIUSZ1976PANIÓWKIPOLSKA
79WARAT KATARZYNA1987GLIWICEYES3POLSKA
80WELM GRZEGORZ1970CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
81WIDERA MARTA1990BYTOMPOLSKA
82WOLIŃSKI JÓZEF1964GLIWICEPOLSKA
83WOŹNIAK ADAM1971MIKOŁÓWKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
84WÓJCIK DAWID1978DĄBROWA GÓRNICZAARUE CAPOEIRA POLSKAPOLSKA
85WÓJCIK SZYMON1982GROJECPOLSKA
86WYLECIAŁ DOROTA1960KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKA
87ZAJĄC PIOTR1979PILICAPOLSKA
88ZAJĄC SYLWIA1980PILICAPOLSKA
89ZARĘBSKI JACEK1980KATOWICECOPYCABANAPOLSKA
90ZAURSKI TOMASZ1978BYTOMŁUKPOLSKA
91ZWIERZYŃSKI PIOTR1969RYBNIKUNATCOPOLSKA
92ŻAKOWIECKA BARBARA1982KATOWICEPOLSKA

8.6 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĄK KRZYSZTOF1980MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
2BĄKOWSKI MICHAŁ1985JASTRZĘBIE-ZDRÓJWISAGER ACTIVE TEAMPOLSKA
3BOGUCKA KAMILA1980KATOWICEPOLSKA
4BRANDYK LUCYNA1968RUDA ŚLĄSKAAZS CHORZÓWPOLSKA
5BRANDYK MARIUSZ1988ŚWIĘTOCHŁOWICEAKS CHORZÓWPOLSKA
6BUBAŁA DAWID1997RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
7CETNAR EWELINA1978KATOWICEPOLSKA
8DEWALSKI TOMASZ1977RUDA ŚLĄSKAŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLSKA
9FURMAN SYLWIA1979SOSNOWIECWIRUSYPOLSKA
10GABRYSZEWSKI MARCIN1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11HELM MARZENA1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
12HYBZA ELŻBIETA1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
13JAROSIŃSKA IWONA1990KATOWICEPOLSKA
14JAROSIŃSKI TOMASZ1988KATOWICEPOLSKA
15JASKÓŁA BASIA1989BYTOMPOLSKA
16JASKÓŁA ŁUKASZ1988BYTOMPOLSKA
17JAWORSKI ANDRZEJ1965ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
18JÓSKOWSKI RAFAŁ1976RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
19KACZMAREK-SIBILSKA EWA1979ZABRZEPOLSKA
20KIERZEK MARTA1984KATOWICEPOLSKA
21KUBECKI MARCIN1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
22MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA1985PYSKOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLSKA
23MAZUR JAKUB1995DĄBROWA GÓRNICZABETELERPOLSKA
24OSTAFIN MONIKA1984CHRZANÓWPOLSKA
25PIWOWARCZYK NATALIA1989DĄBROWA GÓRNICZABENTELERPOLSKA
26ROSAK-SZYROCKA JOANNA1979CZĘSTOCHOWAMRTPOLSKA
27RUCINSKA MICHALINA1996RUDA SLPOLSKA
28SALAMON PAWEŁ1979BĘDZIN#BYLEDOMETYPOLSKA
29SIBILSKI RAFAŁ1979ZABRZEPOLSKA
30STELMASZCZUK DAMIAN1973GLIWICEPOLSKA
31SZTUCKI ARTUR1994RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
32SZYMIK PATRYCJA1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
33SZYROCKI JERZY1978CZĘSTOCHOWAWD140POLSKA
34TIAHNYUBOK PAWEŁ1972KALETYSOCIOS SILESIAPOLSKA
35WĘGRZYN EWA1980ĆWIKLICESONKO TEAM, SPOT PSZCZYNAPOLSKA
36WOJDANOWSKA MAŁGORZATA1987TARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚPOLSKA
37ZAWIŁA IWONA1994KATOWICEAKS CHORZÓWPOLSKA
38ZIĘTARA AGATA1972JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKA
39ZIMOCH JEREMI1975RUDA SLASKAOLD SKULL BOYSPOLSKA

4.444 NW

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIEC-TRUTWIN AGNIESZKA1986CHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLSKA
2ADAMIEC-TRUTWIN KRZYSZTOF1991CHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLSKA
3BAGIŃSKA DOROTA1968SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEPOLSKA
4BUCZEK BOŻENA1964RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
5CZUB JAROSŁAW1969SOSNOWIECWIRUSYPOLSKA
6DUDA ALEKSANDER1951TARNÓWP T G SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWPOLSKA
7GAŁA ILONA1959RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
8GRAFF LUCYNA1979RYBNIKPOLSKA
9HAJZYK ALEKSANDRA1986RACIBÓRZPOLSKA
10KAPSZEWICZ EWA1993RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11KOMANDZIK SABINA1976RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
12KORDON ANNA1986ŁAZISKA GÓRNEPOLSKA
13LIPIŃSKA IZA1982BYTOMEKIPA NA KIJACHPOLSKA
14MALCZYK ANNA1977SOSNOWIECPOLSKA
15MAŁKA IRENA1956GLIWICEPOLSKA
16MIELCAREK LESZEK1955BYTOMPOLSKA
17OZGA-DEWALSKA MARIOLA1972RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
18POLACZEK MARTA1977DĄBROWA GÓRNICZANESSI TEAMPOLSKA
19POLAK KATARZYNA1973TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
20RZEPKA BARBARA1964RUDA ŚLĄSKA 4POLSKA
21SIELSKA DAGMARA1994PYSKOWICEPOLSKA
22SZALKOWSKI MIROSŁAW1971KATOWICEOPP KATOWICEPOLSKA
23SZROBARCZYK MAŁGORZATA1963KARCHOWICE (GMINA: ZBROSŁAWICE)POLSKA
24WIERZBICKA ELZBIETA1968RUDA ŚLĄSKAOSOBA NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
25WOJDANOWSKA MAŁGORZATA1987TARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚPOLSKA
26WOLNIK JOLANTA1979LIGOTA KSIĘŻYCAPOLSKA
27WORWA DOROTA1966JAWISZOWICEPOLSKA
28ZIÓŁKOWSKA EDYTA1980SOSNOWIECPOLSKA