System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V RUDZKI PÓŁMARATON INDUSTRIALNY

Lista startowa / Start List

Data imprezy
27.07.2019

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BASA PRZEMYSŁAW1973RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
2BIAŁAS TOMEK1974CHORZÓWPOLSKA
3BIENIEK ADAM1979ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
4CIEŚLA TOMASZ1967ZABRZE6300POLSKA
5CIEŚLAK RENATA CIEŚLAK1975KATOWICEKOBIETPOLSKA
6CZEKALLA DENNIS1991KRAKOWPOLSKA
7DZIĄBOR ANDRZEJ1974BĘDZIN#BYLEDOMETYPOLSKA
8DZIUBA ANGELIKA1995RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
9FURMANEK ŁUKASZ198044-189KLUB BIEGACZA SANTANDERAPOLSKA
10GIEŁŻYŃSKA ANGELIKA1981ZABRZEPOLSKA
11GOLLY AREK1995CHORZÓWPOLSKA
12GOŁĘBIOWSKA SYLWIA1987RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
13GROLIK PIOTR1972RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
14HANDZLIK ARTUR1980KĘTYPOLSKA
15HANDZLIK ARTUR1980KĘTYPOLSKA
16HAŃCZUR JÓZEF1961BYTOMB T M RUNNERSPOLSKA
17JĘDRYKA EDYTA1979KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKA
18KANTOROSIŃSKA ANNA1993SOSNOWIECPOLSKA
19KNYĆ MATEUSZ1985RUDA ŚLĄSKA12 ZUPPOLAND
20KOBUS EWELINA1992KATOWICEPOLSKA
21KOS ŁUKASZ1979KATOWICEKOS.ACPOLSKA
22KRAWCZYK KAMIL1989TYCHYPOLSKA
23KRZON ANDRZEJ1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKAPOLSKA
24KRZON IRENEUSZ1966RUDA SLASKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
25KRZON MAGDALENA1990RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
26KURZEJA ŁUKASZ1979RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
27KWIATKOWSKI TADEUSZ1976RUDA SLASKAPOLSKA
28MARTYNIUK RYSZARD1984STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
29MEJER KRZYSZTOF1969RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZAB RUDA ŚLASKAPOLSKA
30MENDECKA DARIA1990RUDA ŚLĄSKAMOSIR ŁAZISKA GÓRNEPOLSKA
31MRÓWKA MATEUSZ1994RADLINTL ROW RYBNIK /RADLINIOKI W BIEGU/KWK MARCELPOLSKA
32MUSIOŁ HELENA1977RYBNIKPOLSKA
33NABIAŁEK ALEKSANDRA1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
34NAWICKI ADAM2000RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKAPOLSKA
35NOWAK ROMAN1968ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
36NOWIŃSKA IWONA1978ZIEMIECICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
37OLESIAK FRANCISZEK1975MIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMPOLSKA
38OPUCHLIK TOMASZ1981STUDZIENICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOLSKA
39PALT TOMASZ1979KATOWICEPOLSKA
40PAWLAK MAREK1945TYCHYKLUB BIEGOWY 40 - LATEK TYCHYPOLSKA
41PILARSKI RADOSŁAW1976KATOWICEPOLSKA
42PISZCZAŁKA KRZYSZTOF1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
43POBIEDZIŃSKA KAROLINA1989SOSNOWIECPOLSKA
44SKOP KRZYSZTOF1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
45SOBOLEWSKI PIOTR1958CZELADŹTOPO CZELADŹPOLSKA
46SOŁTYSIK ALEKSANDRA1999SZCZEKOCINYPOLSKA
47SOŁTYSIK RAFAŁ1977SZCZEKOCINYPOLSKA
48STODOLSKI MATEUSZ1984CHELM SLASKIPOLSKA
49SZARY MICHAŁ1994RUDA ŚLĄSKARESOCJALIZACJA PRZEZ SPORTPOLSKA
50SZLACHETKA GRZEGORZ1980RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
51SZWEC PAWEŁ1984TYCHYULICZNY BIEGACZPOLSKA
52TATAREK-KONIK AGNIESZKA1991CZELADZPOLSKA
53WALICZEK DARIUSZ1976PANIÓWKIPOLSKA
54WIDERA IREK1965ŁAZISKA GÓRNEGŌRNY ŚLŌNSKPOLSKA
55WOLIŃSKI JÓZEF1964GLIWICEPOLSKA
56WÓJCIK DAWID1978DĄBROWA GÓRNICZAARUE CAPOEIRA POLSKAPOLSKA
57WRÓŻYNA JĘDRZEJ1974KATOWICEPOLSKA
58WYLECIAŁ DOROTA1960KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKA
59ZAURSKI TOMASZ1978BYTOMŁUKPOLSKA
60ZIMOCH ZDZISŁAW1963WROCŁAWPOLSKA
61ŻAKOWIECKA BARBARA1982KATOWICEPOLSKA

8.6 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĄK KRZYSZTOF1980MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
2BOGUCKA KAMILA1980KATOWICEPOLSKA
3BUBAŁA DAWID1997RUDA ŚLĄSKATL "POGOŃ" RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
4DEWALSKI TOMASZ1977RUDA ŚLĄSKAŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLSKA
5FURMAN SYLWIA1979SOSNOWIECWIRUSYPOLSKA
6GABRYSZEWSKI MARCIN1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
7GABRYŚ MONIKA1981RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
8GAJ KAMILA1963KNURÓWPOLSKA
9GŁĄB MARIOLA1986GLIWICEPOLSKA
10HYBZA ELŻBIETA1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11JASKÓŁA BASIA1989BYTOMPOLSKA
12JASKÓŁA ŁUKASZ1988BYTOMPOLSKA
13JAWORSKI ANDRZEJ1965ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
14MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA1985PYSKOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLSKA
15MROCZEK MONIKA2000RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
16SALAMON PAWEŁ1979BĘDZIN#BYLEDOMETYPOLSKA
17TIAHNYBOK PAWEŁ1972KALETYSOCIOS SILESIAPOLSKA
18TIAHNYUBOK PAWEŁ1972KALETYSOCIOS SILESIAPOLSKA
19WOJDANOWSKA MAŁGORZATA1987TARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚPOLSKA
20ZIMOCH JEREMI1975RUDA SLASKAOLD SKULL BOYSPOLSKA

4.444 NW

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAGIŃSKA DOROTA1968SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEPOLSKA
2BERNACISKO WERONIKA1990RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
3BIELA LUCYNA1960CZERWIONKAPOLSKA
4BUCZEK BOŻENA1964RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
5CZUB JAROSŁAW1969SOSNOWIECWIRUSYPOLSKA
6DUDA ALEKSANDER1951TARNÓWP T G SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWPOLSKA
7GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW1956MIĘDZYBRODZIE BIALSKIETARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIPOLSKA
8GRAFF LUCYNA1979RYBNIKPOLSKA
9KAJCA MIROSŁAW1971ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUSYPOLSKA
10KOŁODZIEJ JOANNA1968RUDA ŚLĄSKASTADION ŚLĄSKIPOLSKA
11KOPALA MAREK1969RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
12KORDON ANNA1986ŁAZISKA GÓRNEPOLSKA
13KUBICA AGATA1991TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
14LIPIŃSKA IZA1982BYTOMEKIPA NA KIJACHPOLSKA
15ŁOSZAJĆ JUSTYNA1978SOSNOWIECWIRUSYPOLSKA
16MALCZYK ANNA1977SOSNOWIECPOLSKA
17MAŁKA IRENA1956GLIWICEPOLSKA
18MAŁKA MARIAN1959GLIWICEPOLSKA
19MIKA JOANNA1976RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
20MIKA TOMASZ1976RUDA ŚL 6EKIPA NA KIJACHPOLSKA
21OZGA-DEWALSKA MARIOLA1972RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
22POLACZEK MARTA1977DĄBROWA GÓRNICZANESSI TEAMPOLSKA
23POLAK KATARZYNA1973TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
24RYBSZTAJN JOLANTA1968RUDA ŚLĄSKABRAKPOLSKA
25RYGULSKI ANDRZEJ1954ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUSYPOLSKA
26RZEPKA BARBARA1964RUDA ŚLĄSKA 4POLSKA
27STAROSTKA ANNA1973RUDA ŚLĄSKAGRYFNE FRELKIPOLSKA
28SZALKOWSKI MIROSŁAW1971KATOWICEOPP KATOWICEPOLSKA
29SZROBARCZYK MAŁGORZATA1963KARCHOWICE (GMINA: ZBROSŁAWICE)POLSKA
30SZROBARCZYK MAŁGORZATA1963KARCHOWICEPOLSKA
31TKOCZ ADAM1966RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
32TKOCZ ALICJA1963RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
33WARCHOLIŃSKA ANNA1986RACIBORZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
34WIERZBICKA ELZBIETA1968RUDA ŚLĄSKAOSOBA NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
35WOLNIK JOLANTA1979LIGOTA KSIĘŻYCAPOLSKA
36WORWA DOROTA1966JAWISZOWICEPOLSKA
37WOWER MARIA1957KATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYPOLSKA
38ZIÓŁKOWSKA EDYTA1980SOSNOWIECPOLSKA