System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2019!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALBRECHT KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
2BALCERAK MAGDALENA1977TORUNPOLSKA
3BARAŃSKI PAWEŁ1984CHEŁMŻAPOLSKA
4BARCZAK ANNA1988PADNIEWKOHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
5BARTKOWIAK TOMASZ1990INOWROCŁAWPOLSKA
6BARTOSIK PIOTR1990TORUŃMANCHESTER UNITEDPOLAND
7BARTOSZEWSKI ADAM1985PŁUŻNICAPOLSKA
8BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH1977SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
9BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
10BŁAŻEJEWSKI ROBERT1971BRZOZÓWKA56 BLOTPOLSKA
11BUCHALSKA AMELIA2002GNIEWKOWOPOLSKA
12BUCZEL MICHAŁ1980TORUŃBASKETBALL REFEREESPOLSKA
13BURDACH ROBERT1979ŁUBIANKAVRUNNERPOLSKA
14CACKOWSKI BARTEK1992TORUŃCSAIUPOLSKA
15CHOJNACKA JOANNA1972TORUŃPOLSKA
16CHOJNACKI SEBASTIAN1977TORUŃKM UMK I PRZYJACIELEPOLSKA
17CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
18CIEPŁUCH KAROLINA1986TORUŃPOLSKA
19CISKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
20CZARNECKA MAGDALENA1988TORUNPOLSKA
21CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAWOJTO_SPORT_STORYPOLSKA
22CZERWINSKI RAFAŁ1990TORUŃPOLSKA
23CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
24DĄBROWSKA KAROLINA1982TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
25DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81BLPPOLSKA
26DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
27DENKIEWICZ JACEK1985ZAWIDZ KOŚCIELNYPOLSKA
28DERESZ MARIUSZ1977TORUNPOLSKA
29DERĘGOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
30DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCINEKPOLSKA
31DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPOLSKA
32DROGORÓB MARCIN1976TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
33DRZYMAŁA MAREK1961TORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440POLSKA
34DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRDT NORIANPOLSKA
35DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
36ELIASZ DAWID1993HELPOLSKA
37FILIPKOWSKA MAGDA1984TORUŃPOLSKA
38FILIPKOWSKA MAGDA1984TORUŃPOLSKA
39GIL WOJCIECH1971WARSZAWAPOLSKA
40GOLAŃSKA EDYTA1975WIĘCBORKTKKF WODNIKPOLSKA
41GOŁASZEWSKI KRZYSZTOF1970TORUŃPOLSKA
42GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINTEAM RYPINPOLSKA
43GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃTEAM KOPEĆPOLSKA
44GUT SZYMON1993POZNAŃPOLSKA
45HACHAJ DAWID1981LISEWOHACHAJ TEAMPOLSKA
46HEYKA JAROSŁAW1971LĘBORKMORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAPOLSKA
47HODYNA SERHII1985KREMENCHUKRC" KREMEŃ"UKRAINA
48JABŁOŃSKA-KOWALSKA MARTA1979KROBIA/TORUŃFIZJODUET KOWALSCYPOLSKA
49JAMRÓZ MICHAŁ1997PIŁAPOLSKA
50JANKOWSKI PIOTR1984IŁAWAREZERWOWE PSYPOLSKA
51JANOWSKA JULIA1993TORUŃPOLSKA
52JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
53JASIŃSKI WALDEMAR1966TORUŃTWARDE PIERNIKI TORUŃPOLSKA
54JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
55JAWORSKI TOMASZ1978TORUŃPOLSKA
56JAWORSKI TOMASZ1978TORUŃPOLSKA
57JENCZEWSKA DARIA1985TORUŃPOLSKA
58JENCZEWSKI ŁUKASZ1985TORUŃPOLSKA
59JEZIOR BARTŁOMIEJ1992TORUŃPOLSKA
60JURKIEWICZ BEATA1977TORUŃINTERACTIVE ENGLISH SCHOOLPOLSKA
61KACZMAREK MARCIN1988TIRY BPOLSKA
62KACZMAREK MARCIN1988TORUŃPOLSKA
63KISTOWSKI BARTŁOMIEJ1997GLESNOPOLSKA
64KLECZKOWSKI MICHAŁ1979GRUDZIĄDZPOLSKA
65KLONEK PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
66KŁODZIŃSKI KAROL1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
67KMIECIAK ROBERT1981TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
68KMIECIK MICHAŁ1985WĄBRZEŹNOPOLSKA
69KNIOŁA LUCYNA1968NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
70KOLIBCZYŃSKI DARIUSZ1971PŁOCKPLOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
71KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
72KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃ-POLSKA
73KOPCZYŃSKA IZABELA1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
74KOWALCZYK ADAM1996TRZEMESZNOPOLSKA
75KOWALCZYK PAULINA1988TROUŃPOLSKA
76KOWALSKA KINGA1997WROCŁAWNOAPOLSKA
77KOWALSKI DANIEL1982KROBIA/TORUŃFIZJODUET KOWALSCYPOLSKA
78KOWALSKI PAWEŁ1983TORUNPOLSKA
79KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKMARATONCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
80KRAWIEC KAROL1985GŁOGÓWPOLSKA
81KRÓLIKOWSKI ROMEK1972KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKAPOLSKA
82KUBCZAK-KOSICKA ANNA1972TORUŃSPCPOLSKA
83KUCHARSKI KRZYSZTOF1983CHEŁMŻAPOLSKA
84KUKAWKA MACIEJ1978GRUDZIĄDZPOLSKA
85LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
86LAJSTET JOANNA1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKII LAB STORYPOLSKA
87LASKUS ANNA1993TORUŃPOLSKA
88LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA
89LEWANDOWSKA DOROTA1978BYDGOSZCZPOLSKA
90LEWANDOWSKI BARTOSZ1976KOPANINOPOLSKA
91LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOLSKA
92LEWANDOWSKI PATRYK1995TORUŃPOLSKA
93LEWANDOWSKI TOMASZ1973GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
94LIPIŃSKA ANITA1989GLIWICESEKSI CZIKK TEAMPOLSKA
95LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
96LISIAK JUSTYNA1982ŻELAZKOWOZAWSZE W BIEGUPOLSKA
97LISIAK JUSTYNA LISIAK1982NIECHANOWOZAWSZE W BIEGUPOLSKA
98LISIAK PRZEMEK1982WITKOWOZAWSZE W BIEGUPOLSKA
99LISIAK PRZEMYSŁAW1982WITKOWOZAWSZE W BIEGUPOLSKA
100ŁATKA MARCIN1975BYDGOSZCZPOLSKA
101ŁATKA MARCIN1975BYDGOSZCZPOLSKA
102ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA1978TORUŃLCMRUNTEAMPOLSKA
103ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA1978TORUŃLCMRUNTEAMPOLSKA
104MACIASZEK KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
105MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
106MAĆKIEWICZ JAKUB1993TORUŃPOLSKA
107MAJER MAGDA1987BYDGOSZCZS AR CA SMPOLSKA
108MAJEWSKI ROMAN1972TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
109MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
110MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃMAŁAGOCKIPOLSKA
111MALEC KAMIL1993SŁOMOWOKM PSP TORUŃPOLSKA
112MAŁAGOCKI DANIEL1982TORUŃMAŁAGOCKIPOLSKA
113MAŁAGOCKI DANIEL1982TORUŃT2/4POLSKA
114MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
115MARCINIAK ŻANETA1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
116MARZEC BEATA1978TORUŃPOLSKA
117MASYS AGNIESZKA1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
118MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
119MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
120MAZIARZ JOANNA1985SIERZCHOWOPOLSKA
121MIKULSKA EDYTA1980POZNANPRO366POLSKA
122MILER ANNA1979GRUPAPOLSKA
123MILEWSKI PIOTR1991PŁOCKMILESPOLSKA
124MISTA PAWEŁ1994SZCZECINEKPOLSKA
125MITOWSKA DANUTA1971ŻUROMINPOLSKA
126MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA1975TORUŃKM UMK/REEBOK RUNNING CREWPOLSKA
127MRÓZ MAREK1984WARSZAWAPOLSKA
128MURANTY KARARZYNA1992INOWROCŁAWPOLSKA
129MURAWSKI MACIEJ1991TORUŃPOLSKA
130MURSZEWSKI KAMIL1987TORUŃPOLSKA
131MUSIAŁ MATEUSZ1991BRODNICAPOLSKA
132MYSZKA PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
133NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWY POMORZEPOLSKA
134NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZPOLSKA
135NALASKOWSKA ANNA1971GRUDZIĄDZPOLSKA
136NIEDBAŁA AGNIESZKA1995SANDOMIERZPOLSKA
137NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
138NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA1979BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKI86-022
139NOWAKOWSKI WOJCIECH1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
140NUNZEK AGNIESZKA1974BYDGOSZCZ#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
141OLEJNIK RADOSŁAW1984BYDGOSZCZPOLSKA
142OLEJNIK RADOSŁAW1984BYDGOSZCZPOLSKA
143OLSZEWSKI ADAM1963NBOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
144ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
145ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
146ORZEŁ KAROLINA1979DZIKOWOPOLSKA
147ORZEŁ KAROLINA1979DZIKOWOPOLSKA
148OSTROWSKI WALDEMAR1965TORUŃPROSAVE.PL SPORT TEAMPOLAND
149PACHOLIK KATARZYNA1983KOLONIA USTROŃSKA-POLSKA
150PARYSKI TOMASZ1976ŁÓDŹPOLSKA
151PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKIPOLSKA
152PAWŁOWSKI TOMASZ1992BRZEŚĆ KUJAWSKIPOLSKA
153PERDJON DAREK1971TORUNLASSAR TEAMPOLSKA
154PIASECKI KRZYSZTOF1988TORUŃPOLSKA
155PIĄTKOWSKI DAMIAN1994TORUŃPOLSKA
156PIECHOCKA BEATA1980TORUNTEB EDUKACJAPOLSKA
157PIEKARZ MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
158PIETRZYCKI RAFAŁ1977KŁODAWAPOLSKA
159POPŁONKOWSKI PAWEŁ1960WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
160PRUCHNICKI RAFAŁ1980TORUŃPRUCHNIKONEPOLSKA
161PRYKANOWSKI MARCIN1978TORUŃKS NPB TORUŃPOLSKA
162PRZEKOPOWICZ IZABELA1988GDAŃSKNINA TEAMPOLSKA
163PRZYZIÓŁKOWSKA EWA1966TORUŃPOLSKA
164PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOLSKA
165RACŁAWSKI DARIUSZ1973TORUŃPOLSKA
166RAJCA KASIA1976TORUŃPOLSKA
167RAKOWSKI MACIEJ1993GRUDZIĄDZK! KUJAWJAPOLSKA
168RETKOWSKI RAFAŁ1990TORUŃPOLSKA
169ROGOWICZ BARBARA1972PŁOCKPOLSKA
170ROMAN FILIP1998WIELBARKZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 2 W SZCZYTNIEPOLSKA
171ROSTKOWSKI RAJMUND1973ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
172RTRTRTRT RTRTRT1999GFGFGDFGPOLSGGDFFGKA
173RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
174RUTKOWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKA
175RYKOWSKI ARKADIUSZ1986KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
176RYMAROWICZ OLGA1989TORUŃPOLSKA
177RYNKOWSKI TOMASZ1986TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
178RZODKIEWICZ MACIEJ1983TORUŃPZWPOLSKA
179SAWICKI KAROL1991TORUŃPOLSKA
180SAWICKI PIOTR1973CHEŁMŻAINVEST TECHPOLSKA
181SCHOENWALD ALEKSANDRA1990TORUŃPOLSKA
182SCHULZ MACIEJ1971PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
183SCHWEDA JUSTYNA1974TORUŃPOLSKA
184SCHWEDA JUSTYNA1974TORUŃPOLSKA
185SIECZKOWSKI MARIUSZ1979TORUŃUNILOGO RUNNING TEAMPOLSKA
186SIERKA JUSTYNA1983KUTNOPOLSKA
187SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOLSKA
188SIUDZIŃSKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
189SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
190SKOPOWSKI KRZYSZTOF1976BYDGOSZCZSALUSPOLSKA
191SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
192SLOBODIANIUK DENIS1987WINNICATEAMOCHALUKRAINA
193SMOCZYŃSKI RAFAŁ1978SALNOBRAKPOLSKA
194SMOCZYŃSKI RAFAŁ1978SALNOPOLSKA
195SMOLAREK MONIKA1989TORUŃPOLSKA
196SOBCZAK GRZEGORZ1970WŁOCŁAWEKORLEN RUNNING TEAMPOLSKA
197SOBCZYŃSKA JULIA1989MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
198SOBCZYŃSKI WOJCIECH1983MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
199SOWIŃSKI EDMUND1942PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKA
200SOWIŃSKI EDMUND1942PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKA
201STACHOWIAK ANETA1977TUREKPOLSKA
202STANISŁAWSKI FABIAN1989GRUDZIĄDZPOSITIVEFREAKSTEAMPOLSKA
203STANISZEWSKA ANNA1987KŁODAWAPOLSKA
204STANISZEWSKA ANNA1987KŁODAWAPOLSKA
205SUCHENIA PIOTR1980NARMORSKIE KRÓLESTWO REDAINOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PLPOLSKA
206SWICARZ MONIKA1976PŁOCKPOLSKA
207SZAŁKIEWICZ SYLWIA1977TORUŃPOLSKA
208SZARWIŃSKI MARIUSZ1987TORUŃPOLSKA
209SZCZĘŚNIAK MACIEJ1994TORUŃSKOWRUNPOLSKA
210SZEWCZYK PRZEMYSŁAW1992TORUŃTRAMWAJOWA 2/4POLSKA
211SZPONKA ADAM1978ZAMEK BIERZGŁOWSKIPRAWY OSTRYPOLSKA
212SZROEDER JAKUB1997OSIEK NAD NOTECIĄPOLSKA
213SZYCHULSKA IZABELA1987LIPNOPOLSKA
214SZYMAŃSKI BARTOSZ1985GDANSKIMPULSPOLSKA
215SZYNKAROWSKI MIECZYSŁAW1984CHRZĄSTAWA WIELKAPOLSKA
216ŚWITAŁA ROMAN1958KWIDZYNAMATORPOLSKA
217TARNOWSKA EWA1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
218TESZ PRZEMYSŁAW1989BYDGOSZCZPOLSKA
219TOBOLSKA MAŁGORZATA1985BYDGOSZCZPOLSKA
220TROJANOWSKI MACIEJ1985PŁOŃSKPOLSKA
221TROJANOWSKI MACIEJ1985PŁOŃSKPOLSKA
222TROKOWSKI MARCIN1975TORUŃTROKOSPOLSKA
223TRZECIAK ROBERT1974TORUŃPOLSKA
224TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKATS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
225TYPEK ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
226WAGNER-ŻAK ELWIRA1985PIASECZNOUNILOGO RUNNIG TEAMPOLSKA
227WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAM TORUŃPOLSKA
228WARLIKOWSKI ŁUKASZ1984BYDGOSZCZPOLSKA
229WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOLSKA
230WAŚKIEWICZ JOLANTA1980TORUŃPOLSKA
231WĄSIK ROBERT1989TORUŃPOLSKA
232WIERNICKA PAULINA1990KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
233WIERSKI JAROSŁAW1972TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
234WIERZBOWSKI PIOTR1978TORUŃTEAM KOPEĆPOLSKA
235WILK KLAUDIA1988CZAPLINEKSTOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAŁU POMORSKIEGOPOLSKA
236WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
237WIŚNIEWSKI DAMIAN1987TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
238WIŚNIEWSKI FILIP2002BISKUPIECPOLSKA
239WŁADYMIRUK DARIUSZ1980PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
240WŁODARSKI JACEK1968TUREKPOLSKA
241WOJCIECHOWSKA EDYTA1970TORUŃPOLSKA
242WOJNAR TOMASZ1972ZŁOTORIAWIĘŚNIACKI KLUB BIEGACKIPOLSKA
243WOŚ PRZEMYSŁAW1973POZNAŃPOLSKA
244WOŹNY AGNIESZKA WOŹNY1977OSIEKPOLSKA
245WRZECIONO ARTUR1991GRUDZIĄDZSPORTOWA OLIMPIAPOLSKA
246WSZELAKI JUSTYNA1990LIPNOPOLSKA
247WYDRZYNSKA KATARZYNA1968SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
248ZAMBRZYCKA ELŻBIETA1978ŻUROMINPOLSKA
249ZAWADZKI PATRYK1994TORUŃPOLSKA
250ZAWIAS KAROLINA1994TORUNPOLSKA
251ZDZIENNICKI BARTEK1982SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
252ZIELIŃSKI MARCIN ZIELIŃSKI1993LUBICZ GÓRNYPOLSKA
253ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
254ZMACZYNSKA MARTA1987OSIEK NAD WISLAWYPRZEDZE SWOJEGO MEZAPOLSKA
255ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃPOLSKA
256ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃPOLSKA
257ŻOŁĄDKIEWICZ ELŻBIETA1966WIĘCBORKTKKF-WODNIK WIĘCBORKPOLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERCZYK EWELINA1993POZNAŃPOLSKA
2BARTYZEL PATRYCJA2003CHEŁMNOPOLSKA
3BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
4BŁOŃSKA JOANNA1980ZAKRZEWOPOLSKA
5BORCOWSKI MARCIN1994GRUDZIĄDZPOLSKA
6BOROWICKA ANNA1980BYDGOSZCZPOLSKA
7BOROWICKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZPOLSKA
8BRACH AGNIESZKA1994TORUŃPOLSKA
9BYTYN TADEUSZ1988ŁUBIANKAPOLSKA
10CHMIELEWSKI IRENEUSZ1961TORUŃCZARNE STOPY SM BYDGOSZCZPOLSKA
11CHODUKIEWICZ MONIKA2001KWIDZYNPOLSKA
12CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA1977TORUŃPOLSKA
13CIRUG ARTUR1977BYDGOSZCZPOLSKA
14DEKOWSKA MONIKA1983LNIANOPOLSKA
15DOBOISZ ANDRZEJ1976GŁOGOWOPOLSKA
16DUDA KRZYSZTOF1990TORUŃPOLSKA
17DUDA PIOTR1978TORUŃPOLSKA
18DUDKOWSKA ALEKSANDRA1987TORUŃPOLSKA
19DZIĘCIOŁOWSKA PAULINA1994WŁOCŁAWEKPOLSKA
20DZIĘCIOŁOWSKI DOMINIK1997WŁOCŁAWEKDZIĘCIOŁPOLSKA
21DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃTORUŃPOLSKA
22GALICKI JAROSŁAW1970INOWROCŁAWRM70POLSKA
23GAWRON-TABOR KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
24GEDOWSKI ARKADIUSZ1982TORUNARKADIO RUN AND BE FREEPOLSKA
25GEFFROY JULIEN1995PLOUNÉVEZ-LOCHRISTFRANCJA
26GRAJEWSKA WIOLA1982TORUŃTORUŃPOLSKA
27GRAJEWSKA WIOLETA1981TORUŃTORUŃPOLSKA
28GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
29GRZYBOWSKI MIKOŁAJ1997BYDGOSZCZPOLSKA
30GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKPOLSKA
31JAGIEŁA BARTOSZ1983BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
32JAMROŻY HONORATA1991TORUŃTORUŃPOLSKA
33JANOWIAK PAULINA1990WARSZAWAPOLSKA
34JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPOLSKA
35KALINOWSKI TOMASZ1988WALYCZKALINOSIE GREENSKYPOLSKA
36KŁOSOWSKA MAGDALENA1984GRUDZIĄDZFIT-MANIAPOLSKA
37KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
38KOSIUR ROMAN1952TORUŃPACUKIPOLSKA
39KOTERWA ANNA1997BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
40KOTLAREK SYLWIA1979GOLUB-DOBRZYŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
41KOWALCZYK MONIKA2003TORUŃRUNPOLSKA
42KOWALSKI HUBERT1994KAMIEŃ - SŁUBICEPOLSKA
43KOZAK BARTOSZ1996TORUŃWKURW_TEAM TORUŃPOLSKA
44KRAINSKI MAREK1968TORUŃPOLSKA
45KRAJEWSKA MILENA1979NIEPORĘTPOLSKA
46KRAMARSKA ŻANETA1991TORUŃPOLSKA
47KRETKOWSKI JACEK1967TORUŃPOLSKA
48KUBANEK ŁUKASZ1983NIEMCZTEAMOCHALPOLSKA
49KUCKI KAMIL1984NARZYM#BIEGACZEPOLSKA
50KUCZMARSKI ŁUKASZ1989DFGDFGPOLSKA
51KUROUSKAYA AKSANA1985TORUNPROSAVE.PL SPORT TEAMPOLSKA
52KUZERA MARCIN1980ŁUBIANKAPOLSKA
53KWIATKOWSKA SYLWIA1985PŁOCKPOLSKA
54LASKOWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
55LATUSZEK JANUSZ1991KSIĄZKIHENDRICKSON POLANDPOLSKA
56LEWICKI PIOTR1969LIPNOPOLSKA
57LISEWSKA KASIA1995PŁUŻNICAPOLSKA
58LISIECKI JAKUB1998GDAŃSKPETARDY Z TRÓJMIASTAPOLSKA
59LOREK MARCIN1971TORUNPOLSKA
60MALINOWSKI MICHAŁ1988TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
61MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOLSKA
62MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOLSKA
63MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOLSKA
64MANDRA MARCIN1980TORUŃPOLSKA
65MASZEWSKA URSZULA1960TORUŃPOLSKA
66MIĄZEK ANNA1980ZAKRZEWOPOLSKA
67MIĄZEK SZYMON1981ZAKRZEWOPOLSKA
68MICHNIEWICZ MAŁGORZATA1979BYDGOSZCZPOLSKA
69MUCHA PIOTR1989TORUŃNORIANPOLSKA
70NOWAK JAKUB2003WĄBRZEŹNOKONIEC SKŁADUPOLSKA
71NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
72OCHOCKA-GRZELAK EMILIA1991PIGŻAPOLSKA
73OSTROWSKA MONIKA1981BRODNICASZALONE BRODNICZANKIPOLSKA
74PAGIE PAWEŁ1988TORUŃMTLPOLSKA
75PAWŁOWSKA DOROTA1980MARZĘCICEKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
76PETYK SYLWIA1976TORUŃPOLSKA
77PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIZANIM COŚ OSIĄGNIESZ, MUSISZ CZEGOŚ OD SIEBIE OCZEKIWAĆ.POLSKA
78PIETRZAK MAKSYMILIAN1993OBORYPOLSKA
79PIETRZAK MICHAŁ1985SZUBINPOLSKA
80PNIEWSKI JAN1971TORUŃPROSAVE.PL SPORT TEAMPOLSKA
81PREDENKIEWICZ ANDRZEJ1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
82PREDENKIEWICZ ANDRZEJ1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
83RACZKOWSKI TOMASZ1990TORUŃNORIANPOLSKA
84RADWAN-PYTLEWSKI PAWEŁ1985WOŁOMINFUNDACJA MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKAPOLSKA
85RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃPOLSKA
86RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃPOLSKA
87RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃPOLSKA
88ROGOWSKA JULIA2000TORUŃROGOWSCYPOLSKA
89RYBKA MAGDALENA1980DABROWA CHEŁMINSKABUBBA SHIMP COMPANYPOLSKA
90SAK ANNA1983INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
91SAK ANNA1983INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
92SANKIEWICZ - HACHAJ AGNIESZKA1981LISEWOHACHAJ TEAMPOLSKA
93SIEMIŃSKI RYSZARD1967BRZOZÓWKA28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZYPOLSKA
94SIOŁKOWSKI DANIEL1996TORUŃPOLSKA
95SOBCZYŃSKA JULIA1989MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
96SOBCZYŃSKI WOJCIECH1983MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
97SOCHOCKA BARBARA1990SĄSIECZNOPOLSKA
98SOSNOWSKA WERONIKA2002GNIEWKOWOPOLSKA
99SSS NNN1988TORUNSTYLOWNIAPOLSKA
100SSS NNN1988TORUNSTYLOWNIAPOLSKA
101STAWSKA JOANNA1980TORUŃPOLSKA
102STECKIEWICZ IWONA1974RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
103SUMIŃSKA EMILIA2002TORUŃPOLSKA
104SZOST SANDRA1990CIECHANÓWPOLSKA
105SZYPERSKI SŁAWOMIR1972BYDGOSZCZPOLSKA
106ŚREDNIAWA BARTEK2003GRZYBNOPOLSKA
107TARCZYŃSKI ŁUKASZ1982BYDGOSZCZFREAKY_FITPOLSKA
108TOMASZEK MARITA1993OTŁOWIECPOLSKA
109TOPOREK RAFAŁ1977PRZODKOWONORDICOWIE LĘBORSKIE LWYPOLSKA
110TUBICZ BEATA1975PIŁAPOLSKA
111URBAŃSKA WIOLETTA1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
112WALCZYK KINGA1997TORUŃGANG BENGIEPOLSKA
113WĄSICKI DARIUSZ1998TORUŃPOLSKA
114WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
115WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
116WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
117WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
118WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
119WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
120WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
121WIERZBOWSKI MAREK1979TORUŃPOLSKA
122WIERZCHOWSKA IWONA1980BYDGOSZCZPOLSKA
123WIERZCHOWSKA IWONA1980BYDGOSZCZPOLSKA
124WINIAREK ILONA1978PŁOCKPOLSKA
125WIŚNIEWSKI TOMASZ1970SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
126WRONA IWONA1973TORUŃPOLSKA
127WRÓBLEWSKA ANNA1991TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
128ZABORNY PIOTR1981NOWA WIEŚ81BLPPOLSKA
129ZAMBRZYCKA KINGA2000ŻUROMINPOLSKA
130ZIMERMAN MARGOTA1972SIERPCDYNAMOPOLSKA
131ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEZAWISZA BYDGOSZCZPOLSKA
132ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW1984TORUŃPOLSKA