System rejestracji dostarcza STS-TIMING

19 Dycha Kowalewska

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18.05.2019

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAIŁOBŁOCKI JACEK1961RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
2BARTŁOMIEJUS PAULINA1990GOLUB DOBRZYŃPOLSKA
3BIAŁOBŁOCKA EWA1961RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
4BIAŁOBŁOCKI JACEK1961RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
5BIEROWIEC MAGDALENA1984TORUŃBERKIPOLSKA
6BOROWIEC MARCELINA2002MLEWOPOLSKA
7CHOJNACKA SANDRA1994KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
8CHOJNACKI JACEK2079TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLSKA
9DĄBROWSKI LESZEK1977PŁYWACZEWOREFLEX BIEGAPOLSKA
10DOMBEK ROBERT1984TORUŃPOLSKA
11DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃPOLSKA
12DUNAJSKI MARCIN1997WĄBRZEŹNOPOLSKA
13FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
14GOCZYŃSKI WALDEMAR1977SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
15GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWT.G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
16GRZYWACZ MICHAŁ1992MAŁE BAŁÓWKIKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
17JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZALEŻNYPOLSKA
18JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA
19JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA
20JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA
21LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOLSKA
22LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
23LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
24MARCHLEWSKA MAREK1989WĄBRZEŹNOPOLSKA
25MARCINIAK DARIUSZ1968WĄBRZEŹNOUNDERARTPOLSKA
26MIGDALSKI PIOTR1984CIECHOCINEKPOLSKA
27MYSERA CEZARY1993PIASKIGKS FABIANKIPOLSKA
28NOWACKA ANNA1981BOBROWNIKIGKS FABIANKIPOLSKA
29OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
30OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
31OSKWAREK BOGDAN1970MAŁE PUŁKOWOPOLSKA
32PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCPOLSKA
33PIERNIKOWSKI DAMIAN1988LUBANIEGKS FABIANKIPOLSKA
34PILARSKI KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
35POCZWARDOWSKI KAMIL1984SZCZUTOWOGKS FABIANKIPOLSKA
36PODOLSKI PIOTR2003ŁAZIENIECPOLSKA
37PODOLSKI PIOTR2003ŁAZIENIECPOLSKA
38POKORA RAFAŁ1970SZPETAL GÓRNYGKS FABIANKIPOLSKA
39POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
40PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃKUJAWSKO - POMORSKIEPOLSKA
41SIMSON IREK1979WĄBRZEŹNOPOLSKA
42STECKIEWICZ EDMUND1973RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
43SZTOLCMAN PIOTR1990WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
44SZYMECZKO SŁAWOMIR1978BORÓWNOPOLSKA
45ŚWIDER DAWID1988WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
46ŚWIDEREK WOJCIECH1982TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
47TUCHALSKI MAREK1955RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
48TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
49TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKAPOLSKA
50UDZIŃSKI MARCIN1982GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
51WARACHOWSKI ROBERT1976BRODNICAPOLSKA
52WĄŻ SŁAWOMIR1972GRĘBOCINPOLSKA
53WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
54WILCZEWSKI JAKUB1985KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
55WILK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
56ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CELEGRAT ANDRZEJ1981GRUPAPOLSKA
2CHOJBACJA SANDRA1994KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
3CHOJNACKA SANDRA1994KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
4STUCZYŃSKI ARTUR2002KIEŁPINYPOLSKA
5TEMPLIN MARTYNA2002MEŁNOI LO GRUDZIĄDZPOLSKA
6WESIORA MARIUSZ1969DRZYCIMPOLSKA
7ZABOROWSKA BEATA1970DRZYCIMPOLSKA

Biegi dzieci

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KMIECIAK JULIA2011TORUŃSP NR13POLSKA
2KOWALKOWSKI JAKUB2012BRODNICAJEZUS CHRYSTUS TEAMPOLSKA
3KOWALKOWSKI PIOTR2008BRODNICAPOLSKA
4KUNICKA ANIELKA2014TORUŃCZARNY KOTPOLSKA
5KUNICKI ANTONI2011TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
6LEWANDOWSKA NATALIA2004WŁOCŁAWEKPOLSKA
7LEWANDOWSKI MATEUSZ2008WŁOCŁAWEKPOLSKA
8OBRZANOWSKI IGOR2009ZAMOŚĆJUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZPOLSKA
9SOTOWICZ PIOTR2007GRUDZIĄDZSP 20POLSKA