System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Toruńskie Biegi Wolności 2019/20

Lista startowa / Start List

IV edycja: 18 stycznia 2020 (sobota) – FINAŁ - 8

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALFUT WOJCIECH1973TORUŃPOLSKA
2BAJBAK MACIEJ1978TORUŃKM PSP JRG 2 TORUŃPOLSKA
3BAJCZYK ADRIAN1992BYDGOSZCZPOLSKA
4BANASIAK CEZARY1978TORUŃPOLSKA
5BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOLSKA
6BARCIŃSKI KAMIL1993TORUŃPOLSKA
7BARTOSIEWICZ MAŁGORZATA1978SOCHACZEWPOLSKA
8BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
9BEAUVALE MONIKA1979ROZGARTYSAMAPOLSKA
10BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
11BIZON ADAM1982TORUŃPOLSKA
12BIZON ADAM1982TORUŃWŚCIEKŁY BIZONPOLSKA
13BŁASZAK SŁAWEK1980ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
14BOBEREK WOJCIECH1956TORUŃPOLSKA
15BOCHENK JAROSŁAW1971TORUŃPOLSKA
16BOGDANOWICZ NEL1971WARSZAWAPOLSKA
17BOMBALICKI WOJCIECH1993SKĘPETEAM SKĘPEPOLSKA
18BOROWSKI JAREK1980KOWALEWO POMORSKIEGTR GOLUB DOBRZYŃPOLSKA
19BORYSIAK ANNA1984TORUŃPOLSKA
20BRUKARZEWICZ MACIEJ1984TORUŃPOLSKA
21BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃEDYTORZY UMKPOLSKA
22BUDNIK JOANNA1976TORUŃPOLSKA
23CECHOWSKI MARCIN1984TORUŃHENDRIKSONPOLSKA
24CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
25CHĘTKOWSKI ADAM1989TORUŃPOLSKA
26CHMIELARZ KRZYSZTOF1992KRUSZWICACHMIELARZ TEAMPOLSKA
27CHMURA EWA1981GRUDZIĄDZPOLSKA
28CHMURA TOMASZ1979GRUDZIĄDZPOLSKA
29CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
30CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁĄWPOLSKA
31CHRZANOWSKA CECYLIA1959LISEWOALTYWNE LISEWOPOLSKA
32CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
33CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
34CIECHANOWSKI KAROL1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
35CIESIELSKI MARCIN1989SADLNOPOLSKA
36CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOLSKA
37CZARNECKA KAROLINA1981TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
38CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ81 BLPPOLSKA
39CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
40CZERNIA JERZY1970STRASZYNCZERNIA TEAMPOLSKA
41CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃHPLPOLSKA
42DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU / POLKRYS TEAMPOLSKA
43DEMBSKA TATIANA1983TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
44DRĄŹKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
45DUDEK MARIUSZ1969WĄBRZEŹNOPOLSKA
46DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
47DURA MARTA1983BYDGOSZCZPOLSKA
48DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAŻKAPOLSKA
49FIJAŁ WOJCIECH1985TORUNHENDRIKSONPOLSKA
50FLAKOWSKA KARINA1976SOCHACZEWPOLSKA
51FRĄCKOWSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZTRISPACE/TREKPOLSKA
52FRĄK EDYTA1988TORUŃPOLSKA
53GACA ANNA MARIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
54GACKOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
55GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
56GILEWICZ WOJCIECH1979GDYNIAPOLSKA
57GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
58GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
59GÓRSKI KONRAD1987TORUŃPOLSKA
60GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
61GRABOWSKA JULITA1992TORUNCHMIELARZ TEAMPOLSKA
62GRABOWSKI ADAM1986TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
63GREFKOWICZ MAGDALENA1975TORUŃPOLSKA
64GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
65GRELEWICZ JACEK1966TORUŃPOLSKA
66GRELEWICZ JAKUB2000TORUŃPOLSKA
67GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
68HADOWSKA ANNA1954JACEWOPOLSKA
69HEJZA PIOTR1989NADRÓŻKB LECH RYPINPOLSKA
70HIŃCZEWSKI MARCIN1984OSIEK NAD WISŁĄSTALE BIEGAM-NOWA TRADINGPOLSKA
71IWANIUK JACEK1973BYDGOSZCZPĘDZĄCE CHOMIKIPOLSKA
72IWANIUK MATEUSZ2003BYDGOSZCZPĘDZĄCE CHOMIKIPOLSKA
73JABLONSKI JAROSLAW1975CIECHOCINEKGKS FABIANKIPOLSKA
74JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
75JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
76JAGIEŁO RADEK1978INOWROCŁAWPOLSKA
77JAMROŻY ANNA1966TORUŃJAMROŻYPOLSKA
78JAMROŻY HONORATA1991TORUŃJAMROŻYPOLSKA
79JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃ#DREAMTEAMPOLSKA
80JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃ-.-POLSKA
81JAWORSKI JACEK1975TORUŃPOLSKA
82JAWORSKI JAKUB1990TORUŃPOLSKA
83JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃLEX LUPUSPOLSKA
84JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
85JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃSTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
86JESIONOWSKA-STRYSZOWSKA AGATA1976TORUŃPOLSKA
87JOZEFOWICZ MICHAL1991TORUNJAKOŚ SIĘ DOKULAMPOLSKA
88JURECKA EWA1965JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
89KACZMAREK DAMIAN1975TORUŃUMK - WYDZIAŁ NAUK O ZIEMIPOLSKA
90KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
91KALEMBA PRZEMEK1976TORUŃPOLSKA
92KALINOWSKI PATRYK1991PŁOCKPENDZONCY JELEŃPOLSKA
93KANIA DARIA1992BYDGOSZCZPOLSKA
94KASZEWSKI KRZYSZTOF1986BYDGOSZCZPOLSKA
95KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
96KIERSCHKE ŁUKASZ2000TORUŃPOLSKA
97KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOLSKA
98KILKOWSKI JAROSŁAW1966TORUŃPOLSKA
99KITA ANNA1979TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
100KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
101KLECHA GRZEGORZ1973TORUŃPOLSKA
102KLIMEK DOMINIKA1990TORUŃPOLSKA
103KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
104KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOLSKA
105KONTOWICZ ADRIAN1996ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
106KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOLSKA
107KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
108KRAINSKA SYLWIA1976TORUŃELKASMAPOLSKA
109KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
110KRAWIEC ARKADIUSZ1970ROZGARTYUMK - WYDZIAŁ NAUK O ZIEMIPOLSKA
111KRETOWICZ PIOTR1996BYDGOSZCZPOLSKA
112KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
113KRUSZYŃSKA MAGDALENA1978TORUŃPOLSKA
114KRZEMIŃSKA PAULINA2001ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
115KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
116KUBIAK TOMASZ1975INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
117KUDLINSKI BARTŁOMIEJ1989PIGŻAPOLSKA
118KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃUMK TORUŃPOLSKA
119KWIATKOWSKA IZABELLA1983TORUŃISSSKAPOLSKA
120LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
121LANGE MARIA1956TORUŃPOLSKA
122LATUSZEK JANUSZ1991KSIĄZKIHENDRICKSON POLANDPOLSKA
123LECH ALEKSANDRA1983SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
124LEWANDOWSKI BARTOSZ1976KOPANINOPOLSKA
125LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
126LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
127LEWICKA JOANNA1974TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
128LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
129LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOJAMROŻYPOLSKA
130LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃPOLSKA
131LUZAK MAGDALENA1991BYDGOSZCZFLUO DUO A&MPOLSKA
132ŁUCZAK RADOSŁAW1979TORUŃPOLSKA
133MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
134MAGUZA MATEUSZ1990TORUŃSTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
135MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPOLSKA
136MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃTEAM GZUBA , MYSZ I MIŚPOLSKA
137MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
138MALCZEWSKA MIRKA1957BYDGOSZCZPOLSKA
139MARCINIAK MICHAŁ1990TORUŃPRZYTULASKA TEAMPOLSKA
140MARZEC MATEUSZ1990PRUSZKÓWALL4WIN.PLPOLSKA
141MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
142MATUSZEWSKI KAROL1977TORUŃPOLSKA
143MICHALSKA DARIA1992BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
144MICHALSKA SYLWIA1995RYPINPOLSKA
145MICHALSKI MARCIN1988TORUŃMOKREPOLSKA
146MICHNIEWICZ MARTA1985TORUŃSUCHAREM ZASIAŁPOLSKA
147MICHNIEWICZ PIOTR1985TORUŃSUCHAREM ZASIAŁPOLSKA
148MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
149MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
150MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
151MILO IWONA1979TORUŃPOLSKA
152MOTOFA MARCIN1982WĄBRZEŹNOSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
153MULARZ JACEK1965GÓRSKPOLSKA
154MURAWSKA MAŁGORZATA1970WARSZAWAPOLSKA
155MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWANIEZRZESZONYPOLSKA
156NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWDZIKIE KUNYPOLSKA
157NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
158NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
159NAHAJOWSKI WOJCIECH1980ŁYSOMICEACROTEAMPOLSKA
160NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOLSKA
161NIEMYJSKA MARIA1983TORUŃPOLSKA
162NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃPOLSKA
163NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZBRAKPOLSKA
164NOGA MAGDALENA1976TORUŃPOLSKA
165NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOLSKA
166NOWAK - WIECZOREK ELWIRA1988BYDGOSZCZPOLSKA
167NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃPOLSKA
168NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
169OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
170OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
171OLSZEWSKA MARTA2001TORUŃCROSSFIT TORUŃPOLSKA
172OLSZEWSKI KRZYSZTOF1995WŁOCŁAWEKPOLSKA
173OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
174PACYNO ADAM1975TORUŃSPODLADYPOLSKA
175PACZKOWSKA MONIKA1989TORUŃPOLSKA
176PAPRZYCKI MATEUSZ1981MIERZYNEKPOLSKA
177PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
178PETRYKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃ5KMPOLSKA
179PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
180PIERNIKOWSKI DAMIAN1988WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
181PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOLSKA
182PIŁATATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOLSKA
183PINDRAL RADOSŁAW1992MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
184PIWOŃSKI ZBIGNIEW1978WŁOCŁAWEKPOLSKA
185PLITTA AGNIESZKA1990TORUŃPOLSKA
186PŁATEK MAŁGORZATA1983LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
187PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
188PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
189POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA
190POPOWSKI DARIUSZ1967INOWROCŁAWPOLSKA
191POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
192POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAF I #B3KPOLSKA
193POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAF I #B3KPOLSKA
194PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLSKA
195RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃDLA JULKIPOLSKA
196RAMOWSKA JOANNA1980TORUŃBBKTSPOLSKA
197RENIECKI ZBIGNIEW1959NOWA WIEŚWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
198ROSIKIEWICZ ROKSANA1996TORUŃWATAHAPOLSKA
199ROSIŃSKI MAREK1969BRODNICAMORS BRODNICAPOLSKA
200ROSOŁOWSKA WIOLETTA1980WOLABBKTSPOLSKA
201RÓŻAŃSKA AGNIESZKA1978CHEŁMNOEUROFINANSE TEAMPOLSKA
202RUMIŃSKA PAULINA1996TORUŃPOLSKA
203RZĄD SZYMON2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
204SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOLSKA
205SAŁACIŃSKA MAGDALENA1978SOCHACZEWPOLSKA
206SAMORAJ GRZEGORZ1984BIELSKWKURW_TEAMPOLSKA
207SEROCKA KAROLINA1992TORUŃPOLSKA
208SIKORSKA MAGDALENA1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYSPOLSKA
209SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
210SKÓRKA SYLWIA1977JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
211SOBCZYŃSKA JULIA1989MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
212SOBCZYŃSKI WOJCIECH1983MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
213SOBOLEWSKI ŁUKASZ1984TORUŃMUST LEGALPOLSKA
214SOCHA BARTOSZ1994TOUŃPOLSKA
215SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁA#LEPIEJWOLNONIZWCALEPOLSKA
216SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
217SOWA DOROTA1978UNISŁAWPACKMAN TEAMPOLSKA
218SÓJKA SZYMON1984TORUŃSUCHAREM ZASIAŁPOLSKA
219SÓJKOWSKI DARIUSZ1987GNIEWKOWOPOLSKA
220STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOLSKA
221STAWECKI ARKADIUSZ1973ROŻNO-PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
222STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
223STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
224STRZELECKA NATALIA1990TORUN#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
225SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
226SZAŁKOWSKI MATEUSZ1993SKĘPESKĘPEPOLSKA
227SZCZĘSNY SZYMON1988TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
228SZEJNA BARBARA1978ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
229SZELĄGOWSKI ANDRZEJ1973GÓRSKPOLSKA
230SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WOJSKOWY SZP.POLSKA
231SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOZABIEGANI CZERNIKOWOPOLSKA
232SZWEJKOWSKI PIOTR1985TORUŃPOLSKA
233SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
234ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
235ŚWIDER DAWID1988WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
236ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
237ŚWIGOŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLSKA
238ŚWITONIAK MARCIN1977TORUŃUMK - WYDZIAŁ NAUK O ZIEMIPOLSKA
239TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
240TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
241TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKATS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
242ULATOWSKA DARIA1974TORUŃSTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
243URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
244URBAŃSKA PATRYCJA1985TORUŃPOLSKA
245WAJDA BARTOSZ1979PAPOWO BISKUPIEKLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPOLSKA
246WALKOWIAK KRZYSZTOF1990CHARZEWOCHARZEWOPOLSKA
247WALTER ANNA1987INOWROCŁAWMAGNUM TEAMPOLSKA
248WAŃSKI WITOLD1988GDANSKPOLSKA
249WARCZYKOWSKI TOMASZ1995GŁOGOWOPOLSKA
250WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃLOVETORUŃPOLSKA
251WASTOWSKI DAWID1991BYDGOSZCZPOLSKA
252WAWRZYNIAK DAMIAN1989PRUSZCZPOLSKA
253WĄSIK MARCIN1987CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
254WEBER PATRYK1992WAGANIECPOLSKA
255WIECZOREK ANITA1993PALMOWOPOLSKA
256WIECZOREK SEBASTIAN1990BYDGOSZCZPOLSKA
257WIELIŃSKA KATARZYNA1984LUBICZMARMEL TORUŃPOLSKA
258WIELIŃSKI MICHAŁ1981TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
259WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
260WIŚNIEWSKI MARCIN1978TORUŃRADIO GRAPOLSKA
261WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃHENDRICKSON POLANDPOLSKA
262WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
263WOJCIECHOWSKI RAFAŁ1977TORUŃPOLSKA
264WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃCSAIUPOLSKA
265WRONA IWONA1973TORUŃPOLSKA
266WRÓBLEWSKI ROMAN1974ROŻNO PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
267WRÓBLEWSKI TOMASZ1979ROŻNO PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
268WRZESINSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
269WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
270ZADYLAK JAKUB1991GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
271ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
272ZATORSKI KAMIL1990TORUŃPOLSKA
273ZIĘBA MIKOŁAJ1997TORUŃPOLSKA
274ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWODECAKLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
275ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIEW1981TORUŃL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
276ŻEGIS IZA1982TORUŃJEDZIESZ BEJBE!POLSKA
277ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOLSKA

I edycja: 16 marca 2019 (sobota)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BARCIKOWSKA WERONIKA1990KORONOWOBRAKPOLSKA
3BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
4BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
5BONAS MACIEJ2001STOLNOPOLSKA
6BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
7BRUDNICKI PAWEŁ1993TORUŃPOLSKA
8BUCHALSKA AMELIA2003GNIEWKOWOPOLSKA
9BUCHALSKA AMELIA2003GNIEWKOWOPOLSKA
10CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
11CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
12DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
13DĘBOWSKI MACIEJ1975WĄGROWIECPOLSKA
14DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA1978TORUNWOLFPACKPOLSKA
15DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPARTY RUNPOLSKA
16GESING JOANNA2019CHEŁMNOPOLSKA
17GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKATORUŃSKIE MORSYPOLSKA
18GORTAT IGOR1989GLINOJECKBRAKPOLSKA
19GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
20GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWSTRUŚ PĘDZIWIATR RNG TEAMPOLSKA
21GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
22GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
23GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
24JABLONSKI JAROSLAW1975CIECHOCINEKCIECHOCINEK BOEGAPOLSKA
25JANKOWSKA KAMILA1990TORUŃPOLSKA
26JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
27JENCZEWSKI ŁUKASZ1985TORUŃKA2PROJEKTPOLSKA
28KAZANIECKA NATALIA1983TORUŃPOLSKA
29KLABAN MARCIN1978TORUŃPOLSKA
30KŁOSOWSKI GRZEGORZ1987TORUŃ#GRUBYBIEGAPOLSKA
31KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
32KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
33KOŚCIOŁOWSKA KATARZYNA1993TORUŃPOLSKA
34KOWALCZYK MONIKA2004TORUŃPOLSKA
35KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWKPOLSKA
36KOZIŃSKI GRZEGORZ1972TORUŃPOLSKA
37KOZŁOWSKI MATEUSZ1988TORUŃPOLSKA
38KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKMARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
39KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃPOLSKA
40LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
41LEWANDOWSKI JACEK1983LUDWINOWOPOLSKA
42ŁEPEK TERESA ŁEPEK1993PŁĄCHAWYPOLSKA
43MAŁAGOCKI DANIEL1982TORUŃMAŁAGOCKIPOLSKA
44MARCINKOWSKI ADAM1998TORUŃSPORTISMYLIFEPOLSKA
45MAZERSKA ZUZANNA2001TORUŃPOLSKA
46MAZIARZ JOANNA1985SIERZCHOWOPOLSKA
47MOSKAL PAWEŁ1997KURZĘTNIKPOLSKA
48MURAWSKI MAREK1965TORUŃMARIMPEXPOLSKA
49MYSZKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
50OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
51OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
52PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
53PADUCH GRAŻYNA1974TORUŃPOLSKA
54PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
55PIETRZAK MAŁGORZATA1996CHOCEŃPOLSKA
56PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
57RATAJCZYK PRZEMYSŁAW1993ZAKRZEWOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
58RICHERT TERESA1979STOLNOPOLSKA
59ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
60SADECKI ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
61SAKOWSKI MARIUSZ1982DĘBOWA ŁĄKAPOLSKA
62SARNOWSKA PATRYCJA1992BYDGOSZCZPOLSKA
63SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
64SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
65SOBORSKI KRZYSZTOF1972DOBRZEJEWICEPOLSKA
66STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
67SUJKOWSKI MARCIN1980SIERPCPOLSKA
68SZYMAŃSKI RYSZARD1970DĄBRÓWKASZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
69SZYSZCZAK MARCIN1971TORUŃPOLSKA
70TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
71TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
72TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOI LOVE RUNNINGPOLSKA
73TEST TEST2008KRASZEWOPOLSKA
74TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
75WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOLSKA
76WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOLSKA
77WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃKSW13POLSKA
78WASYLKOWSKA KINGA1984SIERPCPOLSKA
79WASZAK MARIUSZ1979NOWY ZBRACHLINBROTHERS TEAMPOLSKA
80WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
81WIENCONEK IWONA1962TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
82WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
83WINIAREK ILONA1978PŁOCKPOLSKA
84WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
85WIŚNIEWSKI MICHAŁ1989TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
86WOŹNIAK KACPER1998TORUŃPOLSKA
87WRONIEWICZ MAGDALENA1993TORUŃWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
88ZIELONKA JAN1999OSTROWĄSPOLSKA
89ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
90ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWODECAKLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
91ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
92ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA

II edycja: 17 sierpnia 2019 (sobota) – Bieg Pod Patronatem Bella Skyway Festiwal

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BANASZKIEWICZ ADRIANA2002TORUŃPOLSKA
3BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZWITPATPOLSKA
4BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
5BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
6BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
7BŁASZAK SŁAWOMIR1980ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
8BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
9BRUDNICKI PAWEŁ1993TORUŃPOLSKA
10CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
11CHYLIŃSKI MATEUSZ1991TORUŃPOLSKA
12CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
13CZARNECKA JOANNA1983TORUNPOLSKA
14CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ8KPBOT 2KLPPOLSKA
15CZEPULONIS HANNA2003BYDGOSZCZPOLSKA
16CZEPULONIS HANNA2003BYDGOSZCZPOLSKA
17DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
18FALBA MAREK1972LUBICZPOLSKA
19FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
20GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃPOLSKA
21GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
22GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
23GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
24GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
25HADOWSKA ANNA1954JACEWOPOLSKA
26HEJZA PIOTR198987-515KB LECH RYPINPOLSKA
27JAGIEŁA BARTOSZ1983BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
28JAKÓBOWSKA KAROLINA1988TORUŃNO TO S...RUN!POLSKA
29JANKA WIKTOR1993PELPLINDOVISTA ACTIVE TEAMPOLSKA
30KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
31KAMIŃSKI PIOTR1978TORUŃPOLSKA
32KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
33KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
34KONIARSKI JANUSZ1967PRZYSIEKPOLSKA
35KOPCZYŃSKA IZABELA1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
36KOPCZYŃSKA IZABELA1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
37KOWALCZYK MONIKA2003TORUŃPOLSKA
38KWIATKOWSKI MICHAŁ1987INOWROCŁAWPOLSKA
39LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
40LANGE MARIA1956TORUŃPOLSKA
41LIPSKI TOMASZ1982DĄBROWA GÓRNICZASAINT- GOBAIN SQUADPOLSKA
42LOREK MARCIN1971TORUŃPOLSKA
43ŁEPEK TERESA ŁEPEK1993GRUDZIĄDZPOLSKA
44MARCINKOWSKA MONIKA2019TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
45MARIAŃSKA ILONA1994GRĘBOCINPOLSKA
46MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
47MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
48MUSIAŁ MARIUSZ1978KORONOWOPOLSKA
49MYSZKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
50NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP 15 TORUŃPOLSKA
51NOWAK ARKADIUSZ2001BRONIEWICEPOLSKA
52NOWICKA TATIANA1974ŚWIECIEPOLSKA
53OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
54OLKOWSKI DAMIAN1995KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
55ORŁOWSKI MARIUSZ1971TORUŃPOLSKA
56OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
57PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
58PADUCH GRAŻYNA1974TORUŃPOLSKA
59PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
60PISAREK DANIEL1991TORUŃPOLSKA
61PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
62POPŁONKOWSKI PAWEŁ1960WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
63POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
64PRADELSKA MONIKA1992SICIENKOPOLSKA
65RACZYŃSKA AGNIESZKA1986ŁĘCZYCANO TO S.. RUNPOLSKA
66ROSOŁOWSKA WIOLETTA1980WOLABBKTSPOLSKA
67RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWORUN FORESTPOLSKA
68RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
69SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
70SKOREK JOANNA2000GRUDZIĄDZPOLSKA
71SKRZYPIŃSKI JAKUB1994UGOSZCZPOLSKA
72SOBCZYNSKA JULIA1989TORUŃSOPLEPOLSKA
73SOBCZYNSKI WOJCIECH1983MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
74SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
75SOŁTYSIAK MICHAŁ1974WARSZAWAPOLSKA
76STRAMEK LUKASZ1984TORUNCROSSFIT TORUNPOLSKA
77SULECKI PIOTR1979SHAFTESBURYDORSET DODDLERSUNITED KINGDOM
78SYHLOVA ANASTASIIA1991TORUNPOLSKA
79SZARWIŃSKI MARIUSZ1987TORUŃPOLSKA
80SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
81SZOTOWICZ KRYSTIAN1993DĘBOWA ŁĄKAMAŁE PUŁKOWOPOLSKA
82SZTORC ALEKSANDRA1989TORUŃPOLSKA
83SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
84TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
85TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOPIT BIKEPOLSKA
86TEST TEST1970PLEWISKAPOLSKA
87TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUŃPOLSKA
88WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
89WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃKSWPOLSKA
90WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
91WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
92WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
93WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
94WIŚNIEWSKI MICHAŁ1989TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
95WŁODARA MARCIN1979TORUŃPOLSKA
96WŁODARA MARCIN1979TORUŃPOLSKA
97WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
98WOLAK PAWEŁ1987OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
99WOLAK PAWEŁ1987OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
100WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
101ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOLSKA
102ZIELONKA BŁAŻEJ1965OSTROWĄSPOLSKA
103ZIELONKA JAN1999OSTROWĄSBIAŁE KENIOLEPOLSKA
104ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃCROSSFIT POLNAPOLSKA
105ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
106ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWODECAKLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
107ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
108ŻOŁNOWSKA 91984TORUŃPOLSKA
109ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
110ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA

III edycja: 9 listopada 2019 (sobota)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIEC MAREK1976SŁUPSKW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAPOLSKA
2BAJMLER ANNA1975TORUNPOLSKA
3BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
4BEAUVALE MONIKA1979ROZGARTYSAMAPOLSKA
5BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
6BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZWITPATPOLSKA
7BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
8BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
9BORKOWSKI MICHAŁ1985TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA
10BORKOWSKI MICHAŁ1985TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA
11BRUDNICKI PAWEŁ1993TORUŃPOLSKA
12CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOLSKA
13CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
14CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
15CIBORSKA DOROTA1989TORUNPOLSKA
16CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
17CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
18CZAJKOWSKA DARIA1989WŁOCŁAWEKPOLSKA
19DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
20DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃRUNMONIARUNPOLSKA
21GĄSKA KAROLINA1995POZNANPOLSKA
22GŁOWIŃSKI DARIUSZ BARTŁOMIEJ1980GDYNIAPOLSKA
23GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
24GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
25GREMBOCKA JOANNA1978OSTRÓDAPOLSKA
26GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
27GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
28GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
29GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
30HEJZA PIOTR198987-515KB LECH RYPINPOLSKA
31JAĆKIEWICZ MARCIN2000CZERNIKOWOPOLSKA
32JAJEŚNICA ILONA1983ZAMEK BIERZGLOWSKIPOLSKA
33JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
34KACZYŃSKI RAFAŁ1985TORUŃCHOŁE KŁÓLIKIPOLSKA
35KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
36KAWIAK CZAREK1975CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
37KLABAN MARCIN1978TORUŃPOLSKA
38KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
39KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
40KOPCZYŃSKA IZABELA1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
41KOŚCIOŁOWSKA KATARZYNA1993TORUŃK & KPOLSKA
42KOWALSKI PAWEŁ1983TORUNPARKRUN TORUŃPOLSKA
43KUCZAWSKI MIKOŁAJ1982ZAMEK BIERZGLOWSKIWATAHAPOLSKA
44KUCZAWSKI MIKOŁAJ1982ZAMEK BIERZGLOWSKIPOLSKA
45KULIŃSKA KLAUDYNA1988TORUŃPOLSKA
46KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃPOLSKA
47KWIATKOWSKA ISABELL1893TORUNPOLSKA
48KWIATKOWSKI ŁUKASZ1979TORUŃPOLSKA
49LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
50LEIS-ZAKRZEWSKA MONIKA1989LUBAWAPOLSKA
51LESZCZYŃSKA-MAZALON WIOLETA1989TORUŃKOMANDO FOKIPOLSKA
52LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
53LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
54LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
55LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
56LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
57ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
58MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
59MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOLSKA
60MOTYLIŃSKI KRYSTIAN1986BRODNICAPOLSKA
61MYSZKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
62OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
63OLBRYŚ MAGDALENA1988TORUŃPOLSKA
64OLESZCZAK KAMILA1991TORUŃPOLSKA
65PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
66PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
67PELKA ESTERA1973WĄBRZEŹNOPOLSKA
68PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
69POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
70POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
71PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF1973TORUŃPOLSKA
72ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
73ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
74ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
75ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
76ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
77ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
78ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
79ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
80ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
81ROPIAK URSZULA1986TORUŃADIXPOLSKA
82RÓŻAŃSKA AGNIESZKA1978CHEŁMNOEUROFINANSE TEAMPOLSKA
83RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POM.POLSKA
84RYDLEWSKA KATARZYNA1983TORUŃTEAM EIBPOLSKA
85SAWICKI MICHAŁ1990TORUŃ8 KP BOTPOLSKA
86SCHWERKOLT KAROLINA1992TRZCIANKAPOLSKA
87SIKORSKA DOMINIKA2000TORUŃPOLSKA
88SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
89SKOREK JOANNA2000GRUDZIĄDZPOLSKA
90SOBCZYŃSKA JULIA1989MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
91SOBCZYŃSKI WOJCIECH1983MAŁA NIESZAWKASOPLEPOLSKA
92SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
93SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
94SZKODZIŃSKA PAULINA1995CHEŁMŻAPOLSKA
95SZPANOWSKA JOANNA1973TORUŃADIXPOLSKA
96SZPANOWSKI ADAM1978TORUŃADIXPOLSKA
97SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
98SZWEJKOWSKI PIOTR1985TORUŃPOLSKA
99SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
100TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUŃPOLSKA
101ULOWSKA KATARZYNA1991WATOROWOCHMIELARZ TEAMPOLSKA
102WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
103WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
104WEICHHAUS MARTIN2005TORUŃWIOŚLARZE AZSPOLSKA
105WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
106WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
107WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUN-POLSKA
108WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUN-POLSKA
109WIŚNIEWSKI MICHAŁ1989TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
110WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
111WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
112WYPIJEWSKI JERZY1975WLOCLAWEKPOLSKA
113ZAJĄCZKOWSKA JUSTYNA1983TORUŃPOLSKA
114ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWODECAKLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
115ZIÓŁOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
116ZUREL MICHAŁ1979RYPINLECH RYPINPOLSKA
117ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
118ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
119ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
120ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS TORUŃPOLSKA
121ŻUCHOWSKI JÓZEF1971RADOMINPOLSKA

IV edycja: 18 stycznia 2020 (sobota) – FINAŁ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BANASIAK CEZARY1978TORUŃPOLSKA
3BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZWITPATPOLSKA
4BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
5BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
6BRUDNICKI PAWEŁ1993TORUŃPOLSKA
7CACKOWSKI BARTEK1992TORUŃCSAIUPOLSKA
8CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
9CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
10CIBORSKA DOROTA1989TORUNPOLSKA
11CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
12CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
13CIESZYŃSKI PIOTR1970RUMIARUNEDAPOLSKA
14DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
15DŁUGOKĘCKA DOMINIKA1996TORUŃPOLSKA
16GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
17GÓRNY ŁUKASZ1990ZAMOŚĆPOLSKA
18GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
19GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
20GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
21GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
22HEJZA PIOTR198987-515KB LECH RYPINPOLSKA
23KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
24KARAŚ MARCIN2002TRZEBCZ KRÓLEWSKI#3KRESKIPOLSKA
25KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
26KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
27KOPCZYŃSKA IZABELA1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
28KORCZAK KRZYSZTOF1983GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
29KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃPOLSKA
30KWIATKOWSKA IZABELLA1983TORUŃPOLSKA
31KWIATKOWSKI MICHAŁ1987INOWROCŁAWPOLSKA
32LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
33LENKIEWICZ ANDRZEJ1956BĄDKIPIĘKNYPOLSKA
34ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
35MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
36MALINOWSKI MICHAŁ1978TORUŃPOLSKA
37MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
38MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
39MYSZKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
40OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
41OLBRYŚ MAGDALENA1988TORUŃPOLSKA
42OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
43PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
44PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
45PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
46POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
47SAWICKI MICHAŁ1990TORUŃ8 KP BOTPOLSKA
48SCHWERKOLT KAROLINA1992TRZCIANKAPOLSKA
49SIEMIENIECKI DARIUSZ1974TORUŃPOLSKA
50SIKORSKA DOMINIKA2000TORUŃPOLSKA
51SIKORSKA MAŁGORZATA1973ŁYSOMICENIEPOLSKA
52SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
53SKOREK JOANNA2000GRUDZIĄDZPOLSKA
54SŁAWECKI MAKS2003TORUŃPOLSKA
55SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
56SYLWESTRUK MARTA1985INOWROCŁAWPOLSKA
57SZCZEPAŃSKI KAMIL1987TORUŃCSAIUPOLSKA
58SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
59SZREJTER IZABELA1982TORUŃPIJANE KOZYPOLSKA
60SZWEJKOWSKI PIOTR1985TORUŃPOLSKA
61SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
62SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUNPOLSKA
63SZYMECZKO ALEKSANDRA1986CHEŁMŻAPOLSKA
64TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUŃPOLSKA
65TOMASZEWSKI WOJCIECH1964TORUŃPOLSKA
66TWAROWSKI KAROL1979TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
67WAJDA BARTOSZ2019PAPOWO BISKUPIEKLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPOLSKA
68WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
69WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
70WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
71WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
72WIŚNIEWSKI MICHAŁ1989TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
73WOLSKI RADOSŁAW2019TORUŃPOLSKA
74WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
75WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
76WYPIJEWSKI JERZY1975WLOCLAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
77WYPIJEWSKI JERZY1975WLOCLAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
78WYPIJEWSKI JERZY1975WLOCLAWEKPOLSKA
79ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWODECAKLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
80ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
81ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
82ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
83ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA