System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Toruńskie Biegi Wolności 2019/20

Lista startowa / Start List

I edycja: 16 marca 2019 (sobota) - 1

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALFUT WOJCIECH1973TORUŃPOLSKA
2BAJBAK MACIEJ1978TORUŃKM PSP JRG 2 TORUŃPOLSKA
3BANACZYK WIOLETTA1968ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
4BANASIAK CEZARY1978TORUŃC-MOTOPOLSKA
5BARCIŃSKI KAMIL1993TORUŃPOLSKA
6BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
7BIZON ADAM1982TORUŃPOLSKA
8BŁASZKOWSKA ANETA1992OBROWOT.S. OPATRUNKIPOLSKA
9BOBER JOANNA1987ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
10BOBEREK WOJCIECH1956TORUŃPOLSKA
11BOGACIUK MAGDALENA1984CIECHOCINEKPOLSKA
12BRUKARZEWICZ MACIEJ1984TORUŃPOLSKA
13BRYLSKI ZBIGNIEW1958WŁOCŁAWEKPOLSKA
14BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃEDYTORZY UMKPOLSKA
15CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
16CHMIELARZ JUSTYNA1988KRUSZWICACHMIELARZ TEAMPOLSKA
17CHMURA EWA1981GRUDZIĄDZPOLSKA
18CHMURA TOMASZ1979GRUDZIĄDZPOLSKA
19CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁĄWPOLSKA
20CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
21CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
22CIECHANOWSKI KAROL1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
23CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOLSKA
24CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
25DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU / POLKRYS TEAMPOLSKA
26DEJNECKA EWA1986TORUŃMACIEJ GÓRZYŃSKIPOLSKA
27DEMBSKA TATIANA1983TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
28DIAKOWICZ JAKUB1995TORUŃPOLSKA
29DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCINEKPOLSKA
30DRAPIEWSKI MIROSŁAW1982TORUŃBIEGOHOLICYPOLSKA
31DRĄŹKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
32DUBISZ JOANNA1976ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
33DURA MARTA1983BYDGOSZCZPOLSKA
34DZIĘGIEL MAŁGORZATA1983TORUŃPOLSKA
35DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAŻKAPOLSKA
36FALBA MAREK1972LUBICZ GÓRNYPOLSKA
37FRĄSZCZAK TADEUSZ1955JANIKOWOREMBIS JANIKOWOPOLSKA
38GACA ANNA MARIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
39GAJDA ILONA1979ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
40GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
41GOLA GRZEGORZ2019MARKOWOPOLSKA
42GOMÓLSKA PAULINA1993TORUŃPOLSKA
43GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
44GRELEWICZ JACEK1966TORUŃPOLSKA
45GRELEWICZ JAKUB2000TORUŃPOLSKA
46GRUDZIŃSKA ANNA1981TORUŃMOHERHEADPOLSKA
47GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
48GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
49GRUSZECKA KSENIA1997MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
50HEJZA PIOTR1989NADRÓŻKB LECH RYPINPOLSKA
51JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
52JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
53JABŁOŃSKI KAMIL1987BRODNICAPOLSKA
54JACHIMOWICZ ADAM1994WĄBRZEŹNOVOMAXPOLSKA
55JAJEŚNICA ILONA1983ZAMEK BIERZGŁOWSKIPOLSKA
56JAKUBOWSKA LUCYNA1987TORUŃOWOCOWA STREETPOLSKA
57JAMROŻY ANNA1966TORUŃJAMROŻYPOLSKA
58JAMROŻY HONORATA1991TORUŃJAMROŻYPOLSKA
59JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃ#DREAMTEAMPOLSKA
60JANKOWSKA JOANNA1988TORUŃPEARLS MODELSPOLSKA
61JARNOT OSKAR1989TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
62JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF1972TORUŃAMATORPOLSKA
63JEZIOREK DAWID1987TORUŃTSŻ TORUŃPOLSKA
64JÓŹWICKI BŁAŻEJ1988TORUŃKM PSP JRG2 TORUŃPOLSKA
65JURECKA EWA1965JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
66KABAT RADOSŁAW1977ŁÓDŹINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
67KACZMAREK TERESA1985INOWROCŁAWPOLSKA
68KACZYŃSKI BOLESŁAW1984PIGŻAPOLSKA
69KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
70KALINOWSKI TOMASZ1988WALYCZGREENSKY KALINOSIEPOLSKA
71KALINOWSKI ŁUKASZ1982BRODNICAGREENSKY KALINOSIEPOLSKA
72KAROLAK STANISLAW1955SIERPCNIEZRZESZONYPOLSKA
73KASZAK SANDRA1997TORUŃEDYTORZY UMKPOLSKA
74KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
75KIERSCHKE ŁUKASZ2000TORUŃPOLSKA
76KITA ANNA1979TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
77KLIMEK DOMINIKA1990TORUŃPOLSKA
78KLONEK PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
79KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
80KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOLSKA
81KONTOWICZ ADRIAN1996ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
82KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻAGMINA CHEŁMŻAPOLSKA
83KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
84KRAINSKI MAREK1968TORUŃPOLSKA
85KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
86KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
87KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EKSPRESPOLSKA
88KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EKSPRESPOLSKA
89KUBERSKI KRZYSZTOF1989LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
90KUCHARSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
91KUICH ANNA1972ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
92KUICH PIOTR1966ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
93LEJMAN IRENEUSZ1985TORUŃKALOS KAGATOSPOLSKA
94LEŚNIK ADAM1995TORUŃPOLSKA
95LEWANDOWSKA ANNA1991RZĘCZKOWOPOLSKA
96LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
97LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOLSKA
98LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
99LEWANDOWSKI REMIGIUSZ1974TORUŃAKLEN BIUROSERWISPOLSKA
100LEWICKA JOANNA1974TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
101LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
102LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOJAMROŻYPOLSKA
103LUBISZEWSKA KAROLINA198487-100POLSKA
104ŁABĄDŹ KATARZYNA1967ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
105ŁUCZKOWSKI RAFAŁ1986BYDGOSZCZPOLSKA
106ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA1978TORUŃLCMRUNTEAMPOLSKA
107MAJEWSKI PATRYK1993WĄBRZEŹNOVOMAXPOLSKA
108MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPOLSKA
109MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃTEAM GZUBA , MYSZ I MIŚPOLSKA
110MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
111MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
112MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOLSKA
113MARCINIAK MICHAŁ1990TORUŃPRZYTU-LASKA TEAMPOLSKA
114MARCINIAK PIOTR1986TORUŃLEONPOLSKA
115MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUNPOLSKA
116MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
117MATUSZEWSKI KAROL1977TORUŃPOLSKA
118MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
119MICHALSKA DARIA1992BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
120MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
121MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
122MILEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAPOLSKA
123MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
124MURAWSKA MAŁGORZATA1970WARSZAWAPOLSKA
125MURAWSKI MACIEJ1991TORUŃMARIMPEXPOLSKA
126MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWANIEZRZESZONYPOLSKA
127NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWDZIKIE KUNYPOLSKA
128NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
129NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
130NIEDZIELA DOROTA1961ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
131NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOLSKA
132OBIDOWSKA AGNIESZKA1982CZERNIKOWOAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
133OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
134OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
135OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
136PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
137PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOLSKA
138PIŁATATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOLSKA
139PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
140PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
141POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAF I #B3KPOLSKA
142POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAF I #B3KPOLSKA
143PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLSKA
144PRZYGÓCKA PAULINA1990TORUŃPOLSKA
145PYTLARSKA KAROLINA1983TORUŃPOLSKA
146RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃDLA JULKIPOLSKA
147RAMZA MATEUSZ1990LIPNOPOLSKA
148RENIECKI ZBIGNIEW1959NOWA WIEŚWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
149ROESLER EWA1973TORUŃPOLSKA
150ROGOWSKI KRZYSZTOF1979TORUŃPEARLS MODELSPOLSKA
151ROK-SZPALA SYLWIA1981LUBICZ GÓRNYPARKRUN TORUŃPOLSKA
152RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
153RUMIŃSKA IZABELLA1970CHEŁMŻAPOLSKA
154RZĄD SZYMON2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
155SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOLSKA
156SARNOWSKI JANUSZ1969ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
157SEICHTER ADAM1977TORUŃPRORUNNING PROMOTIONPOLSKA
158SEMPOŁOWICZ ANETA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
159SIECIŃSKA MONIKA1994TORUŃPOLSKA
160SIEMIENIECKI DARIUSZ1974TORUŃPOLSKA
161SIENKIEWICZ PATRYK1992TORUŃPOLSKA
162SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
163SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
164SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
165SKÓLMOWSKI WALDEMAR1962TORUŃPOLSKA
166SOCHA ALEKSANDRA1991TORUŃPOLSKA
167SOCHACKI WOJCIECH1957TORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA
168SOSNOWSKI KAMIL1998GNIEWKOWOPOLSKA
169SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
170STAWECKI ARKADIUSZ1973ROŻNO-PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
171STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
172STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975KUCZWAŁYPOLSKA
173STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
174STRZYŻEWSKI MIROSŁAW1961OSIEK N/WISŁĄEDYTORZY UMKPOLSKA
175SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
176SZARWIŃSKI MARIUSZ1987TORUŃPOLSKA
177SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WOJSKOWY SZP.POLSKA
178SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
179SZYMBORSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
180ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
181ŚWIDECKA ZUZANNA2000TORUNPOLSKA
182ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
183ŚWIGOŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLSKA
184ULATOWSKA DARIA1974TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
185URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
186URBAŃSKA PATRYCJA1985TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
187WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOLSKA
188WARCZYKOWSKI TOMASZ1995GŁOGOWOPOLSKA
189WARLIKOWSKA KAROLINA1995GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
190WIĘZOWSKA MAŁGORZATA1984CHEŁMŻAPOLSKA
191WILCZEWSKA MONIKA1982TORUŃWOLFPACKPOLSKA
192WILCZEWSKI ROBERT1975TORUŃWOLFPACKPOLSKA
193WIŚNIEWSKA DANIELA1981LUBICZ GÓRNYPARKRUN TORUŃPOLSKA
194WIŚNIEWSKA PAULA1992WĄBRZEŹNOPOLSKA
195WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW1983TORUŃPOLSKA
196WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
197WOJCIECHOWSKI RAFAŁ1977TORUŃPOLSKA
198WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃCSAIUPOLSKA
199WOŹNIAK MONIKA1983TORUŃPOLSKA
200WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
201WRONA IWONA1973TORUŃPOLSKA
202WRONA RYSZARD1962ZŁOTÓWLILLSPORTPOLSKA
203WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
204ZADYLAK JAKUB1991GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
205ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
206ZGORZELSKA JOANNA1983ŁUBIANKAPOLSKA
207ZIELONKA JAN1999OSTROWĄSPOLSKA
208ZIĘBA MIKOŁAJ1997TORUŃPOLSKA
209ZIĘTARA RAJMUND1965LEGIONOWOPOLSKA
210ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIEW1981TORUŃL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
211ŻEGIS IZABELA1982TORUŃJEDZIESZ BEJBE!POLSKA
212ŻUCHOWSKI JÓZEF1971PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
213ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOLSKA
214ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW1984TORUŃPOLSKA

II edycja: 23 sierpnia 2019 (piątek) – Bieg podczas Bella Skyway Festiwal - 2

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALFUT WOJCIECH1973TORUŃPOLSKA
2BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
3BOBEREK WOJCIECH1956TORUŃPOLSKA
4BOGACIUK MAGDALENA1984CIECHOCINEKPOLSKA
5CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
6CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁĄWPOLSKA
7CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
8CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
9CIECHANOWSKI KAROL1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
10CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOLSKA
11CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
12DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU / POLKRYS TEAMPOLSKA
13DĄBROWSKI PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
14DEMBSKA TATIANA1983TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
15DRĄŹKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
16DURA MARTA1983BYDGOSZCZPOLSKA
17DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAŻKAPOLSKA
18GACA ANNA MARIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
19GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
20JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
21JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
22JAMROŻY ANNA1966TORUŃJAMROŻYPOLSKA
23JAMROŻY HONORATA1991TORUŃJAMROŻYPOLSKA
24JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃ#DREAMTEAMPOLSKA
25JURECKA EWA1965JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
26KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
27KAROLAK STANISLAW1955SIERPCNIEZRZESZONYPOLSKA
28KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
29KITA ANNA1979TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
30KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻAGMINA CHEŁMŻAPOLSKA
31KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
32KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
33KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
34LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
35LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
36LEWICKA JOANNA1974TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
37LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOJAMROŻYPOLSKA
38MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPOLSKA
39MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃTEAM GZUBA , MYSZ I MIŚPOLSKA
40MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
41MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
42MATUSZEWSKI KAROL1977TORUŃPOLSKA
43MICHALSKA DARIA1992BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
44MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
45MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
46MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
47MROCZEK-ŻAL JUSTYNA1974TORUŃBUSHI TORUŃPOLSKA
48MURAWSKA MAŁGORZATA1970WARSZAWAPOLSKA
49MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWANIEZRZESZONYPOLSKA
50NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
51OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
52OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
53OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
54PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
55PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOLSKA
56PIŁATATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOLSKA
57PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
58PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
59PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLSKA
60RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃDLA JULKIPOLSKA
61RENIECKI ZBIGNIEW1959NOWA WIEŚWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
62RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
63RZĄD SZYMON2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
64SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOLSKA
65SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
66SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
67STAWECKI ARKADIUSZ1973ROŻNO-PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
68STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
69STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975KUCZWAŁYPOLSKA
70STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
71SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
72SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WOJSKOWY SZP.POLSKA
73SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
74ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
75ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
76ŚWIGOŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLSKA
77URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
78WARCZYKOWSKI TOMASZ1995GŁOGOWOPOLSKA
79WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
80WOJCIECHOWSKI RAFAŁ1977TORUŃPOLSKA
81WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
82ZADYLAK JAKUB1991GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
83ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIEW1981TORUŃL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
84ŻAL GRZEGORZ1973TORUŃPOLSKA
85ŻEGIS IZABELA1982TORUŃJEDZIESZ BEJBE!POLSKA
86ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOLSKA

III edycja: 9 listopada 2019 (sobota) - 4

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALFUT WOJCIECH1973TORUŃPOLSKA
2BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
3BOBEREK WOJCIECH1956TORUŃPOLSKA
4CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
5CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁĄWPOLSKA
6CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
7CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
8CIECHANOWSKI KAROL1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
9CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOLSKA
10CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
11DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU / POLKRYS TEAMPOLSKA
12DEMBSKA TATIANA1983TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
13DRĄŹKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
14DURA MARTA1983BYDGOSZCZPOLSKA
15DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAŻKAPOLSKA
16GACA ANNA MARIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
17GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
18JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
19JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
20JAMROŻY ANNA1966TORUŃJAMROŻYPOLSKA
21JAMROŻY HONORATA1991TORUŃJAMROŻYPOLSKA
22JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃ#DREAMTEAMPOLSKA
23JURECKA EWA1965JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
24KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
25KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
26KITA ANNA1979TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
27KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
28KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
29KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
30LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
31LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
32LEWICKA JOANNA1974TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
33LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOJAMROŻYPOLSKA
34MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPOLSKA
35MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃTEAM GZUBA , MYSZ I MIŚPOLSKA
36MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
37MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
38MATUSZEWSKI KAROL1977TORUŃPOLSKA
39MICHALSKA DARIA1992BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
40MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
41MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
42MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
43MROCZEK-ŻAL JUSTYNA1974TORUŃBUSHI TORUŃPOLSKA
44MURAWSKA MAŁGORZATA1970WARSZAWAPOLSKA
45MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWANIEZRZESZONYPOLSKA
46NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
47OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
48OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
49OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
50PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
51PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOLSKA
52PIŁATATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOLSKA
53PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
54PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
55PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLSKA
56RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃDLA JULKIPOLSKA
57RENIECKI ZBIGNIEW1959NOWA WIEŚWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
58RZĄD SZYMON2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
59SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOLSKA
60SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
61SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
62STAWECKI ARKADIUSZ1973ROŻNO-PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
63STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
64STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975KUCZWAŁYPOLSKA
65STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
66SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
67SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WOJSKOWY SZP.POLSKA
68SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
69ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
70ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
71ŚWIGOŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLSKA
72URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
73WARCZYKOWSKI TOMASZ1995GŁOGOWOPOLSKA
74WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
75WOJCIECHOWSKI RAFAŁ1977TORUŃPOLSKA
76WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
77ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIEW1981TORUŃL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
78ŻAL GRZEGORZ1973TORUŃPOLSKA
79ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOLSKA

IV edycja: 18 stycznia 2020 (sobota) – FINAŁ - 8

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALFUT WOJCIECH1973TORUŃPOLSKA
2BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
3BOBEREK WOJCIECH1956TORUŃPOLSKA
4CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
5CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁĄWPOLSKA
6CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
7CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
8CIECHANOWSKI KAROL1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
9CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOLSKA
10CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
11DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU / POLKRYS TEAMPOLSKA
12DEMBSKA TATIANA1983TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
13DRĄŹKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
14DURA MARTA1983BYDGOSZCZPOLSKA
15DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAŻKAPOLSKA
16GACA ANNA MARIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
17GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃKM PSP TORUŃPOLSKA
18JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
19JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
20JAMROŻY ANNA1966TORUŃJAMROŻYPOLSKA
21JAMROŻY HONORATA1991TORUŃJAMROŻYPOLSKA
22JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃ#DREAMTEAMPOLSKA
23JURECKA EWA1965JABŁONOWO POMORSKIEPOLSKA
24KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
25KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
26KITA ANNA1979TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
27KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
28KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
29KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
30LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
31LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
32LEWICKA JOANNA1974TORUŃJEDZIESZ BEJBEPOLSKA
33LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOJAMROŻYPOLSKA
34MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPOLSKA
35MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃTEAM GZUBA , MYSZ I MIŚPOLSKA
36MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
37MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
38MATUSZEWSKI KAROL1977TORUŃPOLSKA
39MICHALSKA DARIA1992BYDGOSZCZCHMIELARZ TEAMPOLSKA
40MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
41MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
42MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
43MURAWSKA MAŁGORZATA1970WARSZAWAPOLSKA
44MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWANIEZRZESZONYPOLSKA
45NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
46OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
47OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
48OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
49PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
50PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOLSKA
51PIŁATATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOLSKA
52PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
53PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
54PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLSKA
55RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃDLA JULKIPOLSKA
56RENIECKI ZBIGNIEW1959NOWA WIEŚWFOŚIGW W TORUNIUPOLSKA
57RZĄD SZYMON2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
58SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOLSKA
59SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
60SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
61STAWECKI ARKADIUSZ1973ROŻNO-PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
62STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
63STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
64SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
65SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃ10 WOJSKOWY SZP.POLSKA
66SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
67ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
68ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
69ŚWIGOŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLSKA
70URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
71WARCZYKOWSKI TOMASZ1995GŁOGOWOPOLSKA
72WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
73WOJCIECHOWSKI RAFAŁ1977TORUŃPOLSKA
74WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
75ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIEW1981TORUŃL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
76ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOLSKA

I edycja: 16 marca 2019 (sobota)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONOWICZ MICHAŁ2019TORUŃPOLSKA
2BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
3BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
4BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
5BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
6BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
7BUCHALSKA AMELIA2003GNIEWKOWOPOLSKA
8BUCHALSKA AMELIA2003GNIEWKOWOPOLSKA
9CACKOWSKI BARTEK1992TORUŃCSAIUPOLSKA
10CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
11CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
12CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
13CZARNECKA KAROLINA1981TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
14CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃHPLPOLSKA
15DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
16DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPARTY RUNPOLSKA
17DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
18FIJAŁ WOJCIECH1985TORUNHENDRIKSONPOLSKA
19GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
20GESING JOANNA2019CHEŁMNOPOLSKA
21GORTAT IGOR1989GLINOJECKBRAKPOLSKA
22GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
23GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
24GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
25GÓRSKA ALEKSANDRA1980TORUŃNORIANPOLSKA
26GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKPOLSKA
27JANKOWSKA KAMILA1990TORUŃPOLSKA
28JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
29KLABAN MARCIN1978TORUŃPOLSKA
30KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
31KOBAK JOANNA1979TORUŃPOLSKA
32KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
33KOWALCZYK MONIKA2004TORUŃPOLSKA
34KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWKPOLSKA
35LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
36LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA
37ŁEPEK TERESA1993PŁUŻNICAPOLSKA
38ŁEPEK TERESA ŁEPEK1993PŁĄCHAWYPOLSKA
39MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
40MAZIARZ JOANNA1985SIERZCHOWOPOLSKA
41MULARZ JACEK1965GÓRSKPOLSKA
42MURAWSKI MAREK1965TORUŃMARIMPEXPOLSKA
43OLESZCZAK KAMILA1991TORUŃPOLSKA
44OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
45PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
46PADUCH GRAŻYNA1974TORUŃPOLSKA
47PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
48PIĄTKOWSKI DAMIAN1994TORUŃPOLSKA
49PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
50PRZYBYSZ MACIEJ1997CHEŁMŻAPOLSKA
51PYRKA ADAM1980TORUŃPOLSKA
52ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
53SADECKI ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
54SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
55SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
56SOBORSKI KRZYSZTOF1972DOBRZEJEWICEPOLSKA
57STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
58STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
59SUJKOWSKI MARCIN1980SIERPCPOLSKA
60SZYMAŃSKI RYSZARD1970DĄBRÓWKASZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
61TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
62TEST TEST2008KRASZEWOPOLSKA
63TESTOWY7 JAKUB1974RYPINPOLSKA
64TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
65TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
66WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOLSKA
67WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃKSW13POLSKA
68WASYLKOWSKA KINGA1984SIERPCPOLSKA
69WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
70WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
71WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
72WINIAREK ILONA1978PŁOCKPOLSKA
73WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
74WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
75WOŹNIAK KACPER1998TORUŃPOLSKA
76WRZESINSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
77ZIELONKA JAN1999OSTROWĄSPOLSKA
78ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
79ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
80ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA

II edycja: 23 sierpnia 2019 (piątek) – Bieg podczas Bella Skyway Festiwal

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
3BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
4BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
5CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
6CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
7CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
8CZARNECKA KAROLINA1981TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
9CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃHPLPOLSKA
10DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
11DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
12FIJAŁ WOJCIECH1985TORUNHENDRIKSONPOLSKA
13GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
14GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
15KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
16KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
17KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
18LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
19MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
20MULARZ JACEK1965GÓRSKPOLSKA
21NOWICKA TATIANA1974ŚWIECIEPOLSKA
22OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
23OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
24PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
25PADUCH GRAŻYNA1974TORUŃPOLSKA
26PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
27PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
28SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
29SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
30SOŁTYSIAK MICHAŁ1974WARSZAWAPOLSKA
31SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
32TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
33TESTOWY7 JAKUB1974RYPINPOLSKA
34WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
35WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
36WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
37WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
38WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
39ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃCROSSFIT POLNAPOLSKA
40ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
41ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
42ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA

III edycja: 9 listopada 2019 (sobota)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
3BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
4BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
5CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
6CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
7CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
8CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
9CZARNECKA KAROLINA1981TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
10CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃHPLPOLSKA
11DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
12DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
13FIJAŁ WOJCIECH1985TORUNHENDRIKSONPOLSKA
14GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
15GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
16KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
17KAWIAK CZAREK1975CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
18KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
19KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
20LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
21MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
22MULARZ JACEK1965GÓRSKPOLSKA
23OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
24PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
25PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
26PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
27SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
28SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
29SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
30SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
31TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
32TESTOWY7 JAKUB1974RYPINPOLSKA
33TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
34WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
35WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
36WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
37WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
38WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
39ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
40ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA

IV edycja: 18 stycznia 2020 (sobota) – FINAŁ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
2BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
3BIAŁOWĄS GRZEGORZ1977ŁOCHOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
4BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
5CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKSPCPOLSKA
6CHOJNACKA JOANNA1972TORUNPOLSKA
7CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
8CIBORSKA DOROTA1989TORUŃPOLSKA
9CZARNECKA KAROLINA1981TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
10CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃHPLPOLSKA
11DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLPPOLSKA
12DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
13FIJAŁ WOJCIECH1985TORUNHENDRIKSONPOLSKA
14GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
15GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
16KALEMBA DARIA1992ZAMOŚĆL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
17KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
18KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOLSKA
19LADORUCKI JAROSŁAW1970TORUŃTTC TORUŃPOLSKA
20MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
21MULARZ JACEK1965GÓRSKPOLSKA
22OBIDOWSKI ADAM1982CZERNIKOWOL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
23OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPOLSKA
24PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOLSKA
25PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOLSKA
26PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
27SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
28SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ / FLUODUOA&MPOLSKA
29SZYBOWSKI DAWID1994BYDGOSZCZL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
30TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
31TESTOWY7 JAKUB1974RYPINPOLSKA
32WALENDZIAK KLAUDIUSZ1975TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
33WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
34WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
35WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
36WYKA KAMIL1996ZŁAWIEŚ WIELKAL'ÉQUIPE DE CITROENPOLSKA
37ŹUCHOWSKI JOZEF1971PŁONNEPOLSKA
38ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA