System rejestracji dostarcza STS-TIMING

II Ostrowiecki Półmaraton Leśny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
06.10.2019

„Leśna Siódemka”

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BASKA LUKASZ1985SANDOMIERZPOLSKA
2CHAMIK DARIUSZ1979SANDOMIERZSTREFA SIŁY SANDOMIERZPOLSKA
3CHODAKOWSKI IGOR2004ĆMIELÓWOSTROBIECPOLSKA
4CIEPLIŃSKA WIOLETTA1973WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLSKA
5DRÓŻDŻ TOMASZ1983LUBIENIALUBIENIAPOLSKA
6KACA EWELINA1999BARTODZIEJEZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
7LIPA ZBIGNIEW1974OSTROWIEC ŚW.4X4POLSKA
8LIS LESZEK1964ZALESICETEAM ZALESICEPOLSKA
9LIS MAGDALENA1992ZALESICETEAM ZALESICEPOLSKA
10MLUDZINSKI PIOTR1977MIRZECPOLSKA
11MOCZYŃSKA JOANNA1985CHMIELÓWPOLSKA
12MRÓZ KAMIL1996CIEPIELÓWPOLSKA
13NIEWĘGŁOWSKA MAŁGORZATA1984IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLSKA
14TELKA PAWEŁ1989KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELEPOLSKA
15WESOŁOWSKI SYLWESTER1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI4X4POLSKA
16WIECZOREK WIOLETA1986WĄCHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
17WOJTAN MARCIN1981STARACHOWICEJUVENTA-KOBEX STARACHOWICEPOLSKA

II Ostrowiecki Półmaraton Leśny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMOWICZ AGNIESZKA1977CIEPIELÓWZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
2BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
3BORYCKI ŁUKASZ1987KIELCEBIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEPOLSKA
4CENDROWSKI MARIUSZ CENDROWSKI1972KIELCEWKURW_TEAMPOLSKA
5CHMIELEWSKI TOMASZ1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
6CHODAKOWSKI KACPEREK2000ĆMIELÓWOSTROBIECPOLSKA
7CYMERYS GRZEGORZ1977OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
8FLORYS DOMINIK1988OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMORSKI KOŃPOLSKA
9GRUSZKA MARCIN1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIGOŹDZIELIN BIEGAPOLSKA
10KASPROWICZ SŁAWKE KAJKO1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
11KOSIOR PAWEŁ1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
12KOTARSKI ZBIGNIEW1969KUNÓWPOLSKA
13KRAJEWSKI ERNEST1984OSTROWIECOSTROBIECPOLSKA
14KRAWCZYŃSKI JANUSZ1969GROMADZICEOSTROBIECPOLSKA
15LENART MARCIN1977LIPSKOPAZERNI NA SPORTPOLSKA
16LIPIARZ EWELINA1981SANDOMIERZPOLSKA
17LIPIARZ EWELINA1981GAŁKOWICE OCIN,,BIEGAM BO LUBIĘ ,,SANDOMIERZPOLSKA
18MATYSIAK MARCIN1977WARSZAWAGAPMONT RUNNING TEAMPOLSKA
19MOCZYŃSKI PAWEŁ1985CHMIELÓWPOLSKA
20MYŚLIWSKA KINGA1986OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
21PARSZOWSKA RENATA1975OSTROWIEC ŚW.OSTROBIECPOLSKA
22PRZEWROCKI ADAM1973JAROSŁAWGIMNAZJUM WÓLKA PEŁKINSKA I WTG JAROSŁAWPOLSKA
23RÓŻALSKI ŁUKASZ1980ĆMIELÓWPOLSKA
24SADKOWSKI PAWEŁ1980MAKÓWTEAM KALLIPSOPOLSKA
25SOJKA ANNA1984ZARZECZE /NISKOPOLSKA
26STAŃCZAK LIDIA1979STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
27SYKUT ALICJA1984KIELCEPOLSKA
28SZANIAWA MARCIN1979OSTROWIEC SWOSTROBIECPOLSKA
29ŚWIERCZ DAWID1998JANIKPOLSKA
30TKACZYK KATARZYNA1983OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
31TUSIŃSKI SEWERYN1977OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
32WĄS GRZEGORZ1976WARSZAWAPOLSKA
33WĄSIK PATRYCJA1985OSTROWIEC SWOSTROBIECPOLSKA
34WOJTASIK GRZEGORZ1976STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
35WÓJCIK IZABELA1978KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
36WÓJCIK MAŁGORZATA1986STARACHOWICEPOLSKA
37WRZESIEŃ JERZY1968SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLSKA
38ZAJĄC BARBARA1986ZARZECZE /NISKOPOLSKA