System rejestracji dostarcza STS-TIMING

II Ostrowiecki Półmaraton Leśny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
06.10.2019

„Leśna Siódemka”

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHODAKOWSKI IGOR2004ĆMIELÓWOSTROBIECPOLSKA
2CIEPLIŃSKA WIOLETTA1973WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLSKA
3HAMERA SYLWIA1985OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBLPOLSKA
4LIPA ZBIGNIEW1974OSTROWIEC ŚW.4X4POLSKA
5MLUDZINSKI PIOTR1977MIRZECPOLSKA
6MRÓZ KAMIL1996CIEPIELÓWPOLSKA
7SZYMAŃSKA MAGDALENA1989STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
8SZYMAŃSKA MAGDALENA1989STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
9SZYMAŃSKI TOMASZ1986STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
10SZYMAŃSKI TOMASZ1986WACHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
11TELKA PAWEŁ1989KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELEPOLSKA
12WESOŁOWSKI SYLWESTER1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI4X4POLSKA
13WIECZOREK WIOLETA1986WĄCHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA

II Ostrowiecki Półmaraton Leśny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMOWICZ AGNIESZKA1977STARY CIEPIELÓWZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
2ADAMOWICZ AGNIESZKA1977CIEPIELÓWZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
3BORYCKI ŁUKASZ1987KIELCEBIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEPOLSKA
4CENDROWSKI MARIUSZ CENDROWSKI1972KIELCEWKURW_TEAMPOLSKA
5CHMIELEWSKI TOMASZ1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
6CHODAKOWSKI KACPEREK2000ĆMIELÓWOSTROBIECPOLSKA
7CYMERYS GRZEGORZ1977OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
8FLORYS DOMINIK1988OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMORSKI KOŃPOLSKA
9GOCEL DANIEL1984OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIACTIVEZONEPOLSKA
10GRABOWSKA KATARZYNA1980KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
11KOTARSKI ZBIGNIEW1969KUNÓWPOLSKA
12LEPIARZ SYLWESTER1993WRONÓWPOLSKA
13MACIEJKO MAGDALENA1989TARNOBRZEGPOLSKA
14MATYSIAK MARCIN1977WARSZAWAGAPMONT RUNNING TEAMPOLSKA
15MINDA MICHAŁ1979STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
16MOŚCICKA KATARZYNA1990WARSZAWAPOLSKA
17MYŚLIWSKA KINGA1986OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
18PARSZOWSKA RENATA1975OSTROWIEC ŚW.OSTROBIECPOLSKA
19PRZEWROCKI ADAM1973JAROSŁAWGIMNAZJUM WÓLKA PEŁKINSKA I WTG JAROSŁAWPOLSKA
20SADKOWSKI PAWEŁ1980MAKÓWPOLSKA
21SADKOWSKI PAWEŁ1980MAKÓWPOLSKA
22SŁODKIEWICZ JAROSŁAW1978OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBIEGAM BO LUBIĘ OSTROBIECPOLSKA
23STAŃCZAK LIDIA1979STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
24SUŁECKI KAMIL1980STARACHOWICEPOLSKA
25SZANIAWA MARCIN1979OSTROWIEC SWOSTROBIECPOLSKA
26TKACZYK KATARZYNA1983OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
27TUSIŃSKI SEWERYN1977OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
28WĄS GRZEGORZ1976WARSZAWAPOLSKA
29WĄSIK PATRYCJA1985OSTROWIEC SWOSTROBIECPOLSKA
30WOJTASIK GRZEGORZ1976STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
31WÓJCICKI JAROSŁAW1983WIERZBICATEAM ZALESICEPOLSKA
32WÓJCIK IZABELA1978KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
33WÓJCIK MAŁGORZATA1986STARACHOWICEPOLSKA
34WRZESIEŃ JERZY1968SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLSKA