System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VI JANCZEWSKA DZIESIĄTKA(10KM) O MIECZ KASZTELANA SANTOCKIEGO ORAZ MARSZ NORDIC WALKING (5KM)

Lista startowa / Start List

Data imprezy
02.06.2019

Bieg Główny - 10KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK ELA1967DĘBNOPOLSKA
2CEJBA JAN1976GORZÓWUNBREAKABLE / VTQPOLSKA
3CZERNIAWSKI MAREK1962GORZÓW WLKP.BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEKPOLSKA
4DYLEWSKI ADRIAN1988BARLINEKDYLOFPOLSKA
560JAKÓBCZYK EWELINA1992GORZÓW WLKP.BBL GORZÓW WLKP.POLSKA
655KUPISZ JOANNA1982GORZÓW WLKP.POLSKA
7KWIATKOWSKI ŁUKASZ1984GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
8LECIEJEWSKI DAWID2000GORZÓW WIELKOPOLSKILECIEJTEAMPOLSKA
9LESZCZYŃSKI MICHAŁ1978DESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMPOLSKA
10ŁATUSZYŃSKI DANIEL1977DREZDENKOPOLSKA
11MASŁOWSKI MARCIN1976GORZÓW WLKPPARKRUN GORZÓWPOLSKA
12MAZUR ANNA1981GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
13MICHALAK ROBERT1987KAMIONKIWISŁA KRAKÓWPOLSKA
14OPŁATKOWSKI ZBIGNIEW1963JENINPOLSKA
15ORDON IZABELA1978GORZÓW WLKPPOLSKA
16ORDON IZABELA1978GORZÓW WLKPPOLSKA
17PEŁECH KRZYSZTOF1979GORZÓWBBL GORZÓWPOLSKA
1845PICZAK ŁUKASZ1992PRZYNOTECKOPOLSKA
19PIETRZKIEWICZ MAŁGORZATA1974DREZDENKOPOLAND
2050SAWICKI BARTOSZ1991GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
21SKIBA EUGENIUSZ1946GORZÓW WLKP.POLSKA
22SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WLKP.POLSKA
23STOŁY-TRUSZCZYŃSKA DAGMARA1974CZECHÓWPOLSKA
24SZPILA ROBERT1976GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓWPOLSKA
25SZTACHELSKI ŁUKASZ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
26ŚWIĄTKOWSKA JOANNA1985GORZÓW WLKP.BBL GORZÓW WLKP.POLSKA
27ŚWIERZKO ARTUR1975GORZÓW WLKPBBL GORZÓW WLKP.POLSKA
28WASZAK MAŁGORZATA1073GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
29WASZAK MAŁGORZATA1973GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
3040WEBER KRYSTIAN1980ŻARYBIEGAJĄCY_TATAPOLSKA
31WOJCIECHOWSKI ROBERT1989STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKA
32WOJTYSIAK ADAM1969GORZÓW WLKP.MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
33ZIÓŁKOWSKA KAROLINA1995BOBRÓWKOBOBRÓWKO BIEGAPOLSKA

Nordic Walking - 5KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BONDEROWICZ DANUTA1962GORZÓW WLKPWETERYNARIA MANHATTANPOLSKA
2BONDEROWICZ DANUTA1962GORZÓW WLKPWETERYNARIA MANHATTANPOLSKA
3CZEKAJŁO BARBARA1957DREZDENKOREMIPOLSKA
4CZEKAJŁO FRANCISZEK1951DREZDENKOREMIPOLSKA
5DYLEWSKA MONIKA1977BARLINEKBBL BARLINEKPOLSKA
6FORTUNIAK BARTOSZ1989PIŁAPOLSKA
7MASŁOWSKA MAGDALENA1975GORZÓW WLKPKAWY ŚWIATA GORZÓWPOLSKA
8SOCHA KLAUDIA2001BARLINEKBBL BARLINEKPOLSKA