System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VI Janikowska DYSZKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
06.07.2019

Bieg – 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDLER DANIEL1988INOWROCŁAWPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ1978JANIKOWOBARBELLSKPOLSKA
3BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCLAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
4CIEŚLEWICZ TOMASZ1976JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
5DĄBROWSKA KAMILA1998GRUDZIĄDZPOLSKA
6DĄBROWSKI EDMUND1966GRUDZIĄDZPOLSKA
7FORTUNA KINGA1997JANIKOWOOSP JANIKOWOPOLSKA
8GAPIŃSKI ŁUKASZ1983WĄBRZEŹNOSTART WAŁYCZPOLSKA
9GAWROŃSKA ANNA1975INOWROCŁAWPOLSKA
10GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWPOLSKA
11GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCLAWM I L U S I Ň S C YPOLSKA
12GREGOR BŁAŻEJ1986PIECHCINSPWLĄD POZNAŃPOLSKA
13JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA1972INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
14KAMIŃSKI STEFAN1947TORUŃREKREACJA TORUŃPOLSKA
15KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOLSKA
16KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWOPOLSKA
17KRUSZYŃSKA PAULINA1984JANIKOWOBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOLSKA
18MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWPOLSKA
19MAJEWSKI MICHAŁ1983DĄBROWA GÓRNICZAMAJ MUSICPOLSKA
20MATUSZAK DOROTA1980BYDGOSZCZPOLSKA
21MOSKAL PAWEŁ1997KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
22MUSZYŃSKI ROBERT1988BARCINTRIBA BOSIR BARCINPOLSKA
23NOWAK ARKADIUSZ2001BRONIEWICEPOLSKA
24PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWSKB DZIKPOLSKA
25PIEŁOWSKA ROMA1993NIWYPOLSKA
26PIETRZYCKI RAFAŁ1977KŁODAWAPOLSKA
27PRZYBYLSKI KATARZYNA1980MOGILNOPOWERUN BY DECATHLON GNIEZNOPOLSKA
28SADOWSKI MICHAŁ1981INOWROCŁAWBARTOLEK PLPOLSKA
29SENYCZAK MARTYNA1980INOWROCŁAWRENEGATPOLSKA
30SZUJEWSKA DOROTA1987JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
31SZUKALSKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
32SZYMCZAK PIOTR1972BYDGOSZCZPOLSKA
33TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJEG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
34TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOTEAM TARASZKAPOLSKA
35WIECKA JUSTYNA1988JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
36WINIECKA DOROTA1974ROJEWOSARENKA ROJEWOPOLSKA
37WÓJCIAK PAWEŁ1981JANIKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYPOLSKA

Nordic walking – 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDNAREK ROMAN1985JANIKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYPOLSKA
2BISKUPIAK TERESA1981DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
3BURNA IWETA1973PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLSKA
4GABRYSZAK SŁAWOMIR1973JANIKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYPOLSKA
5GERUS PRZEMYSŁAW1992INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIUPOLSKA
6GUZEK JACEK1976NOWY TOMYSLPOLSKA
7KACZMAREK EWELINA1978DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
8KAMERDUŁA ŁUKASZ1982INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIUPOLSKA
9KEMPSKI ROMAN1980DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
10KIJANOWSKA DOROTA1971DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
11KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA1973DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
12LEWANDOWSKA MAGDALENA1993INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIUPOLSKA
13LEWANDOWSKI ADAM1982DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA
14LEWANDOWSKI ŁUKASZ1988JANIKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYPOLSKA
15RADOMSKI MARCIN1976PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLSKA
16WALCZAK BOGUMIŁA1976INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIUPOLSKA
17WIŚNIEWSKI MAREK1974INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W INOWROCŁAWIUPOLSKA
18ZAKRZEWSKA ZOFIA1990DĄBROWA BISKUPIAŚDS WONORZEPOLSKA