System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VII Bieg STO-nogi Milanówek

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16.06.2019

VII Bieg STO-nogi Milanówek

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSANDRZAK SZYMON2005PODKOWA LEŚNAPOLSKA
2ALEKSANDRZAK SZYMON2005PODKOWA LEŚNAPOLSKA
3BAJOREK JACEK1975WYSZKÓWIZBI KONSULTINGPOLSKA
4BAKALARSKA MARZENA1973PRUSZKÓWBAKUSIEPOLSKA
5BAKALARSKI ROBERT1073PRUSZKÓWBAKUSIEPOLSKA
6BALEWSKA TOMASZ1971WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
7BASIS MARCIN1974MILANÓWEKPOLSKA
8BIALIK KAMIL1993MILANÓWEKPOLSKA
9CIENIUSZEK IZABELLA1979PRUSZKÓWMILAPOLSKA
10CIEŚLAK PRZEMYSŁAW1980MILANÓWEKVEGE RUNNERSPOLSKA
11CIEŚLAR RAFAŁ1984BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
12CZAJKA JUSTYNA1979PARZNIEWPOLSKA
13CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSKA
14DĄBROWSKI ANDRZEJ1957JÓZEFÓW5 KMPOLSKA
15DĄBROWSKI ANDRZEJ1957JÓZEFÓWPOLSKA
16DIKTA JUSTYNA1986BYTOMJET STORYPOLSKA
17DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
18DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
19DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
20DYRDA PAWEŁ1993KRAKOWENTER AIRPOLSKA
21DZIEWULSKA HENRYKA1965PIASTÓWPOLSKA
22FREILICH TOMASZ1976ŻYRARDÓWPOLSKA
23GASIUK SŁAWOMIR1971MILANÓWEKPOLSKA
24GÓRKA KRZYSZTOF1963GRODZISK MAZOWIECKISAN ESCOBARPOLSKA
25GRUMBIANIN PAULINA1973PRUSZKÓWLOGWINPOLSKA
26GRZEGRZÓŁKA SZYMON2001WITKIUKS MŁODZIKPOLSKA
27IWASZKIEWICZ DOROTA1992MŁYNARYPOLSKA
28JAGIELSKA EWA1982WYSZKÓWLŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAPOLSKA
29JONCZYK ALICJA1985PODKOWA LEŚNAPOLSKA
30KĘPA JAKUB1978GRODZISK MAZ.DOGOŃ GRODZISK MAZ.POLSKA
31KILIARSKA VALENTYNA1990NIKOLAEVDREAM TEAMUKRAINE
32KILIARSKA VALENTYNA1990NIKOLAEVUKRAINE
33KOSIŃSKA BLANKA1985OŻARÓW MAZOWIECKIPOLSKA
34KOZDRÓJ WIOLETTA1975GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
35KOZDRÓJ WIOLETTA1975GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
36KOZIEŁ SŁAWOMIR1972MILANÓWEKPOLSKA
37KROCHMALSKA AGNIESZKA1973WARSZAWAKROCHMALEPOLSKA
38KROCHMALSKA AGNIESZKA1973WARSZAWAKROCHMALEPOLSKA
39KRYSIŃSKI MARIUSZ1972WARSZAWAGGC GERAITRYCZNA GRUPA CYKLISTÓWPOLSKA
40KRYSIŃSKI MARIUSZ1972WARSZAWAPOLSKA
41KULCZYCKI BORYS1977WARSZAWAJET STORYPOLSKA
42KULIBERDA DARIUSZ1973WARSZAWAPOLSKA
43LUBA PIOTR1978WARSZAWAJET STORYPOLSKA
44LUBA PIOTR1978WARSZAWAJETSTORYPOLSKA
45ŁAPIŃSKA KATARZYNA1967PODKOWA LEŚNAPOLSKA
46ŁAPIŃSKA KATARZYNA1967PODKOWA LEŚNADWÓJKA BIEGAPOLSKA
47ŁODZIŃSKI MICHAŁ1990PIASECZNOPOLSKA
48ŁODZIŃSKO MICHAŁ1990PIASECZNOPOLSKA
49MACIEJEWSKI STANISŁAW1971WARSZAWAPOLSKA
50MAJEWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAPOLSKA
51MAJOR SANDRA1988WARSZAWAPOLSKA
52MALIK GABRIEL1979WARSZAWAPOLSKA
53MARCINIAK IRENEUSZ1976MILANÓWEKPOLSKA
54MATUSIAK MAŁGORZATA1990MILANÓWEKPOLSKA
55MOC SEBASTIAN1993WARSZAWAJET STORYPOLSKA
56MUSIAŁ MARCIN1984PRUSZKÓWPOLSKA
57NAWROCKI ARTUR1970GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
58OBARA-MICHLEWSKA MARTA1980ŻÓŁWINPOLSKA
59OSTROWSKI PIOTR1977STARE FASZCZYCEKREJZI TIM BŁONIEPOLSKA
60PARSZCZYŃSKA IZABELA1988WARSZAWATEAM PARSZCZYŃSKICHPOLSKA
61PASTERNAK TEODOR1969PRUSZKÓWSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
62PASTUSZKA ARTUR1978GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
63PIETRAK JAKUB1991SŁUPNOPOLSKA
64PIETRZAK PAWEŁ1979PRUSZKÓWPOLSKA
65PRZEPIORA SEBASTIAN1973GORLICEGORLICE TEAMPOLSKA
66PYŚNIAK SEBASTIAN1976BŁONIEPOLSKA
67RADZIAK PAWEŁ1985MILANÓWEKMANHATTANPOLSKA
68RYDZ ADRIAN1985PIASECZNOPOLSKA
69RZYMOWSKA KRYSTYNA1969WARSZAWAPOLSKA
70SACHMATA KAROLINA1992CIECHANÓWPOLSKA
71SADOWSKA JUSTYNA1971SULEJÓWEKPOLSKA
72SIANKOWSKI RAFAŁ1972RADOMPOLSKA
73SIWIRSKA ANNA1989PODKOWA LEŚNAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
74SONDEJ JANUSZ1980WARSZAWAPOLSKA
75SOWIŃSKA MAGDALENA1979BRWINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
76STEMPEL TOMASZ1974WARSZAWA-MARYSIN WAWERSKIPOLSKA
77SZEWCZYK ROBERT1968PIASTÓWPOLSKA
78SZULAWSKI ROBERT1969WARSZAWAGSD ŻOLIBORZPOLSKA
79SZYDŁOWSKI WALDEMAR1959OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLSKA
80SZYDŁOWSKI WALDEMAR1959OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLSKA
81ŚLUSARCZYK ANNA1981PRUSZKÓWPOLSKA
82TULIK PRZEMYSŁAW1967WARSZAWAPOLSKA
83VERETSKYI PAVLO1985NIKOLAEVUKRAINE
84WENCEL PATRYK1990ŻYRARDÓWSTREFA RUCHU KSIĄŻENICEPOLSKA
85WICIK AGATA1984WĄSY KOLONIADYSTANS LESZNOPOLSKA
86WOJCIECHOWSKA DOROTA1979GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
87WOJCIECHOWSKI JAN1996MILANÓWEKPOLSKA
88WÓŁKIEWICZ DOROTA1970PRUSZKÓWKS STASZEWSCYPOLSKA
89WROBLEWSKA MAGDALENA1989WARSZAWAJET STORYPOLSKA
90WRZEŚNIEWSKI TOMASAZ1982WARSZAWAPOLSKA
91ZACHRYCZEK AGNIESZKA1986WARSZAWAJET STORYPOLSKA
92ZAGRAJEK KAMIL1989GRODZISK MAZOWIECKIBIEGI GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
93ZARZYCKI MACIEJ1989ŻÓŁWINPOLSKA
94ZAWADZKI KRZYSZTOF1969ZYRARDOWPOLSKA

I Bieg Krótkiej STO-nogi Milanówek - 3km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHEŁSTOWSKA MAŁGORZATA1980WARSZAWAPOLSKA
2MAGNUSZEWSKA JUSTYNA1982STARA WIESPOLSKA
3RACZKIEWICZ DAMIAN2005MILANÓWEKPOLSKA
4SADOWSKA ZOSIA2004SULEJÓWEKPOLSKA