System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VII Bieg STO-nogi Milanówek

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16.06.2019

VII Bieg STO-nogi Milanówek

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSANDRZAK SZYMON2005PODKOWA LEŚNAPOLSKA
2BADOWSKI ROBERT1976WARSZAWAPOLSKA
3BALEWSKA TOMASZ1971WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
4BERLIŃSKI DOMINIK1979OTREBUSYWPRUNNINGPOLSKA
5BIERNACKI ALEKSANDER1976MILANÓWEKPOLSKA
6BOŻEK EDWARD1952MILANÓWEKPOLSKA
7CHYŁKOWSKA DOMINIKA1978MILANÓWEKCYTRYNOWI BIEGACZE/DWÓJKA BIEGAPOLSKA
8CHYŁKOWSKI MICHAŁ1976MILANÓWEK2 BIEGAPOLSKA
9CIENIUSZEK IZABELLA1979PRUSZKÓWMILAPOLSKA
10CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSKA
11DĄBROWSKA BEATA1984MILANÓWEKPOLSKA
12DĄBROWSKI ANDRZEJ1957JÓZEFÓW5 KMPOLSKA
13DĄBROWSKI ANDRZEJ1957JÓZEFÓWPOLSKA
14DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
15DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
16DUMERACKI DANIEL1977PIASTÓWWPRUNNINGPOLSKA
17DYRDA PAWEŁ1993KRAKOWENTER AIRPOLSKA
18DZIEWULSKA HENRYKA1965PIASTÓWPOLSKA
19FLIS DANUTA1967CHOSZCZNOPOLSKA
20FOJUD TADEUSZ1984PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLSKA
21GAJEWSKI GRZEGORZ1977MILANÓWEKPOLSKA
22GRUMBIANIN PAULINA1973PRUSZKÓWLOGWINPOLSKA
23GRZANA TOMEK1975KWIRYNÓWNIEPRZEMAKALNIPOLSKA
24GRZONKOWSKI LUKASZ1976WARSZAWAPOLSKA
25GRZYBOWSKI RAFAŁ1979WARSZAWAPOLSKA
26GRZYWACZ RADOSŁAW1973MILANÒWEKNIEZAPOMINAJKA TEAMPOLSKA
27JANKOWSKI PATRYK2002MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
28KAMIŃSKI STANISŁAW1958NADARZYNGOS NADARZYNPOLSKA
29KOPACZ DARIUSZ1972MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
30KOPACZ MAŁGORZATA1978MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
31KOSTRZEWA DARIUSZ1993PRUSZKÓWPOLSKA
32KOWALSKI ARTUR1975WARSZAWAPOLSKA
33KOZIŃSKI MARCIN1990WARSZAWAPOLSKIE LINIE LOTNICZE LOTPOLSKA
34KRÓLAK MAGDA1987WARSZAWATENPO PRYMA SORTPOLSKA
35KRUPA MAGDALENA1976PODKOWA LESNAPOLSKA
36KUBAK GRACJANA1974WARSZAWACYTRYNOWI BIEGACZEPOLSKA
37KUBAK WOJCIECH1973WARSZAWACYTRYNOWI BIEGACZEPOLSKA
38ŁAPIŃSKA KATARZYNA1967PODKOWA LEŚNADWÓJKA BIEGAPOLSKA
39MACIEJEWSKI STANISŁAW1971WARSZAWAPOLSKA
40MARCINIAK IRENEUSZ1976MILANÓWEKPOLSKA
41MARCINIAK KAJETAN1990ŻÓŁWINPOLSKA
42MARCINIAK KRZYSZTOF1976ŻYRARDÓWKLUB BIEGACZA PPL LOTPOLSKA
43MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF1983MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓW PĘTLA TEAMPOLSKA
44MOSZKOWICZ EUGENIUSZ1942WARSZAWAPOLSKA
45OBARA-MICHLEWSKA MARTA1980ŻÓŁWINPOLSKA
46PASTUSZKA ARTUR1978GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
47PIETRAK JAKUB1991SŁUPNOPOLSKA
48PIETRZAK ADRIAN1992GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
49PROCZEK MARIUSZ1978MILANÓWEKRUN FOR WATER - WATERMARKPOLSKA
50PYŚNIAK SEBASTIAN1976BŁONIEPOLSKA
51RAKOCZY PAWEŁ1974MILANÓWEKPARTNER ALLIOR BANKPOLSKA
52RASZTUBOWICZ DANI1975WARSZAWAPOLSKA
53ROSIŃSKI EUGENIUSZ1962MILANÓWEKSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
54RZEWUSKI JAKUB1996BRWINÓWSTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
55SAGAN PIOTR MACIEJ1974OWCZARNIAPOLSKA
56SĄSIADEK MACIEK1989ROPCZYCEKB PLL LOTPOLSKA
57SKRZYPKOWSKI MACIEJ1986WARSZAWAPOLSKA
58SOKOLOWSKI MATEUSZ1986ROPCZYCEALP-MED.PLPOLSKA
59STEPHENS MONIKA1973GRODZISK MĄŻ.POLSKA
60STEPHENS MONIKA1973GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
61SUCHARSKI PIOTR1993MILANÓWEKPOLAND
62SZEWCZYK RAFAŁ1977KADYDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
63ŚLUSARCZYK ANNA1981PRUSZKÓWPOLSKA
64TABER KONRAD1996BRWINÓWSTO-NOGI MILANÓWEK / ACTIVE PROSPERIAPOLSKA
65TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
66UCHORCZAK DARIUSZ1966MILANÓWEKPL NIERUCHOMOŚCIPOLSKA
67WARACHOWSKI STEFAN1974GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
68WASILEWSKA EDYTA1970MILANÓWEKPOLSKA
69WOJCIECHOWSKA DOROTA1979GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
70ZAGRAJEK KAMIL1989GRODZISK MAZOWIECKIBIEGI GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
71ZAPART AGNIESZKA1980KSIĄŻENICEPOLSKA
72ZAPART KAMIL1979KSIĄŻENICEPOLSKA