System rejestracji dostarcza STS-TIMING

32. BIEG ZBĄSKICH 13. PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
22.09.2019

Bieg Główny - Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃPOLSKA
2BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃPOLSKA
3CHAŁUPKA MARCIN1968WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
4CIEŚLA ZUZANNA1984WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA
5GANCZAREK MATEUSZ1986ZBĄSZYŃELMAX TEAMPOLSKA
6GOLCZAK KRZYSZTOF1977POZNAŃTEAM KGB / PACEMAKER 1:30POLSKA
7GOŚLIŃSKA DOROTA1976WOLSZTYNPOLSKA
8GRYCHTA ŁUKASZ1981ZBĄSZYŃELMAS TEAMPOLSKA
9GUZIK BARTOSZ1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
10GUZIK JOANNA1984NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
11HALINIAK MAREK1977NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
12HRYNIEWICZ NATALIA1986WOŁÓWDREAM TEAMPOLSKA
13HRYNIEWICZ TOMASZ1984WOŁÓWDREAM TEAMPOLSKA
14JANOWICZ HONORATA1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
15JAŃCZAK ALEKSANDRA1997ZBĄSZYŃPOLSKA
16KACZMARCZYK MARTA1978ŚWIEBODZINBBL ŚWIEBODZINPOLSKA
17KACZMAREK ZBIGNIEW1960GRODZISK WLKP.POLSKA
18KAŁUŻNY PAWEŁ1978NOWA SÓLKB WIKON/SZYMANOWSKI TEAMPOLSKA
19KASPERSKA LIDIA1977PRZEMĘTPOLSKA
20KASPERSKI TOMEK1978PRZEMĘTPOLSKA
21KAWA HUBERT1989NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
22KIJAK AGNIESZKA1987ROBAKOWOPOLSKA
23KLECHA IZA1979BRZEZIE/SULECHOWAPOLSKA
24KLÓSKA MARIA1980KALSKPOLSKA
25KLUPŚ MIECZYSŁAW1959SUCHY LASPOLSKA
26KOLECKA SYLWIA1977ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPOLSKA
27KOLECKI DAMIAN1976ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPOLSKA
28KONDRACKA AGATA1986BABIMOSTKOLECTEAMPOLSKA
29KONIECZEK PIOTR1969STEFANOWOPOLSKA
30KONIECZEK PIOTR1969ZBĄSZYŃPOLSKA
31KOŃKA TOMASZ1980CICHA GÓRATEAM BEROTUPOLSKA
32KOWAL ADRIAN1989TRZCIELPOLSKA
33KOŻUCH DARIUSZ1974ŁAGÓWŁAGÓW TEAMPOLSKA
34KUBIAK MONIKA1977ZBĄSZYNEKPOLSKA
35LEHMANN PAWEŁ1975ZBĄSZYŃZBĄSZYŃPOLSKA
36ŁUKOMSKI DARIUSZ1969BRZEZIEPOLSKA
37MARCHEWKA KATARZYNA1979ZIELONA GÓRAHARPAGANPOLSKA
38MENDERA GRAŻYNA1976SULECHÓWSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
39MICHAŁOWSKI PAWEŁ1979ZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM ZBĄSZYŃPOLSKA
40MICKIEWICZ ADAM1969TRZCIANKAWOLFFPOLSKA
41MIKOŁAJCZAK JOANNA1985STAWPOLSKA
42MOLENDA DANIEL1989ZBĄSZYŃPOLSKA
43NAPIERAŁA PIOTR1975RAKONIEWICEPOLSKA
44NAPIERAŁA PIOTR1975RAKONIEWICEPOLSKA
45NNNNN NNNN1985HHHHPOLSKA
46NOWIŃSKI RAFAŁ1974WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA
47OLENDER KAROL1977BABIMOSTAMG TEAM CYBINKAPOLSKA
48PERZ MARZENNA1968BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
49PIETRZYK MACIEJ1987ZBĄSZYŃKOLEC TEAM ZBĄSZYNEKPOLSKA
50PIETRZYŃSKI KRZYSZTOF1976KRZYŻ WLKPKLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKPPOLSKA
51POZNAŃSKI ANDRZEJ1984ŁÓDŹPOLSKA
52PUCHACZ JAKUB1997ZBĄSZYŃPOLSKA
53RAU URSZULA1986KARPICKOPOLSKA
54ROGACKA AGNIESZKA1976SULECHÓWPOLSKA
55RYCHŁA BARBARA1978SULECHÓWPOLSKA
56RZEZNIK ROBERT1966WOLSZTYNPRIVATEPOLSKA
57SNIEGOCKI PAWEŁ1978TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLSKA
58SOBKOWIAK EWA1963POZNAŃPOLSKA
59SWATOWSKA MICHALINA1987OSTRÓW MAZOWIECKAPOLSKA
60SZAFERSKA MARTA1996ZBASZYŃCHŁODNA TEAMPOLSKA
61SZCZECIŃSKI PIOTR1979ZBĄSZYŃPOLSKA
62SZCZEPUŁA STANISŁAWA1975SULECHÓWPOLSKA
63SZOTT LESZEK1962ZBĄSZYŃPOLSKA
64SZUKAŁA ADRIAN1990WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
65SZUSTAK ANETA1975SULECHÓWPOLSKA
66TARASZKIWICZ KRZYSZTOF1976KWIELICEPOLSKA
67TERLIKOWSKI PIOTR1985SULECHÓWPOLSKA
68TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
69TOMYS JAKUB1993SIEDLECPOLSKA
70TRYMBULAK MATEUSZ1987ZBĄSZYŃKOLECTEAMPOLSKA
71TTOMYS JAKUB1993SIEDLECWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
72WAWRZYNIUK MARIUSZ1979SKWIERZYNATEAM KOPEĆPOLSKA
73WIKIERSKI ŁUKASZ1979POZNAŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
74WITUŁA ŁUKASZ1988ZBĄSZYŃPOLSKA
75WOJTYSIAK OLA1985GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
76WOJTYSIAK OLA1985GORZÓW WIELKOPOLSKIBYLE DO PRZODUPOLSKA
77WOŹNIAK DAWID1986RASZKÓWPOLSKA
78WRÓBEL MARCIN1982ZBĄSZYŃELMAX TEAMPOLSKA
79ZEIDLER ADRIAN1998KUROWOBEROTU TEAMPOLSKA
80ZERBST JACEK1974NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
81ZIELAZNY ŁUKASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
82ZIELENDA ANDRZEJ1961ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
83ŻYBURA RENATA1977NĄDNIANIGHT RUNNERSPOLSKA