System rejestracji dostarcza STS-TIMING

IV Bieg Przemytnika

Lista startowa / Start List

Data imprezy
12.10.2019

Bieg Przemytnika - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIAŁOWĄS MICHAŁ1985KOLONIA ŁOWICZEKPOLSKA
2JARCZASZEK KRZYSZTOF1983JANIKOWOPOLSKA
3KARWOWSKA ANGELIKA1984GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
4KLAJBOR ANNA1984WIĘCBORKPOLSKA
5KWIATKOWSKI MICHAŁ1987INOWROCLAWPOLSKA
6MATUSIAK IWONA1980WAGANIECPOLSKA
7MUSZYŃSKA IZABELA1963BUKOWIECPOLSKA
8SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
9WILMAŃSKI DARIUSZ1974WŁOCŁAWEKPOLSKA

Bieg Przemytnika - Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALMOWSKI RADOSŁAW1976JANIKOWO2 PUŁK INŻYNIERYJNY INOWROCŁAWPOLSKA
2KOSTULSKA OLGA1988TORUŃPOLSKA
3MARKOWSKI ARTUR1984SILNO8K-PBOTPOLSKA
4MELKOWSKI DAWID1992CIECHOCINEK81 BLPPOLSKA
5NAWROCKI MICHAŁ1980WŁOCŁAWEKLUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEKPOLSKA
6OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOPOLSKA
7OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOPOLSKA
8ROGOWICZ-SZMULEWICZ BARBARA1972PŁOCKPOLSKA
9STAWECKI ARKADIUSZ1973ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
10SZAŁAPSKI BATŁOMIEJ1976LODZPOLSKA
11ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
12ZYCH DAWID1985ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA

Bieg Przemytnika - Ultramaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHWIŁKA DANIEL1981ŁOCHOWOASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
2CHWIŁKA DANIEL1981ŁOCHOWOASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
3DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWAA DAM RADE KPOLSKA
4DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8 KPBOTPOLSKA
5DZIARNOWSKI WŁODEK1960PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPOLSKA
6KLECHA KRZYSZTOF1978CHEŁMŻAPOLSKA
7KLIMCZEWSKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
8KOZŁOWSKI NORBERT1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
9KRUPA GRZEGORZ1977WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLSKA
10LEWANDOWSKI FILIP1980BYDGOSZCZPOLSKA
11LEWANDOWSKI FILIP1980BYDGOSZCZPOLSKA
12MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
13MRUK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
14OLBRYŚ STANISŁAW ADAM1967NASIELSKKB LEGIONOWOPOLSKA
15RACIBORSKI GRZEGORZ1979BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
16RUDNICKI MICHAL1980NOWA WIEŚ WIELKAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
17SOŁTYSZEWSKI BARTOSZ1990TORUNPOLSKA
18STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
19SZOSTAK MARIUSZ1973ROZNO - PARCELEPOLSKA
20TERCJAK SEBASTIAN1976TORUŃPOLSKA
21TERCJAK SEBASTIAN1976TORUŃPOLSKA
22WIŚNIEWSKI MAREK1976WILCZYNZMASAKROWANIPOLSKA