System rejestracji dostarcza STS-TIMING

IX SZAMOTUŁY SAMSUNG PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
6.10.2019

Półmaraton (pakiet startowy bez czapki, buffa i torby)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
11099ADAMCZYK MAŁGORZATA1973OBORNIKISKS OBORNIKIPOLSKA
2AKUSZEWSKA AGATA1965PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMPOLSKA
3BALLOUR ZEYAD1967WROCŁAWPOLSKA
4BANASIAK JACEK1974POZNAŃSCHURNIĘCIPOLSKA
5BANASZYŃSKA EWA1992POZNAŃGSK FITPIORUNYPOLSKA
6BANASZYŃSKI MICHAŁ1992POZNAŃPOLSKA
7BASIŃSKA AGNIESZKA1974PACZKOWOPRO366POLSKA
8BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
9BILIŃSKA MAGDALENA1976GORZÓW WLKP.KW PSP GORZÓW WLKP.POLSKA
10BLASZKIEWICZ FILIP1994POZNAŃPOLSKA
11BOKUS EUGENIUSZ1963KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
12BOROWCZYK SONIA1993ZALASEWOPOLSKA
13BRZEZIŃSKA ANNA1979SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
1483BRZOZOWSKI WOJCIECH1985SZCZECINPOLSKA
15BRZÓZKA JAROSŁAW1972SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
16BUDZISZEWSKA SANDRA1989WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA
17BURGHARDT RENATA1975GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
18CEBEŃKO MARIA1968NOWE CZARNOWOROYAL RUNNING TEAMPOLSKA
19CHMIEL PIOTR1970SUCHEDNIÓWCZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
20CYBUŁKA MARIUSZ1982GRODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGAPOLSKA
21CYCOŃ MAGDALENA1988GORZÓW WLKP.POLSKA
22CZAJKA ANNA1984LUSÓWKOCZAJKAPOLSKA
23DEREŃ BARTOSZ1981MUROWANA GOŚLINATURYŚCI TEAMPOLSKA
24DRYJAŃSKI ROBERT1975GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
25DRZYMAŁA MAGDALENA1982KAMIENIECPOLSKA
26DRZYMAŁA ROMAN1976GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
27DUDA MONIKA1978SZCZECINPOLSKA
28DYCZYŃSKI LESZEK1981SZCZECINMTR SZCZECIN TEAMPOLSKA
29FABIŚ DAWID1977POZNAŃPOLSKA
30FĄKA JĘDRZEJ2001GĘBICEPOLSKA
31GIL JACEK1989SZAMOTUŁYPOLSKA
32GOJTKA MARIUSZ1990PSZCZEWPOLSKA
33GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN1991BOGATYNIA#ENERGIAZBIEGANIAPOLSKA
34GONDEK KRZYSZTOF1972NAKLO NAD NOTECIĄLUKS START NAKLOPOLSKA
35GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
36HECHMANN ADRIANNA1993POZNAŃPOLSKA
37HERTMANOWSKI TOMASZ1970KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
38HRYCIUK ŁUKASZ1986DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLSKA
39HULEWICZ MICHAŁ1988GORZÓW WIELKOPOLSKIHULEWICZ RUNNING TEAMPOLSKA
40JANIK PAULINA1985JELENIA GÓRAPOLSKA
41JANKOWSKI MACIEJ1979POZNAŃPOLSKA
42KACZMAREK PRZEMYSŁAW1980SIERAKÓWSIERAKÓW W BIEGU :)POLSKA
43KACZOROWSKI JAN1984DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLSKA
44KAMIŃSKI DANIEL1976DĘBERUN TEAM LUBASZPOLSKA
45KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
46KARKOWSKA AGNIESZKA1973WYCHOWANIECPOLSKA
47KASICA JACEK1977WARSZAWAPOLSKA
48KASPERCZAK KAROLINA1994POZNAŃPOLSKA
49KASZKOWIAK MATEUSZ1982OSTRORÓGKB OSTRORÓGPOLSKA
50KAWIORSKA-DUDA MARIA1956PSZCZEWPOLSKA
51KAXZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPOLSKA
52KŁOSOWICZ IZABELA1972OBORNIKIKĘSY TEAMPOLSKA
53KOGUT GRZEGORZ1978PLEWISKAAKS GORZÓW WLKP.POLSKA
54KOLASIŃSKI MAREK1973POZNAŃPOLSKA
55KOŁB JAROSŁAW1965SKOKIOLORUNNERPOLSKA
56KOŚMIDER IZABELA1979PNIEWYPOLSKA
57KOZIOŁ IGA1996POZNAŃPOLSKA
58KRENC WŁODZIMIERZ1965SZAMOTUŁYPOLSKA
59KRUK ŁUKASZ1982SKOKINOWAK.RUNPOLSKA
60KRUPIŃSKI ANDRZEJ1965NAKLO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KBPOLSKA
61KRYGIER ANGELIKA2001TARNOWO POODGÓRNERUN-LOG.COMPOLSKA
62KUBCZAK JAN1993POZNANPOLSKA
63KUBIK PIOTR1982INOWROCŁAWPOLSKA
64KUJAWSKA JUSTYNA1984POZNAŃPOLSKA
65ŁABOJEWSKA KATARZYNA1976WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
66ŁAWNICZAK HANNA2000PIĘCZKOWORUN-LOG.COMPOLSKA
67ŁOPĄG KRZYSZTOF1985WIRYPOLSKA
68MACHOWINA ADAM1975KRZYZ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
69MACIĄG MAGDALENA1998BOLEWICEPOLSKA
70MAGER SYLWIA1980SUCHY LASPOLSKA
71MAJCHRZAK FILIP1995POZNAŃHOLYTEAMPOLSKA
72MAJEWSKI JAKUB1988MINGAJNYPOLSKA
73MAKSYMOWICZ DARIA1190SZAMOTUŁYPOLSKA
74MATELSKA KAROLINA1980PLEWISKAPOLSKA
75MATELSKA KAROLINA1980POZNANPOLSKA
76MATUSIAK ARTUR1989SZAMOTUŁYPOLSKA
77MICHALKIEWICZ ADAM1986POZNAŃPOLSKA
78MIELCUCH KAMILA1997POZNAŃWKURW_TEAMPOLSKA
79MIROWSKI BARTOSZ1984PIŁAPOLSKA
80MIŚ MALWINA1994TARNOWO PODGORNEPĘDZĄCE WARCHLAKIPOLSKA
81MODZELEWSKA PATRYCJA1981REDAPOLSKA
82NAGUCKI MATEUSZ1985OPALENICAPOLSKA
83NAWARA AGNIESZKA1973KIEKRZDI SUPPORTPOLSKA
84NAWROT ANDRZEJ1978SWARZEDZPOLSKA
85NIEMYT ADAM1989POZNAŃPOLSKA
86NOWAK PIOTR1974SKÓRZEWOPOLSKA
87NOWAKOWSKI MARCIN1984OSIEDLE POZNAŃSKIEPOLSKA
88OBARA ŻANETA1976NEKLAUKS SZYBKI LOPES NEKLAPOLSKA
89OBIDOWSKI ŁUKASZ1983POZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA
90OLEJNICZAK ŁUKASZ1984MUROWANA GOSLINATURYŚCI TEAMPOLSKA
91OLESZCZYK ADAM1975KACZORYGRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYPOLSKA
92OLEŚKÓW SZŁAPKA JOANNA1977PLEWISKAPOLSKA
93OŚWIĘCIMSKI KRYSTIAN1992POZNAŃPOLSKA
94PACIOREK EWA1984MARKIKOBIETA RETRO/PSTROKATY PAREOMARATONPOLSKA
95PACZESNY MICHAŁ1992KALISZPOLSKA
96PIECZAK ALEKSANDER2001SZAMOTUŁYSPARTA SZAMOTUŁYPOLSKA
97PIEKARCZYK WOJCIECH1953SIERADZK.S.ŻEGLINAPOLSKA
98PODSADNY BARTOSZ1984POZNAŃPOLSKA
99POLAK MAGDALENA1993POZNAŃPOLSKA
100POWIERTOWSKA ALEKSANDRA1977CZERWONAKPOLSKA
101ROSZAK-SURKÓW SYLWIA1977SWARZEDZMUAY RUNNING TESMPOLSKA
102SCHWARZ MICHAŁ1982KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
103SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
104SIERADZKI ARTUR1977PNIEWYPOLSKA
105SIKORA TOMASZ1976ŁAGÓWRU-MOR ŁAGÓWPOLSKA
106SKIBIŃSKA ALDONA1972CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
107SŁAWEK TOMASZ1981WARSZAWAPOLSKA
108SOMMERFELD MARCIN1994POZNAŃTEAM ALBEDOPOLSKA
109SOŚNICKI MAREK1985WRONKIPOLSKA
110STARKOWSKI SZYMON1979POZNAŃZIELONKA SZNUP TEAMPOLSKA
111STAROŃ TOMASZ1976WROCŁAWALIENPOLSKA
112STRZELCZYK MACIEJ1970PIŁA4 RUN TEAM PIŁAPOLSKA
113STRZELEC TOMASZ1975GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
114SZADKOWSKI DAWID1984ŁAGÓWRU-MOR ŁAGÓWPOLSKA
115SZTUBA OLGA1982WARSZAWAPOLSKA
116SZYMCZAK KRYSTIAN1987POZNAŃPOLSKA
117SZYMCZAK MICHAŁ1986ROGALINEKPOLSKA
118SZYMKOWIAK BARTOSZ1994POZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA
119TECŁAW MAGDALENA1980SZAMOTUŁYPOLSKA
120TEODOROWICZ ALINA1972BORÓWIECPOLSKA
121TOMCZAK ADAM1976KOZIEGŁOWYPOLSKA
122TOMCZAK DANUTA JADWIGA1957KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
123WALCZAK WOJCIECH1966POZNAŃPOLSKA
124WALKOWIAK MATEUSZ1999GOSTYŃWALKOWIAK TEAM GOSTYŃPOLSKA
125WALTER PIOTR1977TARNOWO PODGÓRNEBIEGAM BO LUBIEPOLSKA
126WARCHULSKI TOMASZ1976JANKÓW PRZYGODZKI12 BAZA BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCHPOLSKA
127WIATR ADAM1982WAŁCZDOPAMINY.PLPOLSKA
128WIECZOREK WOJCIECH1980WIRYFEHLAU RUN TEAMPOLSKA
129WLODARCZYK PATRYCJA1980JAWORZNOJKLA JAWORPOLSKA
130WOLIŃSKA MARTA1974PILAPOLSKA
131WOŹNIAK ŁUKASZ1980POZNAŃPOLSKA
132WOŹNICZAK MACIEJ1971LESZNOŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA
133WÓJCIK WERONIKA1995POZNAŃPOLSKA
134ZAWROTNIAK DARIA1969POZNAŃPOLSKA

Półmaraton (pakiet startowy z czapką, buffem i torbą)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIAŁCZYK JAROSŁAW1979SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYPOLSKA
2BIEDRZYŃSKI MICHAŁ1987SWARZĘDZPOLSKA
3BOJKOWSKI TOMASZ1979POZNAŃPOLSKA
4BUDZISZEWSKA SANDRA1989WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA
5BUSZKOWSKI FILIP1974GAJ WIELKIGAJ JEST WIELKIPOLSKA
6DMITRUK ANDRZEJ1965WAŁCZPOLSKA
7ELMIŚ KRZYSZTOF1985SZAMOTULYHOSPITAL RECPOLSKA
8GAWĘCKI MACIEJ1973POZNAŃPODICEPSPOLSKA
9GDECZYK MONIKA1975KIEKRZPOLSKA
10GONDEK KRZYSZTOF1972NAKLO NAD NOTECIĄTEAM NAKOLOPOLSKA
11GONDEK KRZYSZTOF1972NAKLO NAD NOTECIĄTEAM NAKOLOPOLSKA
12GONDEK KRZYSZTOF1972NAKLO NAD NOTECIĄTEAM NAKOLOPOLSKA
13GONDEK KRZYSZTOF1972NAKLO NAD NOTECIĄTEAM NAKOLOPOLSKA
14GÓRNIK SZYMON1977SZCZECINZ NAKAZU MAŁŻONKIPOLSKA
15GRAJ EWA1972POZNAŃPOLSKA
16GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃTEAM KOPEĆPOLSKA
17JACASZEK TOMASZ1989POZNANPOLSKA
18JAROSZ ROMAN1962WAŁCZPOLSKA
19291JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
20JENEROWICZ ROBERT1970POZNANPOLSKA
21KAJEWSKA KATARZYNA1975ŚREMPOLSKA
22KALET SYLWIA1988POZNAŃPOLSKA
23KASPRZAK TOMASZ1990POZNAŃPOLSKA
24KAŹMIERCZAK PIOTR1981WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLSKA
25KNAP ZUZANNA1996POZNAŃPOLSKA
26KRYLENKO MARYNA1987SZAMOTULYPOLSKA
27KWIATKOWSKA ANIA1989STARE MIASTOPRAWNIK W BIEGUPOLSKA
28LEHMANN JULIA2001SZAMOTULYPOLSKA
29MALIGRANDA MARIUSZ1985POZNAŃPOZNAŃPOLSKA
30MAŁECKI TOMASZ1977NEKLAACTIVE NEKLAPOLSKA
31MEISSNER WOJCIECH1996ŚREMGRUPA MEISSNERPOLSKA
32MICHOCKA ALICJA1970SZAMOTUŁYPOLSKA
33MIEDZIŃSKI RAFAŁ1986GIEWARTÓWPOLSKA
34MIELCUCH KAMILA1997POZNAŃWKURW_TEAMPOLSKA
35MIKOŁAJCZAK DARIA1998POPÓWKOPOLSKA
36MISZTAL RAFAŁ1995POZNAŃPOLSKA
37NASKRĘT KAMIL1994LESZNOPOLSKA
38NAWROT KRZYSZTOF1973MŁODASKOPOLSKA
39NOWAKOWSKI TOMASZ1976ROKIETNICAPOLSKA
40PERZ KAMIL1987WRONKIPOLSKA
41PIGLA ELZBIETA1982OPALENICAPOLSKA
42PIOCH ALICJA1977WRONKIPOLSKA
43PSIUK BENEDYKT1978DĘBNODĘBNOPOLSKA
44RATAJCZAK JANUSZ1962DRAWSKOPOLSKA
45ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOBIEGAM DLA ZDROWIAPOLSKA
46ROSZYK ŁUKASZ1999GAŁOWOTERMINATORPOLSKA
47SADOWSKA KAMILLA1980ŻERKÓWPOLSKA
48SKÓRSKI JANUSZ1974KRZESZYCEMOLEX TEAMPOLSKA
49SOBCZYŃSKI MICHAŁ1980LULINEKDYNAMITPOLSKA
50SOBKOWSKI ŁUKASZ1987LUBOŃGRUNWALD TEAM POZNANPOLSKA
51SROKA ADAM1981KUŹNICA CZARNKOWSKAPOLSKA
52SZAFRON ŁUKASZ1988CHORZOWPOLSKA
53SZARZYŃSKA PAULINA1985ŚWIEBODZICEBZ TRAINING SYSTEMPOLSKA
54SZOSTAKIEWICZ KRZYSIEK1995POZNAŃPOLSKA
55TECŁAW MAGDALENA1980SZAMOTUŁYPOLSKA
56TERPIŁOWSKI ŁUCJAN1958GORZÓW WLKP.DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOLSKA
57TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃANAKONDA POZNAŃPOLSKA
58WALESZ JOANNA1975JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKA
59WALKOWIAK MICHAŁ1996POZNAŃMB MOTORS TEAMPOLSKA
60WERBOLEWSKI MICHAŁ1989ZAKRZEWOSMARTBOX FITNESSPOLSKA
61WITKOWSKA PAULINA1987SZAMOTUŁYPO PROSTU BIEGNIJ & ŻYJ AKTYWNIEPOLSKA
62WLODARCZYK PATRYCJA1980JAWORZNOJKLA JAWORPOLSKA
63WOJCIECHOWSKA ANNA1979WITNICAROZBIEGAJMY WITNICEPOLSKA

Bieg Rodzinny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj