System rejestracji dostarcza STS-TIMING

IX SZAMOTUŁY SAMSUNG PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
6.10.2019

Półmaraton (pakiet startowy bez czapki, buffa i torby)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALLOUR ZEYAD1967WROCŁAWPOLSKA
2BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃ100MARATHON CLUB POLANDPOLSKA
3BASIŃSKA AGNIESZKA1974PACZKOWOPRO366POLSKA
4BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
5BLASZKIEWICZ FILIP1994POZNAŃPOLSKA
6BRZEZIŃSKA ANNA1979SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
7BRZÓZKA JAROSŁAW1972SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
8CEBEŃKO MARIA1968NOWE CZARNOWOROYAL RUNNING TEAMPOLSKA
9CHMIELEWSKI ALEKSANDER1970POZNAŃBROWAR FORTUNAPOLSKA
10CIESZKIEWICZ JAROSŁAW1972POZNAŃPOLSKA
11DĄBROWSKI MACIEJ1992LUBOŃSPORTOWY KAŹMIERZPOLSKA
12DOBAK STEFAN1946SZAMOTUŁYPOLSKA
13DUDA MONIKA1978SZCZECINPOLSKA
14DYCZYŃSKI LESZEK1981SZCZECINMTR SZCZECIN TEAMPOLSKA
15GIBAS PAWEŁ1984BOGDANOWOBTS BUDZYŃPOLSKA
16GIBAS PAWEŁ1984BOGDANOWOBTS BUDZYŃPOLSKA
17GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN1991BOGATYNIA#ENERGIAZBIEGANIAPOLSKA
18GUZENDA DAWID1980POZNAŃAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLSKA
19HECHMANN ADRIANNA1993POZNAŃPOLSKA
20HRYCIUK ŁUKASZ1986DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLSKA
21IZBIŃSKA MONIKA1976SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
22KACZMAREK PRZEMYSŁAW1980SIERAKÓWSIERAKÓW W BIEGUPOLSKA
23KACZMAREK PRZEMYSŁAW1980SIERAKÓWSIERAKÓW W BIEGU :)POLSKA
24KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
25KASICA JACEK1977WARSZAWAPOLSKA
26KASZKOWIAK MATEUSZ1982OSTRORÓGKB OSTRORÓGPOLSKA
27KAXZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPOLSKA
28KŁOSOWICZ IZABELA1972OBORNIKIKĘSY TEAMPOLSKA
29KOLASIŃSKI MAREK1973POZNAŃPOLSKA
30KONIECZNA NATALIA1978SZAMOTUŁYPOLSKA
31KOSTRZYŃSKA EWA1974SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
32KRYGIER ANGELIKA2001TARNOWO POODGÓRNERUN-LOG.COMPOLSKA
33KUJAWSKA JUSTYNA1984POZNAŃPOLSKA
34LAUER SZYMON1977POZNAŃGLS KLUB BIEGACZAPOLSKA
35LISEK ANDRZEJ1986POZNAŃLISEKPOLSKA
36ŁUCZAK ŁUKASZ1978ŁÓDŹPOLSKA
37MAGER SYLWIA1980SUCHY LASPOLSKA
38MAJEK JAROSŁAW1967DĄBRÓWKAPOLSKA
39MAJEWSKI JAKUB1988MINGAJNYPOLSKA
40MALUJDA PAULINA1984SZAMOTULYPOLSKA
41MATELSKA KAROLINA1980PLEWISKAPOLSKA
42MATELSKA KAROLINA1980POZNANPOLSKA
43MATUSIAK ARTUR1989SZAMOTUŁYPOLSKA
44MICHALKIEWICZ ADAM1986POZNAŃPOLSKA
45MINORCZYK KARINA1997WROCŁAW140MINUT.PLPOLSKA
46NAWARA AGNIESZKA1973KIEKRZDI SUPPORTPOLSKA
47NIEMYT ADAM1989POZNAŃPOLSKA
48PACZESNY MICHAŁ1992KALISZPOLSKA
49PIECHOWIAK MIKOŁAJ1986PNIEWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
50POLAK MAGDALENA1993POZNAŃPOLSKA
51SIERADZKI ARTUR1977PNIEWYPOLSKA
52SIERSZULSKA EWA1982POZNAŃHEMOGLOBINAPOLSKA
53SKARUPSKI MARCIN1974OBRZYCKOPOLSKA
54SOBCZAK WITOLD1977POZNAŃKB SZAMOTUŁYPOLSKA
55SOBCZYK MIROSŁAW1984NOSKÓWPOLSKA
56SORGOWICKA CELINA1984KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
57STRYJAKIEWICZ ROMAN1970BARANÓWPOLSKA
58STRZELEC TOMASZ1975GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
59STRZÓDKA JĘDRZEJ1985POZNAŃSIUPAKABRAPOLSKA
60SZYMAŃSKI RAFAŁ1977GORZÓW WIELKOPOLSKIRAFIXPOLSKA
61TECŁAW MAGDALENA1980SZAMOTUŁYPOLSKA
62TYLKI PAWEŁ1982POZNAŃPOLSKA
63WALKOWIAK MATEUSZ1999GOSTYŃWALKOWIAK TEAM GOSTYŃPOLSKA
64WARCHULSKI TOMASZ1976JANKÓW PRZYGODZKI12 BAZA BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCHPOLSKA
65WIATR ADAM1982WAŁCZDOPAMINY.PLPOLSKA
66WUJDA MIROSŁAW1975DĘBNOERNI RULEZPOLSKA
67ZAWADA GRZEGORZ1971POZNAŃALSOPOLSKA

Półmaraton (pakiet startowy z czapką, buffem i torbą)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZAK ZBIGNIEW1984SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
2BAGIŃSKA EWELINA1989GÓRZYCAWATAHAPOLSKA
3BEDNARSKA ANNA1986POZNAŃPOLSKA
4BIEDRZYŃSKI MICHAŁ1987SWARZĘDZPOLSKA
5BIS MARCIN1989GORZÓW WLKP.BBL GORZÓWPOLSKA
6DMITRUK ANDRZEJ1965WAŁCZPOLSKA
7DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
8ELMIŚ KRZYSZTOF1985SZAMOTULYHOSPITAL RECPOLSKA
9GDECZYK MONIKA1975KIEKRZPOLSKA
10GRAJ EWA1972POZNAŃPOLSKA
11HENZEL AGATA1980ZŁOTNIKIPOLSKA
12JACASZEK TOMASZ1989POZNANPOLSKA
13JARZYNA ROMAN1970STARGARDSZWLA STARGARDPOLSKA
14JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
15JÓŹWIAK PAWEŁ1981ROKIETNICAPOLSKA
16KAJEWSKA KATARZYNA1975ŚREMPOLSKA
17KAPICA AGNIESZKA1974MROWINOPOLSKA
18KAŹMIERCZAK PIOTR1981WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLSKA
19KNAP ZUZANNA1996POZNAŃPOLSKA
20KRYLENKO MARYNA1987SZAMOTULYPOLSKA
21KUŚNIEREK BARTOSZ1987ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
22KWINTA MARCIN1980GAŁOWOKB SZAMOTUŁYPOLSKA
23LEHMANN JULIA2001SZAMOTULYPOLSKA
24LEMBICZ PAWEŁ1993SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
25ŁUCZAK AGNIESZKA1994PUSZCZYKOWOPOLSKA
26MAJEWSKI SEBASTIAN1985SZAMOTULYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
27MEISSNER WOJCIECH1996ŚREMGRUPA MEISSNERPOLSKA
28MICHOCKA ALICJA1970SZAMOTUŁYPOLSKA
29MIEDZIŃSKI RAFAŁ1986GIEWARTÓWPOLSKA
30MIELCUCH KAMILA1997POZNAŃWKURW_TEAMPOLSKA
31MIKŁA KAMILA1980POZNAŃLEJDIS RUNPOLSKA
32PACHLA JACEK1971SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
33PIGLA ELZBIETA1982OPALENICAPOLSKA
34PISARCZYK GRZEGORZ1989POZNAŃPOLSKA
35PSIUK BENEDYKT1978DĘBNODĘBNOPOLSKA
36ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOBIEGAM DLA ZDROWIAPOLSKA
37RUTKOWSKA ANNA1969WAŁCZWATAHA WAŁCZPOLSKA
38SIERANT MARIAN1959BYDGOSZCZŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
39SKÓRSKI JANUSZ1974KRZESZYCEMOLEX TEAMPOLSKA
40SMORAWSKA AGNIESZKA1979OSTRORÓGPOLSKA
41SOBKOWSKI ŁUKASZ1987LUBOŃGRUNWALD TEAM POZNANPOLSKA
42SORGOWICKA CELINA1984KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
43SOWIŃSKI JAROSŁAW1963TULCETERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMIPOLSKA
44SPYCHAŁA RADOSŁAW1979CHRZYPSKO WIELKIEPACEMAKERPOLSKA
45SROKA ADAM1981KUŹNICA CZARNKOWSKAPOLSKA
46STAROSTA SŁAWOMIR1973OSTRORÓGAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA
47STOCHAJ SZYMON1975TARNÓWKOMARKET OLEJNICZAK SZAMOTUŁYPOLSKA
48STRZĘPKA ALEKSANDRA1983CHODZIEŻPOLSKA
49SZOSTAKIEWICZ KRZYSIEK1995POZNAŃPOLSKA
50ŚLEDZIK SEBASTIAN1968SZAMOTUŁYDT4YOUPOLSKA
51TECŁAW MAGDALENA1980SZAMOTUŁYPOLSKA
52TOMASZEWSKI DAWID2076KOMORNIKILÓDDZIKI KOMORNIKIPOLSKA
53TRĄBCZYŃSKI MICHAŁ1982SZAMOTUŁYPOLSKA
54WALESZ JOANNA1975JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKA
55WALKOWIAK MICHAŁ1996POZNAŃMB MOTORS TEAMPOLSKA
56WĄSOWSKI MACIEJ1982SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
57WELTER PRZEMYSŁAW1989SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
58WERBOLEWSKI MICHAŁ1989ZAKRZEWOSMARTBOX FITNESSPOLSKA
59WOJCIECHOWSKA ANNA1979WITNICAROZBIEGAJMY WITNICEPOLSKA

Bieg Rodzinny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CEBERNIK ANITA1985OSTRORÓGPOLSKA
2CEBERNIK JULIA2007OSTRORÓGPOLSKA
3CEBERNIK KACPER2008OSTRORÓGPOLSKA
4DUKS MAŁGORZATA1980CZARNKÓWPOLSKA
5FLORCZAK MARCJANNA2012SZAMOTUŁYPOLSKA
6GUZEK EWA1976NOWY TOMYSLPOLSKA
7GUZEK JACEK1976NOWY TOMYSLPOLSKA
8GUZEK MAGDALENA2009NOWY TOMYSLPOLSKA
9GUZEK MATEUSZ2005NOWY TOMYSLPOLSKA
10HOFFMANN DITTA1985KĘPAPOLSKA
11JÓŹWIAK JULITA1984ROKIETNICAPOLSKA
12JÓŹWIAK SZYMON2012ROKIETNICAPOLSKA
13ŁUCZAK ANNA1979ŁÓDŹPOLSKA
14ŁUCZAK IDA2006ŁÓDŹPOLSKA
15ŁUCZAK KAJA2011ŁÓDŹPOLSKA
16MATUSZEK MARIA1956KIEKRZPOLSKA
17MATUSZEK TADEUSZ1952KIEKRZPOLSKA
18SKARUPSKA JUSTYNA1976OBRZYCKOPOLSKA
19TAFELSKA ZOFIA2009GORSZEWICEHOCHLANDPOLSKA
20TECŁAW MAGDALENA1980SZAMOTUŁYPOLSKA
21ZIELIŃSKI FRANCISZEK2007SZAMOTULYZIELONIPOLSKA
22ZIELIŃSKI STANISLAW1975SZAMOTULYZIELONIPOLSKA