System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Stomilrun

Lista startowa / Start List

Data imprezy
25.04.2020

Stomilrun 25 KWIECIEŃ 2020

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKrajFala
1ALIPAWA ALIONA1984GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
2BRYŁA MARCIN1977NOWEPOLSKA09:00
3BRYŁA MARCIN1977NOWESTOMILPOLSKA09:00
4BRYŁA TERESA1076NOWESTOMILLPOLSKA09:00
5BRYŁA TERESA1076NOWESTOMILLPOLSKA09:00
6GOG HENI1984PUCKAPOLSKA09:00
7GROSZ BARTOSZ1982GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
8GROSZ BARTOSZ1982GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
9GROSZ BARTOSZ1982GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
10GROSZ BARTOSZ1982GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
11KRAJEWSKA ANNA1979GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
12KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA09:00
13MACIOCH MARTYNA1993GDAŃSKWILD TEAMPOLSKA09:00
14MAGDZIŃSKI MICHAL1980GRUDZIĄDZNIEZRZESZONY GRUDZIĄDZPOLSKA09:00
15MIŚKIEWICZ ANDRZEJ1982WIELKI KOMORSKJUDY1982POLSKA09:00
16MROCZEK ADAM1990GARDEJAPOLSKA09:00
17PACZKOWSKI JAKUB1974GRUDZIĄDZSTOMILOWCYPOLSKA09:00
18SMOCZYNSKI DAMIAN1984SALNOSALNOPOLSKA09:00
19SZCZECHOWICZ MARCIN1994POZNAŃORLENPOLSKA09:00
20WILKIEWICZ RADOSŁAW1976MOKRESTOMIL TRAININGPOLSKA09:00
21WOLCZYNSKI SEWERYN1976GRUDZIADZSTOMILOWCYPOLSKA09:00
22BABIARZ MALGORZATA1977DRAGACZPOLSKA09:20
23BABIARZ MALGORZATA2020DRAGACZPOLSKA09:20
24JAGODA ANNA1989RUMIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA09:20
25KARNOWSKA AGNIESZKA1980GRUDZIĄDZFIT MANIAPOLSKA09:20
26KŁOSOWSKA MAGDALENA1984GRUDZIĄDZFIT-MANIAPOLSKA09:20
27RACHOŃ JACEK1981GRUDZIĄDZKRAVMAGA_FIGHTERPOLSKA09:20
28ŚLUFIŃSKI FRANCISZEK2001WLOCLAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA09:20
29TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA09:20
30TRZECIAK DOROTA1985KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA09:20
31IGLIŃSKA ASIA1993ŚWIECIEHEROBOX ŚWIECIEPOLSKA09:40
32IGLIŃSKA ASIA1993ŚWIECIEHEROBOX ŚWIECIEPOLSKA09:40
33ABRAMEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOLSKA10:00
34ABRAMEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOLSKA10:00
35ABRAMEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOLSKA10:00
36ANISZEWSKI MATEUSZ1997GRUDZIĄDZPOLSKA10:00
37BONIECKA ALEKSSNDRA1974POKRZYWNOPOLSKA10:00
38BUCZKOWSKI SYLWESTER1986WĄBRZEŹNOPOLSKA10:00
39DRASZCZYK MARCIN1981ŁĄŻYNPOLSKA10:00
40GLAZA MICHAŁ1987GRUDZIĄDZSAMOTNY DZIKPOLSKA10:00
41GRANICA MARCELI2003ZAKURZEWOPOLSKA10:00
42JERZYK MICHAŁ1986SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA10:00
43LONERT MARCIN1989NOWA WIEŚPOLSKA10:00
44NAGEL IGOR2002GRUDZIĄDZDREAM TEAMPOLAND10:00
45NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDRWAL TEAMPOLSKA10:00
46NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDRWAL TEAMPOLSKA10:00
47NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDREAM TEAMPOLSKA10:00
48NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDREAM TEAMPOLSKA10:00
49NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDREAM TEAMPOLSKA10:00
50NALASKOWSKI BRUNO2003GRUDZIĄDZDREAM TEAMPOLSKA10:00
51SKARWECKI ROBERT1976WARLUBIEPOLSKA10:00
52SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZPOLSKA10:00
53WŁOCH TOMASZ1984DRZYCIMPOLSKA10:00
54BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA10:20
55ŁUKAWSKI MICHAŁ1992KOWALEACTIVE LIFE TEAMPOLSKA10:20
56TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA10:20
57BALCEROWICZ MONIKA1975GDYNIAPOLSKA10:40
58BURZYŃSKA KATARZYNA1985RADZIEJÓWPOLSKA10:40
59ŁUKAWSKI MICHAŁ1992GDAŃSKACTIVE LIFE TEAMPOLSKA10:40
60SUŁKOWSKI RYSZARD1951GRUDZIĄDZPOLSKA10:40
61SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWKONTENER FORMYPOLSKA10:40
62SZULC JOANNA1982GRUDZIĄDZPOLSKA10:40
63CHODOROWSKI ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA11:20
64PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA11:20
65BATIUK RAFAŁ1972GRUDZIĄDZPOLSKA11:40
66PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA11:40
67JĘCKA TOMASZ1973BYDGOSZCZCB163POLSKA12:20
68NIEWIEDZIAŁA ARTUR1974BYDGOSZCZCB 163POLSKA12:20
69WĄSIK ROBERT1989TORUŃPOLSKA12:20
70POŁOMSKI MARCIN1981RUDNOPOLSKA12:40

Dzieci poniżej 15 roku życia

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKrajFala
1TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA12:00