System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Kraśnik 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
25.08.2019

Sprint (0,75 km / 20 km / 5 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINKANCELARIA ADWOKACKA ABRAMIUKPOLAND
2BANAŚ ŁUKASZ1983RZESZÓWSWIMTRI RZESZÓWPOLSKA
3BIAŁAS JACEK1985LUBLINPOLSKA
4BUKSA ANDRZEJ1974PYSZNICASKB STALOWA WOLAPOLSKA
5CICHALEWSKI MARCIN1986LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
6CICHALEWSKI MARCIN1986LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
7CIERLAK PRZEMYSŁAW1991KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
8CIERNIAK JAROSŁAW1992LUBLINAZS UMCSPOLSKA
9CZARNECKI PIOTR1982KRAKOWPOLSKA
10DRĄŻEK SŁAWOMIR1971FAJSLAWICEPOLSKA
11FILIN ŁUKASZ1975LUBLINTRI AMIGOSPOLSKA
12GNATIUK KRZYSZTOF1965LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
13GÓRCZYŃSKI ERNEST1980KIELCEPOLSKA
14GRĄDEK DARIUSZ1967KRAŚNIKKRAŚNIK TRIATHLON TEAMPOLSKA
15GRZESZCZYK BARTOSZ1988WARSZAWAPOLSKA
16IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATEAM KARAŚPOLAND
17IZDEBSKA RENATA1955LUBLINPOLSKA
18KORNACKA MAGDALENA1975LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
19KORNACKA MAGDALENA1975LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
20KUTER KRZYSZTOF1980ZAMOŚĆPERSONALTRIATHLONPOLSKA
21KUTNIK GRZEGORZ1971NIEDRZWICA DUŻAPOLSKA
22LATOS GRZEGORZ1974WARSZAWAPOLSKA
23LIPCZYŃSKI OLAF1979LUBLIN#RUNFORSMILEPOLSKA
24LIŚKIEWICZ BARTŁOMIEJ1973NOWY SĄCZSZKOŁA PŁYWANIA BLPOLSKA
25MAKOWSKI MARIUSZ1970LUBLINARTMARPOLSKA
26MALANOWSKI JAROSŁAW1959PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
27MASŁOWSKI MARCIN1976JASTKÓWTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
28MAZUREK MARCIN1980LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
29MĄCIK MATEUSZ1995LUBLINPOLSKA
30PALEŃ JOANNA1989KATOWICEPOLSKA
31PODGÓRNY ŁUKASZ1984WARSZAWAPOLSKA
32PODSTĘPSKI MICHAŁ1992LUBLINPOLSKA
33PRÓBA PIOTR1975KRAŚNIKPOLSKA
34PRZECH-FUS AGNIESZKA1967LUBLINWW TEAMPOLSKA
35PYRZAK JACEK1980RZESZÓWCENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJPOLSKA
36RABASSE GILLES1970SAINT EPAINRABASSEFRANCE
37RABASSE GILLES1970SAINT EPAINRABASSEFRANCE
38RYBCZAK RYSZARD1950RZESZÓWPOLSKA
39SARNA WOJCIECH1979RZESZÓWPOLSKA
40SAWIŁO TOMASZ1965RZESZÓWPOLSKA
41SIUZDAK JAN1969LEŻAJSKPAWCIUS TEAM - DLA FILIPAPOLSKA
42STASIAK JUSTYNA1980GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLSKA
43STUPKA PIOTR1972WŁODAWAKST WŁODAWAPOLSKA
44TOKARZ TOMASZ1976PYSZNICASKB STALOWA WOLAPOLSKA
45TRACZUK JUSTYNA1986CHEŁMCROSSFITTER CHEŁMPOLSKA
46URBAN EWA1981STALOWA WOLAPOLSKA
47WASOWSKI ROBERT1984WARSZAWAPOLSKA
48WAWRYNIUK MICHAŁ1992SIEDLCESZUMGUMPOLSKA
49WOJCIUK ADAM1981LUBLINPOLSKA
50ZATOŃSKI ZBIGNIEW1977LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
51ZMYSŁOWSKI JACEK1957LUBLINWODNIKPOLSKA
52ZYCH MAGDALENA1998LUBLINPOLSKA
53ŻUKOWSKA BASIA1968LUBLINWYDOLNOŚĆPOLSKA

Olimpijski (1,5 km / 40 km / 10 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK MARCIN1975KRAŚNIK23 TEANPOLSKA
2BĄK ROBERT1965WARSZAWAPOLSKA
3BIERNACKI PAWEŁ1974BIŁGORAJTORNADO PAWLICHYPOLSKA
4BUTRYN WOJCIECH1973KRAKÓWPOLSKA
5BYJOŚ MACIEJ1986PUŁAWYPOLSKA
6CEBERAK MACIEJ1990LUBARTÓWCOACH CEBERAKPOLSKA
7CHMIELEWSKAP BOŻENA1967SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLSKA
8DAJCZER RAFAŁ1977WARSZAWAENDLESS PAINPOLSKA
9DENICKI PAWEŁ1974WARSZAWAPOLSKA
10FRANKOWICZ JACEK1975KIELCEPOLSKA
11FROŃCZUK RAFAŁ1970BIAŁA PODLASKAPOLSKA
12GRUCA ŁUKASZ1988LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
13GRZEGORCZYK SZYMON1974POZNAŃPOLSKA
14GRZYWA KAROL1997KRAŚNIKPOLSKA
15JANIK GRZEGORZ1988TARNÓWPOLSKA
16JAROCKA MAŁGORZATA1973STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
17JARYŁO ADAM1984BIAŁYSTOKPOLSKA
18KRAMER RAFAŁ1967RADOMPOLSKA
19KRZEMIŃSKI MARCIN1978GORZYCESPRINT GORZYCEPOLSKA
20KUCA RAFAŁ1983STARACHOWICEHAARSLEVPOLSKA
21KUCHARSKI FILIP1997PUŁAWYPOLSKA
22KUCHARSKI KAROL1990PUŁAWYADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
23KURTYKA DOMINIKA1976LUBLINPOLSKA
24LESNIAK GRZEGORZ1975WLODAWAKCKL WLODAWAPOLSKA
25LESNIAK GRZEGORZ1975WLODAWAKCKL WLODAWAPOLSKA
26LOBAS SZCZEPAN1969RZESZÓWPOLSKA
27MAKOWSKI MARIUSZ1970PÓLKOARTMARPOLSKA
28MAKOWSKI MARIUSZ1970LUBLINARTMARPOLSKA
29MARSZAŁEK GRZEGORZ1974SĘDZISZÓW MŁP.SZYBKIE SZYSZKIPOLSKA
30MELCHIOR MARCIN1975RADZYŃ PODLASKIPOLSKA
31MIKOŁAJCZUK JAREK1967MIĘDZYRZEC PODLASKIPOLSKA
32MROZEK ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
33OSTROWSKI MACIEJ1988JAROSŁAWAKADEMIA TRIATHLONU JAROSŁAW/JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁPOLSKA
34PAWLAK GRZEGORZ1986PUCHACZÓWLW BOGDANKAPOLSKA
35PIOTROWICZ KRZYSZTOF1968LUBLINPOLSKA
36POLAK KRZYSZTOF1958JASTKOWICEKLUB KOLARSKI SOKÓŁ STALOWA WOLAPOLSKA
37SANECKI ROBERT1977GORZYCESPRINT GORZYCEPOLSKA
38SANIAWA PIOTR1983LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
39STASIAK KRZYSZTOF1980GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLSKA
40SZCZERWY DANIEL1990KATOWICEPOLSKA
41TARADYŚ TOMASZ1979MODLIBORZYCEGUKS MODLIBORZYCEPOLSKA
42TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOLSKA
43TOMALA ANETA1989WARSZAWAPOLSKA
44WALCZUK ANDRZEJ1975CHEŁMPOLSKA
45WALCZUK ANDRZEJ1975CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
46WASKO KATARZYNA1985WARSZAWAPOLSKA
47ZMYSŁOWSKI JACEK1957LUBLINWODNIKPOLSKA
48ZMYSŁOWSKI ŁUKASZ1982UNISZOWICERADCA PRAWNY LUBLIN TEAMPOLSKA
49ŻUKOWSKA BASIA1968LUBLINWYDOLNOSCPOLSKA

Sprint - Junior Młodszy (2002 - 2003)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Olimpijski - Junior (2000 - 2001)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj