ZAPISY NA SZTAFETY
System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
30.11.2019

100m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH DAWID1996BYDGOSZCZPOLSKA
2BARANOWSKI MICHAŁ1983PRUSZKÓWKRIO-FAZA PRUSZKÓWPOLSKA
3BODZIOCH ANDRZEJ1998BYDGOSZCZPOLSKA
4DABROWSKI MICHAL1977WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
5GONDZIK TOBIASZ1980BYDGOSZCZSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
6GÓRNY WOJCIECH1975BYDGOSZCZHIPOTERMIAPOLSKA
7JANUSZKIEWICZ KORNELIA1981BYDGOSZCZWATAHA BYDGOSZCZPOLSKA
8JEZIORSKI MICHAŁ1994BYDGOSZCZM&M TEAMPOLSKA
9KARDASZEWSKI PIOTR1982GDYNIAMORSUJ PÓKI ZIMNOPOLSKA
10KUBICKA SŁAWA1973WITNICAPOLSKA
11KULAS TOMASZ1977WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
12MICHALSKI JAROSŁAW1961BYDGOSZCZOPTYK MICHALSKIPOLSKA
13NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZPOLSKA
14NAJDER JACEK1978WAGROWIECINPOWER-ICETEAM WĄGROWIECPOLSKA
15PAKURA KAROLINA1976GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
16SKUBISZEWSKI DAMIAN1988MAŁE RUDYSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
17SZYMAŃSKI MARIUSZ1963GRUDZIĄDZMORSY Z GRUDZIĄDZAPOLSKA
18URBANIAK SEBASTIAN2001POZNAŃWARTA POZNAŃPOLSKA
19WEWIÓRSKI PAWEŁ1978ELBLĄGETT TRIATHLON TEAMPOLSKA
20ŻMICH TOMASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA

250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KOSTRZEWA TOMASZ1965CIECHANÓWMORSY CIECHANÓWPOLSKA
2MAGDZIARZ KATARZYNA1981PRZYŁĘKIKANCELARIA - HMMPOLSKA
3ŚWIETLIK GRZEGORZ ŚWIETLIK1984BYDGOSZCZPOLSKA

450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GWIZDAL MICHAŁ1987BYDGOSZCZPOLAND
2KIELCZYK JAROSLAW1979BYDGOSZCZHIPOTERMIA BYDGOSZCZPOLSKA
3NOWAK KRZYSZTOF1981BARCINTRIBA BOSIR BARCINPOLSKA
4PAWŁOWICZ KRZYSZTOF1980PNIEWYBRACTWO MORSOW PNIEWYPOLSKA
5POLAŃCZYK RENATA1959WEJHEROWOSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
6SIARA BARTOSZ1980SOSNOWIEC13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
7SZCZECIŃSKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
8WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA

1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SUCHECKI ŁUKASZ1984TCZEWTCZEWPOLSKA
2TARCZYŃSKI ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA

100m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHLEBOWSKI JERZY1960BORZĘCINTRICLUB 3POLSKA
2KUBICKA SŁAWA1973WITNICAPOLSKA
3POLAŃCZYK RENATA1959WEJHEROWOSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA

250m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZSERCE TYBETU /WKURW_TEAMPOLSKA
2TUMIALIS KAROL1982OLSZTYNPOMERANIA WINTER SWIMMINGPOLSKA
3ZWONEK PIOTR1967KRAKÓWKRAKOWSKI KLUB MORSÓW KALORYFER KRAKÓWPOLSKA

100m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICAPOLSKA
2PRZYBYTKOWSKA HANNA1976SOLEC KUJAWSKIBYDGOSKIE MORSYPOLSKA
3TUMIALIS KAROL1982OLSZTYNPOMERANIA WINTER SWIMMINGPOLSKA
4WŁODARCZAK TOMASZ1976BYDGOSZCZPOLSKA

250m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHLEBOWSKI JERZY1960BORZĘCINAPOLSKA
2GOLEBIOWSKI REMIGIUSZ1976PRUSZKÓWSTOWARZYSZENIE PŁYWACKIE SWIMMERSPOLSKA

100m + 250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj