ZAPISY NA SZTAFETY
System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
30.11.2019

100m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARANOWSKI MICHAŁ1983PRUSZKÓWKRIO-FAZA PRUSZKÓWPOLSKA
2BODZIOCH ANDRZEJ1998BYDGOSZCZPOLSKA
3DABROWSKI MICHAL1977WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
4FABROWSKI DAWID1981BYDGOSZCZTRITATAPOLSKA
5GONDZIK TOBIASZ1980BYDGOSZCZSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
6GÓRKA RADOSŁAW1981MILANÓWEKPOLSKA
7GWÓŹDŹ KATARZYNA1989WIĘCBORKBIEGAJĄCA RODZINKAPOLSKA
8JANUSZKIEWICZ KORNELIA1981BYDGOSZCZWATAHA BYDGOSZCZPOLSKA
9JEZIORSKI MICHAŁ1994BYDGOSZCZM&M TEAMPOLSKA
10KARDASZEWSKI PIOTR1982GDYNIAMORSUJ PÓKI ZIMNOPOLSKA
11KLOSKOWSKI ADAM1986CHOJNICETIM ADAMPOLSKA
12KUBICKA SŁAWA1973WITNICAPOLSKA
13KULAS TOMASZ1977WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
14MICHALSKI JAROSŁAW1961BYDGOSZCZOPTYK MICHALSKIPOLSKA
15NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZPOLSKA
16NAJDER JACEK1978WAGROWIECINPOWER-ICETEAM WĄGROWIECPOLSKA
17PAKURA KAROLINA1976GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
18PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZCB 163POLSKA
19SKAZA ADAM1981WARSZAWAUKS FALA NIEPORĘTPOLSKA
20SZYMAŃSKI MARIUSZ1963GRUDZIĄDZMORSY Z GRUDZIĄDZAPOLSKA
21SZYMAŃSKI WIESŁAW1957NOWETOTAL IMMERSION NOWEPOLSKA
22WEWIÓRSKI PAWEŁ1978ELBLĄGETT TRIATHLON TEAMPOLSKA
23WÓJCIK MONIKA1988BYDGOSZCZMW AQUAPOLSKA
24ŻMICH TOMASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA

250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA1986BYDGOSZCZPOLSKA
2BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
3KOSTRZEWA TOMASZ1965CIECHANÓWMORSY CIECHANÓWPOLSKA
4MAGDZIARZ KATARZYNA1981PRZYŁĘKIKANCELARIA - HMMPOLSKA
5NIESTĘPSKI PAWEŁ1990LEGIONOWOUKS FALA NIEPORĘTPOLSKA

450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GWIZDAL MICHAŁ1987BYDGOSZCZPOLAND
2KIELCZYK JAROSLAW1979BYDGOSZCZHIPOTERMIA BYDGOSZCZPOLSKA
3NOWAK KRZYSZTOF1981BARCINTRIBA BOSIR BARCINPOLSKA
4PAWŁOWICZ KRZYSZTOF1980PNIEWYBRACTWO MORSOW PNIEWYPOLSKA
5POLAŃCZYK RENATA1959WEJHEROWOSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
6SIARA BARTOSZ1980SOSNOWIEC13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
7WŁODARCZYK MICHAŁ1977KOBYŁKATAJNE STOWARZYSZENIE PŁYWAKÓW ZIMOWYCH MOCZYWORYPOLSKA
8WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA
9WÓJCIK MONIKA1988BYDGOSZCZMW AQUAPOLSKA

1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAKUNIAK HANNA1996BYDGOSZCZPOLSKA
2BŁAJDA EDWARD1965BYDGOSZCZSISU GENERATIONPOLSKA
3NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICANAGA -METPOLSKA
4NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICAPOLSKA
5SUCHECKI ŁUKASZ1984TCZEWTCZEWPOLSKA
6TARCZYŃSKI ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA

100m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHLEBOWSKI JERZY1960BORZĘCINTRICLUB 3POLSKA
2KUBICKA SŁAWA1973WITNICAPOLSKA
3NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICANAGA-METPOLSKA
4POLAŃCZYK RENATA1959WEJHEROWOSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA

250m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
2NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZSERCE TYBETU /WKURW_TEAMPOLSKA
3TUMIALIS KAROL1982OLSZTYNPOMERANIA WINTER SWIMMINGPOLSKA
4ZWONEK PIOTR1967KRAKÓWKRAKOWSKI KLUB MORSÓW KALORYFER KRAKÓWPOLSKA

100m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICAPOLSKA
2PRZYBYTKOWSKA HANNA1976SOLEC KUJAWSKIBYDGOSKIE MORSYPOLSKA
3RÓŻYŃSKI JAN1996WARSZAWASTOWARZYSZENIE PŁYWACKIE SWIMMERSPOLSKA
4TUMIALIS KAROL1982OLSZTYNPOMERANIA WINTER SWIMMINGPOLSKA
5WŁODARCZAK TOMASZ1976BYDGOSZCZPOLSKA

250m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHLEBOWSKI JERZY1960BORZĘCINAPOLSKA
2SKOWROŃSKA ALDONA1985KRAKÓWPŁYWAJĄCE DIABŁYPOLSKA

100m + 250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj