System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Kozienice

Lista startowa / Start List

Data imprezy
25.08.2019

Aquathlon (10 - 15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1RUSINOWSKI IGOR2008KOZIENICEAQUATOR KOZIENICEPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA

Triathlon Kozienice

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMKIEWICZ MIROSŁAW1967SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPOLSKA
2AMBROZIAK MATEUSZ1989PLOCHOCINPOLAND
3ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYNOPOLSKA
4ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYNOPOLSKA
5ANYSZKIEWICZ JAKUB2002WARKAPOLSKA
6BYJOŚ MACIEJ1986PUŁAWYPOLSKA
7DĄBROWSKI TOMASZ1972WARSZAWATWISTERTEAMPOLSKA
8GMIŃSKI KAMIL1980KOZIENICEWING TSUN KUNG FU KOZIENICEPOLSKA
9GRUCA ŁUKASZ1988LUBLINTRIATLON LUBLIN TEAMPOLSKA
10GRUDZIEŃ KAMIL1979LUBLINSTAY INSANE/BANDA GRUDNIAPOLSKA
11GRUDZIEŃ KAROL1989KOZIENICEKLUB KCRIS KOZIENICEPOLSKA
12GRZESZCZYK BARTOSZ1988WARSZAWAOTCF TRIATHLON TEAMPOLSKA
13IWANEK DANIEL1980JASTKÓWTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
14JAKUBISIAK GRZEGORZ1976GRÓJECAKTYWNI GRÓJECPOLSKA
15JEŻEWSKI KRZYSZTOF1976WARSZAWAPOLSKA
16KONIECZNY KRZYSZTOF1979JÓZEFOSŁAWPOLAND
17KOT OLGA1983GŁOGÓWPOLSKA
18KOWALCZYK MARTYNA1991PIONKIPOLSKA
19KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWAPOLSKA
20KROPIEWNICKI JERZY1980WARSZAWAPOLSKA
21KROPIEWNICKI PRZEMEK1982WARSZAWAPOLSKA
22KUCA RAFAŁ1983STARACHOWICEHAARSLEVPOLSKA
23LENART KONRAD1977MICHAŁOWICETTCPOLSKA
24ŁASZKIEWICZ TADEUSZ1956KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
25MAJEWSKI TOMASZ1980ZĄBKIPOLSKA
26MEIER MARKUS1964KOŁOTRI4.PLPOLSKA
27MICHALEC JAN2001RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
28MICHALEC WOJCIECH1965RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
29MICHALSKI ARKADIUSZ1971IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
30MILER TOMASZ1971WARSZAWAZMĘCZENI PRZED STARTEMPOLSKA
31MROZEK ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
32MUCHALSKI ARKADIUSZ1971IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
33MUSIAŁEK ADAM1963WIELOGÓRAPOLSKA
34NOWAKOWSKI BARTOSZ1980RADOMPOLSKA
35OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
36OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTÓWPOLSKA
37OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTÓWPOLSKA
38OSTROWSKI MICHAŁ WIKTOR1985STRZELINTRIATHON STRZELINPOLSKA
39PASIERBIŃSKI PIOTR1968PRUSZKÓWPOLSKA
40PAZDAN PIOTR1972ZĄBKIPKO BANK POLSKI TEAMPOLSKA
41PERNAK PIOTR1970KOZIENICECTS - WMTPOLSKA
42PIETRZAK JAN1988WROCŁAWRUN FOR MOREPOLSKA
43ROGALA MARCIN1996WARSZAWAPOLSKA
44ROGOWIEC ROBERT1979GÓRA KALWARIAPOLSKA
45RUSINOWSKI GRZEGORZ1979KOZIENICEKCRIS KOZIENICEPOLSKA
46RUSZKOWSKI CEZARY1968KIELCEPOLSKA
47SUŁEK MONIKA2001KOZIENICEPOLSKA
48TESTOWY7 JAKUB1988RYPINPOLSKA
49TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
50WIATRZYK RAFAŁ1987KOZIENICEENEA KS ENERGIA KOZIENICEPOLSKA
51WOŹNIAK ŁUKASZ1988RADOMMIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘPOLSKA
52ZAWIASA DOROTA1983ŁÓDŹPOLSKA