System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Wirtualny Bieg Nadziei dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu

Lista startowa / Start List

Data imprezy
30-31.08.2019

Bieg Nadziei

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALBEKIER KAROLINA1987GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
2ARENT SZYMON2000INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
3BACHOWICZ AGNIESZKA1977NIEPOŁOMICEAGA_BIEGAPOLSKA
4BAJDA JUSTYNA1986STARA KAMIENICAPOLSKA
5BARTOSZAK MARIOLA1976WARSZEWICEMORSY Z ZALESIAPOLSKA
6BARTOSZAK SŁAWOMIR1973WARSZEWICEMORSY Z ZALESIAPOLSKA
7BARTOSZEWSKA WIOLETTA1979MAINTALNIEMCY
8BASISTA KASIA1973PSZÓWPOLSKA
9BIAŁKOWSKI SZYMON1997SULEJOWPOLSKA
10BŁĄKAŁA TOMASZ1978ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLSKA
11BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
12BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
13BOCHON AGATA1993MALBORKBBKTSPOLSKA
14BOROWIAK AGNIESZKA1983KCYNIATEAM RUM KCYNIAPOLSKA
15BRONICKA MAŁGORZATA1970GRYFINOWIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIEPOLSKA
16BRYKALSKA BOGUMIŁA1971MODRZYCAPOLSKA
17BUTRUK LUIZA1985GDYNIAPOLSKA
18CHACHUŁA SYLWIA CHACHUŁA1983DOLICEPOLSKA
19CHMIELEWSKI MARIUSZ1979WARSAWWAT WARSZAWAPOLSKA
20CHOJNACKA SANDRA1994KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
21CHOMNICKA BEATA1970KRAKÓWPOLSKA
22CIESIÓŁKA ANGELIKA1983SOLEC KUJAWSKIRUN BYDGOSZCZPOLSKA
23CINKOWSKI MICHAŁ1982MOSZCZENICAPOLSKA
24CYWIŃSKA KAROLINA1988WARSZAWAPOLSKA
25CZAPLIŃSKA EWA1976SŁUPCAPOLSKA
26CZERWIŃSKA JOANNA1986BYDGOSZCZPOLSKA
27CZYŻYKOWSKI KRZYSZTOF1983SŁUPSKPOLSKA
28DĄBROWSKI SEBASTIAN1983ŚWIECIEPOLSKA
29DENERT ALICJA1971NORRIDGEUSA
30DEROŃ WALDEMAR1987BYDGOSZCZ1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZPOLSKA
31DOBROPOLSKA MONIKA1981NAMYŚLINPOLSKA
32DRASZCZYK MARCIN DRASZCZYK1981ŁĄŻYN#ANTOSIARUNPOLSKA
33DUDZIK MAGDA1982KOŻUCHÓWPOLSKA
34DUDZIK MAGDALENA1982KOŻUCHÓWBBKTSPOLSKA
35DURKALEC KAROLINA1986MALECHOWOPOLSKA5
36FOLTYN ULA1975LUDWINŁĘCZNA BIEGA/ WOLNOŚĆ ENDORFINOMPOLSKA
37FRYDRYCH MAŁGORZATA1969WŁYNKÓWKO, POW. SŁUPSKIPOLSKA
38GAJDA EDYTA1975WĘGRZCE WIELKIEPOLSKA
39GEDOWSKA DOROTA1976SLOUGHUK
40GEDOWSKI ARKADIUSZ1982TORUNARKADIO RUN AND BE FREEPOLSKA
41GERMAN ZOFIA1963LESZNOBBKTSPOLSKA
42GIERA KUBA2015POZNAŃHCP POZNAŃPOLSKA
43GIERA KUBA2015POZNAŃHCP POZNAŃPOLSKA
44GIZIŃSKA ALEKSANDRA1994TORUŃMUST LEGALPOLSKA
45GLAMOWSKA AGATA1984TORUŃAGATA GLAMOWSKAPOLSKA
46GŁÓWKA NATALIA1990CHORZÓWBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLSKA
47GÓRNY ŁUKASZ1990ZAMOŚĆPOLSKA
48GRACZYK KAROLINA1985KUTNOPOLSKA
49GRUCHOT MAŁGORZATA1976GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLSKA
50GRUDZKA ESTERA2001NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
51GRYFKOWIEC MIROSŁAWA1986NOWA WIEŚ LĘBORSKAPOLSKA
52GWIAZDA WANDA1955SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOPOLSKA
53IDCZAK MARTA1971ŁÓDŹPOLSKA
54ISKRZYCKA KAROLINA1983GEDNEY DROVE ENDANGLIA
55IWANICKA ALINA1980KIETRZBIEG NADZIEJIPOLSKA
56IWANICKA ALINA1980KIETRZBIEGPOLSKA
57JAKUBCZAK DOROTA1981PALOS HILLSUNITED STATES
58JANCZURA MARZENA2019KIETRZPOLSKA
59JARUS ANDRZEJ1973GALLSPACHWKUR_TEAMAUSTRIA
60JARZYŃSKA AMANDA1992RADYMNOPOLSKA
61JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
62JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF1972TORUŃHAWKINS TU I TERAZPOLSKA
63JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZ 4POLSKA
64JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA1972INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
65JURCZAK BRYGIDA1963SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
66JURCZAK BRYGIDA1963SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
67KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZCZPOLSKA
68KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZCZPOLSKA
69KACZERZEWSKI SEBASTIAN1983TORUŃPOLSKA
70KACZYŃSKA PAULINA2002TORUŃPOLSKA
71KACZYŃSKA PAULINA2002TORUŃPOLSKA
72KALISZ ANDRZE1964CHEŁMŻATORUŃSKI KLUB TRIATLONOWYPOLSKA
73KALISZ MALGORZATA1967CHELMŻAMAK -BIEGAPOLSKA
74KAMIŃSKA ELŻBIETA1988STAVANGERNORWEGIA
75KAMIŃSKA MAGDALENA1994BYDGOSZCZPOLSKA
76KAMIŃSKA MAGDALENA1994BYDGOSZCZPOLSKA
77KAWECKA MARZENA1985CHELMZACROSFICIARYPOLSKA
78KAWUCHA EWA1977ŚWIECIEPOLSKA
79KĘDZIORA AGNIESZKA1972BEŁCHÓW10 KMPOLSKA
80KINAST DANIEL1978DOBROPOLE PYRZYCKIEPOLSKA
81KISIEL LAURA2019ŁÓDŹPOLSKA
82KLASS MARTA1990GOŚCICINOPOLSKA
83KLIMEK KINGA1980NOWY SĄCZPOLSKA
84KŁOPOCKI TOMEK1984KROTOSZYNPOLSKA
85KŁOSOWSKA MAGDALENA1984GRUDZIĄDZFIT MANIAPOLSKA
86KŁOSOWSKA MAGDALENA1984GRUDZIĄDZFIT MANIAPOLSKA
87KNITTER MONIKA1986POLANÓWPOLSKA
88KOBOS AGNIESZKA1983WARSZAWAPOLSKA
89KOCHANEK-JAGIELSKA KAROLINA1975ŁASINPOLSKA
90KOMISARCZYK IWONA1972INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
91KONDEJ SYLWIA1978PŁUŻNICAPOLSKA
92KONIOR KAMILA1978ŻAGYBYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMPOLSKA
93KOŚCIŃSKA ELŻBIETA1979BEZRZECZEPOLSKA
94KOTLĘGA MIŁOSZ1999GRUDZIĄDZBBKTSPOLSKA
95KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA1961KWIDZYNDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
96KOWZAN MARZENA1978WAŁBRZYCHTEMPO TM WAŁBRZYCHPOLSKA
97KOZŁOWSKA ANITA1986OLSZTYNPOLSKA
98KRAJEWSKA KAMILLA1974KWIDZYNPOLSKAPOLSKA
99KRAJEWSKI WOJCIECH1974PIŁAPOLSKA
100KRUK MAGDALNA1979OŁAWABIEGAM BO CHCEPOLSKA
101KULPECKI MARIUSZ1976SAFFRON WALDENWIELKA BRYTANIA
102KUNECKA AGATA2019WARSZAWAPOLSKA
103LEŚNIK ALICJA1980NYSAPOLSKA
104LEWANDOWSKA ALDONA1972CHEŁMŻAPOLSKA
105LEWANDOWSKA ALEKSANDRA1979KUCZWAŁYPOLSKA
106LEWANDOWSKA KATARZYNA1978KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
107LEWANDOWSKA-MANISTA EDYTA1991TORUŃMUST LEGALPOLSKA
108LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYPOLSKA
109LICHOŃ ANTONI2016NOWY SĄCZPOLSKA
110LITWINOWICZ SYLWIA1989WAŁBRZYCHPOLSKA
111ŁOWCZAK JACEK1983WARSZAWAPOLSKA
112MAJCHRZAK MARLENS1977GNIEZNOPOLSKA
113MAJEROWSKA EWELINA1989CHEŁMŻAPOLSKA
114MAJEWSKI MARCIN1978LEONCINBBKTSPOLSKA
115MANUSZAK ARLETA1977SŁUPCABOGINIE BIEŻNIPOLSKA
116MAZANA JUSTYNA1978MIĘDZYCHÓDBIEGACZE PMIPOLSKA
117MAZUR ŁUKASZ1986GRODKÓWWOLNY STRZELECPOLSKA
118MICHALCZENIA KACPER1999WIECHLICEDRUŻYNA CHROBREGOPOLSKA
119MIELEWSKA MAŁGORZATA1967BIAŁOBRZEGITEAM BIAŁOBRZEGIPOLSKA
120MOSKAL AGNIESZKA MOSKAL1984ŻYRZYNGANG WARIATÓWPOLSKA
121MRÓWKA JACEK1975BYTOMPOLSKA
122NAPIÓRKOWSKA ANNA1979OSTROŁĘKAPOLSKA
123NIEDZIÓŁKA MONIKA1976GRZMIĄCAPREDATORS WAŁBRZYCHPOLSKA
124NIEWIADOMA BRYGIDA1977ŻARYPOLSKA
125NOWAK ARKADIUSZ2001BRONIEWICEPOLSKA
126NOWAK ARKADIUSZ2001BRONIEWICEPOLSKA
127NOWAK KONRAD1978KROTOSZYNPOLSKA
128OBAL MONIKA1978ZDUNYPOLSKA
129OLSZAK ANNA1982MYSŁOWICEPOLSKA
130OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKPOLSKA
131PACIA JULITA1984CROYDONUK
132PASOŃ DARIUSZ1968BĘDZINŻÓŁWIKERSIPOLSKA
133PAWLAK MAGDALENA1983CHRZANÓWBRAKPOLSKA
134PEŁECHATY EWELINA1979UJŚCIEPOLSKA
135PIELICHOWSKA JUSTYNA1979GOZDNICABIEGAJĄ Z WILKAMIPOLSKA
136PIEPRZYK MARIUSZ1987DEN HAAGHOLANDIA
137PIETRON SYLWESTER1990SHOTTONWATACHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEWIELKA BRYTANIA
138PIETROŃ MONIKA1987KRAKÓWPOLSKA
139PIGLA ELŻBIETA1982WOJNOWICEPOLSKA
140PIÓRKOWSKA WIOLETTA1973OKRĄGŁA ŁĄKATRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
141PŁATEK MAŁGORZATA1983LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
142PŁATEK MAŁGORZATA1983LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
143PŁUCHOWSKA GRAZYNA1976BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
144PORWIT-WÓJCIK DOROTA1980SOSNOWIECPOLSKA
145PRZYBYL DONATA1976BYDGOSZCZPOLSKA
146PRZYCHODNY ARTUR1988FARNHAMBBKTSWIELKA BRYTANIA
147RAFALSKA ALEKSANDRA1980KATOWICEPOLSKA
148RASZEWSKA-NOLBERT GRAŻYNA1982KOBYLA GÓRATEAM4BISPOLSKA
149REINHOLD KARINA1975CHEŁMŻAPOLSKA
150ROSOŁOWSKI DARIUSZ1978KIKÓŁPOLSKA
151ROSZAK JUSTYNA1979NAWRABBKTSPOLSKA
152ROSZAK JUSTYNA1979NAWRA#BBKTSPOLSKA
153RUMIŃSKA MILENA1983DZIKOWOPOLSKA
154RYBAK MICHAŁ1973USTKAPOLSKA
155RYSIEWSKI ROBERT1984STAROGARD GDAŃSKISTAROGARDPOLSKA
156SADOWSKI ZENON1955GŁUCHOWOPOLSKA
157SAFIN STASZEK1979CHOJNÓWPOLSKA
158SAJEWSKA KAROLINA1985WARSZAWAPOLSKA
159SCHMIDT AGNIESZKA1985PUCKPOLSKA
160SCHMIDT AGNIESZKA1985PUCKPOLSKA
161SCHUBERT KRZYSZTOF1978LONDONUKUK
162SIP WOJCIECH1977DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPOLSKA
163SMOLAK ANNA1993GORZÓW WIELKOPOLSKILAMATEAMPOLSKA
164SMOLIŃSKA BEATA1974RAKOWIECPOLSKA
165SOMNIAK EWA1989WROCŁAWPOLSKA
166STACHNIK ŁUKASZ1983KRAKÓWPOLSKA
167STACHURSKA EDYTA1990BIAŁYSTOKPOLSKA
168STEMPOROWSKA KASIA1979INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
169SULIKOWSKA BOGUSŁAWA1966MIEJSKA GÓRKAPOLSKA
170SZATKOWSKA EMILIA1982CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
171SZATKOWSKI MICHAŁ1983CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
172SZCZEPANIAK KLAUDIA1987GOSTYŃPOLSKA
173SZREJTER MONIKA1984TORUŃPOLSKA
174SZREJTET MONIKA1984TORUŃPOLSKA
175SZULC ADAM1984NOWA SÓLPOLSKA
176SZULC ADAM1984NOWA SÓLPOLSKA
177SZULC ADAM1984NOWA SÓLPOLSKA
178SZULC EWA1967GNIEWKOWOPOLSKA
179SZYMECKS RENATA1969CHEŁMŻA12 KMPOLSKA
180SZYSZKOWSKA AGNIESZKA1973MOGILNOPOLSKA
181SZYSZKOWSKI JACEK1970MOGILNOPOLSKA
182TOLL KATARZYNA1975GLIWICEPOLSKA
183TOMALA DAWID1998OSIEKRUNSZ-TEAMPOLSKA
184TRYBUS ANNA1965KRAKÓWPOLSKA
185TRYBUS ANNA1965KRAKÓWPOLSKA
186TRZMIEL ANNA1984WROCŁAWDRUŻYNA KOŃCA NIE WIDAĆPOLSKA
187WAŚKIEWICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
188WAŚKIEWICZ JAKUB2013TORUŃPOLSKA
189WAŚKIEWICZ JOLANTA1980TORUNPOLSKA
190WAŚKIEWICZ MAJA2006TORUNPOLSKA
191WAŚKIEWICZ NATALIA2004TORUŃPOLSKA
192WAWRZYNIAK KATARZYNA1972POZNAŃPOLSKA
193WĄSIK MARCIN1987CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
194WICA JOLA1975POMYSK WIELKIPOLSKA
195WIELGOSZ LUCYNA1981LYSOMICEPOLSKA
196WIRTH MARTA1981SKRZYNKIPOLSKA
197WIRTH MARTA1981SKRZYNKIPOLSKA
198WITOCH GRAŻYNA1969UJŚCIEPOLSKA
199WITTBRODT ZENN1968ZIELONA GÓRAPOLSKA
200WITTBRODT ZENN1968ZIELONA GÓRAPOLSKA
201WITTBRODT ZENON1968ZIELONA GÓRAPOLSKA
202WLODARCZYK MONIKA1982CHEŁMŻAPOLSKA
203WŁOKA JESSICA1995KATOWICEBIEGAMY Z OSZCZEPEMPOLSKA
204WOLSKA NATALIA2001ŻELEŹNICAPOLSKA
205WUJEK DARIUSZ1980ROZPRZAQINDITOPOLSKA
206WYLEGALSKA MONIKA1976POZNAŃPOLSKA
207WYSOCKI TOMASZ1980GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
208ZABLOCKA BERNADETA1964RUDA ŚLĄSKAŚLĄSK RUNNERSPOLSKA
209ZABOROWSKA BEATA1970DRZYCIMDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
210ZAJĄC ANNA1980SKAWINAPOLSKA
211ZALEWSKA ALINA1977SIEROSŁAWDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
212ZALEWSKA ALINA1977SIEROSŁAWDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
213ZAŁUCKA MARIA1999PADEW NARODOWAPOLSKA
214ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1978ELBLĄGRUN4FUNPOLSKA
215ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1978ELBLĄGPOLSKA
216ZUREK HALINA1979ST MAUR DES FOSSESFRANCJA
217ZWIERZYNSKA MONIKA1985LUBICZ DOLNYBIEGNĘPOLSKA
218ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
219ŻUREK EDYTA1978ŚWIECIEPOLSKA