System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Krakowski Bieg Niepodległości

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11.11.2019

Krakowski Bieg Niepodległości

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANAŚ KAMIL1984KIELCEEGISPOLSKA
2BATTEK MIROSŁAW1973SKAWINAPOLSKA
3ÇEBI EDYTA1991KRAKÓWPOLSKA
4CIEŚLA ARTUR1965KRAKÓWPOLSKA
5CURYLLO PAULINS1989KOCMYRZÓWPOLSKA
6CYRAN ANDRZEJ1974NOWY ŻMIGRÓDTYGRYSPOLSKA
7DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
8DIASHKO ARSENI1986KRAKOWBIAŁORUŚ
9FELIKSIAK JACEK1981KRZESZOWICEBLACKBULLPOLSKA
10FILIPOWSKI RAFAŁ1975KRAKÓWFILIP RUN TEAMPOLSKA
11GAJ MAREK1977KRZESZOWICELORZA SZYDERCUFPOLSKA
12GOĆWIN MARTA1963KRAKÓWPOLSKA
13GÓRNA-CICHOŃ MONIKA1977ZABIERZÓW BOCHEŃSKINIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
14GRUDZIEŃ MAŁGORZATA1962KRAKÓWPOLSKA
15JANIA JULIA1999KRAKÓWPOLSKA
16JARY KAMIL1990KRAKÓWPOLSKA
17JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
18KALAMUS MIROSŁAW1978ŁODYGOWICEPOLSKA
19KAŁAMARZ KAROLINA2000COIMBRAPOLSKA
20KAMIŃSKA JOANNA1954KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
21KARCZ BARBARA1988DOBCZYCEDZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOPOLSKA
22KLIMEK DOROTA1979NOWY SĄCZPOLSKA
23KORNAŚ KRZYSZTOF1976NOWY SĄCZEMAUS NOWY SĄCZPOLSKA
24KRAKOWSKI RADOSŁAW1986BIELSKO-BIAŁABIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
25KRAS RAFAŁ1976KRAKÓWPOLSKA
26KRONOWSKI DARIUSZ1977ZIELONKIGREENSPOLSKA
27KRZYWOŃ FILIP1975KRAKÓWPOLSKA
28KUKLA DANIEL1985BOCHNIAPOLSKA
29KUWIK JACEK1969KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
30KUŹNIAR AGNIESZKA1987PIETRZEJOWICEPOLSKA
31LASOTA-KOWALSKA KATARZYNA1982KRAKÓWENEL-SPORT RUNNERS TEAMPOLSKA
32LEMAŃSKI WOJCIECH1982KRAKÓWTMSYS KRAKÓWPOLSKA
33ŁAZOWSKA KATARZYNA1987TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLSKA
34ŁUCZAK JANUSZ1968ŁÓDŹPOLSKA
35MAJEWSKI KAROL1987SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLSKA
36MAJEWSKI KAROL1987SKARŻYSKO-KAMIENNA3:33 TEAMPOLSKA
37MARKIEL-WALIGÓRA AGNIESZKA1984ŁODYGOWICEKANAPOWCYPOLSKA
38MIKODA STANISŁAW1978PRZEŁĘKPOLSKA
39MRÓZ MATEUSZ1986KRAKÓWTEAM CSK EDUKAMPOLSKA
40MRÓZ MATEUSZ1986KRAKÓWCSK EDUKAMPOLSKA
41MULLER RAFAŁ1983KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
42MYRTA MARIOLA1991WROCŁĄWPOLSKA
43PAJĄK ANDRZEJ1979KRAKÓWJAPOLSKA
44PIĄTEK ELŻBIETA1981KRAKÓWPOLSKA
45PIWOWARCZYK DOMINIK PIWOWARCZYK1988KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLSKA
46PODOLECKA-SERWIN AGNIESZKA1974NIEPOŁOMICEPOLSKA
47SAJNÓG ŁUKASZ1983KRAKÓWLEMON TEAMPOLSKA
48SERWIN MARIAN1975NIEPOŁOMICEPOLSKA
49SZALAK ANDRZEJ1952PUŁAWYMELRUNNING PUŁAWYPOLSKA
50ŚWIERCZEK DAWID1984JADOWNIKIPOLSKA
51ŚWIERCZEK DAWID1984JADOWNIKIPOLSKA
52TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
53TOPÓR-MĄDRY MONIKA1991KRAKÓWPOLAND
54UDAŁA MAJA1988KRAKÓWPOLSKA
55ULICKA MARLENA1997PROSZOWICEBEFIT24TEAMPOLSKA
56WALIGÓRA RAFAŁ1983BIELSKO-BIAŁAKANAPOWCYPOLSKA
57WOJCIECH JAROSŁAW1985WOLAPOWOLI DO CELUPOLSKA
58WOJTUSIAK TOMASZ1991SKOCZOWPOLSKA
59ZACHWIEJA AGATA1980KRAKOWPOLSKA

Krakowska Mila Niepodległości

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ÇEBI EDYTA1991KRAKÓW#VEGETEAMPOLSKA
2GAJEWSKI KRZYSZTOF2008TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLSKA
3JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
4KAMIŃSKA JOANNA2019KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
5KUŹMIENKO JAKUB2010KRAKÓWPOLAND
6LAUTERBACH DARIUSZ1977WIELICZKAPOLSKA
7ŁAZOWSKA KATARZYNA1987TARNOBRZEGKOPALNIA MOCY TARNOBRZEGPOLSKA
8MAJ EWA1985PIETRZEJOWICEPOLSKA
9MAJ FILIP2012PIETRZEJOWICEPOLSKA
10MAJ JUSTYNA2005PIETRZEJOWICEPOLSKA
11MUCHA MICHAŁ2002KRAKÓWPOLSKA
12NIEDBALIK GRZEGORZ1973KRAKÓWPOLSKA
13RACZYŃSKI MARCIN1982GORLICEBORAHANSGROHEFUNCLUBTEAMPOLSKA
14SZALAK ANDRZEJ1952PUŁAWYMELRUNNING PUŁAWYPOLSKA
15TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
16TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
17TOMCZAK JACEK1988TARNOWSKIE GÓRYGTWPOLSKA
18WĘDZICHA AGNIESZKA1970KRAKÓWPOLSKA
19WĘDZICHA WIKTOR2004KRAKÓWAZS AWF KRAKÓWPOLSKA
20WOŹNICZKA RADOSŁAW1974KRAKÓWJÓZEFIŃSKA TEAMPOLSKA