System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Solankowy Koszmar

Lista startowa / Start List

Data imprezy
31.08.2019

Solankowy Koszmar Kids I - 3-5 lat - 14:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SKIBICKA ALICJA2015TORUŃSPOWALNIACZEPOLSKA

Solankowy Koszmar Kids II - 6-8 lat - 14:40

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUZERA FRANCISZEK2013PAKOŚĆPOLSKA
2OLIWKOWSKA HANNA2012INOWROCŁAWUNICORNPOLSKA
3TRZECIAK WOJCIECH2011KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA

Solankowy Koszmar Kids III - 9-12 lat - 15:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KOZŁOWSKA WIKTORIA2009KOBYLNIKIPOLSKA
2LUCZAK JAKUB2007BYDGOSZCZPOLSKA
3LUCZAK JAKUB2007BYDGOSZCZPOLSKA
4NAWROCKI NIKODEM2008INOWROCŁAWMANIACY PLPOLSKA
5OBRZANOWSKI IGOR2009ZMOŚĆJUVENTUSPOLSKA
6SPAŁA SZYMON2008INOWROCŁAWPOLSKA

Solankowy Koszmar Junior - 13-16 lat - 14:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CESARZ KLAUDIA2004INOWROCŁAWPOLSKA
2GAWARECKI ANTONI2006INOWROCŁAWPOLSKA
3ŁUKOMSKI WIKTOR2005INOWROCŁAWPOLSKA

10 KM - 09:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1OPERACZ PAWEŁ1992INOWROCŁAWUNITED PANFILSPOLSKA

10 KM - 09:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

10 KM - 10:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BABRAL PIOTR2001TUCZNOPOLSKA
2GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA
3GRZESZCZAK KAMILA1986INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA

10 KM - 10:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1IGIELSKA DOMINIKA1992BYDGOSZCZPOLSKA
2LEWANDOWSKI BARTOSZ2001FABIANKIOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
3LUCZAK WLODZIMIERZ1974BYDGOSZCZPOLSKA
4ŚLUFIŃSKI FRANCISZEK2001WLOCLAWEKOCR TEAM WLOCLAWEKPOLSKA

5 KM - 11:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APTOWICZ DAMIAN1994BYDGOSZCZPOLSKA
2CYROK MACIEJ1993DABROWAPOLSKA
3IMAŃSKA MONIKA1982INOWROCŁAWRENEGAT2KAOLS
4IMAŃSKI TOMASZ1980INOWROCŁAWRENEGATPOLSKA
5LEWANDOWSKA JUDYTA1987INOWROCŁAWPOLSKA
6PACZKOWSKI MATEUSZ1988INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
7SZEWCZYK DARIA1986TORUŃSZEWCZYK TEAMPOLSKA

5 KM - 12:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BILON-MOLENDA ALICJA1983BYDGOSZCZPOLSKA
2KIELISZAK KINGA1998INOWROCŁAWDZIKIE KUNYPOLSKA
3KUŁAGA EWELINA1986INOWROCŁAWPOLSKA
4NAWROCKI PATRYK1999MOGILNOSAPER TEAMPOLSKA

5 KM - 12:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GAWROŃSKA ADRIANNA1983TORUŃSPOWALNIACZEPOLSKA
2GRABOWSKA KINGA2000CHEŁMŻASPOWALNIACZEPOLSKA
3SZOSTAK MAGDALENA1983ZŁOTORIASPOWALNIACZEPOLSKA

5 KM - 13:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GAWRYSIAK KRZYSZTOF1983INOWROCŁAWPOLSKA

5 KM - 13:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1TRZECIAK DOROTA1985KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA