System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bieg Buraka

Lista startowa / Start List

Data imprezy
19.10.2019

Bieg Buraka

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDLER DANIEL1988INOWROCŁAWPOLSKA
2BUS KRYSTIAN2000GNIEWKOWOPOLSKA
3CIMACHOWSKI JAKUB1980SOLEC KUJAWSKICIMATECHPOLSKA
4CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
5CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
6CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
7DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOPOLSKA
8DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOPOLSKA
9DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
10DOBAK STEFAN1946SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
11DOMAN JANUSZ1953BRZOZAUKS SZABLA BRZOZAPOLSKA
12GLIWKA ARTUR1980INOWROCŁAWGLIWEKPOLSKA
13GREGOR BŁAŻEJ1986PIECHCINSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃPOLSKA
14JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
15KACZMAREK ANNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
16KACZMAREK ANNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
17KARWOWSKA ANGELIKA1984GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
18KRZYŻANOWSKI WOJCIECH1970BYDGOSZCZPOLSKA
19KUREK STANISŁAW2003SZCZEPANOWOSZCZEPANOWOPOLSKA
20KUREK STANISŁAW2003SZCZEPANOWOSZCZEPANOWOPOLSKA
21KUREK STANISŁAW2003SZCZEPANOWOSZCZEPANOWOPOLSKA
22KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
23LEWANDOWSKI MIROSŁAW1982BYDGOSZCZPOLSKA
24LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
25MIELCARSKI MICHAŁ1981SOLEC KUJAWSKIMIELCAR TEAMPOLSKA
26MOTYLSKA ALEKSA1995MOGILNOMKS INOWROCŁAWPOLSKA
27NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
28NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
29NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
30NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
31NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
32NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
33NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
34NAWROCKI MARCIN1980MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
35NOWAK ŁUKASZ1982KCYNIA#BIEGACZEPOLSKA
36NOWAKOWSKI CZESŁAW1947WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHPOLSKA
37NOWAKOWSKI DOMINIK2001PARLINEKZS MOGILNOPOLSKA
38NOWICKA MONIKA1998MOGILNOPOLSKA
39OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
40PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWPOLSKA
41PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃPROSTE CHŁOPAKI Z PLACU DRZEWNEGOPOLSKA
42PRĄTNICKI MARIUSZ1972INOWROCŁAWPOLSKA
43SOWA RENATA1973ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄG4
44SZCSEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
45SZKUDLAREK EWELINA1979KRUSZWICAPOLSKA
46TOMECKI ARKADIUSZ1976GNIEZNOWITKOWO BIEGAPOLSKA
47TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKATS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
48WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
49WOŁOSZCZAK LESZEK1990BYDGOSZCZ6. KILOMETRPOLSKA
50WOŹNIAK ARTUR1967GNIEWKOWOPOLSKA