System rejestracji dostarcza STS-TIMING

8 BIEG CHARYTATYWNY FUNDACJI TESCO

Lista startowa / Start List

Data imprezy
31.08.2019

Bieg Rodzinny - 3.5 km

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1BACHOWICZ AGNIESZKANIEPOŁOMICEPOLSKA
2BADYLAK SYLWIAPOGWIZDÓWPOLSKA
3BASARA BERNADETTASKAWINATREKO LASERPOLSKA
4BOGACZ TOMASZPROSZOWICEPROSZOWICEPOLSKA
5BORACZEWSKA EWALIMANOWAPOLSKA
6BOROŃ DARIUSZKRAKÓWASICSFRONTRUNNER POLANDPOLSKA
7BRACHA BERNADETTASTRÓŻANIDECPOLSKA
8BROŻEK PATRYCJAKRAKÓWPOLSKA
9BROŻEK-RUSEK AGNIESZKAKRAKÓWPOLSKA
10BYSIEK KATARZYNAKRAKOWNIDECPOLSKA
11CADER DOROTASUŁOSZOWAPOLSKA
12CHALUPKA ANETAKRAKÓWMAMA I CÓRKAPOLSKA
13CZAPIEWSKA ELIZAKRAKÓW#CRAZYTEAMPOLSKA
14DEBOSZ IWONAWIELICZKAPOLSKA
15DUDEK IZABELAMYKANÓWPOLSKA
16DYJAK JOANNAWIELICZKAPOLSKA
17FIGUŁA KATARZYNATRZEBINIAPOLSKA
18FIGUŁA KATARZYNATRZEBINIAPOLSKA
19GIGOŃ ANNABUDZÓWNICPOŃPOLSKA
20GIGOŃ MARCINBUDZÓWNICPOŃPOLSKA
21GLANOWSKA BEATAWOLA FILIPOWSKAPOLSKA
22GLANOWSKA BEATAWOLA FILIPOWSKAPOLSKA
23GLANOWSKA BEATAWOLA FILIPOWSKAPOLSKA
24GLANOWSKA BEATAWOLA FILIPOWSKAPOLSKA
25GOMULEC EWADZIEWINNIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
26GROCHOLA BOGNAKRAKÓWPOLSKA
27GURZĘDA ANGELIKABĘDZINCOLGATEPOLSKA
28HAJDUK JOLANTAKRAKÓWPOLSKA
29JANIK ADAMKRAKÓWPOLSKA
30JAWORSKI DARIUSZŻYWIECDREAMTEAM TESCO ŻYWIECPOLSKA
31JĘDRAS MARTAKRAKÓWJĘDRASYPOLSKA
32JĘDRAS ŁUKASZKRAKÓWJĘDRASYPOLSKA
33KAMINSKA KAROLINAKRAKOWPOLSKA
34KANIA GABRIELABIEŃKÒWKATEAM BIEŃKÒWKAPOLSKA
35KARPIŃSKA KATARZYNAWRZOSOWAKARPIE I RYBYPOLSKA
36KASPRZYK KAMILRZEZAWANIDECPOLSKA
37KENDZIERAWSKA ANNAKRAOWPOLSKA
38KĘPIŃSKA GRAŻYNAKRAKÓWPOLSKA
39KNAPIK KRZYSZTOFKRAKÓWKNAPIK TEAMPOLSKA
40KOŁEK MACIEJWADOWICEWADOWICE BIEGAJĄPOLSKA
41KONOPKA BARTOSZKRAKÓWKONOPKI TEAMPOLSKA
42KOPEĆ ALEKSANDRAKRAKÓWPOLSKA
43KOTLARSKI WIKTORKOBYLANYPOLSKA
44KOWALCZYK JOANNAKRAKÓWLUXTORPEDA MAŁOPOLSKAPOLSKA
45KOWALCZYK TADEUSZKRAKÓWLUXTORPEDA MAŁOPOLSKAPOLSKA
46KROK GRAŻYNASZYCEPOLSKA
47KRZYWOŃ FILIPKRAKÓWPOLSKA
48KULAWIAK EMILŻARKIPOLSKA
49KURBIEL WOJCIECHKRAKOWTABKURPOLSKA
50KURPIOS PAULINAKRAKÓWPOLSKA
51KURSA MIECZYSŁAWAKOKOTÓWPOLSKA
52MACH KRZYSZTOFZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
53MACIEJCZYK EWAKRAKÓWPOLSKA
54MAKSYM JOANNAKRAKOWPOLSKA
55MALINOWSKA JOANNAMYŚLENICEZOOTEKAPOLSKA
56MAMICA ANDRZEJKRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
57MARZEC JADWIGAZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
58MATUSZEWSKA FRANKOWSKA ANNAKRAKÓWPOLSKA
59MICHALAK KINGAWARSZAWATESCOPOLSKA
60MIODOŃSKI ROBERTKRAKÓWPOLSKA
61MOLO JOANNAMNIKÓWPOLSKA
62MROŻEK MATEUSZLASKIPOLSKA
63MRÓZ IWONAKRAKÓWPOLSKA
64NABIELEC MAGDALENAKRAKOWITMBW KRAKOWPOLSKA
65NIZIURSKI PAWEŁKRAKÓWZIOMKIPOLSKA
66NOWICKA IZABELAKRAKÓWPOLSKI HR EASTPOLSKA
67OBARA ANNAKRAKÓWOBARA TEAMPOLSKA
68OPOLONY MARIOLARACIBÓRZPOLSKA
69ORŁOWSKA KATARZYNAKRAKÓWJJ FITPOLSKA
70ORZECHOWSKA EWAKRAKÓWPOLSKA
71PACH EWANIEPOŁOMICEPOLSKA
72PACIOREK ANIELAKRAKÓWPOLSKA
73PAPROCKI MARCINKRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
74PARASZCZAK ALDONAKRAKÓWPOLSKA
75PAWLAK MARZENAKRAKÓWPOLSKA
76PENKALA KASIAKRAKÓWPOLSKA
77PŁONKA BEATAKRAKÓWPOLSKA
78PŁONKA BEATAKRAKÓWPOLSKA
79POSTRACH KLAUDIAKRAKÓWPOLSKA
80PRACZYŃSKA IWONAKRAKÓWPOLSKA
81RABIJ IWONAKRAKÓWPOLSKA
82REGUCKA PAULINAKRAKÓWPOLSKA
83ROHAN MACIEJKRAKÓWPOLSKA
84RYGIEL ALEKSANDRAKIELCERYGTEAMPOLSKA
85RYGIEL GRZEGORZKIELCERYGTEAMPOLSKA
86SKIBA MAREKKRAKWPOLSKA
87SKOWRONEK EWAKRAKÓWPOLSKA
88SKOWRONEK MARCINKRAKÓWPOLSKA
89SKROBOL PIOTRBIELSKO-BIAŁAPOLSKA
90SŁOWIK DANIELŻABNO K. TARNOWAGANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWPOLSKA
91STACH ANDRZEJKRAKÓWPOLSKA
92STACH ANNAKRAKÓWPOLSKA
93STACHYRA ANNABĘDKOWICEPOLSKA
94STACHYRA ZDZISŁAWBĘDKOWICEPOLSKA
95SUŁKOWSKI RAFAŁLIMANOWAPOLSKA
96SUŁKOWSKI RAFAŁLIMANOWAPOLSKA
97SZEWCZYK DOMINIKARYTWIANYSKRZYDLACI DZIECIOMPOLSKA
98SZKOŁA - ŚNIEŻEK AGNIESZKAKRAKÓWŚNIEŻKIPOLSKA
99ŚLUSARCZYK MICHAŁKRAKÓWPOLSKA
100ŚNIEŻEK DAMIANKRAKÓWŚNIEŻKIPOLSKA
101TESTOWY7 JAKUBRYPINASDFASDFPOLSKA
102TOMCZYK KONRADCIANOWICEPOLSKA
103TOTA ANNABOCHNIAPOLSKA
104TOTA RADOSLAWBOCHNISPOLSKA
105TYLEK MAGDALENAKRAKÓWPOLSKA
106WARCHOL RENATAKRAKÓWPOLSKA
107WARCHOŁ RAFAŁMIECHÓWPOLSKA
108WĘDZICHA AGNIESZKAKRAKÓWPOLSKA
109WINKLER ADAMMYŚLENICEACTIVE ACADEMYPOLSKA
110WINKLER AGATAMYŚLENICEACTIVE ACADEMYPOLSKA
111WODOLSKA MAGDALENAKRAKÓWPOLSKA
112WOJCIK AGAKRAKÓWWOJCIK’SPOLSKA
113WÓJCIK KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
114ZADARNOWSKA ANNAKRAKÓWPOLSKA
115ZAWIŚLAK MAGDALENAKRAKÓWKIJANKIPOLSKA
116ZOLTOWSKA-KOSIBA EWAKRAKOWPOLSKA
117ZON ANNAKRAKOWPOLSKA
118ZYCHOWICZ MAGDALENAKRAKÓW3XMPOLSKA
119ŻYGUŁA - KOKOSZKA MAŁGORZATAKRAKÓWKOKOSZKIPOLSKA

Bieg Główny - 10 km

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK KATARZYNASOMPOLNOPOLSKA
2ADAMSKI BARTŁOMIEJMODLNICAPOLSKA
3BALAWENDER BARTOSZKRAKÓWPOLSKA
4BAŁABAN BARTŁOMIEJKRAKÓWITMBWPOLSKA
5BAŁASZ ALANKRAKÓWPOLSKA
6BARAN PAULINABĘBŁOPOLSKA
7BLAUT MARCINKRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
8BOGDAŁ EWELINAKRAKÓWPOLSKA
9BOJARSKI ARKADIUSZKRAKÓWPOLSKA
10BROŻBAR TOMASZKRAKÓWPOLSKA
11BRUZDA IWONASKAWINASOLOPOLSKA
12BRUZDA SEBASTIANMAKÓW PODHALAŃSKIPOLSKA
13BUGNO KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
14BUGNO KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
15BUGNO KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
16BURDEK SABINAWILKOWISKOPOLSKA
17CADER AGNIEZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
18CHLEBDA DAMIANDOBCZYCEPOLSKA
19CIUŁA TOMASZKRAKÓWREBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
20DEPTA MICHAŁKRAKÓWPOLSKA
21DOBROWOLSKA MONIKAKRAKÓWPOLAND
22DROŻDŻ ŁUKASZKRAKÓWNIDECPOLSKA
23DRZYSTEK DAMIANKRAKÓWKOSMONAUCI Z KRAKOWA - LEGION KRAKÓWPOLSKA
24DUDYS-BROŻBAR DOROTAKRAKÓWPOLSKA
25DURCZAK MARIABIBICEPOLSKA
26DURCZAK MARIABIBICEPOLSKA
27DURCZAK MARIABIBICEPOLSKA
28DYRCZAK MARIABIBICEPOLSKA
29DYRCZAK MARUABIBICEPOLSKA
30DYRDA JUSTYNAKRAKÓWMIRMARKPOLSKA
31DZIEDZINIEWICZ AGNIESZKAKRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
32FEDUNIEWICZ WIESŁAWŻURAWICAPAWIEPOLSKA
33FIGIEL ANNAGIEBUŁTÓWPOLSKA
34FLASIŃSKI PIOTRKRAKÓWPOLSKA
35FLIS-CZAJKA JUSTYNAKRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
36GANCARCZYK MAREKKRAKÓWMPK RUNNERSPOLSKA
37GAŹDZICKA MAGDAKRAKÓWPOLSKA
38GLEŃ NATALIAKRZESZOWICEKRZESZOWICE BIEGAJĄPOLSKA
39GÓRNY MAŁGORZATAKRAKÓWPOLSKA
40GRABSKA EWAKRAKÓWSEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJPOLSKA
41GROCHAL RAFAŁKRAKOWRGPOLSKA
42GRUDZIEŃ MAŁGORZATAKRAKÓWPOLSKA
43GRUSZECKA KATARZYNASZARÓWPOLSKA
44GRZANKA MARTYNAKRAKOEBIEGAMY Z SERCEMPOLSKA
45GUZIK KATARZYNARZESZOTARYPOLSKA
46HERC JOANNAKRAKÓWPOLSKA
47HYNOWSKA MONIKAKNAPY#CHRUMFITKIPOLSKA
48IGNASZAK MAREKKRAKÓWJÓZEFIŃSKA TEAMPOLSKA
49JACH MONIKAKRAKÓWPOLSKA
50JACHIMCZYK PAWEŁKRAKÓWZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOLSKA
51JAROSZ DAMIANMOKRZYSKAPOLSKA
52JASKOT JOANNAJAWORZNOOSP BRZEŹNICAPOLSKA
53JAŚKIEWICZ JAROSŁAWLUBORZYCASTG NIEPOLOMICEPOLSKA
54JAWORSKA EWAPULTUSKPOLSKA
55JOB MATEUSZKRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
56JOB MATEUSZKRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
57JÓŹWIAK DAMIANKRAKÓWPOLSKA
58JURKIEWICZ MONIKAKRAKÓWPOLSKA
59JUSZCZYNKA SŁAWOMIRKRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
60KACPRZAK KATARZYNAWIELICZKAPOLSKA
61KACZKIEWICZ DAMIANGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLSKA
62KACZMARCZYK KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
63KACZMARCZYK MARTAKRAKÓPOLSKA
64KACZMARSKA-ZAJĄC SYLWIAKRAKÓWPOLSKA
65KADŁUBEK KAMILKRAKÓWPOLSKA
66KADŁUBEK KAMILKRAKÓWPOLSKA
67KAPAŁKA GRZEGORZKRAKÓWPOLSKA
68KAPTUR MARCINKRAKÓWPOLSKA
69KARASINSKI MATEUSZZIELONKIMK ACTIVE SPORTPOLSKA
70KARCZ BARBARADOBCZYCEDZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOPOLSKA
71KASPRZAK JULIANOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
72KASZOWSKA-PICHÓRZ KATARZYNAKRAKÓWNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMPOLSKA
73KĘDRA PIOTRZABIERZÓWPOLSKA
74KILIARSKA VALENTYNANIKOLAEVDREAM TEAMUKRAINA
75KLEMPKA DAWIDKRAKOWBOEPOLSKA
76KLUZ PIOTRCZARNAPOLSKA
77KMIECIAK AGNIESZKAKRAKÓWNOVA JA - STUDIO MODELOWANIA SYLWETKIPOLSKA
78KMITA JAKUBMICHAŁOWICEPOLSKA
79KOEHLER OLAKRAKÓWPOLSKA
80KOFIN MACIEJOCHOJNOPOLSKA
81KOKOSZKA MARCINBOCHNIAPOLSKA
82KOLASA JUSTYNANOWY TARGPRZEMESYPOLSKA
83KONIOR PATRYKBIELSKO-BIAŁABIELSKOPOLSKA
84KOPTA JERZYKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLSKA
85KORYTNICKA MARLENAKRAKÓWNIDECPOLSKA
86KOŚ SYLWIAKRAKÓWKOCHAM PAWŁAPOLSKA
87KOWALCZYK MARIALIPNICA MALAPOLSKA
88KOWALCZYK NATALIAKRAKÓWPOLSKA
89KOWALIŃSKI JĘDRZEJKRAKÓWPOLSKA
90KOZACZKIEWICZ ANETAKRAKOWJÓZEFIŃSKA TEAMPOLSKA
91KOZIOŁ RENATAWIELICZKAPOLSKA
92KRĘPA MARTAPODŁĘŻESTG-NIEPOŁOMICEPOLSKA
93KRONOWSKI DARIUSZZIELONKIGREENSPOLSKA
94KRZAK WIKTORKRAKÓWPOLSKA
95KUCHARCZYK PAWEŁKRAKÓWTATA OSZALAŁPOLSKA
96KUCZMARSKI JAKUBRYPINPOLSKA
97KURSA PIOTRSZARÓWNIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
98KWARCIŃSKA IRENAKRAKÓWPOLSKA
99KWIECIEŃ JUSTYNAWIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLSKA
100KWIECIEŃ TOMASZKRAKÓWCOMARCHPOLSKA
101LACHOWSKI ANDRZEJKRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
102LISZKA JOLANTANOWY WIŚNICZPOLSKA
103LISZKA PIOTRCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
104ŁABNO SYLWESTERKRAKÓWPOLSKA
105ŁACH MACIEJKRAKÓWCOMARCHPOLSKA
106MACIASZ SYLWIAPOŁOM MAŁYPOLSKA
107MAJEWSKI SZYMONKRAKÓWPOLSKA
108MALISZEWSKI BENONMIKOŁÓWAJAPOLSKA
109MAŁAJEWICZ IZABELAKRAKÓWPOLSKA
110MAŁKOWICZ PIOTRSTALOWA WOLALEACH AND LANGPOLSKA
111MARCINIAK MAGDALENAKRAKOWSELVITAPOLSKA
112MAREK SLAWOMIRZAWOJAPOLSKA
113MARZEC MACIEJZABIERZÓW BOCHEŃSKINIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
114MAZIA DOROTANIEPOŁOMICEPOLSKA
115MAZUR MARIASOLEC-ZDRÓJPOLSKA
116MAZUREK MONIKAKRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLSKA
117MELICH ROKSANACHORZÓWZA SZYBCY, ZA WŚCIEKLIPOLSKA
118MICHEL KINGAKRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
119MIELEC ANDRZEJMAŁA WIEŚNIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
120MIELEC KINGAKRAKÓWPOLSKA
121MIKOŁAJEWICZ PRZEMYSŁAWTARNOWIECPOLSKA
122MIKOŚ MAGDALENAKRAKÓWNIDEC ALL FOR DEARMSPOLSKA
123MIZURA WOJCIECHWOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
124MYDLARZ ARTURRZESZSZTUKA JAKOSCIPOLSKA
125NOWACKA ANNAKRAKÓWPOLSKA
126NOWAK ANNABOCHNIAŻUBRY BOCHNIAPOLSKA
127NOWAK RAFAŁKRAKÓWTOŚKIPOLSKA
128OGUREK TOMASZCHEŁMIECPOLSKA
129OLEK PAWEŁZABRZEGTEAMOLZO_STYLESPOLSKA
130OPALUCH RAFAŁKRAKÓWCOMARCHPOLSKA
131OPYRCHAŁ TOMASZKRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
132PAŁKOWSKA JOANNAKRAKÓWSZKRABKI/PORANNY PATROLPOLSKA
133PAVELKO ANDRIIKHARKIV4F KHARKIVUKRAINA
134PAVELKO ANDRIIKHARKIV4F KHARKIVУКРАИНА
135PELC KRZYSZTOFKRAKÓW4KREALITY STUDIOPOLSKA
136PIECH PAULINAKRAKÓWPOLSKA
137PLUCIŃSKI JAKUBKRAKÓWNIDEC ALL FOR DREAMS/ HUSARIA RACE TEAMPOLSKA
138POPEK IWONAKRAKÓWPOLSKA
139POTAŚ DARIUSZKRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
140PRZYGODZKA ANNANIEPOŁOMICETEAM DORIS KRAKOWPOLSKA
141ROHAN MACIEJKRAKÓWPOLSKA
142ROJEK MACIEJKRAKÓWAUTOMATIONSTECHNIKPOLSKA
143ROSTWOROWSKA MARIABOLECHOWICEPOLSKA
144SERAFIN MALGORZATAWEGRZCE WIELKIEKUCYK PONYPOLSKA
145SERAFIN MARYSIAKRAKÓWSERAFIN RUNNING TEAMPOLSKA
146SIEKANIEC DOROTAKRAKÓWNIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
147SIERKA MACIEJKRAKÓWSZKRABKI/PORANNY PATROLPOLSKA
148SKAŁECKA BEATAKOŚCIANKOŚCIA TEANPOLSKA
149SMOROŃ BARBARAWIELICZKAPOLSKA
150SMURZYŃSKI PIOTRKRAKÓWPOLSKA
151SOŁODUCHA KAROLINAKRAKOWPOLAND
152STACHURA MAGDALENAKRAKÓWPOLSKA
153STAŃCZYK EWELINAKRAKÓWPOLSKA
154STEFANOWSKI DOMINIKKRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
155STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRAWIELICZKAPOLSKA
156SZEWCZYK MONIKAKRAKÓWKKM KALORYFERPOLSKA
157SZUMIEC ANDRZEJKYLACHO TEAMPOLSKA
158SZUMIEC ANDRZEJLRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
159SZWAGRZYK MARCINKRAKÓWSEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJPOLSKA
160SZYMUŚ ANDRZEJMSZANA DOLNANIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
161ŚLIWKA PATRYKKRAKÓWPOLSKA
162TESTOWY7 JAKUBRYPINPOLSKA
163TOMALIK ANNAOŚWIĘCIM#BBKTSPOLSKA
164TOMASZEWSKI GRZEGORZBOLĘCINPOLSKA
165TOMCZYK KATARZYNAŻEGOCINAPOLSKA
166TULEJA ANDRZEJKRAKÓWCZARTY KRAKÓWPOLSKA
167TURCZA PIOTRKRAKÓWPOLSKA
168TWARDOSZ MICHAŁKRAKÓWPOLSKA
169TYRAŁA DOROTAKRAKÓWPOLSKA
170UDAŁA MAJAKRAKÓWPOLSKA
171URBANIEC ANDRZEJSUCHA BESKIDZKAPOLSKA
172VERETSKYI PAVLODONETSKDREAM TEAMUKRAINA
173WALLIS-STRUZIK EWELINAKRAKÓWPOLSKA
174WAŁĘGA MONIKADĘBICAPOLSKA
175WŁODARCZYK ANNAWIELICZKANIGHT RUNNERSPOLSKA
176WOŹNIAK BARBARAZAGÓRZEPOLSKA
177WOŹNIAK BARBARAZAGÓRZEPOLSKA
178WOŹNIAK MICHAŁKRAKÓWJW2771POLSKA
179WÓJCICKI TOMASZKRAKÓWCOMARCH ONRUNPOLSKA
180WÓJCIK MACIEJWIELICZKACZARNY POTOKPOLSKA
181WULTANSKI ROBERTPUŁTUSKPOLSKA
182WYGANOWSKA SYLWIANOWY SĄCZPOLSKA
183WYGANOWSKA SYLWIANOWY SĄCZPOLSKA
184ZAJĄC HONORATABOGUCICEZAJĄCZKIPOLSKA
185ZIARA MICHAŁJASŁOPOLSKA
186ŻAKIEWICZ ANETAKRAKÓWPOLSKA

Bieg Na Szpilkach - 100m

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1A <SCRIPT>ALERT(/XSS/.SOURCE)</SCRIPT&GADEF<POLSKA
2A <SCRIPT>ALERT(/XSS/)</SCRIPT>ADEF<POLSKA
3A AABPOLSKA
4A AAABC DEFPOLSKA
5A AADEFPOLSKA
6A AADEFALERT(1)POLSKA
7A AADEFPOLSKA
8A AA%3CSCRIPT%3EALERT(1)%3C/SCRIPT%3EPOLSKA
9A AA">POLSKA
10A AA'>POLSKA
11A AAPOLSKA
12A AA#">POLSKA
13A AAPOLSKA
14A AAPOLSKA
15A AA">"@X.YPOLSKA
16A AAPOLSKA
17A AAPOLSKA
18A AAPOLSKA
19A AAALERT('XSS')POLSKA
20A AAPOLSKA
21A AAPOLSKA
22A AA-->'"/>POLSKA
23A AA“ ONCLICK=ALERT(1)// */ ALERT(1)//POLSKA
24A AA/POLSKA
25A AAPOLSKA
26A AA">POLSKA
27A AA< >POLSKA
28A AA;ALERT(1);POLSKA
29A AA;;ALERT(1);POLSKA
30A AA";>;;POLSKA
31A AA[\XC0][\XBC]SCRIPT>DOCUMENT.VULNERABLE=TRUE;[\XC0][\XBC]/SCRIPT>POLSKA
32A AAPOLSKA
33A AAPOLSKA
34A AA? ECHO('DOCUMENT.VULNERABLE=TRUE'); ?>POLSKA
35A AA<POLSKA
36A AA;XSS;POLSKA
37A AA;A=/XSS/POLSKA
38A AA;POLSKA
39A AAPOLSKA
40A AA;POLSKA
41A A0&Q=';ALERT(STRING.FROMCHARCODE(88,83,83))//\';ALADEF<POLSKA
42ASD TESTAPOLSKA
43DZIEKAN AGAKRAKÓWTESCOPOLSKA
44JARCZYK JELIENAKRAKÓWPKS JADWIGA KRAKÓWPOLSKA
45KILIARSKA VALENTYNANIKOLAEVDREAM TEAMUKRAINA
46KUBIC BOGUMILAKRAKOWITMBW KRAKOWPOLAND
47RAPACZ MARZENAMSZANA DOLNABIEGAM DLA OSÓB BEZ DOMUPOLSKA

Bieg Dzieci

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1BRZOSTEK AGNIESZKATRZEBINIAPOLSKA
2DZIADYK ANNAKRAKÓWYETIPOLSKA
3DZIADYK MARIAKRAKÓWYETIPOLSKA
4FLORCZYK ALEKSANDERBOCHNIAPOLSKA
5GALUBA MARTYNAWIELICZKAUKS LIDERPOLSKA
6GANCARCZYK MAURYCYKRAKÓWPOLSKA
7IWULSKI HUBERTBRZEZIEPOLSKA
8JANIK KAMILKRAKÓWPOLSKA
9JASICA NINAKRAKÓWPOLSKA
10KACPRZAK KRZYSZTOFWIELICZKAPOLSKA
11KĘDZIORA TOSIAKRAKÓWPOLSKA
12KRZAK ZUZIAKRAKÓWPOLSKA
13LECHOWICZ KAROLINKRAKÓWBENON TEAMPOLSKA
14MACIURA FRANCISZEKKRAKÓWPOLSKA
15MAKSYM SUSIEKRAKOWPOLSKA
16MAREK HANNAZAWOJAPOLSKA
17MIE;CZAREK PIOTRKRAKÓWPOLSKA
18MIODOŃSKA MIKOŁAJJAŚKOWICEMIODONSCYPOLSKA
19PASTERNAK KRZYŚJORDANÓWPASTERNAKPOLSKA
20PASTERNAK KUBUŚJORDANÓWPASTERNAKPOLSKA
21PIASECKI FILIPKRAKÓWSUPER WILKIPOLSKA
22PIWOWARSKI MIKOŁAJMOGILANYPOLSKA
23PRZYGODZKA ADANIEPOŁOMICETEAM DORIS KRAKOWPOLSKA
24PRZYGODZKA KAROLINANIEPOŁOMICETEAM DORIS KRAKÓWPOLSKA
25STĘPIEŃ HUBERTKRAKÓWPOLSKA
26STĘPIEŃ HUBERTKRAKÓWPOLSKA
27STRZELECKI WOJCIECHKRAKÓWPOLSKA
28SZEWCZYK DANIELRYTWIANYSKRZYDLACI DZIECIOMPOLSKA
29SZWAJCOWSKI ANTONILIMANOWADZIAŁ PERSONALNYPOLSKA
30TATUŚKO ZUZANNAKRAKÓWPOLSKA
31TORGASHOVA SOFIAKRAKÓWPOLSKA
32WIERZBOWSKI MATEUSZWIELICZKAPOLSKA
33ZAPOROWSKI FRANCISZEKWIELICZKAUKS LIDER SIERCZAPOLSKA

Bieg Dzieci + Bieg Rodzinny

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1ANTOSIEWICZ ADAMKRAKÓWPOLSKA
2ASD TESTAAPOLSKA
3ASD TESTAPOLSKA
4BANASIK DARIAJAWORZNOPOLSKA
5CICHOŃ MIESZKOKRAKÓWFYRTOKPOLSKA
6CICHOŃ MIESZKOKRAKÓWFYRTOKPOLSKA
7GIGOŃ ALEKSANDERBUDZÓWNICPOŃPOLSKA
8JAJUGA EMILIAKRAKÓWPOLSKA
9JAWIEŃ AMELIABOCHNIAPOLSKA
10KOSIBA DAWIDKRAKOWPOLSKA
11KURSA JULIAKOKOTÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLSKA
12MAMICA DANIELKRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
13MARZEC BARTŁOMIEJZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
14MARZEC MILENAZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
15MATUSZNA NATALIAKAMESZNICADREAM TEAM TESCO ŻYWIECPOLSKA
16MIRONÓW ALEXBOREKCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
17MOLO KAROLMNIKÓWPOLSKA
18MOLO WIKTORMNIKÓWPOLSKA
19OPIK MACIEJKRAKOWTESCOPOLSKA
20PITALA WOJCIECHKRAKÓWSP 98POLSKA
21PTASINSKI SEBASTIANKRAKOWSEBA BIEGAPOLAND
22REGUCKI MIKOŁAJKRAKÓWPOLSKA
23RYDZ WIKTORKRAKÓWPOLSKA
24RYGIEL RÓŻAKIELCERYGTEAMPOLSKA
25RYGIEL ZOFIAKIELCERYGTEAMPOLSKA
26SĘCZKOWSKI MIŁOSZKRAKÓWPOLSKA
27STACH DAWIDKRAKÓWPOLSKA
28STACH MAJAKRAKÓWPOLSKA
29ŚNIEŻEK BARTEKKRAKÓWŚNIEŻKIPOLSKA
30TESTOWY7 JAKUBRYPINPOLSKA
31TOTA JAKUBBOCHNIAPOLSKA
32TOTA KAROLBOCHNIAPOLSKA
33WIĘCŁAW ADAMKTAKÓWPOLSKA
34WINKLER IWOMYŚLENICEACTIVE ACADEMYPOLSKA
35ZĘBALA ANTONIWIELICZKAZĘBALA TEAMPOLSKA
36ZĘBALA SZYMONWIELICZKAZĘBALA TEAMPOLSKA
37ŻMUDA JULIAKRAKÓWPOLSKA

Bieg Rodzinny (dla dzieci)

#NumerNazwisko i imięMiejscowośćKlubKraj
1BACHOWICZ ALEKSANDRANIEPOŁOMICEPOLSKA
2BACHOWICZ KAROLINANIEPOŁOMICEPOLSKA
3BAJAK FILIPKRAKÓWPOLSKA
4BAJAK SZYMONKRAKÓWPOLSKA
5BIŃKIEWICZ KAMILKIECEPOLSKA
6CHOJNA MATEUSZBALICEPOLSKA
7CZADERSKI BARTOSZKRAKÓWPOLSKA
8FLORCZYK ANNABOCHNIAPOLSKA
9GLEŃ GRZEGORZKRAKOWPOLSKA
10JAROMIN WIKTORKRAKÓWPOLSKA
11KAMIONKA MACIEJKRAKÓWPOLSKA
12KONOPKA BARTOSZKRAKÓWKONOPKI TEAMPOLSKA
13KOWACKA DOMINIKAKRAKÓWPOLSKA
14KOZIK PATRYCJASTRYSZÓWPOLSKA
15KULAWIAK JULIAŻARKIKS VICTORIA TRZEBINIAPOLSKA
16MIRONÓW OLIWIERBOREKCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
17MOŻEJKO ALICJAKRAKÓWCATKINSPOLSKA
18NATKANIEC ALEKSANDRAOLKUSZPOLSKA
19NATKANIEC ALEKSANDRAOLKUSZPOLSKA
20PAWLAK ANTONIKRAKÓWPOLSKA
21REGUCKI KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
22REGUCKI KRZYSZTOFKRAKÓWPOLSKA
23RYGIEL ANDRZEJKIELCERYGTEAMPOLSKA
24RYGIEL MAŁGORZATAKIELCERYGTEAMPOLSKA
25RYŚ WIKTORIAMYŚLENICEZARABIE-BIEGAPOLSKA
26SKALSKI MAKSMOKRZYSKABUDMAXPOLSKA
27SKOWRONEK ALICJAKRAKÓWPOLSKA
28STACHYRA AREKBĘDKOWICEPOLSKA
29STACHYRA IGORBĘDKOWICEPOLSKA
30STANIA ROZALIAKRAKÓWPOLSKA
31ŚNIEŻEK JANKRAKÓWŚNIEŻKIPOLSKA
32TYLEK WOJCIECHŚWIĄTNIKI GÓRNEPOLSKA
33URBAŃSKI KAROLKRAKÓWPOLSKA
34WĄSIK JANKRAKÓWKURDWANÓWPOLSKA
35WIETNIK KACPERKRAKÓWPOLSKA
36WIETNIK WERONIKAKRAKÓWPOLSKA
37ZABOROWSKA ALICJALISZKIPOLSKA
38ŻOŁNIERCZYK LUZARSIEPRAWPOLSKA