System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Leśny Bieg Niepodległości

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11.11.2019

Bieg główny 11 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERKOWSKI DAWID1982KRAMSKPOLSKA
2CZYŻEWSKI ROBERT1975INOWROCŁAWPOLSKA
3CZYŻEWSKI ROBERT1975INOWROCŁAWPOLSKA
4DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
5DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
6DROZDOWICZ LESZEK2019INOWROCŁAWAMATORZY 40+POLSKA
7FIJOŁEK KRZYSZTOF1979WARSZAWAPOLSKA
8FIJOŁEK-NOWIŃSKA BEATA1975WARSZAWAPOLSKA
9GIERMAZINSKA MALWINA1987INOWROCŁAWPOLSKA
10GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWPOLSKA
11GŁOWACKI DAWID1994INOWROCŁAWPOLSKA
12GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
13GRONOSTAJSKA KATARZYNA1987INOWROCŁAWPOLSKA
14GRZESZCZAK KAMILA1986INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
15HEPPNER ANNA1996PAKOŚĆPOLSKA
16JAKUBIEC KATARZYNA1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
17JAKUBIEC TOMASZ1979ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
18JANISZEWSKI BARTEK1990INOWROCLAWPOLSKA
19KNAST SŁAWOMIR1986MOGILNOMOGILNO TEAMPOLSKA
20KOLSKI MICHAŁ1982INOWROCŁAW56. BAZA LOTNICZAPOLSKA
21KUZERA KATARZYNA1983PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPOLSKA
22KUZERA KRYSTIAN1981PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPOLSKA
23KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
24KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
25KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPOLSKA
26LUBER JAKUB2001INOWROCŁAWKKMK TEAM PROPOLSKA
27MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWPOLSKA
28MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
29MRÓWCZYŃSKA JULIA2002INOWROCŁAWPOLSKA
30MRÓWCZYŃSKA JULIA2002INOWROCŁAWPOLSKA
31NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
32NIEMCZYK VIOLETTA1975JANIKOWOPOLSKA
33NOWAK IZABELA1977INOWROCŁAWPOLSKA
34NOWIŃSKI OSKAR1996WARSZAWAPOLSKA
35PAŃKA ANDRZEJ1981RADZIEJÓWPOLSKA
36PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWPOLSKA
37PIWEK ADRIAN1992INOWROCŁAWPOLSKA
38PNIEWSKI ROMAN1972INOWROCŁAWPOLSKA
39RATAJCZYK PRZEMYSŁAW1993ZAKRZEWOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
40RYCHŁOWSKI MATEUSZ1991INOWROCŁAWPOLIPOLSKA
41SADOWSKI MICHAŁ1981INOWROCŁAWBARTOLEK PLPOLSKA
42SIMINSKA MONIKA1982INOWROCŁAWPOLSKA
43SZKUDLAREK MARCIN1989STRZELNOPIEKUŚPOLSKA
44SZŁYK MACIEJ1975INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA
45SZYMANSKI ŁUKASZ1984LUBLINPOLIPOLSKA
46SZYMAŃSKA ANNA1983INOWROCŁAWPOLSKA
47ŚMIGIELSKI PIOTR1984ZBYTOWOPOLSKA
48TOMCZYŃSKI BARTOSZ1980ZIELONKAPOLSKA
49TOMTAS KONRAD1975INOWROCŁAWPOLSKA
50WELCHOWSKI RAFAŁ1982INOWROCŁAWDZIKI Z BALCZEWAPOLSKA
51WINIECKA DOROTA1974ROJEWOPOLSKA
52WOŁOSZCZAK LESZEK1990BYDGOSZCZ6. KILOMETRPOLSKA

Nordic Walking 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSIŃSKI MARIUSZ1955CHEŁMNOCOFFEE TEAMPOLSKA
2BEDNARSKA-HARENDA PATRYCJA1988INOWROCŁAWPOLSKA14
3BOLEWICZ JOANNA1975RADZIEJÓWKS ZRYWPOLSKA
4DĄBEK DARIA1974INOWROCŁAWPOLSKA
5GALCZAK EWA1974JANIKOWOPOLSKA
6JANICKA ANNA1983DĄBROWAJANICCY TEAMPOLSKA
7JASIŃSKA KRYSTYNA1953KOWALPARAKULOS KOWALPOLSKA
8KACZMAREK JAREK1966SZCZUTKIPOLSKA
9KACZMAREK ZOFIA1962SZCZUTKIPOLSKA
10KALISKA LIDIA1975INOWROCŁAWAMATORZY 40 +POLSKA
11KOTZ JAROSŁAW1969INOWROCŁAWPOLSKA
12KRIGER ROMAN1961PAPOWO TORUŃSKIE OSIEKISERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPOLSKA
13LAMENT LIDIA1955INOWROCŁAWPOLSKA
14MATUSZAK WIOLETTA1974KRUSZWICAPOLSKA
15MATUSZAK WIOLETTA1974KRUSZWICAPOLSKA
16MATYSZCZAK LUIZA1977INOWROCŁAWPOLSKA
17NIEZNALSKA ANNA1977INOWROCŁAWPOLSKA
18PERLIKOWSKA MAGDALENA1969INOWROCŁAWPOLSKA
19PERLIKOWSKA PAULINA1994INOWROCŁAWPOLSKA
20PERLIKOWSKI PIOTR1969INOWROCŁAWPOLSKA
21SAŁADYGA RENATA1975KOŚCIELECPOLSKA
22SAMULSKA ARLETA1987KRZEKOTOWOPOLSKA
23WOJCIECHOWSKA LUCYNA1976PAKOŚĆPOLSKA

Bieg 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CIARKOWSKI MIROSŁAW1979INOWROCŁAWPOLSKA
2DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8KPBOTPOLSKA
3FIJOLEK AGNIESZKA1979WARSZAWAPOLSKA
4FIJOŁEK ANDRZEJ1955WARSZAWAPOLSKA
5FILIPIUK MAGDA1970INOWROCŁAWSISU-OWB TEAMPOLSKA
6FRĄTCZAK MACIEJ1971INOWROCŁAWPOLSKA
7FRĄTCZAK MARIKA1989INOWROCŁAWPOLSKA
8FRĄTCZAK PIOTR1960INOWROCŁAWPREM-VITPOLSKA
9GŁOWACKA GRAŻYNA1989WARSZAWAPOLSKA
10GÓRNA KAROLINA1996INOWROCŁAWDZIKI Z BALCZEWA/ MKS INOWROCŁAWPOLSKA
11KROCZYK PAWEŁ1990INOWROCŁAWPOLSKA
12KUKUŁKA KAMIL1997INOWROCŁAWPOLSKA
13KWIATKOWSKA NATALIA1990INOWROCŁAWPOLSKA
14KWIATKOWSKI PIOTR1983STRZELNOPOLSKA
15MACIEJEWSKA BEATA1974INOWROCŁAWPOLIPOLSKA
16MOKRZYCKI TYMON2002INOWROCŁAWMARCIN SZYCH TEAM NO LIMIT FOR AUTISM TO FOLLOW YOUR DREAMSPOLSKA
17NATYWA TOMASZ1991INOWROCŁAWPOLSKA
18PŁOTKA NATALIA1995INOWROCŁAWPANI ŁAPAPOLSKA
19SENFTLEBEN MACIEJ1984INOWROCŁAWBBL INOWROCLAWPOLSKA
20SENSKA JOANNA1973INOWROCŁAWPOLSKA
21SENSKI ARKADIUSZ1968INOWROCŁAWPOLSKA
22SIEKIERKA BEATA1977PAKOŚĆPOLSKA
23SIMINSKA MONIKA1982INOWROCŁAWPOLSKA
24STASIŃSKI PAWEŁ2006INOWROCŁAWPOLSKA
25STEMPOROWSKA KATARZYNA1979INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
26SYLWESTRUK MARTA1985INOWROCŁAWPOLSKA
27SZYMAŃSKI DAMIAN1986KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
28TRZECIAK DOROTA1985KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
29WALTER ANNA1987INOWROCŁAWPOLSKA
30WIŚNIEWSKA-FRANCKIEWICZ ELŻBIETA1981TORUŃPOLIPOLSKA
31ZBORALSKA HONORATA1975INOWROCŁAWPOLSKA
32ŻYWICA MICHAŁ2002GNIEWKOWOPOLSKA

Bieg dzieci 500m (2010 i młodsi)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg dzieci 1000m (2007-2009)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg dzieci 1500m (2004-2006)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj