System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XXV Gniewkowski Bieg na 10 km im. RODZINY MILEWSKICH

Lista startowa / Start List

Data imprezy
03.11.2019

XXV Gniewkowski Bieg na 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARSENIUK ANNA1981GÓRSKT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
2BEREBECKI ROMAN1951RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
3BŁASZKOWSKA ANETA1992OBROWOT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
4BUS KRYSTIAN2000GNIEWKOWOPOLSKA
5BUTRYM ADAM1984TORUŃT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
6CHMURZYŃSKI JÓZEF1968KROBIAT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
7CHOJNICKI DAMIAN1997GŁOGOWOGKS FABIANKIPOLSKA
8CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
9GABRYELSKI MARCIN1982WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
10GÓRALSKI KRZYSZTOF1964TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
11GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWSTRUŚ PĘDZIWIATR RNG TEAMPOLSKA
12GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
13JARANOWSKI ANDRZEJ1993BRODNICAGKS FABIANKIPOLSKA
14JĘDRASIK PAWEŁ1987GNIEWKOWOPOLSKA
15KLAYBOR DAWID1990ŻAGAŃGKS FABIANKIPOLSKA
16KMIECIAK ROBERT1981TORUŃT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
17KNACH MIŁOSZ1982LIPNOMELONEBIEGAPOLSKA
18KNACH MIŁOSZ1982LIPNOMELONE BIEGAPOLSKA
19KNACH MIŁOSZ1982LIPNOMELONE BIEGAPOLSKA
20KNACH MIŁOSZ1982LIPNOMELONE BIEGAPOLSKA
21KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
22KWIATKOWSKI PIOTR1983STRZELNOPOLSKA
23LEŚNIAK MICHAŁ1984CERADZ DOLNY#FEIFERTRENUJEPOLSKA
24LEWANDOWSKI MIROSŁAW1982BYDGOSZCZPOLSKA
25LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
26LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
27MACIEJEWSKA KAMILA1981BARCINPOLSKA
28MALEC KAROL1976BYDGOSZCZBIUELPOLSKA
29MATYSEK KAMIL2000GNIEWKOWOPOLSKA
30NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWY POMORZEPOLSKA
31NOWACKA ANNA1981BOBROWNIKIGKS FABIANKIPOLSKA
32NOWICKI JAROSŁAW1981WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
33ORCHOLSKI WITOLD1971TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
34OSIŃSKI KAROL1983JAROSZEWOPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
35PAZDERSKA-ROSIAK EMILIA1981INOWROCŁAWPOLSKA
36PERKOWSKI RAFAŁ1983LIPNOGKS FABIANKIPOLAND
37PODOBIEŃSKI ADAM1992MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
38POŁOMSKI RAFAŁ1984ZAKRZEWOPOLSKA
39RÓŻYCKI SŁAWOMIR1960BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
40SADOWSKI JAROSŁAW1970TORUŃT.S. OPTRUNKI TORUŃPOLSKA
41SARNOWSKA MAGDA1980LIPNOPOLSKA
42SEROCZYŃSKI DARIUSZ1970ROJEWOPOLSKA
43SIMSON IRENEUSZ1979WĄBRZEŹNOPOLSKA
44SÓJKOWSKI DARIUSZ1987GNIEWKOWOPOLSKA
45SZAFRAŃSKA NATALIA1988GNIEWKOWOPOLSKA
46SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
47SZTOLCMAN PIOTR1990WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
48SZYCHULSKA IZABELA1987LIPNOPOLSKA
49SZYMANDERA PAWEŁ1973TORUŃT.S. OPATRUNKIPOLSKA
50ŚWIATOWY RYSZARD1973BYDGOSZCZDAWNA KRWIPOLSKA
51ŚWIDEREK WOJCIECH1982GŁOGOWOT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
52TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOPIT-BIKE 24POLSKA
53TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOPIT BIKE 24POLSKA
54TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOPIT-BIKE 24POLSKA
55TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOPIT BIKE 24POLSKA
56TAZBIR ŁUKASZ1984ŁÓDŹINDEPENDENT TEAMPOLSKA
57TKACZUK BARTOSZ1996GNIEWKOWOPOLSKA
58TKACZYŃSKA AGNIESZKA1991DZIAŁOSZYNINDEPENDENT TEAMPOLSKA
59TRZCIŃSKI MARIUSZ1980WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
60TYBUSZEWSKI JANUSZ1957BRZOZÓWKATS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
61TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
62WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
63WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
64WITCZAK OLA1977WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA
65WITKOWSKI PIOTR1983WAŁYCZKP PSP WĄBRZEŹNOPOLSKA
66WOJAS ANETA1985GRUDZIADZPOLSKA
67WÓJCIK MARIKA1992INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
68ZALEWSKI JOZEF1947PLOCKPOLSKA
69ZIELIŃSKI TOMASZ1982MOKREAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA