System rejestracji dostarcza STS-TIMING

37. TORUŃ MARATON / PÓŁMARATON 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
27.10.2019

Toruń Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK MACIEJ1986PATEREKSKRA PATEREKPOLSKA
2BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECFOREST CARABUS TEAMPOLSKA
3BARCZAK ALINA1978ZŁOTÓWPOLSKA
4BARTECKI PIOTR1981SOPOTPOLSKA
5BASIAK SEBASTIAN1977CZĘSTOCHOWASBNS CZĘSTOCHOWAPOLSKA
6BĄCZEK JERZY1972MORTĘGI 14ALUZAKPOLSKA
7BĄKOWSKI DAWID1982BYDGOSZCZPOLSKA
8BIEGUN MARCIN1974BIELSKO-BIALAMISTRZ AMATORPOLSKA
9BOCIAN MAREK1963KAWĘCZYNKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
10BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW 1440 TORUŃPOLSKA
11BORYSIUK ARKADIUSZ1986KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
12BRZUCHALSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZPOLSKA
13BRZYKCY JACEK1981TORUŃAGB HD RUNNERSPOLSKA
14BUKAŁA JANUSZ1975OTMUCHÓWOTM.BPOLSKA
15CAŁKA BARTŁOMIEJ1983WARSZAWAINOBEPOLSKA
16CHELMINSKI GRZEGORZ1984SZCZYTNOAKB SZCZYTNOPOLSKA
17CHILARECKI ROBERT1981TORUŃPOLSKA
18CHMIELEWSKI SLAWOMIR1975TORUNPOLSKA
19CHOJNACKI SZYMON1982ŁÓDŹRANELAGH HARIERRSPOLSKA
20CHORBOTOWICZ TOMASZ1970ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLSKA
21CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMPOLSKA
22CHRUSCIEL WALDEMAR1970TORUŃKW TORUŃPOLSKA
23CIĄPAŁA JAKUB1991POZNAŃPOLSKA
24CIEŚLIK TOMASZ1984PRUSZCZPKO BPPOLSKA
25CIMACHOWSKI JAKUB1980SOLEC KUJAWSKICIMATECHPOLSKA
26CIMACHOWSKI JAKUB1980SOLEC KUJAWSKICIMATECHPOLSKA
27CZAPLICKI MATEUSZ1991TORUŃPOLSKA
28CZERWIŃSKI PIOTR1963WARSZAWAELITE RUNNERS CLUBPOLSKA
29CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR1964WARSZAWAPOLSKA
30CZUMA ANETA1990ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
31CZUPRYŃSKI SEBASTIAN1992ŻYRARDÓWPOLSKA
32ĆWIKLIŃSKI SŁAWOMIR1970KOSAKOWOPOLSKA
33DABROWSKI DARIUSZ1974PIASECZNOCTSPOLSKA
34DAROWICKI WIKTOR1990BYDGOSZCZPOLSKA
35DĄDELSKI MARIUSZ1978TORUŃAIWENDIL RUNPOLSKA
36DEMBOWSKI MARIUSZ1983LIDZBARKH+H POLSKAPOLSKA
37DERESZEWSKI PIOTR1982GRUDZIĄDZPOLSKA
38DOBRZYŃSKI TOMASZ1980GDYNIAXRUNNERSPOLSKA
39DOMAGALSKA ELZBIETA1983WIELKA NIESZAWKAPOLSKA
40DOMANSKI DARIUSZ1966GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ/POGOŃ-GRODZISK MAZ.POLSKA
41DRZAZGOWSKI RADOSŁAW1972STRZELNOMOGILNO TEAMPOLSKA
42FALKOWSKI ŁUKASZ1978DZIKOWOKLUB BIEGACZA T 2/4POLSKA
43FIT TOMASZ1976MASŁÓW PIERWSZYSTOKOWCZYKI TEAMPOLSKA
44FRĄCKOWIAK DOMINIK1988ŚMIGIELFOGO ORZEŁ LIPNOPOLSKA
45FRĄCKOWIAK DOMINIK1988ŚMIGIELPOLSKA
46GACKA ANNA1978SICIENKOLUPUS TEAMPOLSKA
47GACKA RAFAL1976SICIENKOLUPUS TEAMPOLSKA
48GALANT SŁAWOMIR1975WROCŁAWPOLSKA
49GAWIN ROBERT1977CHRZANÓWPOLSKA
50GOGOL FRANCISZEK1958LEGNICAFRANEK I DINOPOLSKA
51GOŁĘBIEWSKI PIOTR1975BYDGOSZCZPOLSKA
52GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
53GÓRSKI RADEK1976LUBAWAVEGE RUNNERSPOLSKA
54GROCHAL RAFAŁ1973NIEPOŁOMICEPOLSKA
55GROCHOT KRZYSZTOF1973WIELICZKAESKADRA KRAKÓWPOLSKA
56GRUBICH DAMIAN1975GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
57GRUDZIŃSKI MACIEJ1986SOKOŁOWO PARCELEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
58GRUDZIŃSKI MACIEJ1986SOKOŁOWO PARCELEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
59GRZELAK RYSZARD1977GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
60GRZESIAK KAROL1991GDYNIARADIX-BISPOLSKA
61GRZEŚKOWIAK TOMASZ1986GDAŃSKMORSKA AGENCJA GDYNIAPOLSKA
62GRZĘDZICKI RAFAŁ1981GRUDZIĄDZZADROGA RACING TEAMPOLSKA
63GURTOWSKA MAGDA1981TORUŃPOLSKA
64GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKITBKM WILK SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
65HENDRICH RAFAŁ1980SIERAKOWICEPOLSKA
66HORBACZ GRZEGORZ1973SŁUPSKPOLSKA
67IGIELSKI ARMIN1975GRUDZIĄDZTANCIA TEAMPOLSKA
68JABŁOŃSKA MAŁGORZATA1968GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGPOLSKA
69JAGIELSKI SZYMON1977ŁASINPOLSKA
70JAKÓBIAK MICHAŁ1982WARSZAWAPOLSKA
71JAMROŻY RYSZARD1964IŃSKOTRUCHTPOLSKA
72JANIK ANDRZEJ198189-600KOMPUTRONIK CHOJNICEPOLSKA
73JANKOWSKI ADRIAN1989TORUŃSKINHEAD TORUŃPOLSKA
74JARNOT OSKAR1989TORUŃTMT - TORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
75JASNOCH MARCIN1980BYTOMOLUSIA TEAMPOLSKA
76JASTRZĘBSKI PAWEŁ1975SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLSKA
77JÓZEFACIUK MARCIN1982ŁÓDŹPOLSKA
78JUNDA EDWARD1973WILNOSKY10LITWA
79KACZMARCZYK MARTA1978ŚWIEBODZINBBL ŚWIEBODZINPOLSKA
80KALINOWSKI STANISŁAW-ROBERT1972BYDGOSZCZPOLSKA
81KLIMCZEWSKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
82KLISZEWSKI DAMIAN1970BYDGOSZCZPOLSKA
83KOHLLÖFFEL HEINER1957BERLINNIEMCY
84KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
85KOWAL ADRIAN1989TRZCIELPOLSKA
86KOWALSKI KRZYSZTOF1983KIEŻLINYTATA BIEGOISTAPOLSKA
87KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
88KRZEMIŃSKI MACIEJ1980GRUDZIĄDZPOLSKA
89KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
90LEWANDOWSKI BARTOSZ1976KOPANINOPOLSKA
91LEWANDOWSKI RAFAL1981TORUŃSPCPOLSKA
92LISEWSKA AGNIESZKA1968TORUŃPOLSKA
93ŁAWICKI MARCIN1979POZNAŃPOLSKA
94MAKLES PRZEMYSŁAW1981RADOMSKOPOLSKA
95MAŁECKI SEBASTIAN1977OSIEK N/WISŁĄPOLSKA
96MARCHEWKA RAFAŁ1980WARSZAWAPOLSKA
97MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA1974OSTROŁĘKAKS ARCO ŁAWYPOLSKA
98MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBDPOLSKA
99MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSDBPOLSKA
100MATUŁA BARTŁOMIEJ1977UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAWPOLSKA
101MICHNIEWICZ PIOTR1985TORUŃSUCHAREM ZASIAŁPOLSKA
102MIRASZEWSKA MARTA1992LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
103MIRASZEWSKA MARTA1992LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
104MIROWSKI IREK1973BOBROWIECGEO RUNNING TEAMPOLSKA
105MUCHA ALEKSANDER1986WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMPOLSKA
106MUZA MARCIN1986BANINOMGS LAW RUN TEAM / OIRP GDAŃSKPOLSKA
107NAJDA SŁAWOMIR1973SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
108NAPARTY MARCIN1994BŁONIEPOLSKA
109NAPARTY MARCIN1994BLONIEPOLSKA
110NESTEREWICZ NESTEREWICZ RYSZARD1954KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
111NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
112NOWAK MACIEJ1970POZNAŃPOLSKA
113NOWAKOWSKI ADAM1983ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
114NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
115OLBRYCHOWSKA MAŁGORZATA1982POZNAŃPOLSKA
116OLKOWSKI PIOTR1965ODOLIONAPATORPOLSKA
117PEPLINSKI DARIUSZ1982GRUDZIĄDZPOLSKA
118PIECHOWIAK JACEK1973SZUBINPOLSKA
119PIETRZYK DANIEL1976WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLSKA
120PILECKA KATARZYNA1979LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
121PIPER KRZYSZTOF1972SKAWINAPOLSKA
122PIRÓG ARKADIUSZ1982SZTUMPISFAKPOLSKA
123PISKOVETS KATERYNA1997WROCŁAWPOLSKA
124PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWTEAM OCHALPOLSKA
125PRINZ AGNIESZKA1990GDYNIAPOLSKA
126PRZEDPEŁSKI MICHAŁ1983TORUŃPOLSKA
127PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
128PRZYBYLSKI WIESŁAW1963BRAŃSZCZYKPOLSKA
129PRZYJEMSKI ARTUR1973PIGZAPOLSKA
130PUCZKARSKI PAWEŁ1976BRĄCHNOWOBRĄCHNOWOPOLSKA
131PYTLIK WOJCIECH1989BOGUNICEHEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBPOLSKA
132RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMK TORUŃPOLSKA
133ROJEK ANDRZEJ1971OLSZTYNPOLSKA
134ROKITA PAWEŁ1985MIŃSK MAZOWIECKIKS ZIELONO-CZARNIPOLSKA
135RUSZKIEWICZ MALGORZATA1973SUSZPOLSKA
136RYBKA DARIUSZ1969KROTOSY4.30POLSKA
137RYCZKOWSKI ROBERT1973ZĄBKIPOLSKA
138SDF SF1993RYPOLSKA
139SEROCKI ZBIGNIEW1964GRUDZIĄDZJAGIELLOŃCZYCY ŁASINPOLSKA
140SEROCKI ZBIGNIEW1964GRUDZIĄDZJAGIELLOŃCZYCY ŁASINPOLSKA
141SHUMIK ALENA1985BRESTБЕЛАРУСЬ
142SHUMIK ALENA1985BRESTBELARUS
143SKĘPIEC ADAM1978SŁUPSKLEĆ ADAM, LEĆ... :)POLSKA
144SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
145SLOTAŁA DARIUSZ1962ZAKRZEWOKLUB 366POLSKA
146SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZEŚNIAPOLSKA
147SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
148SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
149SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
150SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
151SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
152SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
153SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIA9
154SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZESNIAPOLSKA
155SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZEŚNIAPOLSKA
156SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZEŚNIAPOLSKA
157SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZEŚNIAPOLSKA
158SMORAWSKI IRENEUSZ1981WRZEŚNIAPOLSKA
159SOBCZYK RYSZARD1962BEŁCHATÒWSPARTAKUSPOLSKA
160SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃPOLSKA
161SÓJKA AGNIESZKA1982TORUŃSUCHAREM ZASIAŁPOLSKA
162STACHOWSKI MICHAŁ1982WĄBRZEŹNOKONIEC SKŁADUPOLSKA
163STAWICKA EWELINA1991LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
164STAWICKI TOMASZ1976ŁYSOMICEPOLSKA
165STEFANSKI KRYSTIAN1984OLSZTYNKS KANAŁEKPOLSKA
166STRATYŃSKI FILIP1975BRÓJCEHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
167STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
168SZALEWSKI RAFAŁ1976TORUŃ1008.PLPOLSKA
169SZALEWSKI RAFAŁ1976TORUŃ1008.PLPOLSKA
170SZAR SZYMON1979GRUDZIADZSZAR BIEGA TEAMPOLSKA
171SZAR SZYMON1979GRUDZIADZPOLSKA
172SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ1981PLOCKSAMOTNY WILKPOLSKA
173ŚLIWIŃSKA KATARZYNA1970GDYNIAKS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNIPOLSKA
174ŚWIĄTEK MARCIN1977BIELSKO-BIAŁAWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
175TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
176TESTOWY7 JAKUB1998RYPINPOLSKA
177TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
178TOMASZEWSKI TOMASZ1975AUGUSTÓWAUGUSTOWSKIE STOWARZYSZENIE KULTURALNO-SPOŁECZNEPOLSKA
179TOMCZYK MAŁGORZATA1977ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
180TRELINSKI DAMIAN1978WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
181TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
182ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKAL.K.S.ISKRA JASZKOWAPOLSKA
183ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKAL.K.S.ISKRA JASZKOWAPOLSKA
184URBAŃSKI KLAUDIUSZ1975OTWOCKPOLSKA
185VALODCHANKA MIKALAI1960MINSKVICTORIABELARUS
186VERHEYDEN SAM1985NYSATMTEAMPOLOGNE
187WALDA ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
188WALKOWIAK DARIUSZ1972KOLSKONIEZRZESZONYPOLSKA
189WANIEWSKI MARCIN1976MALBORKWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
190WAROT KRZYSZTOF1969WARSZAWAPOLSKA
191WARUSZEWSKI ROBERT1974TORUŃPOLSKA
192WAŚKIEWICZ MAREK1988WARSZAWAPOLSKA
193WĄSIK MARCIN1987CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
194WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOLSKA
195WIEŚNIAK DARIUSZ1978WARSZAWAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
196WIETRZYCKI PIOTR1971WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKA
197WIKLO ELA1963SAMSONOWPOLSKA
198WITKOWSKI PIOTR1960AUGUSTÓWATP AUGUSTÓWPOLSKA
199WITKOWSKI PIOTR1974TORUŃPOLSKA
200WITKOWSKI WOJCIECH1969TORUŃPOLSKA
201WITKOWSKI WOJCIECH1969TORUŃPOLSKA
202WIWATOWSKI WIESŁAW1971GDYNIAWIWAPOLSKA
203WIWATOWSKI WIESŁAW1971GDYNIAPOLSKA
204WIWATOWSKI WIESŁAW1971GDYNIAWIWAPOLSKA
205WŁOCH SYLWESTER WŁOCH1963BYDGOSZCZPOLSKA
206WŁOCH SYLWESTER WŁOCH1963BYDGOSZCZPOLSKA
207WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLSKA
208WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLSKA
209WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
210WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
211WOJEWÓDZKI MARCIN1993WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMPOLSKA
212WOŹNIAK BEATA1979DĘBOGÓRZEWYMIATACZEPOLSKA
213WOŹNIAK BEATA1979DĘBOGÓRZEWYMIATACZEPOLSKA
214ZALEWCZAK DARIUSZ1983TORUŃENETONPOLSKA
215ZAPAŁA MIKOŁAJ1982WARSZAWAPOLSKA
216ZIELINSKI MARCIN1993LUBICZŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
217ZIELIŃSKI EMIL2000WAŁCZTERMINATORUNPOLSKA
218ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
219ZONTEK SABINA1976BIELSKO-BIAŁAWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
220ZYSK ARKADIUSZ1975RZEKUŃKS ARCO ŁAWYPOLSKA

Toruń Półmarataon

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
2BARANOWSKI SLAWOMIR1972KSIĄŻENICEPOLSKA
3BARTOSZYŃSKI DOMINIK1987RYPINBASKET RYPINPOLSKA
4BEZNISKO SERHII1999POZNAŃPOLSKA
5BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
6BLAUCIAK KRZYSZTOF1979TORUŃBŁAUCIAKPOLSKA
7BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNPOLSKA
8BOROWSKI ARTUR1977TORUŃAKTYWNY KASZCZOREKPOLSKA
9BOROWSKI ARTUR1977TORUŃAKTYWNY KASZCZOREKPOLSKA
10BRUZDOWSKI TOMASZ1987TORUŃPOLSKA
11BRYDA MAGDALENA1988TORUŃPOLSKA
12BUJAK ALEKSANDRA1994BOLSZEWORUNEDAPOLSKA
13CHEKEL YULIYA1983GRODNOBELARUS
14CHEŁMINIAK MONIKA1982BYDGOSZCZPOLSKA
15CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POM.AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAMPOLSKA
16CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
17CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSKA
18DANISZEWSKI MARCIN DANISZEWSKI2000DRZONOWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
19DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
20DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃPOLSKA
21DUNAJSKI MARCIN199787-200DONUT TEAMPOLSKA
22DZIARACHYTS VASILI1975MINSKREGIONBELARUS
23FONAŁ LUCYNA1987WROCŁAW1987POLAND
24FRANKOWSKI ŁUKASZ1984OBROWOAKROMAPOLSKA
25FRANKOWSKI ŁUKASZ1984OBROWOAKROMAPOLSKA
26FRUEHAUF URS1980WARSZAWAPOLSKA
27GAWROŃSKI MICHAŁ1984GŁOWACZÓWPOLSKA
28GŁOWACKI ROBERT1974OLSZTYNTEAM SOKÓŁPOLSKA
29GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZNCIA BYDGOSZCZPOLSKA
30GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN1991BOGATYNIA#ENERGIAZBIEGANIAPOLSKA
31GONDEK BARBARA1985TORUNWATAHAPOLSKA
32GRAJEWSKA WIOLETA1981TORUŃ#BBKTSPOLSKA
33GRĄDZKA JUSTYNA1990PIASECZNODECATHLON RUMIAPOLSKA
34GRUDZIŃSKI MACIEJ1986SOKOŁOWO PARCELEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
35GUTKOWSKI JAKUB1986STOPKAPOLSKA
36GUTKOWSKI JAKUB1986STOPKAPOLSKA
37GUTKOWSKI JAKUB1986STOPKAPOLSKA
38GUTKOWSKI JAKUB1986STOPKAPOLSKA
39GUTKOWSKI JAKUB1986BYDGOSZCZPOLSKA
40GUTKOWSKI JAKUB1986BYDGOSZCZPOLSKA
41HACHAJ DAWID1981LISEWOHACHAJ TEAMPOLSKA
42HENSCHKE ADAM1983KOMORNIKIPARKKOMORNIKIPOLSKA
43IWIŃSKI ADAM1980ROKITNO SZLACHECKIESAINT GOBAIN SQUADPOLSKA
44JARNOT OSKAR1989TORUŃTMT - TORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
45JENCZEWSKI ŁUKASZ1985TORUŃKA2PROJEKT-PRACOWNIA PROJEKTÓW ŁUKASZ JENCZEWSKIPOLSKA
46JENCZEWSKI ŁUKASZ1985TORUŃPOLSKA
47JEZIOREK DAWID1987TORUŃTSŻ TORUŃPOLSKA
48JÓŹWIAK TOMASZ1982BORKILEĆ WRÓBEL LECPOLSKA
49JÓŹWIAK TOMASZ1982BORKILEĆ WRÓBEL LEĆPOLSKA
50KALISZ ANDRZEJ1964CHEŁMŻATORUŃSKI KLUB TRIATLONOWYPOLSKA
51KALISZ ANDRZEJ1964CHEŁMŻATORUNSKI KLUB TRIATLONOWYPOLSKA
52KIELAK LESZEK1987SULEJÓWEKENTRE RUNNINGPOLSKA
53KLAROWSKI WOJCIECH1976TORUŃPOLSKA
54KMITA MACIEJ1982LIPNOPOLSKA
55KMITA MACIEJ1982LIPNOPOLSKA
56KOMÓR RAFAŁ196887-100UMRKPOLSKA
57KONSTAŃCZAK PRZEMYSŁAW1980MOCZKOWOPOLSKA
58KORNATOWSKA BEATA1969INOWROCLAWPOLSKA
59KREFT DAWID1987RUMIAWKURW_TEAMPOLSKA
60KRYGER JACEK1971RYTELH2OSHOP.PL OTE SPORTSPOLSKA
61KRZEMIŃSKA JOLANTA1983BYDGOSZCZBYDGOSZCZANKA BIEGAPOLSKA
62KRZYMIŃSKI JAREK1980BYDGOSZCZPOLSKA
63KUSIAK KAMIL1982SZCZECINPOLSKA
64KWAPIŃSKI MIROSŁAW1964LIPSKOPOLSKA
65KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
66KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
67LEE JAMES1967RIPONNYPTRIUK
68LEE JAMES1967RIPONNYPTRIUNITED KINGDOM
69LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
70LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃPOLSKA
71ŁACIŃSKI BOGUSŁAW1961SIECHNICEŚLĘZAK TEAMPOLSKA
72ŁATKA MARCIN1975BYDGOSZCZPOLSKA
73ŁEPEK TERESA ŁEPEK1993GRUDZIĄDZPOLSKA
74MAJDAN ADAM1980ŁUBIANKAPOLSKA
75MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
76MALCZEWSKA MIRKA1957BYDGOSZCZPOLSKA
77MALINOWSKI MICHAŁ1978CZARNE BŁOTOMIGLASST@MIGLASST.PLPOLSKA
78MAŁAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
79MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
80MARCINIAK KASIA1980DĘBNOSTOW.MARATON DĘBNOPOLSKA
81MIKULSKI DAMIAN1980WARSZAWAPOLSKA
82MOLTZAN ZBIGNIEW1976TORUŃREEBOK RUN CREWPOLSKA
83MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA1975TORUŃKM UMK/REEBOK RUNNING CREWPOLSKA
84MOTYLEWSKI DARIUSZ1985BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYPOLSKA
85NAGŁOWSKI PIOTR1985SKIERNIEWICEPOLAND
86NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP 15 TORUŃPOLSKA
87NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
88NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
89NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
90NOWAK GRZEGORZ1983ŻUROMINBIEGAM BO LUBIEPOLSKA
91NOWAKOWSKI GRZEGORZ1984BYDGOSZCZDEAF GARMINPOLSKA
92NOWAKOWSKI MARCIN1982SIERPCPOLSKA
93O SULLIVAN OWEN1971KONINPOLSKA
94OSTRUSZKA DARIUSZ1968ZGIERZBRAKPOLSKA
95PAWLUS VIOLETTA1978SIECHNICEŚLĘZAK TEAMPOLSKA
96PERDJON DAREK1971TORUŃLASSAR TEAMPOLSKA
97PIEŁOWSKA ROMA1993NIWYPOLSKA
98PIETRZAK PAULINA1983WARSZAWAPOLSKA
99PISKOZUB MACIEJ1979CZŁUCHÓWDLAKLUBU.PLPOLSKA
100POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
101POTAKOWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
102PREDENKIEWICZ RAFAŁ1962TORUŃARPOLPOLSKA
103PROWADZISZ JUSTYNA1979ŁUBIANKAPOLSKA
104PRZEWOSKA PAULINA1984BRZEŹNO GM. KRZYMÓWPRAWNIK W BIEGUPOLSKA
105PRZYBYŁKO MICHAŁ1986PIASECZNOMECCATPOLSKA
106PYRKA ADAM1980TORUNPOLSKA
107RACŁAWSKI DARIUSZ1973TORUŃPOLSKA
108RESTERNY JAKUB1986ZDUŃSKA WOLABPOLSKA
109ROGOWSKI TOMASZ1977ELBLĄGPOLSKA
110ROSOŁOWSKA WIOLETTA1980WOLABBKTSPOLSKA
111ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOWAHATA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
112RÓŻYŃSKI MICHAŁ1982TORUŃPOLSKA
113RUTKOWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKA
114RYGIEWICZ WOJCIECH1965WOLWARKPOLSKA
115SAWINSKI JACEK1987POZNAŃPOLSKA
116SCHULZ MACIEJ1971PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SQUADRA DI AMICIPOLSKA
117SCHULZ MACIEJ1971PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
118SHARIF LUCIA1992MAZOWIECKIPOLAND
119SIKORSKA WIOLETA1982WARSZAWAPOLSKA
120SKORECKI ALEKSANDER1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
121SKOWYRSKI JANUSZ1962STARE BIELICETAKIE KOSZALINPOLSKA
122SŁOMKOWSKI MATEUSZ1991GDAŃSKPOLSKA
123SNARSKI ROBERT1991TORUŃPOLSKA
124STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
125STREICH PRZEMYSŁAW1979GREBOCINPOLSKA
126STRUPIECHOWSKI MACIEJ1988WARSZAWAPOLSKA
127STRZELECKA MAŁGORZATA1972PIŁASAILING TEAM FERAJNAPOLSKA
128STRZELECKI SEBASTIAN "KASZANA"1973PIŁASAILING TEAM FERAJNAPOLSKA
129SZARZYŃSKA PAULINA1985ŚWIEBODZICEBZ TRAINING SYSTEMPOLSKA
130SZCZEPANIAK EWA1981KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
131SZPRĘGLEWSKI BARTOSZ1989LISEWOSTALE BIEGAM-NOVA TRADINGPOLSKA
132SZREJTER IZABELA1982TORUŃBBKTSPOLSKA
133SZREJTER IZABELA1982TORUŃ#BBKTSPOLSKA
134SZUBA JACEK1990SASLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
135TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
136TCHOROWSKA SYLWIA TCHOROWSKA1977NOWY JULIANOWBIEGAJ ZAPOBIEGAJPOLSKA
137TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
138TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
139TUBACKI KRZYSZTOF1975STAWISKAPOLSKA
140URBAŃSKA MARTYNA1975OTWOCKPOLSKA
141WAJDA JAGNA1962TORUŃLEIDENPOLSKA
142WARDA MARCIN1991SZPETAL GÓRNYPOLSKA
143WATKOWSKI BARTŁOMIEJ1979TORUŃDAMIAN RUDNIK TEAMPOLSKA
144WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
145WIŚNIEWSKI MARCIN1986GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
146WITULSKI ANDRZEJ1991BRODNICAPOLSKA
147WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
148WOLSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
149WYBRANIEC TOMASZ1980TORUŃWYBRANIECPOLSKA
150ZAGÓRNY ROBERT1976HALINÓWENTRERUNINGPOLSKA
151ZARANKAITE VILMA1993VILNIUSVILNIUS RUNNING CLUBLIETUVA
152ZIETARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
153ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
154ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
155ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
156ŻYTOWIECKI DAWID1982RYPINPOLSKA