System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: OBORNIKI

Lista startowa / Start List

Data imprezy
06-07.06.2020

Bieg FORMOZA NIGHT CHALLENGE 4026m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAM ADAM1994LIPNICADOBRA DZIKI IDĘ W TOPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
3BANASZAK MARCIN1985LESZNOZAKWAS TEAMPOLSKA
4BANASZAK MARCIN1985LESZNOZAKWAS TEAMPOLSKA
5BANASZAK MARCIN1985LESZNOZAKWAS TEAMPOLSKA
6BANASZAK MARCIN1985LESZNOZAKWAS TEAMPOLSKA
7BANASZAK MARCIN1985LESZNOZAKWAS TEAMPOLSKA
8BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
9BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
10BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
11JEZIORAŃSKI BARTOSZ1975ZAMIENIEPOLSKA
12KRYSZTOFIŃSKI DAWID1979PIŁAPOLSKA
13KRZYŚKA MIKOŁAJ2002OBORNIKIKUNA KOWANÓWKOPOLSKA
14ŁOŚ MAŁGORZATA1987MAREZAOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
15ŁOŚ MAŁGORZATA1987MAREZAOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
16ŁOŚ MAŁGORZATA1987MAREZAOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
17MAJCHERCZAK MIKOŁAJ1999POBIEDZISKANADWAGA NAM POMAGAPOLSKA
18OLEJNIK ANNA1986CHORZÓW13ŚBOTS-131BLPPOLSKA
19PIASTA ADAM1985KOŚCIANMŁODE DZIKIPOLSKA
20REMBSIZ SZYMON1992TCZEWPOLSKA
21STEFANIAK ADAM1985PUSZCZYKOWOPUSZCZAPOLSKA
22TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
23WESOŁOSKI ADAM1994LIPNICADOBRA DZIKI IDĘ W TOPOLSKA
24WESOŁOWSKI BLAZEJ1996PÓLKODOBRA DZIKI IDĘ W TOPOLSKA

Bieg na 10 km - FORMOZA RECON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BUCZAK ŁUKASZ1986RYBNIKALKO TEAM RYBNIKPOLSKA
2FRONIA MARCIN1977GRODZISK MAZOWIECKISEETEUFELPOLSKA
3GÓRECKI WOJCIECH1973STAPORKOWFAMILYTEAMPOLSKA
4KOLEJ MONIKA1976GORZOW WLKP.DZIKIE DZIKI GORZOWPOLSKA
5KOLEJ MONIKA1976GORZOW WLKP.DZIKIE DZIKI GORZOWPOLSKA
6KOLEJ MONIKA1976GORZOW WLKPDZIKIE DZIKI GORZOWPOLSKA
7MUSIELSKI SEBASTIAN1998KAŹMIERZPOLSKA
8NOWAK MARCIN1987WARSZAWAMAD RUNNERSPOLSKA
9RADZIWOŃ ANNA1976POLKOWICEGRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLSKA
10RADZIWOŃ KRZYSZTOF1974POLKOWICEGRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLSKA
11RAKOWSKI PRZEMYSLAW1987OŁAWAMELVIT RUNPOLSKA
12RÓŻAŃSKI DAWID1994KAMIEŃ POMORSKISON’S OF POSEIDONPOLSKA
13SZKLARZEWSKI RAFAŁ1985GŁOGÓWRATOWNICY ZG RUDNA/ KGHM ZG RUNPOLSKA
14TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
15TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
16ZAJĄCZKOWSKA BEATA1980POZNAŃPOLSKA
17ZAJĄCZKOWSKI DAMIAN1979POZNAŃPOLSKA

Bieg LONG - ok. 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK AGNIESZKA1986KRAKÓWZNIWIARZPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
3BAECKMANN SIMONE1967BERLINSIMIGERMANY
4BEMBENEK PATRYCJA1996RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
5BERNACKI GRZEGORZ1979ROMANOWO DOLNERMF4RT GLADIATORSPOLSKA
6BOIŃSKA IWONA1979DOBIEŻYNBODY ART WARRIORSPOLSKA
7BONOWICZ JOANNA1981OBORNIKIREKOPLASTPOLSKA
8BONOWICZ JOANNA1981OBORNIKIREKOPLASTPOLSKA
9BROMBER ADRIANA1977OCIESZYNINIEMAMOCNIPOLSKA
10CIĄŻYŃSKA MONIKA1996LUBOŃPOLSKA
11DZIAMSKA PAULINA1984BUKBODY ART WARRIORSPOLSKA
12GARGULIŃSKI PAWEŁ1974POZNAŃPOLSKA
13GÓRZYŃSKI JANUSZ1975WARSZAWAPOLSKA
14GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
15HADYNA NURWADI1972ŁÓDŹBODY ART WARRIORSPOLSKA
16HELLER ERNEST1997SĘDZINYPOLSKA
17HINZ KAMILA1984PIŁAKETTLEBELLS GF PIŁAPOLSKA
18JĄDRZYK ANNA1983MOSINALOFT MOSINAPOLSKA
19JÓZEFACIUK WIESŁAW1956ŁÓDZPOLSKA
20KILICHOWSKA BEATA1978POZNANDIRTY SPARROWSPOLSKA
21KLUCZYŃSKI KAMIL1984OPALENICAMOVE RUNFUNPOLSKA
22KOŁA JAKUB1984ŚWIEBODZINPOLSKA
23KRUPA ARTUR1986PIŁADZIKI SQUADPOLSKA
24KRUPA KAROLINA1985PIŁADZIKI SQUADPOLSKA
25KRYZAK PAWEŁ1987CHLUDOWAREKOPLASTPOLSKA
26LACH PRZEMYSŁAW1979DOLASZEWOBANDA ĆWIRZENIAPOLSKA
27LASKOWSKI MARCIN1987KŁODZKOMAD RUNNERSPOLSKA
28ŁAWNICZAK JUSTYNA1982ZAKRZEWORMF4RT GLADIATORSPOLSKA
29ŁUKOWIAK TOMASZ1987RAWICZPOLSKA
30MAJOWSKI MICHAŁ1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
31MIKUCZEWSKA EWELINA1982PIŁADZIKI SQUADPOLSKA
32MIODEK STEFAN1977KŁODZKOPOLSKA
33MŁYNARCZAK JAKUB1978BŁAŻEJEWKOMŁYNKIPOLSKA
34MŁYNARCZAK KAROLINA1978BŁAŻEJEWKOMŁYNKIPOLSKA
35MYSZKOWSKI DANIEL1990CHODZIEŻTARZANI WRZESZCZYNAPOLSKA
36NADSTAGA ANIA1980OBORNIKIINIEMAMOCNIPOLSKA
37NADSTAGA MARCIN1979OBORNIKIINIEMAMOCNIPOLSKA
38NOWICKA MAŁGORZATA1978WARSZAWAPOLSKA
39OLSZEWSKI MARCIN1982PIŁAKETTLEBELLS PIŁAPOLSKA
40OWCZAREK MARCIN1994KOTLINPOLSKA
41PASZEK AGATA1992KONINWYBITE JEDYNKIPOLSKA
42PRZEWOŹNY ARTUR2000MIĘDZYCHÓDBORGEZ EXTREME RUNNERSPOLSKA
43RURA ZUZANNA1993BUKBODY ART WARRIORSPOLSKA
44RUSIN PAWEŁ1984POZNAŃREKOPLASTPOLSKA
45RYTKA DAMIAN1976SIECHNICEPOLSKA
46SELIGA ANIA1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
47SIEKIERSKI MATEUSZ1989PIŁAPOLSKA
48STEMPLEWSKA ANNA1981KOMORNIKIPOLSKA
49SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ1976TRZEBIATÓWPOLSKA
50TADYCH ALICJA1981PIŁAKETTLEBELLS GF PIŁAPOLSKA
51TRZECIAK DAREK1996KOZMIN WLKPPOLSKA
52TRZECIAK RAFAL1992KOŹMIN WIELKOPOLSKIPOLSKA
53WALISZEWSKI TYMON2000POZNAŃBRAKPOLSKA
54WOŹNICA KAMIL1987WARSZAWAGREEN GOBLINS GOCŁAWPOLSKA
55WYDRA EDYTA1972OBORNIKIINIEMAMOCNIPOLSKA
56WYKURZ KRZYSZTOF1975PILAPILAPOLSKA
57WYKURZ KRZYSZTOF1975PILAPILAPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSIEWICZ NATALIA1984POZNAŃMINUS POLANDPOLSKA
2BARTOSIEWICZ NATALIA1984POZNAŃMINUS POLANDPOLSKA
3BŁACHOWIAK MAŁGORZATA1968MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
4CHAWALIŃSKA JOANNA1987LUDOMYINIEMAMOCNIPOLSKA
5CHUDZIŃSKI MARCIN1981MOSINAGRUPA BEMOPOLSKA
6CHWIŁOC-FIŁOC ANNA1983SWARZEDZORGANIC RACE TEAMPOLSKA
7CZYHIN BORYS1981WARSZAWACOMBAT TJWPOLSKA
8DUDZIC ADRIAN1988BYDGOSZCZPELIKANPOLSKA
9FRYSIAK MALGORZATA1980BISKUPICEORGANIC RACE TEAMPOLSKA
10FRYSIAK MALGORZATA1980BISKUPICEORGANIC REACE TEAMPOLSKA
11HUDYMA ADAM1984ŻARYSZWENDACZEPOLSKA
12JACKOWIAK DANIEL1990POBIEDZISKAORGANIC RACE TEAMPOLSKA
13JERZAK ADAM1988KARWIANYJERZAKIPOLSKA
14KACHEL DOMINIKA2001SWĄORGANIC RACE TEAMPOLSKA
15KWOKA ANDRZEJ1982MYSŁOWICEPOLSKA
16LEWANDOWSKI ARTUR1982KUNICERATOWNICY ZG RUDNA TEAM 10POLSKA
17LOBA DAMIAN1969POZNAŃMINUS POLANDPOLSKA
18LOBA DAMIAN1969POZNAŃMINUS POLANDPOLSKA
19MENDEL JAKUB1987ROJNAMŁODZI W ŁODZIPOLSKA
20MROTEK KEVIN1992POZNANMJDOPPOLSKA
21MULARCZYK PIOTR1990ŚCINAWARATOWNICY ZG RUDNA TEAM 10POLSKA
22NASKRĘT DARIUSZ1979MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
23OCHOWIAK PAWEŁ1985SWARZĘDZORGANIC RACE TEAMPOLSKA
24PAPROCKI RAFAL1981BYDGOSZCZPELIKANPOLSKA
25PĘDZISZ SEBASTIAN1991POLKOWICEDARS RATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
26PIENIĄŻEK PATRYK1991KŁOBUCZYNRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
27PLUSKOTA TOMASZ1985NOWY TOMYŚLPROSTO Z MAURITIUSAPOLSKA
28ROZMUS MARZENA1974BOJSZOWY NOWEFRELKI LOTAJOMPOLSKA
29RÓŻAŃSKA MAGDALENA1985PACZKOWORGANIC SWARZEDZ TEAMPOLSKA
30RÓŻAŃSKI MICHAŁ1979PACZKOWOORGANIC TEAMPOLSKA
31SKRZYPCZAK MIŁOSZ1998OBORNIKI WIELKOPOLSKIEELFY MARIANAPOLSKA
32SZMYDT PIOTR1972WARSZAWAPOLSKA
33SZYMCZAK KRZYSZTOF1983SWARZĘDZORGANIC RACE TEAMPOLSKA
34TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
35TOMCZYK WIKTORIA1986RABOWICEORGANIC RACE TEAMPOLSKA
36WALERIAŃCZYK ROBERT1980STRUMIANYMJDOPPOLSKA
37WOŹNIAK ADAM1978KAMIONKIEJBRYPOLSKA
38WOŹNIAK ADAM1978KAMIONKIEJBRYPOLSKA
39ŻYLAK MAREK1984WROCŁAWSZYBKIE BESTIEPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANGROT ROMUALD1978RADOMGANGESUPOLSKA
2CHAJA RADOSŁAW1986OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLSKA
3DĄBEK BARTOSZ1996POLKOWICERATOWNICYPOLSKA
4FRĄCKOWIAK KINGA1993KĘDZIERZYN-KOŹLEPATUS TEAMPOLSKA
5GUGLENKO AMADEUSZ1994KALSKHENIUTEAMPOLSKA
6HASIŃSKI BARTOSZ1995SZAMOTUŁYPOLSKA
7JANKOWSKI MIŁOSZ1995POWIDZPOLSKA
8JAROSZ GRZEGORZ1982ELBLĄGPOLSKA
9KOENIG PATRYK1989RACIBÓRZEKOOKNA RANNERSPOLSKA
10KORDEK DAWID1992KĘDZIERZYN-KOŹLEPATUS TEAMPOLSKA
11KOSTRZON MACIEJ1972PUONKIOCR DZIADYPOLSKA
12KOWALSKA MONIKA1977POZNAŃPOLSKA
13KUCHARSKI RAFAŁ1994POMORZOWICEPATUS TEAMPOLSKA
14LATOSI ADRIAN1974KAMIONKIPOLSKA
15MELKOWSKI DAWID1992CIECHOCINEK8 K-PBOT 81BLPPOLSKA
16OLSZEWSKI DAWID1991PUCKPOLSKA
17PAŁYS MATEUSZ1979PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA
18PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
19PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
20PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
21PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
22PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
23PEUKER MICHAEL1972BERLINSIMIGERMANY
24PILARSKI GRZEGORZ1986WROCŁAWT&P TEAMPOLSKA
25SKRZESZEWSKI PRZEMYSŁAW1980BYDGOSZCZPOLSKA
26SKRZESZEWSKI TOMASZ1975BYDGOSZCZCB163POLSKA
27SZOSTAK PAWEŁ1990ŁAGÓWŁAGÓW TEAMPOLSKA
28UBOWSKI KAROL2000PORDENOWOSIERŻANTPOLSKA
29ZIMNY PAWEŁ1987KRUSZEWNIAOSWRISPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADANEK PAWEŁ1988OBORNIKITAKICH 2 JAK NAS 3 TO ANI JEDNEGO NIE MA...52
2BACHRYJ AGNIESZKA1983RACIBÓRZPOLSKA
3BERNAT ILONA1985OBRZYCKORAMZESPOLSKA
4BIELAWIAK DAWID2004OBORNIKIPOLSKA
5BROMBER SEBASTIAN2005OCIESZYNPOLSKA
6CZEKIERDA MIŁOSZ1996BIAŁOGARDPOLSKA
7CZŁONKA KONRAD1991POZNAŃPOLSKA
8DĄBEK PATRYCJA1986OBORNIKIDZIKI W PYRACHPOLSKA
9DĄBEK TOMASZ1984OBORNIKIDZIKI W PYRACHPOLSKA
10DOBKOWSKI MATEUSZ2001KOWANÓWKOKUNA KOWANÓWKOPOLSKA
11FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOŚLINAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
12FILIPIAK DOMINIK1989OBORNIKIPOLSKA
13FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF1988CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
14FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF1988CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
15FRĄCKOWIAK NATALIA1992CZARNKOWKAMA RUN CZARNKÓWPOLSKA
16FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
17FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
18FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
19FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
20FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKÓWKAMA RUNPOLSKA
21FRĄCKOWIAK NATALIA1990CZARNKOWKAMA RUN CZARNKOWPOLSKA
22FULCZYŃSKI ROBERT1995BOLECHOWO OSIEDLERESTIVE TEAMPOLSKA
23GRADZIK MARTYNA1994OBORNIKIPOLSKA
24GRADZIK MARTYNA1994OBORNIKIUM OBORNIKIPOLSKA
25GRUCHOT ILONA1987KOWANÓWKODZIKI W PYRACHPOLSKA
26GRUCHOT KRZYSZTOF1988POPÓWKODZIKI W PYRACHPOLSKA
27GRUCHOT MARCIN1983KOWANÓWKODZIKI W PYRACHPOLSKA
28GRUNTKOWSKI KRZYSZTOF1979DZIEMBOWOSTREFA RELAKSUPOLSKA
29GRZEJSZCZYK MATEUSZ1992MYŚLIBÓRZPOLSKA
30GRZEŚKÓW ANNA1990SZAMOTUŁYPOLSKA
31JAROSZKO MAŁGORZATA1972OBORNIKIPOLSKA
32KAŁKA MACIEJ1987POŁAJEWOPOLSKA
33KAŁKA MACIEJ1987TARNÓWKOPOLSKA
34KOCHANOWSKI MAREK1985WROCŁAWTEAM BURAK TEAMPOLSKA
35KOŁODZIEJ NATALIA1990OBORNIKIPOLSKA
36KOREŃCZUK URSZULA1979CHWALECICE#TEAMLUSIAPOLSKA
37KOSMOWSKA-KACZMAREK AGATA1987OBORNIKIODLOTPOLSKA
38KOTLIŃSKI TOMASZ1968GAJ MAŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
39KOWALSKI MATEUSZ1984ZIELONA GÓRAZGREDYPOLSKA
40KULANIN NATALIA1997SZCZEPANOWOFAST AND WILDPOLSKA
41KULANIN NATALIA1997SZCZEPANOWOFAST AND WILDPOLSKA
42LUBIŃSKI ŁUKASZ1989OBORNIKIPOLSKA
43LUKASIEWICZ BARTOSZ1990DOBRZYKOWICETA$$TYPOLSKA
44MAĆCZAK KONRAD1998POZNAŃPOLSKA
45MAJ MAGDALENA1984ROKIETNICAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
46MATELSKI BLAZEJ2002OBJEZIERZESTRAŻACYPOLSKA
47MISZCZAK JOANNA1986OBORNIKIDZIKI W PYRACHPOLSKA
48MOKRZAN MAREK1965CIGACICEPOLSKA
49MOLIŃSKA PAULINA1997OBORNIKIUM OBORNIKIPOLSKA
50MOSTKOWSKI ŁUKASZ1989POLKOWICEUNITED RUNNERSPOLSKA
51MOSTKOWSKI ŁUKASZ1989POLKOWICEUNITED RUNNERSPOLSKA
52MUSIK JULIA1999ŁAZISKA GÓRNEAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA
53MYSZKA NATALIA1988OBORNIKIPOLSKA
54NOWAK DANIEL1998CZARNKÓWSZALONE WIEWIÓRYPOLSKA
55NOWAK PATRYCJA1992GULCZPOLSKA
56NYKIEL SŁAWOMIR1985PAKOSŁAWDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
57OLECH IWONA1987KISZEWORAMZESPOLSKA
58PIĄTEK KRYSTIAN1974WROCLAWPOLSKA
59POLASYK MATEUSZ1987BUDZISŁAW KOSCIELNYPOLSKA
60RADECKI KAMIL2001ROGOŹNOSZALONE WIEWIÓRYPOLSKA
61ROGALSKI MARCIN1981OBORNIKIPOLSKA
62ROGALSKI MARCIN1981OBORNIKIPOLSKA
63SADOWSKI KONRAD1996BOLEWICEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
64SKRZYPCZAK PAWEŁ1984MIEJSKA GÓRKAPOLSKA
65SKRZYPCZAK PAWEŁ1984OCZKOWICEPOLSKA
66SOBCZYŃSKI ROBERT1978WAŁCZWAŁECKIE BULDOŻERYPOLSKA
67STEFAŃSKA MAŁGORZATA1987BOGDANOWORAMZESPOLSKA
68SZAJ ROKSANA2002POZNAŃPOLSKA
69SZELIGA DAWID1991RYCZYWÓŁBEZ OGRANICZEŃPOLSKA
70TRAWKA KASIEŃKA1979GOŁĘBICEPOLSKA
71WIATROWSKI RAFAŁ1977GIEWARTÓWPOLSKA
72WOJCIECHOWSKI PIOTR1993BYDGOSZCZSTTPOLSKA
73WOJCIECHOWSKI PIOTR1994BYDGOSZCZSTTPOLSKA
74WOTA-WIATROWSKA MONIKA1979GIEWARTÓWPOLSKA
75ZIMNA PATRYCJA1995ŻYDOWODZIKIE WIEPRZEPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FRĄCKOWIAK MARYSIA2013CZARNKÓWKAMA RUN CZARNKÓWPOLSKA
2MACHNICKI FRANCISZEK2015PRZEŹMIEROWOPOLSKA
3NOWAK ANTONINA2013OBORNIKIPOLSKA
4SZKLARZEWSKA ANTONINA2012GŁOGÓWSP7 GŁOGÓWPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CEGIELSKI FILIP2010DĄBRÓWKA LEŚNAPOLSKA
2CEGIELSKI FILIP2010DĄBRÓWKA LEŚNAPOLSKA
3CYBULSKA AGATA2008TARNOWO PODGORNEPOLSKA
4FLISZKIEWICZ MAJA2010SWARZĘDZORGANIC RACE TEAMPOL
5GASEK KLAUDIA2006ZIELONA GÓRAGASEK TEAMPOLSKA
6GORZELAŃCZYK ADRIAN2011OBORNIKIPOLSKA
7GÓJSKA MAJA2009SWARZEDZPOLSKA
8KOREŃCZUK ŁUCJA2008CHWALĘCICE#TEAMLUSIAPOLSKA
9KOZANECKI WIKTROR2010ZIELĄTKOWOPOLSKA
10LUDWICZAK BARTŁOMIEJ2011GDAŃSKGORILLAS OCR KIDS TEAMPOLSKA
11MATCZUK JOANNA2008KOWANÓWKOPOLSKA
12MATUSZCZAK HELENA2010POBIEDZISKAPOBIEDZISKA RUNNING TEAMPOLSKA
13PŁOSZAJCZAK MICHAŁ2010KOBYLINPOLSKA
14ROSOŁEK NATASZA2008OBORNIKIPOLSKA
15ROSOŁEK OLIWIA2011OBORNIKIPOLSKA
16ROZMARYNOWICZ KACPER2005ROGOŹNOPOLSKA
17SKÓRNICKA MAJA2008GAŁOWOFORMOZIOMKIPOLSKA
18WIŚNIEWSKI ALAN2008OBORNIKIPOLSKA
19WÓJCIK MADOX2006WARSZAWAMADOXGIMNASTYCZNYPOLSKA