System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: GDYNIA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
04.10.2020

Bieg - ok. 6 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMOWICZ ZBYSZEK1993OLSZTYNPOLSKA A
2BARCA EMILIA BARCA1984ZBLEWOPOLSKA
3BARCA EMILIA BARCA1984ZBLEWOPOLSKA
4BEMOWSKA ANNA1976GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
5BIŃCZYCKI ROBERT1987PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
6BOWNIK WOJCIECH1987SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
7BOZA BEATA1973GDYNIAPADŁ NA RYJPOLSKA
8CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA1985KWIDZYNPOLSKA
9CECUŁA ANDRZEJ1992GŁOGÓWPOLSKA
10CHOJNOWSKA KAROLINA2000WARSZAWAPOLSKA
11CZUCZUJEW MACIEJ1991PRUSZCZ GDAŃSKITECHNOPOLSKA
12DOBROWOLSKI KAMIL1988MALBORK22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA
13DOMINIAK JAKUB1996MICHRÓWBOSMANPOLSKA
14DOMKU ANNA1989REDAKONTENER FORMYPOLSKA
15DOMOZYCH MICHAŁ1993GDAŃSKPOLSKA
16DREWNOWSKI DAMIAN1997MILEJEWOPOLSKA
17DUDZIŃSKI DARIUSZ1966GDAŃSKPOLSKA
18DUNAJ KAMIL1989GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVETURE TEAMPOLSKA
19DUSZYŃSKI BARTOSZ2000GDYNIAAMWPOLSKA
20DUSZYŃSKI BARTOSZ2000GDYNIAAMWPOLSKA
21DUSZYŃSKI BARTOSZ2000GDYNIAAMWPOLSKA
22ECKERT RAFAŁ1977GDAŃSKPOLSKA
23ELLMANN JAROSŁAW1962POZNAŃEASY COMPANYPOLSKA
24FLISZKIEWICZ ARTUR1981SWARZĘDZDOWÓDZTWO OPERACYJNE WARSZAWAPOLSKA
25FRANKIEWICZ WOJCIECH1982GDYNIAPOLSKA
26GAWLAK DAMIAN1994WARSZAWASPECTRUM TEAMPOLSKA
27GAWLIK WOJCIECH1981BYDGOSZCZIWSP SZPOLSKA
28GAWRYLCZYK PAWEL1983WEJHEROWOPOLSKA
29GAWRYLCZYK PAWEŁ1983WEJHEROWOPOLSKA
30GŁADKOWSKI GRZEGORZ1986GOWINOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
31GŁADKOWSKI GRZEGORZ1986GOWINOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
32GOJTKA MARIUSZ GOJTKA1990PSZCZEWMMA DEVIL MIĘDZYCHÓDPOLSKA
33GORKA BEATA1982WARSZAWAPOLSKA
34GOSZCZYŃSKA WIOLETA1993NOWY DWÓR MAZOWIECKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
35GRABOWSKA MAJA2002BYDGOSZCZPOLSKA
36HAUPA WOJCIECH1971USTKAUSB USTKAPOLSKA
37HAUPA WOJCIECH1971USTKAUSBPOLSKA
38JABŁOŃSKI MIŁOSZ1984GDAŃSKPOLSKA
39JANISZEWSKI DARIUSZ1997GDAŃSKPOLSKA
40JANKOWSKI MICHAL1989REDASZATSI RUNPOLSKA
41JANKOWSKI MICHAL1989REDAPOLSKA
42JANKOWSKI PAWEŁ1987TORZYM17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA, JW 5700POLSKA
43JAROCKI KRZYSZTOF1991GDAŃSKPOLSKA
44JEGLINSKI JAROSŁAW1977GDAŃSKPOLSKA
45KAMIŃSKI OSKAR1993ELBLĄGPOLSKA
46KARDA SYLWIA1986SULĘCIN17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA, JW 5700POLSKA
47KĄKOL KACPER1993GDYNIAASICS FRONTRUNNER POLSKA / RUNAWAY POLSKI UCIEKINIERPOLSKA
48KELER GRZEGORZ1984GDYNIAPOLSKA
49KĘDZIERSKI JAROSŁAW1983GDYNIA7PBOTPOLSKA
50KLIMKIEWICZ BEATA1975GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
51KLONOWSKA OKTAWIA1993SOSNOWIECPOLSKA
52KLONOWSKA OKTAWIA1993SOSNOWIECPOLSKA
53KLUSKA MARCIN1986DZIERZGOŃPOLSKA
54KOBIELA KLAUDIUSZ1989STANISZEWOPOLSKA
55KOCHANEK AGATA1990DĘBOGÓRZEKONTENER FORMYPOLSKA
56KOCHANEK AGATA1990DĘBOGÓRZEKONTENER FORMYPOLSKA
57KOŁACZYŃSKA MONIKA1972POGÓRZEPOLSKA
58KOWALSKA-GALIKOWSKA MALGORZATA1984KUCZWAŁYPOLSKA
59KOWALSKA-GALIKOWSKA MAŁGORZATA1984KUCZWAŁYPOLSKA
60KOWALSKI SEBASTIAN1976KIELCEPOLSKA
61KRECZMANN KRZYSZTOF1975CHEŁMŻAPOLSKA
62KURZAWA MARCIN1982NOWOGARDGOLDAS AND GAJA TEAMPOLSKA
63KWIATKOWSKI DOMINIK1999LISEWOPOLSKA
64LADEMANN JULIA2001KLESZCZYNIECPOLSKA
65LEWANDOWSKI PAWEŁ1983NIDZICAPOLSKA
66LEWANDOWSKI PAWEŁ1983NIDZICAPOLSKA
67LUBIŃSKI KAMIL1992GDYNIAGDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHPOLSKA
68ŁOZA JAKUB1990GDAŃSKPOLSKA
69MALISZEWSKI SZYMON1983DEBOGORZEOSP KOSAKOWOPOLSKA
70MASYS AGNIESZKA1978MALBORKPOLSKA
71MASYS AGNIESZKA1978MALBROKGRUPA MALBORKPOLSKA
72NIEDŹWIECKA ZUZANNA2002SOPOTPOLSKA
73NOWAK LUKASZ1986GDANSKPOLSKA
74OKPIS WOJCIECH1984GDYNIAPOLSKA
75PAPIS MARCIN1987PRABUTYPOLSKA
76PAPIS MARCIN1987PRABUTYPOLSKA
77PASOŃ ILONA1993BŁOGOSZÓW10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
78PAZDRO MATEUSZ1999ŚWIECIEPOLSKA
79PIERNICKI SZYMON1994LINIAPIERNIKPOLSKA
80PIONK TADEUSZ1980RUMIAKONTENER FORMYPOLSKA
81POLCZYNSKI MARCIN1988ZGIERZPOLSKA
82PORADA PIOTR1983POŁCHOWOACTIVE TEAM POŁCHOWOPOLSKA
83POTYRAJ MARIUSZ1974PRZASNYSZPOLAND
84RADZIKOWSKA ALEKSANDRA1974GDYNIAPOLSKA
85RATHENOW SZYMON1992WEJHEROWOPOLSKA
86REMBSIZ SZYMON1992TCZEWPOLSKA
87RÓŻAŃSKI BARTOSZ1977GDYNIAPOLSKA
88RYBIŃSKA MARTA1997GDYNIAGUMEDTEAMPOLSKA
89RYBIŃSKA MARTA1997GDYNIAGUMEDTEAMPOLSKA
90SAWICZ-ŁUŃSKA EMILIA1983ZŁOTÓWWOLFTEAMPOLSKA
91SILWANOWICZ ARTEMIUSZ1982SIEKIERCZYN23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERII Z BOLESŁAWCAPOLSKA
92SKOWROŃSKI ANDRZEJ1985MALBORKBYLE DOBIEC TEAMPOLSKA
93STACHOWICZ SYLWIA198109-100 PŁOŃSKPOLSKA
94STAŃKO URSZULA1988WARSZAWAPOLSKA
95STARSZAK KINGA2001UNISŁAWPOLSKA
96STAWICKA SANDRA1995GDAŃSKPOLSKA
97SZMAGLIŃSKI BARTOSZ1981HELPOLSKA
98SZULCEK PATRYK1992LINIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
99SZYDŁOWSKI MARCIN1981BOJANO7PBOTPOLAND
100ŚWITONSKA ALEKSANDRA ŚWITONSKA1971GDYNIAPOLSKA
101TOPOROWSKI JAKUB1990WARSZAWADOWÓDZTWO OPERACYJNE WARSZAWAPOLSKA
102TOPÓR MIKOŁAJ2001ŚWIECIESTREET WORKOUT ŚWIECIEPOLSKA
103TYBUSZEWSKI ŁUKASZ1996GDAŃSKBIGYELLOWFOOTPOLSKA
104TYBUSZEWSKI ŁUKASZ1996GDAŃSKBIGYELLOWFOOTPOLSKA
105WARSZAWA FILIP1988WARSZAWAFIFIKPOLSKA
106WESTRYCH JULIA1983GDYNIAPOLSKA
107WIJAS PAWEŁ1990KARLINOPOLSKA
108WIJAS PAWEŁ1990KARLINOPOLSKA
109WIJAS PAWEŁ1990KARLINOPOLSKA
110WOŹNICA KAMIL1987WARSZAWAGREEN GOBLINS GOCLAWPOLSKA
111WROŃSKI GRZEGORZ1987CHLUDOWOPOLSKA
112WRÓBLEWSKI KAROK1993BOLSZEWOPOLSKA
113ZABŁOCKA HANNA2005PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
114ZAJĄC PIOTR1989GDAŃSKPOLSKA
115ZALEWSKA SYLWIA1974GDANSKPOLSKA
116ZEGAN PATRYK1991OPOLEPOLSKA
117ZIELONKA MATEUSZ1987DAMNICAPOLSKA

Bieg na 6 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERNAT ADAM1987KĘTRZYNZAWISZSCYPOLSKA
2BIESZK GRZEGORZ1976DĘBOGÓRZEKONTENER FORMYPOLSKA
3BRZEZIŃSKI ALAN1996GDAŃSKWILCZKIPOLSKA
4BUCHHOLZ MIROSLAW1962GDAŃSKBIEGPOLSKA
5CZARNECKA ADRIANNA1982GDYNIAPOLSKA
6CZARNECKA ADRIANNA1982GDYNIAPOLSKA
7CZARNECKA ADRIANNA1982GDYNIAPOLSKA
8CZARNECKA ADRIANNA1982GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
9DĘBSKI SZYMON1997ŻUKOWOPANOWIEPOLSKA
10DĘBSKI SZYMON1997ŻUKOWOPANOWIEPOLSKA
11DĘBSKI SZYMON1997ŻUKOWOPANOWIEPOLSKA
12FRANKIEWICZ WOJCIECH1982GDYNIAPOLSKA
13GRZELECKI PIOTR GRZELECKI1984GĄBIMPOLSKA
14JASKULSKI MIKOŁAJ1991GDYNIAELECTROBONERSPOLSKA
15KLIMKIEWICZ BEATA1975GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
16MALECKI DOMINIK1997RUMIAKONTENER FORMYPOLSKA
17MATUSIAK PATRYK1997ŁAPALICEPANOWIEPOLSKA
18MYSTEK ARTUR1986MALBORK22. BLTPOLSKA
19NOWAK KAROLINA1991BIELSKO-BIAŁA13ŚBOTPOLSKA
20NOWAK KONRAD1985KOSAKOWOPOLSKA
21NOWAK KONRAD1985KOSAKOWOPOLSKA
22NOWICKA ELŻBIETA1982GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
23NOWICKAI PIOTR1982GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
24NOWICKI SŁAWOMIR1973KOLBUDYKAMIKADZE TEAMPOLSKA
25OSTROWSKI GRZEGORZ1986ELBLĄGELBLĄG LECIMYPOLSKA
26PAZDYK MICHAŁ1996GIŻYCKOPOLSKA
27PAZDYK MICHAŁ1996GIŻYCKOPOLSKA
28PIEKARSKA KATARZYNA1987PIŁAOD POCZĄTKU.POLSKA
29PIETRZAK ANNA1988BOROWIECKAMIKAZE TEAMPOLSKA
30PUPIAŁO AAGNIESZKA1988GDYNIAKAMIKADZE TEAMPOLAND
31ROGUCKI GRZEGORZ JAN1985GORZÓW WIELKOPOLSKIGASPARPOLSKA
32ROMANOWICZ MONIKA1986KOSZALINDZIKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
33ROSA ALEKSANDER1977RABOWICETEAMPOLSKA
34SADOWSKA MARTYNA1986GDYNIAWOJOWNICZKI TEAMPOLSKA
35STACHOWICZ SYLWIA198109-100 PŁOŃSKTORPEDA RACE TEAMPOLSKA
36SULEJ KONRAD1994WŁOCŁAWEKPOLSKA
37TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
38TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
39WAWRZYNIAK MARCIN1995GDAŃSKPOLSKA
40WIERNICKA PAULINA1989KWIDZYNRUNFITNESKA KWIDZYNPOLSKA
41WYSOCKI AREK1987GNIEWARNOLDPOLSKA
42ZIOMEK DANIEL1978SŁUPSKRODZINKA Z CIECHOCINKAPOLSKA

Bieg na 6 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADACH KRZYSZTOF1987GDYNIASFORA BMKPOLSKA
2AMBO RAFAŁ1992OLSZTYNR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA
3ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ1972GNIEZNOPOLSKA
4ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ1978JANIKOWOPOLSKA
5BLUMREDER RENATA1970PUSZCZYKOWOPOLSKA
6BOMBOLEWSKI CEZARY1979CZERNIKOWOPOLSKA
7BORODZIUK MAGDALENA1975SZCZECINPOLSKA
8BORSZCZ RADOSŁAW1979RYBNIKPOLSKA
9CHOJNOWSKA KAROLINA2000WARSZAWAPOLSKA
10DUDANIEC EMILIA1980GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
11DZIERŻANOWSKI MATEUSZ1995OPOLEPOLSKA
12ELŻBIETA NOWICKA ELŻBIETA1982GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
13FABISIAK JUSTYNA1983OSTRÓDAPOLSKA
14FALKOWSKA ALICJA1995PRZYWIDZŻARTA WATAHAPOLSKA
15GAŁUCKI JANUSZ1980KWIDZYNKLUB POSIADACZY KAŁDUNA TAKTYCZNEGOPOLSKA
16GBUREK PATRYK1996GDAŃSKREKINY WOJNYPOLSKA
17GOŁUCHOWSKI DAMIAN1996CZĘSTOCHOWAPOLSKA
18GOSZCZYŃSKA WIOLETA1993NOWY DWÓR MAZOWIECKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
19GÓRSKA ILONA1972GDYNIAPOLSKA
20HAUPA WOJCIECH1971USTKAUSBPOLSKA
21HUSZCZA BARTOSZ1981WARSZAWAPOLSKA
22JAGODA ANNA1989RUMIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
23JASINSKA KARINA1977CEWICEPOLSKA
24KANIA MATEUSZ1992BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
25KLIMCZAK PAWEL1992BYTOMBYTOM BARTENDERS UNIONPOLSKA
26KOSTRZON MACIEJ1972PIONKIOCR DZIADYPOLSKA
27KOWALSKA NATALIA1992GDAŃSK7PBOTPOLSKA
28KRZYŻANOWSKA ROKSANA1994GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
29KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
30KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
31KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ1981ROSNOWOOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
32ŁAWRENCZUK PAWEŁ1983ŁOWICZRAJSPORT ACTIVEPOLSKA
33MAĆKOWSKI MARCIN1998GDAŃSKPOLSKA
34MASIO GRZEGORZ1985PRZEMYŚLBIOSGPOLSKA
35MATUSIAK RAFAŁ1994SZCZECINBIEGIEM NA SŁUŻBĘPOLSKA
36MICHALAK MAGDALENA1977GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
37MIKOŁAJCZYK DARIUSZ1984ZIELONA GÓRAPOLSKA
38NOWAK KAROLINA1991BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
39OWCZREK JUSTYNA1985BŁONIESOM LEPSIPOLSKA
40OWCZREK JUSTYNA1985BŁONIESOM LEPSIPOLSKA
41PINDRAL EMILIA1990GDAŃSKPOLSKA
42POLANSKI JERZY1975KIELPINO KARTUSKIEPOLSKA
43POLANSKI JERZY1975KIELPINO KARTUSKIEPOLSKA
44PRUS DOMINIK1994WARSZAWASOM LEPSIPOLSKA
45SOCHA KAMIL1989SULECHÓW5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
46STANISLAWSKI KAMIL1995CHOJNICEPOLSKA
47SZAFRAŃSKI ARTUR1996WARSZAWASOM LEPSIPOLSKA
48SZULCEK PATRYK1992LINIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
49SZYMAŃSKI PAWEŁ1986SZCZECINPOLSKA
50TRYZNO JAKUB1983GDAŃSKNEPTUN GDAŃSKPOLSKA
51WILCHOWSKI STEFAN1979OLSZTYNRTO SENIORZYPOLSKA
52WILCHOWSKI STEFAN1979OLSZTYNSAMOTNY DZIK SPARTAN OLSZTYNPOLSKA
53WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP GDYNIA POLSKAPOLSKA
54WYSTALSKI KAROL1985WARSZAWAGENIUSPOLSKA
55ZDUNEK GRZGORZ1990OLSZTYNR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHOJNACKI MIKOŁAJ2016SOPOTGORILLAS OCRPOLSKA
2CHOJNAKCI MIKOŁAJ2016SOPOTGORILLAS OCRPOLSKA
3GAŁUSZYŃSKA MAJA2015GDYNIAACTIVE FLOWPOLSKA
4MAKURAT JAKUB2013GDAŃSKPOLSKA
5SZUDZIKOWSKI MACIEJ2013GDYNIAPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERGER OLIWIER2008PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
2GAWRYLCZYK NINA2009WEJHEROWOPOSKA
3KAŁUŻNIAK DOMINIK2009GDYNIAFORMOZA FANSPOLSKA
4MAJEWSKI KACPER2008GDYNIAFORMOZA FANSPOLSKA
5PADE HANNA2009GDYNIAFORMOZA FANSPOLSKA
6PUCIŁOWSKI TOMASZ2008GDAŃSKGORILLAS OCRPOLSKA
7ROGACKA OLIWIA2010REDAPOLSKA
8ZMIERCZAK LAURA2006MOKREZMIERCZAKIPOLSKA