System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: GDYNIA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
04.10.2020

Bieg - ok. 6 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMOWICZ ZBYSZEK1993OLSZTYNPOLSKA A
2ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
3BEMOWSKA ANNA1976GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
4BOZA BEATA1973GDYNIAPADŁ NA RYJPOLSKA
5CECUŁA ANDRZEJ1992GŁOGÓWPOLSKA
6CHOJNOWSKA KAROLINA2000WARSZAWAPOLSKA
7DOMKU ANNA1989REDAKONTENER FORMYPOLSKA
8DUDZIŃSKI DARIUSZ1966GDAŃSKPOLSKA
9GORKA BEATA1982WARSZAWAPOLSKA
10JÓZEFACIUK WIESŁAW1956ŁÓDZPOLSKA
11KOBIELA KLAUDIUSZ1989STANISZEWOPOLSKA
12KOCHANEK AGATA1990DĘBOGÓRZEKONTENER FORMYPOLSKA
13KOŁACZYŃSKA MONIKA1972POGÓRZEPOLSKA
14KOWALSKA-GALIKOWSKA MALGORZATA1984KUCZWAŁYPOLSKA
15KRECZMANN KRZYSZTOF1975CHEŁMŻAPOLSKA
16MASYS AGNIESZKA1978MALBORKPOLSKA
17MASYS AGNIESZKA1978MALBROKGRUPA MALBORKPOLSKA
18NOWAK LUKASZ1986GDANSKPOLSKA
19PAPIS MARCIN1987PRABUTYPOLSKA
20PORADA PIOTR1983POŁCHOWOACTIVE TEAM POŁCHOWOPOLSKA
21POTYRAJ MARIUSZ1974PRZASNYSZPOLAND
22REMBSIZ SZYMON1992TCZEWPOLSKA
23SELIGA ANIA1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
24STACHOWICZ SYLWIA198109-100 PŁOŃSKPOLSKA
25STAWICKA SANDRA1995GDAŃSKPOLSKA
26WOŹNICA KAMIL1987WARSZAWAGREEN GOBLINS GOCLAWPOLSKA
27WROŃSKI GRZEGORZ1987CHLUDOWOPOLSKA
28ZEGAN PATRYK1991OPOLEPOLSKA

Bieg na 6 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERNAT ADAM1987KĘTRZYNZAWISZSCYPOLSKA
2BIESZK GRZEGORZ1976DĘBOGÓRZEKONTENER FORMYPOLSKA
3KLIMKIEWICZ BEATA1975GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
4MALECKI DOMINIK1997RUMIAKONTENER FORMYPOLSKA
5NOWAK KONRAD1985KOSAKOWOPOLSKA
6NOWAK KONRAD1985KOSAKOWOPOLSKA
7OSTROWSKI GRZEGORZ1986ELBLĄGELBLĄG LECIMYPOLSKA
8ROMANOWICZ MONIKA1986KOSZALINDZIKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
9TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
10TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
11WEBER PATRYK1992WAGANIECPIERNIKIPOLSKA

Bieg na 6 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMBO RAFAŁ1992OLSZTYNR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ1978JANIKOWOPOLSKA
3BLUMREDER RENATA1970PUSZCZYKOWOPOLSKA
4BORSZCZ RADOSŁAW1979RYBNIKPOLSKA
5CHOJNOWSKA KAROLINA2000WARSZAWAPOLSKA
6DUBAS BARTOSZ1987POZNAŃOTCHŁAŃ HADESUPOLSKA
7DUDANIEC EMILIA1980GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
8ELŻBIETA NOWICKA ELŻBIETA1982GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
9FABISIAK JUSTYNA1983OSTRÓDAPOLSKA
10GAŁUCKI JANUSZ1980KWIDZYNKLUB POSIADACZY KAŁDUNA TAKTYCZNEGOPOLSKA
11GOSZCZYŃSKA WIOLETA1993NOWY DWÓR MAZOWIECKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
12HUSZCZA BARTOSZ1981WARSZAWAPOLSKA
13JAGODA ANNA1989RUMIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
14KLIMCZAK PAWEL1992BYTOMBYTOM BARTENDERS UNIONPOLSKA
15KOSTRZON MACIEJ1972PIONKIOCR DZIADYPOLSKA
16KOWALSKA NATALIA1992GDAŃSK7PBOTPOLSKA
17KRZYŻANOWSKA ROKSANA1994GDAŃSKŻARTA WATAHAPOLSKA
18KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ1981ROSNOWOOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
19MAĆKOWSKI MARCIN1998GDAŃSKPOLSKA
20MASIO GRZEGORZ1985PRZEMYŚLBIOSGPOLSKA
21PINDRAL EMILIA1990GDAŃSKPOLSKA
22PRUS DOMINIK1994WARSZAWASOM LEPSIPOLSKA
23SZAFRAŃSKI ARTUR1996WARSZAWASOM LEPSIPOLSKA
24WILCHOWSKI STEFAN1979OLSZTYNSAMOTNY DZIK SPARTAN OLSZTYNPOLSKA
25WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP GDYNIA POLSKAPOLSKA
26WYSTALSKI KAROL1985WARSZAWAGENIUSPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1PUCIŁOWSKI FRANCISZEK2014GDAŃSKGORILLAS OCRPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1PUCIŁOWSKI TOMASZ2008GDAŃSKGORILLAS OCRPOLSKA