System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: USTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
26.07.2020

Bieg LONG - ok. 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI MILOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
2BAJMLER ANDZIA1975TORUNPOLSKA
3BRYLOWSKI GRZEGORZ1979GORĘCZYNOFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
4BUTRYN KRZYSZTOF1976CHOSZCZNOBUTRYN TEAMPOLSKA
5CECUŁA ANDRZEJ1992GŁOGÓWPOLSKA
6CYBULSKI DAWID1998ZAMOŚĆPOLSKA
7CYPUN SEBASTIAN1975KOSZALINWSPR Z0222POLSKA
8CZEKAJŁO PRZEMEK1996DREZDENKOSTOWARZYSZENIE STARE KUROWO MILITARIAPOLSKA
9CZERWIŃSKA-HARĘZIAK MILENA1989SIEMIANICECKB SŁUPSKPOLSKA
10DOLATA KRZYSZTOF1979OBORNIKIPOLSKA
11GRUBA PIOTR1986PRZETOCZYNOPOLSKA
12GRZENKOWICZ BEATA1975KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
13GRZENKOWICZ PAULINA1999KARTUZYFORMA FITNESS CLUBPOLSKA
14GRZENKOWICZ PAULINA1999KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
15GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
16HEDZIELSKA WERONIKA1998GOLĘCZEWOCSMW USTKA LEGIA AKADEMICKA 2019POLSKA
17JAGODZIŃSKI ŁUKASZ1992CHEŁMŻAPOLSKA
18JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA1986SŁUPSKBEST BEASTSPOLSKA
19JEZIORAŃSKI BARTOSZ1975ZAMIENIEPOLSKA
20KAROL GRZYWACZ KAROL1986GDYNIAPOLSKA
21KASPRZAK TOMASZ1973RUSZOWICEDZIKDGLPOLSKA
22KNITTER MAREK1981STAROGARD GDAŃSKICROSSELITEPOLSKA
23KOWNACKI MATEUSZ1993MALBORKPOLSKA
24KOZANECKA ŻANETA1987SZCZECINEKCROSSTEAM SZCZECINEKPOLSKA
25KOZŁOWSKI RADOSŁAW1980BYDLINOBEST BEASTSPOLSKA
26LEWANDOWSKI PAWEL1983NIDZICAPOLSKA
27LILA MICHAŁ1989ŁAPALICEFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
28ŁUKAWSKI MICHAŁ1992GDAŃSKACTIVE LIFE TEAMPOLSKA
29MARCINIAK KRZYSZTOF1983RADOMRADOMPOLSKA
30MEYER ARKADIUSZ1981GDAŃSKCROSSFIT STOCZNIAPOLSKA
31NOWAKOWSKI PAWEL1993OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
32NOWICKA MAŁGORZATA1978WARSZAWAPOLSKA
33PALA JERZY1959CZĘSTOCHOWAPOLSKA
34PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
35PLUCIŃSKI SYLWESTER1972WARSZAWAPOLSKA
36PLUTA KAROLINA1984KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
37POTOCKI HUBERT1978SŁUPSKBEST BEASTSPOLSKA
38PROSOWSKA MAGDALENA1997OLSZTYNPOLSKA
39PRZYBYSZEWSKA WIKTORIA2000USTKAPOLSKA
40SELIGA ANIA1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
41SKOWROŃSKI ANDRZEJ1985MALBORKBYLEDOBIEC TEAMPOLSKA
42SKUMIAŁ OSKAR1981USTKAUSB USTKAPOLSKA
43SKUPIŃSKI WIKTOR2002GRUDZIĄDZPOLSKA
44STAŃCZYK KAMIL1990BAŁTÓWJW 5725POLSKA
45SUDOŁ DAGMARA1989USTKAPOLSKA
46ŚLUSARZ MATEUSZ1995PROCHOWICEKB KROKUSPOLSKA
47TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
48WOSIK WOJCIECH1990NIETULISKO MAŁE10 ŚBOTPOLSKA
49WOŹNICA KAMIL1987WARSZAWAGREEN GOBLINS GOCŁAWPOLSKA
50ŻABIŃSKI ANTEK2004STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDERS RAFAŁ1993KOSZALINFPPPOLSKA
2BARTKNECHT KRZYSZTOF1983REDAMEFEDRONPOLSKA
3BISKUPIAK ROBERT1973ŁOBŻENICATERYTORIALSIPOLSKA
4BOGUMIŁOW MARCIN1988SŁUPSK3 FALE TEAMPOLSKA
5BRESA KAMIL1989PELPLIN49BLOTPOLSKA
6BURMAN TOMASZ1992SŁUPSKRODZINKA Z CIECHOCINKAPOLSKA
7CWIGON KINGA1983USTKAPOLSKA
8CZAJKOWSKA-JEŻAK AGATA1982USTKAUSB USTKAPOLSKA
9CZUBAJ BARTOSZ1980ŚIANÓWFPPPOLSKA
10GĄSIOR MATEUSZ1986ŚANÓWFPPPOLSKA
11GĘDŁEK TOMASZ1973JAWORZNO13 ŚBOTPOLSKA
12GLINIECKA-WOŚ ANNA1980SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
13HORDEJUK DOROTA1983USTKAUSB2POLSKA
14JANOWICZ PRZEMYSŁAW1991KOSZALINFPPPOLSKA
15KOCEJKO MAREK1958USTKAUSB2POLSKA
16KONIECZNY PIOTR1974INOWROCŁAWUSB USTKAPOLSKA
17KOSTUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW1987CZARNKÓWSKOCZ PO COLEPOLSKA
18KOZAK GRZEGORZ1979KOSZALINFPPPOLSKA
19KUKLIŃSKA-NURKOWSKA LUCYNA1973USTKAUSB USTKAPOLSKA
20LEMAŃSKA KATARZYNA1990USTKAUSB USTKAPOLSKA
21MACIEJEWSKI MACIEJ1987KOSZALINFPPPOLSKA
22MAŁECKI MARCIN1981KAMIONKISKOCZ PO COLEPOLSKA
23MOSIŃSKI MARCIN1989WARSZAWAOIOMPOLSKA
24MROZIK JOANNA1981SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
25OKOŃ ADAM1996BRODNICA GÓRNAAGENTY BRODNICAPOLSKA
26OLENDER MARCIN1979PISZJW 2031POLSKA
27OLENDER MARCIN1979PISZJW 2031POLSKA
28OSTROWSKA KAROLINA1987ELBLĄGDREAM TEAMPOLSKA
29OSTROWSKI MACIEJ1993KNURÓW13ŚBOTPOLSKA
30PAWLIK KRYSTIAN1993USTKAUSB USTKAPOLSKA
31PIOTROWSKI PAWEL1989GDANSK49 BLOTPOLSKA
32PIOTROWSKI PAWEL1989GDANSK49 BLOTPOLSKA
33REKOSZ BARTEK1984PASYMXXXPOLSKA
34SIECINSKA EMILIA1981USTKAUSB USTKAPOLSKA
35SKOCZYNSKA RENATA1982USTKAUSB 2POLSKA
36SKUMIAŁ OSKAR1981USTKAUSB USTKAPOLSKA
37SOSNOWSKI TOMASZ1993KOSZALINFPPPOLSKA
38SZCZYPKA PATRICK1990RYBNIK13ŚBOTPOLSKA
39SZEWCZYK ŁUKASZ1984TOMASZÓW MAZOWIECKIRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
40ŚLUSAKOWICZ JAKUB1993KOSZALINFPPPOLSKA
41TESTOWY7 JAKUB2004RYPINPOLSKA
42WANAGO BARTOSZ1991WRZEŚNICAWTE I WEWTEPOLSKA
43WEBER PAWEŁ1983KOSZALINFPPPOLSKA
44WEGNER ANETA1980SŁUPSKUSB USTKAPOLSKA
45WOŚ PRZEMYSŁAW1974SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
46WSZOŁEK MARCIN1977GRUDZIĄDZTEAM GDZPOLSKA
47ZALIŃSKA ANETA1980USTKAUSB1POLSKA
48ZARZYCKI JAKUB1985KOSZALINFPPPOLSKA
49ZYSKOWSKI MIROSŁAW1985SZCZECINRAGNAROK SZCZECINPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRUSKI ADAM1994UNISŁAWUNISŁAWPOLSKA
2DUBAS BARTOSZ1987POZNAŃOTCHŁAŃ HADESUPOLSKA
3DUDA LESZEK1980RYBNIKFIT & MORE RYBNIKPOLSKA
4GOLIANEK KRZYSZTOF1989MIZERÓWPOLSKA
5JANICKA ALEKSANDRA1982PARZĘCZEWBOAT CITY TEAMPOLSKA
6JAROSZEWSKI DANIEL1981KOSZALINPOLSKA
7JUSYPENKO MATEUSZ1997HELPOLSKA
8KARCZ ARTUR1979MRZEŻYNOPIOTR POBŁOCKI TEAMPOLSKA
9KLIMAS JANUSZ1972BARCZEWOPOLSKA
10KOMISAREK KRZYSZTOF1982ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
11KOMISAREK KRZYSZTOF1982ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
12KOSTRZON MACIEJ1972PIONKIOCR DZIADYPOLSKA
13KREFT ŁUKASZ1983REDATEAM KREFT /KPW GDYNIAPOLSKA
14LIGENZA PATRYK1992PRUDNIKPATUS TEAMPOLSKA
15ŁOŚ MAŁGORZATA1987MAREZAOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
16MICHALSKA EWELINA1995SZCZODRE82 BATALION EWAKUACJI SPRZĘTUPOLSKA
17MROZIK MARIUSZ1978SZCZECINEKPOLSKA
18MULLER IGRO1995SOPOTPOLSKA
19NOWICKI OLGIERD1985BYDGOSZCZPOLSKA
20OLENDER MARCIN1979PISZJW 2031POLSKA
21ORŁOWSKI RAFAŁ1998GRYFINOPOLSKA
22PLEWKO ŁUKASZ1981GŁOGÓWMŁODZI TYTANU RATOWNICY RUDNAPOLSKA
23PYSZNY MARIUSZ1975RYBNIKFIT & MOREPOLSKA
24RACZYŃSKA ANNA1980SŁUPSKBALTIC SEALS / 7BOWPOLSKA
25RAZMUK PIOTR1974PARISFRANCJA
26ROMAN KRZYSZTOF1977BOLSZEWOPOLSKA
27RYBAKOWICZ GRZEGORZ1980CHOJNICEPOLSKA
28SAŁACIŃSKI ŁUKASZ1989ŁÓDŹDZIKIPOLSKA
29TOMBACHET KRZYSZTOF1981EŁKBBKTSPOLSKA
30UBOWSKI KAROL2000PORDENOWOPOLSKA
31WASIELEWSKI MICHAŁ1979KUTNO9ŁBOTPOLSKA
32WILCHOWSKI STEFAN1979OLSZTYNRAGBY TEAM OLSZTYNPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIAŁKOWSKI JACEK1969PIŁAPOLSKA
2BISKUP MAGDALENA1976SZTUMPOLSKA
3BOKACZ PIOTR1990USTKACSMW USTKAPOLSKA
4BUBIC ŁUKASZ1989ŚWIDNIK19BZ CHEŁMPOLSKA
5BUBICZ ŁUKASZ1986ŚWIDNIK19BZ CHEŁMPOLSKA
6CEGIOŁKA GABRIELA2001BORÓWIECSAVASKIPOLSKA
7DREMLIUZHENKO ALEKSANDR1988NOWY TOMYŚLDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
8JASINSKI JAROSLAW1978ŁODZPOLSKA
9KOGUCIUK KONRAD1991ZANOWINIE19BZ CHEŁMPOLSKA
10KONRADI LUDWIK1951PIOTRKÓW TRYBUNALSKIRFM GLADIATORSPOLSKA
11KRAJNIAK JAROSŁAW1994BYDGOSZCZRMF4RTGLADISTORSPOLSKA
12KRASUCKA IZABELA1988SŁUPSKPOLSKA
13MACIEJEWSKA MARTA MACIEJEWSKA1997TORUŃPOLAND
14MACIEJWICZ DONALD1974NOWY TOMYŚLDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
15MICHALAK KAMIL1989SŁUPSKPOLSKA
16MITURA ADAM1994ZAKALEW 1719BZ CHEŁMPOLSKA
17MYSZYŃSKI MACIEJ1993PRZEZMIEROWOPOLSKA
18MYSZYŃSKI MACIEJ1993PRZEŹMIEROWOPOLSKA
19NESTEROWICZ ŁUKASZ1985STAŃKÓW 2719BZ CHEŁMPOLSKA
20NOWAK PAWEŁ1992SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
21NOWAK PAWEŁ1992SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
22ODEBRALSKI JAKUB1996TCZEWPOLSKA
23OLEJNICZAK KAROLINA2001BORÓWIECSAVASKIPOLSKA
24OLEJNICZAK KAROLINA2001BORÓWIECSAVASKIPOLSKA
25OLEJNICZAK KAROLINA2001BORÓWIECSAVASKIPOLSKA
26OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKTEAMZABIEGANEDNIPOLSKA
27PIĄTYSZEK DARIUSZ1987WOLSZTYNWOL TEAMPOLSKA
28PISARSKI MATEUSZ1993KRASNYSTAW19BZ CHEŁMPOLSKA
29SADOWSKI KONRAD1996BOLEWICEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
30SADOWSKI KONRAD1996BOLEWICEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
31SOCZYŃSKI PAWEŁ1985LUBLIN19 BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLSKA
32SUWALSKA EWELINA1996PRUSZKÓWTRENER24H.COM.PLPOLSKA
33SZTERNEL ROBERT1994SŁUPSKPOLSKA
34TOBOLSKI KONRAD2005GRUDZIĄDZFLORIANPOLSKA
35TOBOLSKI KONRAD2005GRUDZIĄDZFLORIANPOLSKA
36TOBOLSKI MAREK1974GRUDZIĄDZFLORIANPOLSKA
37WYRWAŁ ALEKSANDRA1988NOWY TOMYŚLDZIKIE WIEPRZEPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALIK BŁAŻEJ2013SMOŁDZINOPOLSKA
2GORALSKI DAWID2013SMOŁDZINOPOLSKA
3GÓRALSKI DAWID2015SMOŁDZINOPOLSKA
4PYSZNY PIOTR2013RYBNIKFIT & MOREPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIAŁECKA AMELIA2009ŁÓDŹSZALONARODZINKAPOLSKA
2BIAŁECKI MICHAŁ2007ŁÓDŹSZALONARODZINKAPOLSKA
3MAJEWSKA MARCELINA2012DZIERZGOŃDKS POWIŚLEPOLSKA
4MAŁECKA MAJA2010KAMIONKIPOLSKA
5RUSIN MICHAŁ2007PŁOŚNICAPOLSKA
6WYSZOMIRSKA NIKOLA2005TUCHOLAPOLSKA