System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: USTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
26.07.2020

Bieg LONG - ok. 10 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI MILOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
2BRYLOWSKI GRZEGORZ1979GORĘCZYNOFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
3BUTRYN KRZYSZTOF1976CHOSZCZNOBUTRYN TEAMPOLSKA
4CECUŁA ANDRZEJ1992GŁOGÓWPOLSKA
5CYPUN SEBASTIAN1975KOSZALINWSPR Z0222POLSKA
6CZEKAJŁO PRZEMEK1996DREZDENKOSTOWARZYSZENIE STARE KUROWO MILITARIAPOLSKA
7CZERWIŃSKA-HARĘZIAK MILENA1989SIEMIANICECKB SŁUPSKPOLSKA
8GRUBA PIOTR1986PRZETOCZYNOPOLSKA
9GRZENKOWICZ BEATA1975KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
10GRZENKOWICZ PAULINA1999KARTUZYFORMA FITNESS CLUBPOLSKA
11GRZENKOWICZ PAULINA1999KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
12GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
13JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA1986SŁUPSKBEST BEASTSPOLSKA
14KAROL GRZYWACZ KAROL1986GDYNIAPOLSKA
15KASPRZAK TOMASZ1973RUSZOWICEDZIKDGLPOLSKA
16KNITTER MAREK1981STAROGARD GDAŃSKICROSSELITEPOLSKA
17KOZANECKA ŻANETA1987SZCZECINEKCROSSTEAM SZCZECINEKPOLSKA
18LEWANDOWSKI PAWEL1983NIDZICAPOLSKA
19LILA MICHAŁ1989ŁAPALICEFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
20ŁUKAWSKI MICHAŁ1992GDAŃSKACTIVE LIFE TEAMPOLSKA
21NOWICKA MAŁGORZATA1978WARSZAWAPOLSKA
22PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
23PLUTA KAROLINA1984KARTUZYFORMA KARTUZY TEAMPOLSKA
24SELIGA ANIA1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
25SUDOŁ DAGMARA1989USTKAPOLSKA
26WOŹNICA KAMIL1987WARSZAWAGREEN GOBLINS GOCŁAWPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTKNECHT KRZYSZTOF1983REDAMEFEDRONPOLSKA
2BISKUPIAK ROBERT1973ŁOBŻENICATERYTORIALSIPOLSKA
3KONIECZNY PIOTR1974INOWROCŁAWUSB USTKAPOLSKA
4KOSTUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW1987CZARNKÓWSKOCZ PO COLEPOLSKA
5MROZIK JOANNA1981SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
6OSTROWSKA KAROLINA1987ELBLĄGDREAM TEAMPOLSKA
7PIOTROWSKI PAWEL1989GDANSK49 BLOTPOLSKA
8PIOTROWSKI PAWEL1989GDANSK49 BLOTPOLSKA
9REKOSZ BARTEK1984PASYMXXXPOLSKA
10SZEWCZYK ŁUKASZ1984TOMASZÓW MAZOWIECKIRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
11TESTOWY7 JAKUB2004RYPINPOLSKA
12WOŚ PRZEMYSŁAW1974SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSKPOLSKA
13WSZOŁEK MARCIN1977GRUDZIĄDZTEAM GDZPOLSKA
14ZYSKOWSKI MIROSŁAW1985SZCZECINRAGNAROK SZCZECINPOLSKA

Bieg na 10 km – FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRUSKI ADAM1994UNISŁAWUNISŁAWPOLSKA
2DUBAS BARTOSZ1987POZNAŃOTCHŁAŃ HADESUPOLSKA
3JAROSZEWSKI DANIEL1981KOSZALINPOLSKA
4KARCZ ARTUR1979MRZEŻYNOPIOTR POBŁOCKI TEAMPOLSKA
5KLIMAS JANUSZ1972BARCZEWOPOLSKA
6KOSTRZON MACIEJ1972PIONKIOCR DZIADYPOLSKA
7KREFT ŁUKASZ1983REDATEAM KREFT /KPW GDYNIAPOLSKA
8ŁOŚ MAŁGORZATA1987MAREZAOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
9MULLER IGRO1995SOPOTPOLSKA
10NOWICKI OLGIERD1985BYDGOSZCZPOLSKA
11ORŁOWSKI RAFAŁ1998GRYFINOPOLSKA
12PLEWKO ŁUKASZ1981GŁOGÓWMŁODZI TYTANU RATOWNICY RUDNAPOLSKA
13PYSZNY MARIUSZ1975RYBNIKFIT & MOREPOLSKA
14ROMAN KRZYSZTOF1977BOLSZEWOPOLSKA
15SAŁACIŃSKI ŁUKASZ1989ŁÓDŹDZIKIPOLSKA
16TOMBACHET KRZYSZTOF1981EŁKBBKTSPOLSKA
17UBOWSKI KAROL2000PORDENOWOPOLSKA

Bieg na 5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KONRADI LUDWIK1951PIOTRKÓW TRYBUNALSKIRFM GLADIATORSPOLSKA
2KRAJNIAK JAROSŁAW1994BYDGOSZCZRMF4RTGLADISTORSPOLSKA
3MICHALAK KAMIL1989SŁUPSKPOLSKA
4MYSZYŃSKI MACIEJ1993PRZEZMIEROWOPOLSKA
5MYSZYŃSKI MACIEJ1993PRZEŹMIEROWOPOLSKA
6NOWAK PAWEŁ1992SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
7ODEBRALSKI JAKUB1996TCZEWPOLSKA
8OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKTEAMZABIEGANEDNIPOLSKA
9REMBSIZ SZYMON1992TCZEWPOLSKA
10SUWALSKA EWELINA1996PRUSZKÓWTRENER24H.COM.PLPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 1 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALIK BŁAŻEJ2013SMOŁDZINOPOLSKA
2GORALSKI DAWID2013SMOŁDZINOPOLSKA
3PYSZNY PIOTR2013RYBNIKFIT & MOREPOLSKA

Bieg FORMOZA KIDS 2 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1RUSIN MICHAŁ2007PŁOŚNICAPOLSKA
2WYSZOMIRSKA NIKOLA2005TUCHOLAPOLSKA