System rejestracji dostarcza STS-TIMING

LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56

Lista startowa / Start List

Data imprezy
14.06.2020

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASIAK PIOTR1966OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLSKA
2BARTKOWIAK PATRYK1989POZNAŃPOLSKA
3BIERNACKA AGA1975POZNAŃPOLSKA
4BIERNACKA AGA1975POZNAŃPOLSKA
5CELMEROWSKI ŁUKASZ2001POZNAŃPOLSKA
6CEYZA ANNA1992POZNAŃPOLSKA
7CHAROWSKI MARCIN1980STARGARDPOLSKA
8CHOLEWICKI ŁUKASZ2019POZNAŃPOLSKA
9CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃWM 40POLSKA
10CISZEWSKI KAMIL1995SUWAŁKIPOGODNE SUWAŁKIPOLSKA
11CZECH KLAUDIA1989POZNAŃPOLSKA
12CZECHOWSKI MATEUSZ1994POZNAŃPOZNAŃPOLAND
13CZUBALA MATEUSZ2000SWARZĘDZTEAM CZUBALAPOLSKA
14DĄDAJ PIOTR1988NEKLAHOTEL NEKLA ACTIV TEAMPOLSKA
15DSWIDIUK KRZYSZTOF1970BIAŁA RAWSKAPOLSKA
16FLIS BEATA1975GRODZISK WLKP.POLSKA
17GAŁECKA MAŁGORZATA1978MROWINOPOLSKA
18GOŹDZIEJEWSKA NATALIA1992ŻAGAŃPOLSKA
19GRAJCZAK DAGMARA1976SŁUPSKPOLSKA
20GRAJCZAK DAGMARA1976SŁUPSKPARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUPOLSKA
21HALSKI MATEUSZ1994SZCZECINPOLSKA
22HANDKE MARCIN1981GOSTYŃWATAHAPOLSKA
23HANDKE MARCIN1981GOSTYŃWATAHAPOLSKA
24HHLEWICZ WIOLA1975WRZEŚNIAHERNIK TEAMPOLSKA
25HLOŻEK JOANNA1979SKOKI12. WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
26HRECKI JAROSŁAW1960LNISKAGRUPA KUFLOWA NO TO CYKPOLSKA
27IGNASIAK KRZYSZTOF1977MANIEWOPOLSKA
28IZWORSKI STANISLAW1961OKRZESZYN99LKS URAN OKRZESZYNPOLSKA
29JANICKI PAWEŁ1988POZNAŃPOLSKA
30JECZEWSKA MALGORZATA1988POZNAŃZPPP2 POZNAŃPOLSKA
31KACZMAREK BEATA1971POZNAŃSTR POZNAŃPOLSKA
32KACZMAREK KAROLINA1980POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA
33KNOP ZBIGNIEW1964LESZNOPOLSKA
34KONARSKI TOMASZ1990SUCHY LAS31 BLTPOLSKA
35KONARSKI TOMASZ1990SUCHY LASPOLSKA
36KOSINSKI ZBIGNIEW1975POZNANMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
37KRASOWSKI TOMASZ1978WAŁCZPOLSKA
38KUBIAK KRYSTIAN1992WROCŁAWPOLSKA
39KUBIAK KRZYSZTOF1988POZNAŃPOLSKA
40KUBIAK KRZYSZTOF1988POZNAŃPOLSKA
41KUBIAK SŁAWOMIR1982POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
42KWAŚNY TOMASZ1979POZNAŃPOLSKA
43LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
44ŁUGOWSKI PIOTR1958POZNANPOLSKA
45MAĆKOWIAK WOJCIECH2007GDAŃSKMAĆKOWIAKPOLSKA
46MAŁYSZKA KACPER1993POZNAŃPOLSKA
47MAŁYSZKA KATARZYNA1991POZNAŃPOLSKA
48MAREK DANIEL1974SWARZĘDZCYBINA TEAMPOLSKA
49MARKIEWICZ RADOSŁAW1991WARSZAWABRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
50MARKIEWICZ RADOSŁAW1991WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
51MICHALAK KAROLINA1980ŁÓDŹPOLSKA
52MICHALAK ROBERT1972POZNAŃPOLSKA
53MICHALAK ROBERT1972POZNAŃPOLSKA
54MICHALAK WOJTEK1973JASINPOLSKA
55MIELCZAREK PAULINA1990KWIDZYNPOZNAŃPOLAND
56MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW1976POZNAŃPOLSKA
57MISTERSKA KATARZYNA1974LUSÓWKOHERNIK TEAMPOLSKA
58MOKS KRZYSZTOF1956TRZCIANKAPOLSKA
59MULARCZYK JUSTYNA1999MORYŃPOLSKA
60MUSIAŁ KACPER2001PNIEWYPOLSKA
61NASKRĘT KAMIL1994LESZNOGADŻET SHOPPOLSKA
62NOWIŃSKA KATARZYNA1997POZNAŃDRUŻYNA BIEGU JOŃCAPOLSKA
63OGIŃSKA ANETTA1974POZNAŃPOLSKA
64OGIŃSKA ANETTA1974POZNAŃTOWARZYSTWO WIOŚLARZY MASTERS POZNAŃPOLSKA
65OLOŃCZYK ANNA1983BŁOCKOPOLSKA
66OLTMANN PAWEŁ1999POZNAŃBRANŻOWA SZKOŁA 1 STOPNIA NR 42 W POZNANIUPOLSKA
67PANACHEDA LESZEK1962BOGATYNIAPOLSKA
68PASTERNAK ZBIGNIEW1970GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
69PIŁAT DAWID1986ORZECHOWODAWIDPOLSKA
70POKRYWKA ROBERT2002POZNAŃPOLSKA
71POLAŃSKI ADAM1978NOWY TOMYŚLPOLSKA
72POLAŃSKI ADAM1978NOWY TOMYŚLPOLSKA
73PRZEWOŹNY PIOTR1983BUKPOLSKA
74PUŚLECKA KATARZYNA1998PIASKIPOLSKA
75RATAJCZAK DOROTA1971POZNAŃPOLSKA
76RATAJCZAK KRZYSZTOF1975POZNAŃPOLSKA
77ROSIŃSKA ALEKSANDRA2001POZNAŃPOLSKA
78ROZYNEK MAŁGORZATA1978POZNAŃCYTADELA BY NIGHTPOLSKA
79RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
80SKUSA MACIEJ1990POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
81SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
82SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WIELKOPOLSKIWETERYNARIA MANHATTANPOLSKA
83SMYREK PRZEMYSŁAW1982POZNAŃPOLSKA
84SOBCZAK SZYMON1985POZNAŃAPSPOLSKA
85SOBKOWIAK SŁAWOMIR2019WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
86SOBOLEWSKI PIOTR1958BĘDZINTOPO CZELADŹPOLSKA
87STRYJSKA BEATA1968DASZEWICEPOLSKA
88STRYJSKA BEATA1968DASZEWICEPOLSKA
89SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
90SZŁAPKA DARIUSZ1967ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
91SZMELTER ANNA1995GRUDZIĄDZPOLSKA
92SZUKALA ZDZISLAW1962POZNAŃPOLSKA
93SZUKAŁA ZDZISŁAW1962POZNAŃPOLSKA
94SZUKAŁA ZDZISŁAW1962POZNAŃPOLSKA
95SZUKIŁOWICZ KAROLINA1992TRZCIANKAPOLSKA
96SZWAK KRZYSZTOF1987KRZYŻ WIELKOPOLSKIAKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
97SZYPSZAK MARCIN1981ŁÓDŹPOLSKA
98ŚWIĄTEK MARTA1993POZNAŃENDORFIN DEALERSPOLSKA
99TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃPOLSKA
100WAMBERSKI ŁUKASZ1981GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
101WLASZCZYK WIESŁAW1969POBIEDZISKAPOLSKA
102WŁODARCZAK-KUKLA DOMINIKA1980ROKIETNICA55POLSKA
103WŁODARCZAK-KUKLA DOMINIKA1980ROKIETNICAPOLSKA
104WNUK MATEUSZ2020POZNAŃPOLSKA
105WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
106WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
107WYLEGAŁA ARTUR1973TORUŃPOLSKA
108WYSTĘPSKI TOMASZ1971POZNAŃPOLSKA
109ZAREMBA BARTOSZ1984POZNAŃINTER CARSPOLSKA
110ZBYSZEWSKA EWA1974LUBOŃPOLSKA
111ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
112ŻARNOWSKI DAWID1978POZNAŃH.CEGIELSKI - POZNAŃPOLSKA

10 KM na rolkach

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CIĄŻELA WIESŁAW1960POZNAŃPOLSKA
2GINTROWICZ GRAZYNA1970GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
3KANJERSKI JERZY940BYDGOSZCZROLLA TIMEPOLSKA
4KRAWCZYK ARTUR1974BRZEGPOLSKA
5KROLIK VIOLETTA1982DOPIEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
6OBTUŁOWICZ DAMIAN1995POZNAŃALIENPOLSKA
7SIERPOWSKI ZBIGNIEW1978POZNAŃPLICHWYŚCIG.PLPOLSKA
8STACHOWSKA AGNIESZKA1988KORONOWOKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOPOLSKA
9STACHOWSKA KATARZYNA1988KORONOWOKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOPOLSKA
10TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
11TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
12TESTOWY7 JAKUB1998RYPINPOLSKA
13TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNAŃPOLSKA
14TYLIŃSKI PIOTR1972POZNAŃPOLSKA

10 KM w formule Nordic Walking

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI ROBERT1967LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2KAŁUŻNA ANNA1953SOSNOWIECPOLSKA
3KAŹMIERCZAK NATALIA1989LUBASZPOLSKA
4ROSZAK JAROSŁAW1975POZNAŃPOLSKA
5ROSZAK JAROSŁAW1975POZNAŃPOLSKA
6STACHOWIAK GRAŻYNA1964ŁOSINIECPOLSKA

Bieg dla dzieci 600 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁASZCZYK MARTA2017POZNAŃKB MANIACPOLSKA
2CICEK ALAN2011WARSZAWAOFFICE CREATIVE GROUPPOLSKA
3KOTOWSKA AGATA2012GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
4KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
5KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
6KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
7MAJKOWSKA MARIA2011LUBOŃAKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIAPOLSKA
8MANIAK MICHAŁ2016WROCŁAWPOLSKA
9RUDOWICZ DOMINIK2013BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA

Bieg dla dzieci 1200 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BURCHARDT KACPER2009JANKOWICESP 89 POZNAŃ/GKS TARNOVIAPOLSKA
2GAJB MARIA2008POZNAŃKS AZS AWF POZNAŃPOLSKA
3KOPRUCKA DOMINIKA2009GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
4LUTOMSKI JAKUB2009OBORNIKISZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 W OBORNIKACHPOLSKA
5RUDOWICZ NATALIA2008BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA