System rejestracji dostarcza STS-TIMING

LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56

Lista startowa / Start List

Data imprezy
14.06.2020

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASIAK PIOTR1966OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLSKA
2BARTKOWIAK PATRYK1989POZNAŃPOLSKA
3BIERNACKA AGA1975POZNAŃPOLSKA
4BIERNACKA AGA1975POZNAŃPOLSKA
5BŁAŻEJEWSKI FILIP1996PARZĘCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
6CELMEROWSKI ŁUKASZ2001POZNAŃPOLSKA
7CEYZA ANNA1992POZNAŃPOLSKA
8CHAROWSKI MARCIN1980STARGARDPOLSKA
9CHOLEWICKI ŁUKASZ2019POZNAŃPOLSKA
10CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃWM40POLSKA
11CIEMNIAK ARTUR1974POZNAŃWM 40POLSKA
12CISZEWSKI KAMIL1995SUWAŁKIPOGODNE SUWAŁKIPOLSKA
13CZECH KLAUDIA1989POZNAŃPOLSKA
14CZECHOWSKI MATEUSZ1994POZNAŃPOZNAŃPOLAND
15CZUBALA MATEUSZ2000SWARZĘDZTEAM CZUBALAPOLSKA
16DĄDAJ PIOTR1988NEKLAHOTEL NEKLA ACTIV TEAMPOLSKA
17DSWIDIUK KRZYSZTOF1970BIAŁA RAWSKAPOLSKA
18FLIS BEATA1975GRODZISK WLKP.POLSKA
19GAŁECKA MAŁGORZATA1978MROWINOPOLSKA
20GOŹDZIEJEWSKA NATALIA1992ŻAGAŃPOLSKA
21GRAJCZAK DAGMARA1976SŁUPSKPOLSKA
22GRAJCZAK DAGMARA1976SŁUPSKPARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUPOLSKA
23HALSKI MATEUSZ1994SZCZECINPOLSKA
24HANDKE MARCIN1981GOSTYŃWATAHAPOLSKA
25HANDKE MARCIN1981GOSTYŃWATAHAPOLSKA
26HHLEWICZ WIOLA1975WRZEŚNIAHERNIK TEAMPOLSKA
27HLOŻEK JOANNA1979SKOKI12. WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
28HRECKI JAROSŁAW1960LNISKAGRUPA KUFLOWA NO TO CYKPOLSKA
29IGNASIAK KRZYSZTOF1977MANIEWOPOLSKA
30IZWORSKI STANISLAW1961OKRZESZYN99LKS URAN OKRZESZYNPOLSKA
31JANICKI PAWEŁ1988POZNAŃPOLSKA
32JECZEWSKA MALGORZATA1988POZNAŃZPPP2 POZNAŃPOLSKA
33KACZMAREK BEATA1971POZNAŃSTR POZNAŃPOLSKA
34KACZMAREK KAROLINA1980POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLSKA
35KAMIŃSKI FILIP1993POZNAŃPOLSKA
36KAŹMIERCZAK KRYSTYNA1989NAPACHANIEPOLSKA
37KNOP ZBIGNIEW1964LESZNOPOLSKA
38KONARSKI TOMASZ1990SUCHY LAS31 BLTPOLSKA
39KONARSKI TOMASZ1990SUCHY LASPOLSKA
40KOSINSKI ZBIGNIEW1975POZNANMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
41KRASOWSKI TOMASZ1978WAŁCZPOLSKA
42KUBIAK KRYSTIAN1992WROCŁAWPOLSKA
43KUBIAK KRZYSZTOF1988POZNAŃPOLSKA
44KUBIAK KRZYSZTOF1988POZNAŃPOLSKA
45KUBIAK SŁAWOMIR1982POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
46KWAŚNY TOMASZ1979POZNAŃPOLSKA
47LEMAN MACIEJ1970POZNAŃPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
48LIGMANN DAMIAN1994BARCINPOLSKA
49LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
50ŁUGOWSKI PIOTR1958POZNANPOLSKA
51MAĆKOWIAK WOJCIECH2007GDAŃSKMAĆKOWIAKPOLSKA
52MAŁYSZKA KACPER1993POZNAŃPOLSKA
53MAŁYSZKA KATARZYNA1991POZNAŃPOLSKA
54MAŃCZAK MAGDALENA1979POZNAŃSILVEROPOTYKPOLSKA
55MAREK DANIEL1974SWARZĘDZCYBINA TEAMPOLSKA
56MARKIEWICZ RADOSŁAW1991WARSZAWABRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
57MARKIEWICZ RADOSŁAW1991WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
58MICHALAK BARTOSZ1985BIEDRUSKOROZBIEGANE BIEDRUSKOPOLSKA
59MICHALAK KAROLINA1980ŁÓDŹPOLSKA
60MICHALAK ROBERT1972POZNAŃPOLSKA
61MICHALAK ROBERT1972POZNAŃPOLSKA
62MICHALAK WOJTEK1973JASINPOLSKA
63MIELCZAREK PAULINA1990KWIDZYNPOZNAŃPOLAND
64MIKOŁAJCZAK PRZEMYSŁAW1976POZNAŃPOLSKA
65MISTERSKA KATARZYNA1974LUSÓWKOHERNIK TEAMPOLSKA
66MOKS KRZYSZTOF1956TRZCIANKAPOLSKA
67MULARCZYK JUSTYNA1999MORYŃPOLSKA
68MUSIAŁ KACPER2001PNIEWYPOLSKA
69NASKRĘT KAMIL1994LESZNOGADŻET SHOPPOLSKA
70NOWIŃSKA KATARZYNA1997POZNAŃDRUŻYNA BIEGU JOŃCAPOLSKA
71OGIŃSKA ANETTA1974POZNAŃPOLSKA
72OGIŃSKA ANETTA1974POZNAŃTOWARZYSTWO WIOŚLARZY MASTERS POZNAŃPOLSKA
73OLOŃCZYK ANNA1983BŁOCKOPOLSKA
74OLTMANN PAWEŁ1999POZNAŃBRANŻOWA SZKOŁA 1 STOPNIA NR 42 W POZNANIUPOLSKA
75ORZECHOWSKI MACIEJ1970POZNAŃPOLSKA
76PANACHEDA LESZEK1962BOGATYNIAPOLSKA
77PASTERNAK ZBIGNIEW1970GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
78PAUL MICHAL1989POZNAŃPOLSKA
79PAWLACZYK JAKUB1989POZNAŃDZIKIBIZON DWLPOLSKA
80PIŁAT DAWID1986ORZECHOWODAWIDPOLSKA
81POKRYWKA ROBERT2002POZNAŃPOLSKA
82POLAŃSKI ADAM1978NOWY TOMYŚLPOLSKA
83POLAŃSKI ADAM1978NOWY TOMYŚLPOLSKA
84PRZEWOŹNY PIOTR1983BUKPOLSKA
85PUŚLECKA KATARZYNA1998PIASKIPOLSKA
86RATAJCZAK DOROTA1971POZNAŃPOLSKA
87RATAJCZAK KRZYSZTOF1975POZNAŃPOLSKA
88ROSIŃSKA ALEKSANDRA2001POZNAŃPOLSKA
89ROZYNEK MAŁGORZATA1978POZNAŃCYTADELA BY NIGHTPOLSKA
90RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
91RUDZIŃSKI TOMASZ1983WYRZYSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
92SAASAS ASA1965ASDASDASDSDFSDFSDFPOLSKA
93SKUSA MACIEJ1990POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
94SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
95SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WIELKOPOLSKIWETERYNARIA MANHATTANPOLSKA
96SMOLIK MARIAN1955GORZÓW WIELKOPOLSKIWETERYNARIA MANHATTANPOLSKA
97SMYREK PRZEMYSŁAW1982POZNAŃPOLSKA
98SOBCZAK SZYMON1985POZNAŃAPSPOLSKA
99SOBCZYK MAŁGORZATA1967POZNAŃBIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLSKA
100SOBKOWIAK SŁAWOMIR2019WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
101SOBOLEWSKI PIOTR1958BĘDZINTOPO CZELADŹPOLSKA
102STRYJEWSKI ŁUKASZ1999GRUDZIĄDZUNIWERSYTET MORSKI W GDYNIPOLSKA
103STRYJSKA BEATA1968DASZEWICEPOLSKA
104STRYJSKA BEATA1968DASZEWICEPOLSKA
105SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
106SZŁAPKA DARIUSZ1967ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
107SZMELTER ANNA1995GRUDZIĄDZPOLSKA
108SZUKALA ZDZISLAW1962POZNAŃPOLSKA
109SZUKAŁA ZDZISŁAW1962POZNAŃPOLSKA
110SZUKAŁA ZDZISŁAW1962POZNAŃPOLSKA
111SZUKIŁOWICZ KAROLINA1992TRZCIANKAPOLSKA
112SZWAK KRZYSZTOF1987KRZYŻ WIELKOPOLSKIAKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
113SZYPSZAK MARCIN1981ŁÓDŹPOLSKA
114ŚWIĄTEK MARTA1993POZNAŃENDORFIN DEALERSPOLSKA
115TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
116TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃPOLSKA
117TOPOLEWSKI MACIEJ1988POZNAŃBIEGACZE YOUFITPOLSKA
118WALOREK JAROSŁAW1961POZNAŃPOLSKA
119WALOREK KATARZYNA1986POZNAŃPOLSKA
120WAMBERSKI ŁUKASZ1981GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
121WĘGLEWSKI KRZYSZTOF1991POZNAŃPOLSKA
122WLASZCZYK WIESŁAW1969POBIEDZISKAPOLSKA
123WŁODARCZAK-KUKLA DOMINIKA1980ROKIETNICA55POLSKA
124WŁODARCZAK-KUKLA DOMINIKA1980ROKIETNICAPOLSKA
125WNUK MATEUSZ2020POZNAŃPOLSKA
126WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
127WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
128WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
129WYLEGAŁA ARTUR1973TORUŃPOLSKA
130WYSTĘPSKI TOMASZ1971POZNAŃPOLSKA
131ZAREMBA BARTOSZ1984POZNAŃINTER CARSPOLSKA
132ZAWADZKI WALDEK1977POZNAŃPOZANAŃPOLSKA
133ZAWITAJ TOMASZ1972POZNAŃLEVANT TEAMPOLSKA
134ZBYSZEWSKA EWA1974LUBOŃPOLSKA
135ZBYSZEWSKA EWA1974LESZNOPOLSKA
136ZBYSZEWSKA EWA1974LESZNOPOLSKA
137ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
138ŻARNOWSKI DAWID1978POZNAŃH.CEGIELSKI - POZNAŃPOLSKA

10 KM na rolkach

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BUTRYM PAWEŁ1969SWARZĘDZPOLSKA
2CIĄŻELA WIESŁAW1960POZNAŃPOLSKA
3DUDEK DAMIAN1998WIRYPOLSKA
4GINTROWICZ GRAZYNA1970GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
5KANJERSKI JERZY940BYDGOSZCZROLLA TIMEPOLSKA
6KORZENIOWSKA KAROLINA1984SZCZECINEKGĄSKA BALBINKA 84POLSKA
7KRAWCZYK ARTUR1974BRZEGPOLSKA
8KRAWCZYK ARTUR1974BRZEGPOLSKA
9KROLIK VIOLETTA1982DOPIEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
10OBTUŁOWICZ DAMIAN1995POZNAŃALIENPOLSKA
11RZEPKA BARTOSZ1991MIŁOSŁAWPOLSKA
12SIERPOWSKI ZBIGNIEW1978POZNAŃPLICHWYŚCIG.PLPOLSKA
13STACHOWSKA AGNIESZKA1988KORONOWOKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOPOLSKA
14STACHOWSKA KATARZYNA1988KORONOWOKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOPOLSKA
15TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
16TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
17TESTOWY7 JAKUB1998RYPINPOLSKA
18TESTOWY7 JAKUB1984RYPINPOLSKA
19TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNAŃPOLSKA
20TYLIŃSKI PIOTR1972POZNAŃPOLSKA

10 KM w formule Nordic Walking

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI ROBERT1967LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2BENDOWSSKI MAREK1962GRODZISK WLKPPOLSKA
3KAŁUŻNA ANNA1953SOSNOWIECPOLSKA
4KAŹMIERCZAK NATALIA1989LUBASZPOLSKA
5ROSZAK JAROSŁAW1975POZNAŃPOLSKA
6ROSZAK JAROSŁAW1975POZNAŃPOLSKA
7STACHOWIAK GRAŻYNA1964ŁOSINIECPOLSKA
8STACHOWIAK GRAŻYNA1964ŁOSINIECPOLSKA

Bieg dla dzieci 600 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁASZCZYK MARTA2017POZNAŃKB MANIACPOLSKA
2CICEK ALAN2011WARSZAWAOFFICE CREATIVE GROUPPOLSKA
3KOTOWSKA AGATA2012GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
4KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
5KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
6KUBIAK ADAM2011POZNAŃPOLSKA
7MAJKOWSKA MARIA2011LUBOŃAKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIAPOLSKA
8MANIAK MICHAŁ2016WROCŁAWPOLSKA
9RUDOWICZ DOMINIK2013BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA

Bieg dla dzieci 1200 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BURCHARDT KACPER2009JANKOWICESP 89 POZNAŃ/GKS TARNOVIAPOLSKA
2GAJB MARIA2008POZNAŃKS AZS AWF POZNAŃPOLSKA
3KOPRUCKA DOMINIKA2009GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
4LUTOMSKI JAKUB2009OBORNIKISZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 W OBORNIKACHPOLSKA
5RUDOWICZ NATALIA2008BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA