System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Opole 2020

Lista startowa / Start List

Data imprezy
21.06.2020

Dystans 1/4 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĘBACZ RAFAŁ1976OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMPOLSKA
2BURDA GRZEGORZ1974OPOLECYKLOFANPOLSKA
3CABAJ TOMASZ1988KRAKOWPOLSKA
4DWOJACKI WOJCIECH1992KUTNOPOLSKA
5FELKEL MATEUSZ1998SUCHA GÓRNAMSPORTGIANTTEAMPOLSKA
6FLAK-WANCERZ ANNA1984KATOWICEPOLSKA
7GAJNIAK DARIUSZ1980KATOWICEPOLSKA
8GŁADKOWSKI MARCIN1989MYSŁOWICECONCEPT SWIMMINGPOLAND
9GÓRSKI ROBERT1989TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
10GUGAŁA MACIEJ1976ĆMIŃSKTRI LEVELPOLSKA
11JACKIEWICZ MIROSŁAW1969JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKA
12JANICKI ANDRZEJ1980WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
13JELONEK ŁUKASZ1983OLEŚNICAPOLSKA
14KOKOT MICHAŁ1986OLEŚNICA#BESTTEAMPOLSKA
15KONICA KARINA1994ZDZIESZOWICE-POLSKA
16KONICA KARINA1994ZDZIESZOWICEPOLSKA
17KOWALCZYK JAROSŁAW1978OPOLEGT KONAPOLSKA
18KRZESAJ MARIUSZ1985KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITPOLSKA
19KUBACKI DAWID1986OPOLEPOLSKA
20KUBACKI DAWID1986OPOLEPOLSKA
21KUBACKI DAWID1986OPOLEPOLSKA
22KUBACKI DAWID1986OPOLEPOLSKA
23KUNIKOWSKI PAWEL1975CHORZOWPOLSKA
24KUNIKOWSKI PAWEŁ1975CHORZÓWPOLSKA
25KUZIAK ALEKSANDRA1989OPOLEPOLSKAPOLSKA
26LANGE PAWEŁ1990KATOWICEPOLSKA
27LANGE PAWEŁ1990KATOWICEPOLSKA
28LEWALD MICHAŁ1979WROCŁAWPOLSKA
29LIS ŁUKASZ1984TARNÓW OPOLSKIPOLSKA
30ŁAGÓDKA MAREK1957BORYCZPOLSKA
31MAZLOUM AMIR1987OŻARÓW MAZOWIECKIDECATHLON TEAMPOLSKA
32MICHALEWSKI DARIUSZ1983GOGOLINGRUPA KAPIJAPOLSKA
33MSCH KORNEL1988NIEPOLOMICE4 TRI TEAMPOLSKA
34PASZEK JOANNA1986TYCHYPOLSKA
35PLANETORZ MAREK1968LEWIN BRZESKIPOLSKA
36PUDLIS DAWID1990WROCŁAWBNY MELLONPOLSKA
37RECZUCH TOMEK1976OŁAWAPOLSKA
38ROZŁUCKA AGNIESZKA1979OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLSKA
39SOBALA MATEUSZ1987SOSNOWIECPOLSKA
40SOSNOWSKI MICHAŁ1198OPOLEPOLSKA
41STAŃCZYK TOMASZ1972KALETYTRI FOR FUN KALETY.POLSKA
42STAŃCZYK TOMASZ1972KALETYPOLSKA
43STUCHLIK TADEUSZ1969TARNOWSKIE GÓRYTG TRIPOLSKA
44SZUBERT PAWEŁ1976WIERZCHOSŁAWICEPOLSKA
45SZYWALSKI ALAN1988GOGOLINMULTIFITPOLSKA
46TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
47TIDE KRZYSZTOF1997ŻORYPOLSKA
48WIĘCKOWSKI ROBERT1975KRZEPTÓW4101"DELTA"POLSKA
49WIŚNIEWSKI MATEUSZ1991CIENIN KOŚCIELNYWISNIA_M_AKTYWNIE365POLSKA
50WYCZKA JACEK1967OPOLEKBODRA OPOLEPOLSKA
51ZYGA KRZYSZTOF1981DOBRODZIEŃPOLSKA
52ŻURCZAK TOMASZ1969CZERNICAPOLSKA

Dystans 1/8 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTELA MATEUSZ1997OPOLEPOLSKA
2BORN LUCYNA1967KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAPOLSKA
3CHRZĄSTEK PAWEŁ1979OPOLEPOLSKA
4CICHOCKI TOMASZ1976DOBRZEŃ WIELKIPOLSKA
5ĆWIERTNIA TOMASZ1976OPOLEW GŁĘBI DUSZY JESTEM HUMANISTĄ.POLSKA
6DANKÓW KRZYSZTOF1978OPOLEPOLSKA
7DUDA PIOTR1982WOŁCZYNPOLSKA
8DZIARNOWSKA MAGDA1985WARSZAWAMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
9DZIERŻAWSKI PIOTR1976ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
10FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKPOLSKA
11FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKPERSONAL TRIATHLONPOLSKA
12FURMAN DAWID1985BŁAŻEJOWICEDLA MILUSI I NIE TYLKO....POLSKA
13GIET MAGDALENA1997DZIERGOWICEPOLSKA
14GRUCHALSKA MARTA1982OPOLEBBL OPOLEPOLSKA
15GRYCZKA TOMASZ1982OPOLEPOLSKA
16HOFFMAN NATALIA2002WAŁBRZYCHKLUB SPORTOWY REKIN ŚWIEBODZICEPOLSKA
17IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATEAM KARAŚPOLAND
18JANISZEWSKI PIOTR1988OPOLEPOLSKA
19JASIŃSKI MIROSŁAW1981OPOLPOLSKA
20KOWALCZYK DARIUSZ1988OPOLEPOLSKA
21KUREK ADAM1975OPOLEPOLSKA
22LIPIŃSKI DAWID1989ZABRZERWR TEAMPOLSKA
23ŁUKOWSKI DARIUSZ1964STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
24MADEJ MAJA2003BRZESKOPŁYWAK BOCHNIAPOLSKA
25MADEJ MAJA2003BRZESKOPŁYWAK BOCHNIAPOLSKA
26MOFINA MARCIN1987BRZEGPOLSKA
27NOWAKOWSKI JACEK1971BRZEGSZTUKA RUCHUPOLSKA
28PADYJASEK ZBIGNIEW1973WARSZAWAPOLSKA
29PIECHOWIAK MATEUSZ1989OPOLEPOLSKA
30PIETRASZ KRZYSZTOF1983RADLINRUNPATOLAPOLSKA
31POŁOŃSKI MARCIN1986KOŁOBRZEGDEZEL KOŁOBRZEGPOLSKA
32PUKACZ MIECZYSLAW1954GEISENFELDTRI TEAM GEISENFELDDEUTSCHLAND
33ROGOWSKI MACIEK1973TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI TRIPOLSKA
34SABAT TOMASZ1983GLIWICEPOLSKA
35SABAT TOMASZ1983GLIWICEPOLSKA
36SOPYŁO STEFAN1982WARSZAWAPOLSKA
37STELMACHOWICZ JAROSLAW1971OPOLEJAREK STPOLSKA
38ŚWIEBODA JAROSŁAW1964OPOLEPOLSKA
39WANIOWSKI JAN JAKUB1988KRAPKOWICEPOLSKA
40WIECZOREK KRYSTIAN1989CZĘSTOCHOWAZABIEGANIPOLSKA
41WITT KATARZYNA1986CENTAWAKATI03POLSKA
42ŻYWICKI MICHAŁ1979OPOLEPOLSKA

Duathlon kids – rocznik 2014-2020

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Duathlon kids – rocznik 2010-2013

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj