System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA MAZURY 2020

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNHOTEL ANDERS TEAMPOLSKA
2GUTOWSKI KRYSTIAN1980OSTROLEKADOMBROWSKI TEAMPOLSKA
3KALINOWSKI JAROSŁAW1979BARTĄGHOTEL ANDERS TEAMPOLSKA
4KARAŚ SYLWIA1984SUWALKIPOLSKA
5KOZŁOWSKI WIESŁAW1978LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLSKA
6MOLASY DOROTA1987MALBORKPOLSKA
7MOLASY TOMASZ1984MALBORKPOLSKA
8NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNHARPAGAN TEAMPOLSKA
9NOWICKI ZBIGNIEW1976SUWAŁKINOWICKI TEAMPOLSKA
10POLEWACZYK TOMASZ1991ŁYSEPOLSKA
11TRUCHAN WIESŁAW1958ŻYTKIEJMYPOLSKA
12ZABRZAŃSKA BARBARA1957CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA

U30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMOWSKI KACPER1993GDAŃSKPOLSKA
2BAŁABAS ARTUR1983CIECHANÓWPOLSKA
3BARNAŚ AGATA1984MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
4BUSZYNIEWICZ ALINA1966PISZPOLSKA
5CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF1980OSTRÓDAPOLSKA
6CHODYNIECKI TOMASZ1983WARZYMICEPOLSKA
7CUDZIŁO JOANNA1973RZESZÓWPKO BANK POLSKIPOLSKA
8CZASZYŃSKI ADRIAN1980KOSAKOWOPOLSKA
9GAWDZIK ARKADIUSZ1977BRANIEWOAMG BRANIEWO/WATAHAPOLSKA
10KASICA ADAM1975GRÓJECPOLSKA
11KOMAR OLIWIA1999BISKUPIECPOLSKA
12KOŚCIELSKA AGNIESZKA1970CHRSZCZEWOPOLSKA
13LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWPOLSKA
14LUC ADAM1979RYKIBIEGUSIEM.PLPOLSKA
15ŁANIEWSKI ŁUKASZ1987KIEŹLINYJURUND SZCZYTNOPOLSKA
16MASYS AGNIESZKA1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
17MATUSZEWSKA ELA1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
18MIKITA PIOTR1980SZCZYTNOARESZT ŚLEDCZY OLSZTYN/MORSY SZCZYTNO #RESETPOLSKA
19MIKULAK RAFAŁ1990BARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGAPOLSKA
20MOLASY DOROTA1987MALBORKPOLSKA
21NIECHAJ ANNA1979WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLSKA
22NOWICKI ANDRZEJ1963WARSZAWAPOLITECHNIKA WARSZAWSKAPOLSKA
23OHLER OLA1986GDYNIAPOLSKA
24PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
25RASZCZUK MARTYNA1982WALBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLSKA
26STACHOWSKI JAROSŁAW1973WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLSKA
27STRZAŁKOWSKI ADAM1970OLSZTYNTEMPUS FAGASPOLSKA
28SZABLA MARCIN1977GRABOWASAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
29SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
30URUSKI JAN1956NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
31WOJCIECHOWSKI IRENEUSZ1968GROJECPOLSKA
32WUDARCZYK TOMASZ1961WŁADYSŁAWOWOMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWPOLSKA
33ZABRZAŃSKI ALFRED1954CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANY ROBERT1973SOKOŁÓWEKMAZOVIA PROAKTIV CIECHANÓWPOLSKA
2BARAN GRZEGORZ1980OLSZTYNNAPIERAJJAKBYNIEBYLOJUTRASQUADPOLSKA
3CUDZIŁO JOANNA1973RZESZÓWPKO BANK POLSKI SAPOLSKA
4CZERCHAWSKI JANUSZ1969SIEMIANICEPOLSKA
5DOBREK WOJCIECH1966SZCZECINPOLSKA
6DZIOPA-KAN ANNA1976ŻAGAŃPOLSKA
7FIBICH DOROTA1981WIELKI KLINCZEKIPA ZRYWPOLSKA
8GĄSIOR KRYSTIAN1996SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
9HALACZKIEWICZ ADAM1973SZCZECINEXTREME WOLFPOLSKA
10KESLER ANNA1980STARE LUBIEJEWOWALNIĘTA Z KOPYTA STARE LUBIEJEWOPOLSKA
11KLUZIK BARBARA1981LONDYNPOLACY BIEGAJĄ W UKUNITED KINGDOM
12KRAWCZAK KAMIL1984WARSZAWABIEGUSIEM.PLPOLSKA
13KRĘCISZ ZBIGNIEW1956RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZPOLSKA
14KUŁAK ALICJA1983LONDONUNITED KINGDOM
15MOTOWIDŁO-ZAWADZKA IZABELLA1978SŁUPSKDECATHLON POWER SŁUPSKPOLSKA
16MYCA PAWEŁ1975WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
17OŁUB SŁAWOMIR1976SKARŻYSKO KAMIENNAPOLSKA
18PASTERNAK RADOSLAW1983KREKOLETURBOPIASKOWANIE TEAMPOLSKA
19PODOLAK PIOTR1996PIKULICEŚLĘZAKTEAMPOLSKA
20RUMPEL MARIA1987CZYŻOWICEKS M.E.T.A.POLSKA
21SKOMOROWSKA MONIKA1977WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
22SKRZYPKOWSKI DAWID1992GDYNIAPOLSKA
23SLUZALA GRZEGORZ1979KĘTRZYNPOLSKA
24TAUZ ANDRZEJ1976WARSZAWANIECNE MISIEPOLSKA
25WDOWIAK SZYMON1984TYCHY42K.COM.PLPOLSKA
26WNUK TOMASZ1979ŁAZYPOLSKA
27WOJTASIK ANDRZEJ1971ŁÓDŹAKADEMIA BIEGACZAPOLSKA
28WRZESIŃSKA JOANNA1978BYDGOSZCZFORDONRUNNERSPOLSKA
29ZIÓŁKOWSKA-WNUK MONIKA1982ŁAZYPOLSKA

U100

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
2BARSZCZ BARTOSZ1982RADOMRADOMSKIE WARCHOŁYPOLSKA
3BARSZCZ BARTOSZ1982RADOMRADOMSKIE WARCHOŁYPOLSKA
4BOCIĄGA PAWEŁ1979ŁÓDŹPOLSKA
5BOCIĄGA PAWEŁ1979ŁÓDŹPOLSKA
6CHODOROWICZ KAMIL1989MORĄGCHODOROWICZ TEAMPOLSKA
7DRYGAS PAWEŁ1978OLSZTYNSAM DLA SIEBIEPOLSKA
8DZIEDZIC PIOTR1975INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
9GÓRKA RADOSŁAW1981MILANÓWEKRADOMSKIE WARCHOŁYPOLSKA
10HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
11KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ1985ELBLĄGETTPOLSKA
12KĘSICKA AGNIESZKA1982GDYNIARUNEDAPOLSKA
13KOCZUR JERZY1970SYCÓWPOLSKA
14KOZIARSKI MACIEK1979KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLSKA
15LIPINSKI DANIEL1981JASTRZEBIE ZDRÓJBIEGIEM PRZEZ GÓRYPOLSKA
16MALINOWSKI ZBIGNIEW1954KOŁOBRZEGPOLSKA
17MARCHLEWSKI KAMIL1983CHEŁMNOMCŚTEMPOLSKA
18NORWA SYLWESTER1972PATKÓWJET SET PATKÓWPOLSKA
19ORZADA ANNA1977SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
20PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
21PIECHOL SEBASTIAN1986ZDUNSKA WOLA1910POLSKA
22SIDOR MARIUSZ1984SŁUPSKDECATHLON POWER SŁUPSKPOLSKA
23SIDOR RADOSŁAW1982WIDACZPOSMAKUJ RUN TEAMPOLSKA
24SZABLA MARCIN1977GRABOWASAINT GOBAIN SQUADPOLSKA
25SZAŁKOWSKI DAWID1978WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
26TIAHNYBOK PAWEŁ1972KALETYSPARTAN TEAMPOLSKA
27WASILEWSKI MARCIN1987ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERSPOLSKA
28ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃPOLSKA