System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Sławski Festiwal Triathlonu

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18-19.07.2020

Aquathlon (2-3 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (4-5 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (6-7 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWIAK HELENA2014KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA

Aquathlon (8-9 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWIAK STEFAN2012KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA

Aquathlon (10-11 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (12-13 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (14-15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Pierwszy Krok do ironmana (16 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWIAK MACIEJ1981KALISZZDUN TRI TEAMPOLSKA
2DUTCZAK WOJCIECH1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
3GIERES WALDEMAR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
4GNIEWOSZ MARCIN1995RUDNAPOLSKA
5KOWALSKI KAROL1993RGYEGYFRPOLSKA
6LĘGA WIESŁAW1972ŚWIDNICAK.S. TĘCZAPOLSKA
7MANIA PRZEMYSLAW1981ZIELONA GÓRASKAZANY NA SUKCESPOLAND
8OLCZAK ROBERT1973BRUDZEWPOLSKA
9WIECZYŃSKA HONORATA1981GŁOGÓWPOLSKA

1/3 Drogi do ironmana (18 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1A A1962WROCŁAWPOLSKA
2BARTOSZEWSKA KATARZYNA1981DŁUGOŁĘKAWATAHAPOLSKA
3BUCKI PRZEMYSLAW1981SZCZODREPOLSKA
4DANEK PAWEŁ1986LEGNICAPOLSKA
5FIEDOROWICZ TOMASZ1979ZIELONA GÓRAPOLSKA
6FITA ROMAN1954KOŻUCHÓWBEZ KLUBUPOLSKA
7GOCEK HUBERT1979MUNGRETIRLANDIA
8GÓRECKI TOMASZ1986PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
9GRUH ANDRZEJ1950MALOMICEPOLSKA
10HALSKA ANIA1984GDYNIAENDURE TEAMPOLSKA
11HYPIAK JOANNA1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
12IMIANOWSKI ERYK2001SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLSKA
13IMIANOWSKI KONRAD2000SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLSKA
14JASEK DOMINIKA1976GROBLICETRI MISSIONPOLSKA
15JERZYCKI JACEK1967GAJKÓWAKTYWNA GRUPA PRODUSPOLSKA
16KELER MARIUSZ1981MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKOWPOLSKA
17KOT OLGA2000GBDPOLSKA
18KRASOWSKI MAREK1973ŻARYŻARY TRIATHLON TEAMPOLSKA
19KRAWCZYK WŁODZIMIERZ1964SREMCIACHOWK@WP.PLPOLSKA
20LABISZAK ELA1985LEŚNABE ACTIVE LEŚNAPOLSKA
21LIS RAFAL1974MOKRONOS DOLNYTRIATHLON CLUB WROCŁAWPOLSKA
22MROZIEWICZ DARIUSZ1971ŚREMCIACHO TEAM TRIATHLONPOLSKA
23NOWAK PATRYK1988WROCŁAWPOLSKA
24OTTENBREIT ADRIAN1987KATY WROCŁAWSKIEGT RATPOLSKA
25PALCZEWSKI PRZEMEK1975MYSŁOWICPOLSKA
26PALCZEWSKI PRZEMEK1975MYSŁOWICPOLSKA
27PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA1086WROCLAWPOLSKA
28PLANETORZ MAREK1968LEWIN BRZESKIPOLSKA
29PŁOŃCZAK GRZEGORZ1984LUBIECINCNSPOLSKA
30POSYNIAK PIOTR1974BRZEGTRIIMPOLSKA
31PRZEZAK JAKUB1995BRĄSZEWICEPOLSKA
32SIBILAK DAWID1978WROCŁAWPOMARAŃCZOWY MARATONPOLSKA
33SKRZYŃSKI TOMASZ1979GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
34STACHERA PIOTR1981JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLSKA
35SZCZĘSNY FILIP1975ŻÓRAWINAGVTPOLSKA
36TOMSZYS PIOTR1965WARSZAWATRI LEVELPOLSKA
37ZAWARDZIN ROBERT1976WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
38ZBOROWSKI BARTOSZ1984ZIELONA GORABOHAR PALETY RUNNERSPOLSKA