System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Sławski Festiwal Triathlonu

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18-19.07.2020

Aquathlon (2-3 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZYŃSKI MIKOŁAJ2017WROCŁAWFRONTREARPOLSKA

Aquathlon (4-5 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MOSZCZYŃSKI MICHAŁ2015ZIELONA GÓRA-POLSKA
2SIRĘGA BŁAŻEJ2016BIELSKO BIAŁAPOLSKA

Aquathlon (6-7 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWIAK HELENA2014KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA
2BOROWIAK HELENA2014KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA

Aquathlon (8-9 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWIAK STEFAN2012KALISZWOZIMYSIE.PLPOLSKA
2SIRĘGA KAROLINA2011BIELSKO BIAŁAPOLSKA

Aquathlon (10-11 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (12-13 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Aquathlon (14-15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Pierwszy Krok do ironmana (16 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIAK MATEUSZ2000PRZYBYSZEWOPOLSKA
2BOROWIAK MACIEJ1981KALISZZDUN TRI TEAMPOLSKA
3BOROWIAK MACIEJ1981KALISZZDUNTRITEAMPOLSKA
4DRAJER SEBASTIAN1981OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
5DUTCZAK WOJCIECH1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
6GIERES WALDEMAR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
7GNIEWOSZ MARCIN1995RUDNAPOLSKA
8KOWALSKI KAROL1993RGYEGYFRPOLSKA
9MANIA PRZEMYSLAW1981ZIELONA GÓRASKAZANY NA SUKCESPOLAND
10NIEKRASZEWICZ KONSTANTY1984LEGNICATRIATHLONOWA LEGNICAPOLSKA
11NIEKRASZEWICZ KONSTANTY1984LEGNICATRIATHLONOWA LEGNICAPOLSKA
12SADOWSKA MAŁGORZATA1974KROSNO ODRZAŃSKIESĄSIEDZKA WATAHAPOLSKA
13SIKORA WOJCIECH1993ŚWIDNICAPOLSKA
14SNIEGOCKI PAWEL1978TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGA /4TPOLSKA
15SZKLARZEWSKI RAFAŁ1985GŁOGÓWPOLSKA
16WICINSKA SYLWIA1995ŚWIDNICADUOPOLSKA
17WIECZYŃSKA HONORATA1981GŁOGÓWPOLSKA
18WOJCIECHOWSKI MARCIN1973JACZÓWFC.BARCELONAPOLSKA

1/3 Drogi do ironmana (18 lat+)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1A A1962WROCŁAWPOLSKA
2BARTOSZEWSKA KATARZYNA1981DŁUGOŁĘKAWATAHAPOLSKA
3BUCKI PRZEMYSLAW1981SZCZODREPOLSKA
4CHRUŚCIELSKI PAWEŁ1972ZIELONA GÓRAWWW.SANGRAF.PLPOLSKA
5CUL ALEKSANDRA1989WĘGIERSKA GÓRKAPOLSKA
6DANEK PAWEŁ1986LEGNICAPOLSKA
7DŻUGAJ TOMASZ1978TWARDOGÓRATWARDOGÓRA BIEGAPOLSKA
8FIEDOROWICZ TOMASZ1979ZIELONA GÓRAPOLSKA
9FITA ROMAN1954KOŻUCHÓWBEZ KLUBUPOLSKA
10FITA ROMAN1954KOZUCHÓWPOLSKA
11FITA ROMAN1954KOZUCHÓWPOLSKA
12GNIEWEK MATEUSZ1990WROCŁAW#CFFFABRYCZNAPOLSKA
13GOCEK HUBERT1979MUNGRETIRLANDIA
14GOCEK HUBERT1979MUNGRETIRLLANDIA
15GOCEK HUBERT1979MUNGRETIRLANDIA
16GOCEK HUBERT1979MUNGRETIRLANDIA
17GÓRECKI TOMASZ1986PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
18GRUH ANDRZEJ1950MALOMICEPOLSKA
19HALSKA ANIA1984GDYNIAENDURE TEAMPOLSKA
20HARBUL NATALIA1989WROCŁAWPOLSKA
21HYPIAK JOANNA1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
22IMIANOWSKI ERYK2001SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLSKA
23IMIANOWSKI KONRAD2000SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLSKA
24JANICKI ANDRZEJ1980WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLAND
25JANICKI ANDRZEJ1980WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLAND
26JANICKI ANDRZEJ1980WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
27JASEK DOMINIKA1976GROBLICETRI MISSIONPOLSKA
28JERZYCKI JACEK1967GAJKÓWAKTYWNA GRUPA PRODUSPOLSKA
29KACZMAREK AGNIESZKA1978BYDGOSZCZTEAMOCHALPOLSKA
30KELER MARIUSZ1981MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKOWPOLSKA
31KOT OLGA2000GBDPOLSKA
32KOWAL MICHAL1995WROCŁAWAWL WROCŁAWPOLSKA
33KRASOWSKI MAREK1973ŻARYŻARY TRIATHLON TEAMPOLSKA
34KRAWCZYK WŁODZIMIERZ1964SREMCIACHOWK@WP.PLPOLSKA
35LABISZAK ELA1985LEŚNABE ACTIVE LEŚNAPOLSKA
36MAKUCHOWSKI MACIEJ1993WROCŁAWPOLSKA
37MROZIEWICZ DARIUSZ1971ŚREMCIACHO TEAM TRIATHLONPOLSKA
38MRÓZ MARCIN1978LEGNICAPOLSKA
39OTTENBREIT ADRIAN1987KATY WROCŁAWSKIEGT RATPOLSKA
40PALCZEWSKI PRZEMEK1975MYSŁOWICPOLSKA
41PALCZEWSKI PRZEMEK1975MYSŁOWICPOLSKA
42PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA1086WROCLAWPOLSKA
43PIĄTEK ANITA1983WROCŁAWFRONTREARPOLSKA
44PLANETORZ MAREK1968LEWIN BRZESKIPOLSKA
45PŁOŃCZAK GRZEGORZ1984LUBIECINCNSPOLSKA
46POSYNIAK PIOTR1974BRZEGTRIIMPOLSKA
47PRZEZAK JAKUB1995BRĄSZEWICEPOLSKA
48SALWA PAWEŁ1978NEUMÜNSTERFREEDOMNIEMCY
49SIBILAK DAWID1978WROCŁAWPOMARAŃCZOWY MARATONPOLSKA
50SKRZYŃSKI TOMASZ1979GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
51STACHERA PIOTR1981JELCZ-LASKOWICEJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLSKA
52SZCZĘSNY FILIP1975ŻÓRAWINAGVTPOLSKA
53ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA1970GDYNIAPOLSKA
54TOMSZYS PIOTR1965WARSZAWATRI LEVELPOLSKA
55WLAŹLAK PAWEŁ1983WROCŁAWPOLSKA
56WOJTACZKA WOJCIECH1981WARSZAWAKASIAWOJTEK TEAMPOLSKA
57ZAWADZKI RADOMIR1976GŁOGÓWPOLSKA
58ZAWARDZIN ROBERT1976WARSZAWAPOLSKA
59ZAWARDZIN ROBERT1976WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
60ZBOROWSKI BARTOSZ1984ZIELONA GORABOHAR PALETY RUNNERSPOLSKA