System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Cross Straceńców - 2020

Lista startowa / Start List

Bieg Małego Straceńca (nieletni+opiekun)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŃKA NATALIA2007GŁOGÓWPOLSKA
2BUCZEK ANNA2013LESZNOPOLSKA
3BUDZISZEWSKA ZOFIA2011JACZÓWPOLSKA
4FURMANTOWICZ WIKTORIA2017POBIEDNAMONAR-POBIEDNAPOLSKA
5GRUZD ANASTAZJA2016POBIEDNAMONAR-POBIEDNAPOLSKA
6GRUZD SAMANTA2010POBIEDNAMONAR-POBIEDNAPOLSKA
7JANUSZ ROMA2010GŁOGÓWASLANPOLSKA
8KARNICKI OLAF2005GŁOGÓWSP10POLSKA
9KOSTANOWICZ ALEKSANDRA2013LUBINPOLSKA
10KUCHTA SŁAWEK1984LEGNICASKMMM TIMPOLSKA
11LENARTOWICZ FILIP2009POZNAŃPOLSKA
12OLÓF LENA2013POBIEDNAMONAR-POBIEDNAPOLSKA
13PABISEK OLIWIA2013GŁOGÓWPOLSKA
14PRILL BAROSZ2016GŁOGÓWPOLSKA
15SIEMBAB IGNACY2013GŁOGÓWSP10POLSKA
16SZKLARZEWSKA ANTONINA2012GŁOGÓWSP 7 GŁOGÓWPOLSKA
17WASIK RADOSŁAW2013KLUCZBORKFAJA BAJA BUUMPOLSKA

Bieg miedziowy - 7 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSIEIWCZ ANNA1995LEGNICAPOLSKA
2BOYKO HENNADIY1963ŁĘGTOYOTA RUNMATORPOLSKA
3BUCZKOWSKA ANNA1981SWIETOSZOWW KUPIE SIŁAPOLSKA
4BUCZKOWSKI KRZYSZTOF1976SWIETOSZOWW KUPIE SIŁAPOLSKA
5BUDZISZEWSKA EWA1988JACZÓWPOLSKA
6CICHON TOMASZ1979GLOGOWPOLSKA
7CICHON TOMASZ1979GLOGOWPOLSKA
8CICHON TOMASZ1979GLOGOWPOLSKA
9CIDYŁO KRZYSZTOF1993JAWORRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
10CZAPLA-KARKOCKA MAGDALENA1988GŁOGÓWCROSSQUARTETPOLSKA
11DRAPIKOWSKI MAREK1961LEGNICADRAPIKI I PAJONACI NORDIC WALKINGPOLSKA
12DUDZIAK JAN1956GŁOGÓWPOLSKA
13DZIKIEL BEATA1970GŁOGÓWPOLSKA
14DZIKIEL BEATA1970GŁOGÓWPOLSKA
15FUCZEK MARTYNA1994CHOCIANÓWWPEŁNISPRYTNEPOLSKA
16GARLIŃSKI ŁUKASZ1996ŚCINAWAKB KROKUS KWIATKOWICEPOLSKA
17GRZEGORCZYK MALWINA1988WROCŁAWPOLSKA
18JAGODA MONIKA1978KOTLAPOLSKA
19JANKOWSKI ADRIAN1900GŁOGÓWPOLSKA
20JASIŃSKI MARCIN1978OŁAWATOYOTA RUNMATORPOLSKA
21KACPRZAK HONORATA1977GREBOCICEPOLSKA
22KAJDAS MAŁGORZATA1998SŁAWAPOLSKA
23KAŁUŻA ELŻBIETA1983CHOCIANÓWWPEŁNISPRYTNEPOLSKA
24KARNICKA KINGA1982GŁOGÓWSP10POLSKA
25KIDOŃ MAGDALENA1990GŁOGÓWPOLSKA
26KLIŚ PAWEŁ1987LUBINRATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
27KŁOBUS WIOLETTA1983LUBINPOLSKA
28KOCZUR AGNIESZKA1990BRZEGRUNMATOR TOYOTAPOLSKA
29KOCZUR AGNIESZKA1990BRZEGTOYOTA RUNMATORPOLSKA
30KOKSANOWICZ MAGDALENA1986JELCZ - LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
31KOŁODZIEJ ALEKSANDRA1991ŻAGAŃW KUPIE SIŁAPOLSKA
32KOŁODZIEJ ALEKSANDRA1991GORZUPIAPOLSKA
33KONOPSKI JAKUB1994JERZMANOWAIBMPOLAND
34KOŃCZAK MONIKA1984TRZEBCZPOLSKA
35KOŃCZAK WALDEMAR1984TRZEBCZPOLSKA
36KORPAS-SIDOROWICZ MAGDALENA1983GŁOGÓWPOLSKA
37KOSTANOWICZ MAREK1984LUBINPOLSKA
38KOSTANOWICZ PATRYCJA1987LUBINPOLSKA
39KOWALCZYK - LACHOWSKA MARTA1980KAMIENIEC WROCŁAWSKITOYOTA RUNMATORPOLSKA
40KOWALSKA OLGA1985EWEPOLSKA
41KUBICKI MARIUSZ1976KLUCZBORKPOLSKA
42KUCZERKA MALWINA1985LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLSKA
43KUREK KRZYSZTOF1980RUSZOWICEPOLSKA
44KUŹMICKI KAROL1965WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLSKA
45LASKA MAJA1980ORSKPOLSKA
46LASKA MIŁOSZ2003ORSKPOLSKA
47LASOTA KRZYSZTOF1981RUMIAPOLSKA
48LEOWSKA PATRYCJA1992GŁOGÓWPOLSKA
49LEWANDOWSKA ANNA1990POZNAŃXPOLSKA
50LITWIN AGNIESZKA1978JELCZ- LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
51LITWIN AGNIESZKA1978JELCZ-LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
52ŁUŻNA KATARZYNA1993SZCZYGLICEPOLSKA
53MACHLOWIEC DOMINIKA1981IŁOWAMORSY ŻAGAŃPOLSKA
54MAKAŁOWSKA KAROLINA1988NOWA SÓLPOLSKA
55MIARKA ARKADIUSZ1993POLKOWICEPOLSKA
56MICHALSKI MICHAŁ1991CHOCIANÓWPOLSKA
57MIKOŁAJEK ROBERT1979JELCZ - LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
58MIŚKO JULIA1959RUSZOWICEPOLSKA
59NIEMCZUK ANNA1980ŚWIĘTOSZÓWW KUPIE SIŁAPOLSKA
60NOWIŃSKI JULIUSZ1980JELCZ - LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
61ODLEWAŃSKI MATEUSZ1994WROCŁAWBETONY NADODRZEPOLSKA
62PANEK PAWEŁ1995BRZEGRUNMATORPOLSKA
63PANEK PAWEŁ1995BRZEGTOYOTA RUNMATORPOLSKA
64PĘDZISZ SEBASTIAN1991POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
65PŁOWY JAKUB1997REDAPŁOWSONPOLSKA
66PRILL ILONA1985GŁOGÓWPOLSKA
67PUZIO BARTŁOMIEJ1984ŚCINAWAPOLSKA
68RZĄCA MACIEJ1995ŁAPYPOLSKA
69SIEŃKO MARCIN1991GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
70SINICKA MALGORZATA1976POLKOWICEZRYW POLKOWICEPOLSKA
71SKAPSKA SYLWIA1992GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
72SKUZA KRZYSZTOF1980LEGNICASTUDIO URODY JULIA LEGNICAPOLSKA
73SŁOMKA MAGDA1983GŁOGÓWPOLSKA
74STACHOWSKI JANUSZ1969LUBINPOLSKA
75STACHOWSKI KONRAD1996LUBINPOLSKA
76STELMACH BARTŁOMIEJ1978GŁOGÓWPOLSKA
77SUDA RAFAŁ1978SMARDZÓWPOLSKA
78SYPKO-KUBICKA KATARZYNA1978KLUCZBORKPOLSKA
79SZABŁOWSKA DOROTA1986WARSZAWAUNITED RUNNERSPOLSKA
80SZLACHTER GRZEGORZ1989LUBINRATOWNICY RUDNAPOLSKA
81SZTUROMSKA ALDONA1984GŁOGÓWPOLSKA
82SZYMANKIEWICZ EDWARD1949GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA
83ŚLĄCZKA-LEBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA1978ZIELONA GÓRAOCR TEAM ZIELONA GÓRAPOLSKA
84ŚLUSARCZYK MAGDALENA1996GŁOGÓWPOLSKA
85TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
86TGHYJU FRGTHY1985DFGHJPOLSKA
87TOMCZYSZYN MARLENA1988LUBINZG RUNPOLSKA
88URBAŃSKI DARIUSZ1982JELCZ - LASKOWICETOYOTA RUNMATORPOLSKA
89WŁODARCZYK MACIEJ1980MIŁOSZYCETOYOTA RUNMATORPOLSKA
90ZARAZA GRACJAN1995POLKOWICEPOLSKA
91ZARZECZNA AGNIESZKA1990WROCŁAWGREMLIN TEAMPOLSKA

Bieg srebrny - 14 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDYK LUKASZ1984KATOWICEPOLSKA
2BEDYK LUKASZ1984KATOWICEPOLSKA
3BOHATKIEWICZ PATRYK2001PODLIPCEPOLSKA
4BUBEL PAWEŁ1988NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
5CICHOŃ BASIA1984GŁOGÓWPOLSKA
6DĄBEK ARTUR1983STARGARDPOLSKA
7GARLICKA JOANNA1980OSIEKMTS DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
8GNIEWOSZ MARCIN1995RUDNAPOLSKA
9HNYTKO MICHAŁ1988POLKOWICEFC TRZEBCZPOLSKA
10JANICKA DANA1978MIŁORADZICEWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLSKA
11KACZMAREK MATEUSZ1997LUBINFCTRZEBCZPOLSKA
12KONCZEWICZ SYLWIA1977KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPOLSKA
13KOPROWSKI WIESŁAW1980ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEBETONY NADODRZEPOLSKA
14KROCZAK RYSZARD1975SZCZEPOWPOLSKA
15MALKOWSKI TOMASZ1984WLOCLAWEKPOLSKA
16MAŁACHOWSKI MARIUSZ1977RADOMSKORUNDOMSKOPOLSKA
17MARTYUNIEC RADOSŁAW1983GŁOGÓWSIUPACZEPOLSKA
18MOKRZYŃSKI MARCIN1981OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAPOLSKA
19MURO MONIK1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
20MYŚLIWIEC MONIKA1976JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5 +POLSKA
21OLSZEWSKI ANDRZEJ1970GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA
22OLSZEWSKI ANDRZEJ1970GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA
23PAWLAK JACEK1984GŁOGÓWPARKRUN GŁOGÓWPOLSKA
24SEKUŁA KRYSTIAN1984GŁOGÓWPOLSKA
25STĘPIEŃ GRZEGORZ1990CHORZÓWPOLSKA
26STĘPIEŃ PATRYCJA1992RAWICZPOLSKA
27URBAŃSKA JOLANTA1962KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPOLSKA
28WIECZYŃSKA HONORATA1981GŁOGÓWFITARENAPOLSKA

Bieg złoty - 21 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSIK MAREK1971GLOGOWKGHM ZG RUNPOLSKA
2CHRZUSZCZ ANNA1985GŁOGÓWPOLSKA
3DOMINO KRYSTIAN1975GŁOGÓWKGHM HUTA MIEDZI GŁOGÓWPOLSKA
4DONAJ ADAM1974KOŚCIANPOLSKA
5DUBAS BARTOSZ1987POZNAŃOTCHŁAŃ HADESUPOLSKA
6FRANC MACIEJ1993CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWPOLSKA
7GABRYSZAK BARTOSZ1986INOWROCLAWPOLSKA
8GÓRSKI JERZY1954GŁOGÓWPOLSKA
9KELLER TOMASZ1972OSTRÓWEKWIELUŃ BIEGAPOLSKA
10KIEZA MAREK1988WROCŁAWPOLSKA
11KIEZA MAREK1988WROCŁAWPOLSKA
12KOLEJ MONIKA1976GORZOW WLKPDZIKIE DZIKI GORZOWPOLSKA
13KORZAK EWA1983BRZEG DOLNYSTODOŁA RUNPOLSKA
14KORZAK PIOTR1983BRZEG DOLNYSTODOŁA RUNPOLSKA
15KOTOWSKI GRZEGORZ1970LUBAŃBE ACTIVE LEŚNAPOLSKA
16KOWALEWSKA ELŻBIETA1982ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLSKA
17KULIŃSKI BOGDAN1959GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA
18MAKOWSKI MACIEJ1989GŁOGÓWPOLSKA
19MARZEC KAROLINA1979DESZCZNODZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
20MAZURKIEWICZ BARBARA1983GAWORZYCEPOLSKA
21MIELCARZ TOMASZ1984ZIELONA GÓRAPOLSKA
22MILCZAREK ZBIGNIEW1993ROGÓWPOLSKA
23MOCZEK TOMASZ1978GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA
24OSIŃSKI ŁUKASZ1985PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓWPOLSKA
25STARŻYNSKI ANDRZEJ1990KOŃSKOWOLAJMP FLOWERS:)POLSKA
26SUCHOCKI GRZEGORZ1966NOWE MIASTECZKONADAKTYWNI NOWE MIASTECZKOPOLSKA
27SZKLARZEWSKI RAFAŁ1985GŁOGÓWKGHM ZG RUN/ RATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
28SZYMAŃSKI SATURNIN1977GŁOGÓWPOLSKA
29ŚLADEWSKI GRZEGORZ1983NIECHLÓWPOLSKA
30TROJANOWSKI ARTUR1987BOBROWNIKIPOLSKA
31WIETESKA PATRTK61992WROCŁAWPOLSKA
32ZAWADZKI KRZYSZTOF1977LUBINZABIEGANI Z JEZUSEMPOLSKA