System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2020!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANUSZEWSKA MONIKA1987RYPINPOLSKA
2BALCERZA-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA1980MARKIPOLSKA
3BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
4BERENT WIIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
5BERENT WIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
6BOROS WOJCIECH1989RYPINŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
7BURDACH ROBERT1979ŁUBIANKAPOLSKA
8CHOJNACKI WOJCIECH1982TORUŃPOLSKA
9CHYŁA DAWID1984LUBICZ GÓRNYPOLSKA
10CŁAPA SEBASTIAN1978ZGIERZPOLSKA
11CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
12DĄBROWSKI LESZEK1977WĄBRZEZNOPOLSKA
13DDEMSKI ARKADIUSZ1972TORUŃPOLSKA
14DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
15DOLATA ŁUKASZ1979STRZELCE GÓRNEPOLSKA
16DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃPOLSKA
17DUNAJSKI PAWEŁ1991TORUŃAPATORPOLSKA
18DWÓŻNIK ROBERT1968WRONKIDAM RADĘPOLSKA
19DYBOWSKI DOMINIK1990BYDGOSZCZPUAPOLSKA
20DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
21FIDEREWICZ KATARZYNA1983SILNOPOLSKA
22FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
23FIJAŁ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
24FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
25FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
26GAJDOWSKI TOMASZ1989TORUŃPOLSKA
27GŁADYSZ ALEKSANDRA1997TORUŃGLADYSZKIPOLSKA
28GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
29GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINTEAM RYPINPOLSKA
30GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
31GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWO 62APOLSKA
32GWIZDALSKI KRZYSZTOF1974TORUŃAPATORPOLSKA
33HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
34JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
35JARZEŃSKI JAKUB1992POZNAŃPOLSKA
36JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
37JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
38JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
39KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZVZPOLSKA
40KAPUŚCIŃSKI MARCIN1993LUBRANIECPOLSKA
41KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
42KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
43KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ1976INOWROCŁAWPOLSKA
44KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERSPOLSKA
45KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
46KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWOPOLSKA
47KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
48KRUK NATALIA1989TORUŃPOLSKA
49KUCZMARSKA PAULINA1989RYPINPAŁKAPOLSKA
50KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
51LAKS SŁAWOMIR1971TORUŃPOLSKA
52LASKOWSKI JAROSLAW1975MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
53LEWANDOWSKI DARIUSZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
54LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYBBKTSPOLSKA
55LEWANDOWSKI TOMASZ1973GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
56ŁĘŻYK EWA1981TORUŃPOLSKA
57ŁĘŻYK WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
58MACIERZYŃSKI MIROSŁAW1949TORUŃPOLSKA
59MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
60NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
61NAWROCKA BOGUMIŁA1975CHOJNICEPOLSKA
62NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
63NOWICKI SŁAWEK1979BYDGOSZCZPOLSKA
64OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
65OSOWSKI RAFAŁ1977BRODNICAPOLSKA
66OSTROWSKA AGNIESZKA1983ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLSKA
67PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
68PRZYZIÓŁKOWSKA EWA1966TORUŃPOLSKA
69REGINA PYDYN1962ZŁOTÓWPOLSKA
70RESZKOWSKA BARBARA1984CZERNIKOWOMANIO TEAMPOLSKA
71RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃMANIO TEAMPOLSKA
72ROBACZEWSKA KINGA1984DOBRCZPOLSKA
73ROCZEŃ TOMASZ1976ZŁAWIEŚ MAŁAMORSY Z ZALESIAPOLSKA
74RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
75SADOWSKA KLAUDIA1998TORUŃPOLSKA
76SANDOMIERSKI JANUSZ1970TORUŃPOLSKA
77SAVIK ILONA2001TORUŃPOLSKA
78SKARBOWSKI ŁUKASZ1986GOLUB-DOBRZYŃŻUROMINPOLSKA
79SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
80SMOKOWSKI DANIEL1997TORUŃŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
81SOBOCIŃSKI MARCIN1978TORUŃPOLSKA
82STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
83SWICARZ MONIKA1976PŁOCKPOLSKA
84SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOLSKA
85SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
86TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
87TROKOWSKI MARCIN1975TORUŃPOLSKA
88WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPOLSKA
89WAŚKIEWICZ JOLANTA1980TORUŃPOLSKA
90WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988LUBICZ GÓRNYMARIMPEXPOLSKA
91WICHTOWSKA AGNIESZKA1989TORUŃPOLSKA
92WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOLSKA
93WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
94WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
95WOJTOWICZ KAROLINA1981TORUŃPOLSKA
96WOJTOWICZ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
97WOŹNIAK GRZEGORZ1985KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLSKA
98ZABORNY PIOTR1981NOWA WIEŚ8K-P BOTPOLSKA
99ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
100ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
101ŻUK MARCIN1975TORUŃZIELONY KONCEPTPOLSKA
102ŻURAWSKA PAULINA1995TORUŃGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAJMLER ANNA1975TORINPOLSKA
2BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
3BERING JAKUB1994TORUŃPOLSKA
4BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
5CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ8 KPBOTPOLSKA
6DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8KPBOTPOLSKA
7DZIEMIDOWICZ BARTOSZ1972LONDONSUPER GIRONUK
8DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃPOLSKA
9FEDEK ADAM1975TORUŃFEDEK TEAMPOLSKA
10GALICKI JAROSŁAW1970INOWROCŁAWWKU INOWROCŁAWPOLSKA
11JAŻDŻYK KONRAD1997RACHOCINTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
12KATANA KATARZYNA1974PRUSZKOWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
13KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
14KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
15KRZYŻELEWSKA-GRINBERG ANNA1973TORUŃPOLSKA
16ŁOWKAJTIS DOMINIKA1983TORUŃPOLSKA
17MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
18MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
19MAŁYSZA MAŁGORZATA1982LUBICZPOLSKA
20MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
21MIKOLAJCZAK KATARZYNA1979TORUŃPOLSKA
22MILDE PIOTR1969TORUŃTWARDE PIERNIKIPOLSKA
23RASZCZYK NEL1998TORUŃPOLAND
24ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
25SAMPSON JOANNA1978TORUNPOLSKA
26SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
27SZULTKA MAGDALENA1990CHOJNICEPOLSKA
28SZYMAŃSKI TOMASZ1983TORUŃPOLSKA
29WAŚKIEICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
30WAŚKIEWICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
31WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOPOLSKA
32WIESE KAROLINA1999TORUŃPOLSKA
33WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUŃPOLSKA
34WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
35ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
36ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA