System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2020!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ANDRZEJ1974TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
2ALBRECHT DARIUSZ1972ARENDALACTIVE EAGLES PRONORWEGIA
3ANUSZEWSKA MONIKA1987RYPINPOLSKA
4BACHANEK MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
5BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
6BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
7BALCERZA-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA1980MARKIPOLSKA
8BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA1980MARKIPOLSKA
9BARTKOWSKI MIROSŁAW1965TORUŃBRATKI KOLARZEPOLSKA
10BARTNICKI KAROL1988TORUŃJUST5POLSKA
11BARTNIK ASIA1982ŚWIECIEPOLSKA
12BĄK OSKAR1983MĄKOWARSKOPOLSKA
13BERENT WIIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
14BERENT WIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
15BIEGNIEWSKA ANGELIKA1982TORUNANGELA BIEGNIEWSKAPOLSKA
16BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ1968ŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEPOLSKA
17BONIECKI DAMIAN1984TORUŃHRMAX TEAMPOLSKA
18BOREK JADWIGA1979KĘDZIERZYN KOŹLEACTIVE EAGLES PROPOLSKA
19BOROS WOJCIECH1989RYPINŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
20BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOLSKA
21BRĄŻKIEWICZ MACIEJ1980TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
22BRYDA MAGDALENA1988TORUNPOLSKA
23BUCZKOWSKI ANDRZEJ1992TORUŃPOLSKA
24BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ1983WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
25BURDACH ROBERT1979ŁUBIANKAPOLSKA
26CECHOWSKI MARCIN1984TORUŃHENDRIKSONPOLSKA
27CHANDOSZKO MAŁGORZATA1984PŁOCK-POLSKA
28CHARCHUŁA MATEUSZ1992GRĘBOCINFIREFIGHTERPOLSKA
29CHOJNACKI JACEK1979TORUŃSTREET PANTHERSPOLSKA
30CHOJNACKI WOJCIECH1982TORUŃPOLSKA
31CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
32CHUDEK JUSTYNA1978ROGOŹNOPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
33CHYŁA DAWID1984LUBICZ GÓRNYPOLSKA
34CŁAPA SEBASTIAN1978ZGIERZPOLSKA
35CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
36CZECHOWSKI DAWID1990BARUCHOWOPOLSKA
37CZECHOWSKI DAWID1990BARUCHOWOPOLSKA
38CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
39DANKOWSKA AGNIESZKA1988TORUŃPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
40DĄBROWIECKI PATRYK1983TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
41DĄBROWSKI LESZEK1977WĄBRZEZNOPOLSKA
42DERESZ MARIUSZ1977TORUŃPOLSKA
43DŁUGOKĘCKA DOMINIKA1996PRZASNYSZPOLSKA
44DOLATA ŁUKASZ1979STRZELCE GÓRNEPOLSKA
45DORAU ADAM1974TORUŃPOLSKA
46DRASZCZYK MARCIN1981ŁĄŻYNBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
47DRĄŻKOWSKI GRZEGORZ1975TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
48DRZEWIECKI MARCIN1987SILNOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
49DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃPOLSKA
50DUNAJSKI PAWEŁ1991TORUŃAPATORPOLSKA
51DURKOWSKI MAREK1982ŁÓDŹPOLSKA
52DYBOWSKI DOMINIK1990BYDGOSZCZPUAPOLSKA
53DZIAWGO TOMASZ1995WARSZAWAPOLSKA
54DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
55FALKOWSKA JUSTYNA1982KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
56FALKOWSKI MARIUSZ1976WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOPOLSKA
57FERDYNUS JAKUB1989TORUŃMARCEL(SYN)&TATAPOLSKA
58FIDEREWICZ KATARZYNA1983SILNOPOLSKA
59FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
60FIJAŁ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
61FINC PAULINA1993WYMYSŁOWOBBKTSPOLSKA
62FLISZEWSKI KACPER2004KUTNOPOLSKA
63FLISZEWSKI MARIUSZ1980KUTNOPOLSKA
64FOJUT MARCIN1975BYTONIAMORSY ZBLEWO RUN TEAMPOLSKA
65FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
66FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
67FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
68GAJDOWSKI TOMASZ1989TORUŃPOLSKA
69GAJEWSKA MONIKA1979TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
70GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃPOLSKA
71GAWRYSZEWSKI PIOTR1973TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
72GLINIANY DAGMARA1979RAWICZMLAMPERSKI_RUNPOLSKA
73GŁADYSZ ALEKSANDRA1997TORUŃGLADYSZKIPOLSKA
74GŁUSZEK NATALIA1985TORUŃPOLSKA
75GOCZYŃSKA ANETA1980SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
76GOCZYŃSKI WALDEMAR1977SIERPCTKKF,,KUBUŚ"SIERPCPOLSKA
77GODLEWSKA JACE1965KARBOWOSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA
78GOŁĘBIEWSKI MARCIN1980WARSZAWAPOLSKA
79GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
80GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
81GONET DOMINIKA1986TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
82GOSPODARCZYK MAREK1975TORUNPOLSKA
83GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
84GÓRECZNY KAROL1986KIKÓŁ12BZPOLSKA
85GREGOR BŁAŻEJ1986PIECHCINSPWL POZNAŃPOLSKA
86GROBELNA ANGELIKA1975NIEMCZBYDGOSZCZ NA STARTPOLSKA
87GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUNPOLSKA
88GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
89GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINTEAM RYPINPOLSKA
90GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃTEAM KOPEĆPOLSKA
91GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
92GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
93GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWO 62APOLSKA
94GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOPOLSKA
95GWIZDALSKI KRZYSZTOF1974TORUŃAPATORPOLSKA
96HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
97HERZBERG PRZEMYSŁAW1988TORUŃPOLSKA
98HIŃCZEWSKI MARCIN1984OSIEK NAD WISŁĄSTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
99JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
100JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
101JANKOWSKA KATARZYNA1965ROGOWOPOLSKA
102JANKOWSKI TOMASZ1980TORUŃAPATORPOLSKA
103JARMOSZEWICZ LUKASZ1973TORUNPOLSKA
104JARZEŃSKI JAKUB1992POZNAŃPOLSKA
105JASKOWSKA-PAWSKA DANUTA1973CHEŁMŻAPAWSKI TEAMPOLSKA
106JASKÓLSKI DARIUSZ1973TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
107JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
108JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
109JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
110JAWORSKI JACEK1975TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESS.POLSKA
111JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
112JEDLIŃSKI TOMASZ1986KONINPOLSKA
113JETKE AGNIESZKA1979WŁADYSŁAWOWOBIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
114JÓZEFOWICZ MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
115JURKÓW ARKADIUSZ1977TORUŃPOLSKA
116KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZVZPOLSKA
117KACZOROWSKA MAGDA1981TORUŃPOLSKA
118KACZOROWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
119KAŁASKA KRZYSZTOF1979CHEŁMŻAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
120KAPUŚCIŃSKI MARCIN1993LUBRANIECPOLSKA
121KARCZ ARTUR1979KOŁOBRZEGUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOLSKA
122KARŁOWICZ IWONA1977KSIĄŻKIPOLSKA
123KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
124KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
125KARWOWSKI MICHAŁ1994TORUŃPOLSKA
126KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ1976INOWROCŁAWPOLSKA
127KIJEWSKI ADRIAN1985RYPINLFC.PLPOLSKA
128KLAROWSKI WOJCIECH1976TORUŃPOLSKA
129KŁOSOWSKI DAWID1993WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
130KNITTER-LIPIŃSKA MARTA1986TORUŃPOLSKA
131KOBUSIŃSKI MACIEJ1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
132KOD KAT1976TYCHYPOLSKA
133KOKOCKI PAWEŁ1990WIELKA NIESZAWKABIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
134KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERSPOLSKA
135KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
136KONTOWICZ ADRIAN1996ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
137KORNOWSKA URSZULA1984BRODNICAPOLSKA
138KOSTUNIAK ARKADIUSZ1996TORUŃPOLSKA
139KOŚCIŃSKI KRZYSZTOF1968WĄBRZEŹNOPOLSKA
140KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
141KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
142KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
143KOWALCZYK MONIKA1986WARSZAWAPOLSKA
144KOWALSKI MAREK1986TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
145KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWOPOLSKA
146KOWALSKI RAFAŁ1982TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
147KOWALSKI RAFAŁ1982TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
148KOZAK KRZYSZTOF KOZAK1966STRZELNOPOLSKA
149KOZERA JOANNA1980PAPOWO BISKUPIE#BBKTSPOLSKA
150KOZŁOWSKA ZUZANNA1996TORUŃPOLSKA
151KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
152KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
153KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
154KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
155KRÓL KRZYSZTOF1987TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
156KRUK NATALIA1989TORUŃPOLSKA
157KRUSIŃSKI DARIUSZ1979TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLAND
158KRZYŻANOWSKI DARIUSZ1985TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
159KUCZMARSKA PAULINA1989RYPINPAŁKAPOLSKA
160KUCZMARSKI JAKUB1985RYPINSDFPOLSKA
161KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPOLSKA
162KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
163KUŹMICZ DOMINIK1994TORUŃPOLSKA
164KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
165LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
166LAKS SŁAWOMIR1971TORUŃPOLSKA
167LAMPERSKI MARCIN1992RAWICZML_RUNPOLSKA
168LASKOWSKI JAROSLAW1975MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
169LEWANDOWSJI WOJCIECH1990JAMIELNIKKURZETNIK BIEGAPOLSKA
170LEWANDOWSKI BARTOSZ1990ELBLĄGPOLSKA
171LEWANDOWSKI DARIUSZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
172LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYBBKTSPOLSKA
173LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
174LEWANDOWSKI SEBASTIAN1993INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKA
175LEWANDOWSKI TOMASZ1973GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
176LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOLSKA
177LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
178LORENC ROBERT1977ROŻNO - PARCELEPOLSKA
179LUZAK MAGDALENA1991BYDGOSZCZPOLSKA
180ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOPOLSKA
181ŁUCZAK JANUSZ1968ŁÓDŹPOLSKA
182MACIERZYŃSKI MIROSŁAW1949TORUŃPOLSKA
183MADARASZ-PALUCH MALGORZATA1972TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
184MAJCHRZAK PIOTR1975GNIEZNOPOLSKA
185MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
186MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
187MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
188MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
189MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
190MARKIEWICZ MIREK1974TORUŃPOLSKA
191MAŚLANKA JOANNA1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
192MAŚLANKA JOANNA1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
193MAŚLANKA MIECZYSŁAW1980GŁUPICETURBO TEAMPOLSKA
194MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKPOLSKA
195MICHALCZEWSKI PIOTR1995TORUŃPOLSKA
196MICHALSKA MARTYNA1995WŁOCŁAWEKPOLSKA
197MILEWSKI PRZEMYSŁAW1979WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
198MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
199MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
200MOLTZAN ZBIGNIEW1976TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
201MORCZYŃSKA GABRIELA1958GRUPAPOLSKA
202MOŚCICKA ILONA1985TORUŃPOLSKA
203MUSZYŃSKA PAULINA1988GRUDZIĄDZPOLSKA
204MUZALEWSKI RADISLAW1963TORUNMAMAMIAPOLSKA
205NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWDZIKIE KUNYPOLSKA
206NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
207NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
208NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
209NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
210NAWROCKA BOGUMIŁA1975CHOJNICEPOLSKA
211NEFF JAROSŁAW1991TORUŃPOLSKA
212NIKANDROW PIOTR1983HAMBURGPOLSKA
213NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
214NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
215NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
216NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
217NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
218NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
219NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
220NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
221NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
222NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
223NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
224NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
225NOWAK GRZEGORZ1983ŻUROMINBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
226NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
227NOWICKI SŁAWEK1979BYDGOSZCZPOLSKA
228OLEJNICZAK MAGDALENA1978TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
229OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
230OPARA ADRIANA1976WARSZAWAANIELSKA _BIEGAPOLSKA
231ORZECHOWSKA MAGDA1991ŻMIJEWKOPOLSKA
232OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
233OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
234OSMAŃSKI MARCIN6198887-100BROTHER'SPOLSKA
235OSOWSKI RAFAŁ1977BRODNICAPOLSKA
236OSTROWSKA AGNIESZKA1983ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLSKA
237OSTROWSKA MAGDALENA1977GŁOGOWOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
238PARADOWSKA-SMOLIŃSKA MAGDA1976TORUŃPOLSKA
239PAWLAK KRZYSZTOF1985TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
240PAWŁOWSKI MARCIN1979WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
241PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB - DOBRZYŃGWIAZDY NESTLE FITNESS TORUŃPOLSKA
242PIÓREK JAROSŁAW1977TORUŃAPATORPOLSKA
243POLAWSKI MARCIN1976SZUBINKECZUPPOLSKA
244POTUCZKO MARCIN1994PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
245PRAŻMOWSKA ANNA1978TORUŃPOLSKA
246PROTSANIUK MAKSYM1996OLAWAUKRAINE
247PRZEDPEŁSKI MICHAŁ1983TORUŃAPATOR S.A.POLSKA
248PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
249PRZYBYLAK PAWEŁ1963LESZNOPOLSKA
250PRZYZIÓŁKOWSKA EWA1966TORUŃPOLSKA
251PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOLSKA
252REGINA PYDYN1962ZŁOTÓWPOLSKA
253RESZKOWSKA BARBARA1984CZERNIKOWOMANIO TEAMPOLSKA
254RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃMANIO TEAMPOLSKA
255ROBACZEWSKA KINGA1984DOBRCZPOLSKA
256ROCZEŃ TOMASZ1976ZŁAWIEŚ MAŁAMORSY Z ZALESIAPOLSKA
257ROHDE PIOTR1994SURADÓWEKPOLSKA
258ROK-SZPALA SYLWIA1981LUBICZ GÓRNYPARKRUN TORUŃPOLSKA
259ROSIŃSKA ANNA1979MALA NIESZAWKAPOLSKA
260ROSOŁOWSKA WIOLETTA1980KIKÓŁGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
261ROŻNIAKOWSKI LESZEK1986DOBREKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
262RÓŻAŃSKA MAGDALENA1983TORUŃPOLSKA
263RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
264RUMIŃSKI WALDEMAR1980GŁOGOWOPOLSKA
265RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
266RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWORUN FORESTPOLSKA
267RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAPOLSKA
268RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLSKA
269RZODKIEWICZ MACIEJ1983TORUŃPZWPOLSKA
270SADOWSKA KLAUDIA1998TORUŃPOLSKA
271SANDOMIERSKI JANUSZ1970TORUŃPOLSKA
272SAVIK ILONA2001TORUŃPOLSKA
273SCHIMMER TORSTEN1977BAD RAPPENAUPRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWANIEMCY
274SITARZ MICHAŁ1984TORUŃPYZAK TEAMPOLSKA
275SKARBOWSKI ŁUKASZ1986GOLUB-DOBRZYŃŻUROMINPOLSKA
276SKARŻYŃSKA NATALIA1994WARSZAWAZAKŁAD LAKIERNICZYPOLSKA
277SKOPOWSKI KRZYSZTOF1976BYDGOSZCZPOLSKA
278SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
279SOBCZAK ANDRZEJ1967TORUŃPOLSKA
280SOBCZAK GRZEGORZ1970WŁOCŁAWEKPOLSKA
281SOBIECKI ROBERT1988BRODNICAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
282SOBOCIŃSKI MARCIN1978TORUŃPOLSKA
283SORGER PATRYK1997DULSKISKRA DULSKPOLSKA
284SOSIŃSKA IZABELA1983GZINBEZPIECZNY OPERATORPOLSKA
285SOSIŃSKI PAWEŁ1980GZINBEZPIECZNY OPERATORPOLSKA
286SOWA-OKRASA SYLWIA1977GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
287STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
288STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
289STAŃCZAK PAWEŁ1980TORUŃPOLSKA
290STOKŁOSA MAŁGORZATA1983TORUŃDRUŻYNA BEZ PIERŚCIENIAPOLSKA
291STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
292SWICARZ MONIKA1976PŁOCKPOLSKA
293SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOLSKA
294SZARKO MACIEJ1977ELBLĄGPOLSKA
295SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
296SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
297SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
298SZREJTER IZABELA1982TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLAND
299SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
300SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
301SZYMAŃSKA SYLWIA1989ZAWALYPOLAND
302SZYMAŃSKI DANIEL1981IZBICA KUJAWSKAS&SPOLSKA
303SZYMECZKO ALEKSANDRA1986CHEŁMŻAAPATORPOLSKA
304ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
305ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
306ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
307ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA1972GRUPAPOLSKA
308TABOROWSKA MALWINA1984POZNAŃPOLSKA
309TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
310TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
311TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
312TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
313TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
314TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃMTLPOLSKA
315TRAWIŃSKA MARTA1987MARKIPOLSKA
316TROKOWSKI MARCIN1975TORUŃPOLSKA
317TUMIŁOWICZ JERZY1951KWIDZYNPOLSKA
318TUSCH MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
319TYNKIEWICZ ALICJA1963GRUCZNOPOLSKA
320TYNKIEWICZ ALICJA1963GRUCZNOPOLSKA
321ULANOWSKA KATARZYNA1979GLOGOWOSOHBIPOLSKA
322URBAŃSKI ADRIAN1995TORUŃPOLSKA
323WALENTYNOWICZ ANETA1977PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAM/ PRUSZCZ BIEGAPOLSKA
324WALICZEK MARIUSZ1977BAD RAPPENAUPRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWANIEMCY
325WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
326WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPOLSKA
327WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
328WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
329WARACZEWSKI NIKOLAOS1970GDYNIAPOLSKA
330WASIELEWSKA NATALIA1984LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
331WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988LUBICZ GÓRNYMARIMPEXPOLSKA
332WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
333WENDERLICH MICHAL1995ŻNINPOLSKA
334WESIORA MARIUSZ1969DRZYCIMDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
335WICHTOWSKA AGNIESZKA1989TORUŃPOLSKA
336WICIŃSKI SŁAWOMIR1982TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESPOLSKA
337WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKATEAM KOPEĆPOLSKA
338WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOLSKA
339WILCZYŃSKA KAMILA1981TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
340WIŚNIEWSKI DAMIAN1987TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
341WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1955ZŁOTORIAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
342WITCZAK MARCIN1982TOMNICEWITCZAKIPOLSKA
343WITKOWSKI WOJCIECH1969TORUŃPOLSKA
344WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
345WOJCIECHOWSKI KAROL1979CHEŁMONIEGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
346WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
347WOJNAR ROBERT1976TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
348WOJTOWICZ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
349WOŁOSEWICZ ŁUKASZ1981INOWROCŁAWTATA MARCELINYPOLSKA
350WOŹNIAK GRZEGORZ1985KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLSKA
351WYBRANIEC ANETA1984TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
352WYKA WOJCIECH1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
353WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
354WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
355ZABORNY PIOTR1981NOWA WIEŚ8K-P BOTPOLSKA
356ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
357ZIELINSKI MAREK1970TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESPOLSKA
358ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
359ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃCROSSFIT POLNAPOLSKA
360ZIOMEK PIOTR1978TORUŃPOLSKA
361ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
362ZWIERZYKOWSKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
363ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃSPCPOLSKA
364ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
365ŻUK MARCIN1975TORUŃZIELONY KONCEPTPOLSKA
366ŻURAWSKA PAULINA1995TORUŃGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA
367ŻYTOWIECKI DAWID1982RYPINPOLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMOWSKI ANDRZEJ1979ELBLĄGUNICORN TEAMPOLSKA
2ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPOLSKA
3AMROZY KATARZYNA1991TORUŃPOLSKA
4APTACY PATRYK1996BIAŁOŚLIWIEŻABKAPOLSKA
5BAJMLER ANNA1975TORINPOLSKA
6BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
7BAJOREK JACEK1975WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
8BARSZCZEWSKI MICHAŁ1991TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
9BARTOSIEWICZ MICHAŁ1977TORUŃPOLSKA
10BERING JAKUB1994TORUŃPOLSKA
11BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
12BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
13BOROWIEC DAMIAN1997TORUŃPOLSKA
14BRYL DAWID1991TORUŃPOLSKA
15BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ1984TORUŃPOLSKA
16BULSKI BŁAŻEJ1977TORUŃPOLSKA
17CELANOWICZ LIDIA1981INOWROCŁAWDZIKIE KUNYPOLSKA
18CELMER KAROL2001WROCKIZS KOWALEWOPOLSKA
19CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLSKA
20CZAJKOWSKI MATEUSZ2001DĘBOWA ŁĄKAZS KOWALEWOPOLSKA
21CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ8 KPBOTPOLSKA
22DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8KPBOTPOLSKA
23DOPIERALSKA DARIA1982TORUŃKRIS&DARPOLSKA
24DOPIERALSKI KRZYSZTOF1978TORUŃKRIS&DARPOLSKA
25DUBROWNIK ŁUKASZ1982OSIEK NAD WISŁĄSOHBI TEAMPOLSKA
26DZIEMIDOWICZ BARTOSZ1972LONDONSUPER GIRONUK
27FEDEK ADAM1975TORUŃFEDEK TEAMPOLSKA
28FIEREK PIOTR1969TORUŃTEAM APATORPOLSKA
29FOT IWONA1978GDAŃSKINVICTA POWER TEAMPOLSKA
30GALICKI JAROSŁAW1970INOWROCŁAWWKU INOWROCŁAWPOLSKA
31GAURA HENRYK1982TORUŃPOLSKA
32GAWIŃSKA DOBROSŁAWA1970TORUŃPOLSKA
33GDAŃSKA ANETA1973KOWALPOLSKA
34GLISZCZYŃSKA ANNA1959PYRZYCEPYRZYCE BIEGAJĄPOLSKA
35GÓRSKA JUSTYNA1986INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
36GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃPOLSKA
37IWANOWSKA ANNA1993WARSZAWAPOLSKA
38JAGIELSKI PRZEMYSŁAW1988ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
39JAMROŻY ANNA1966TORUŃPOLSKA
40JAMROŻY HONORATA1991TORUŃPOLSKA
41JANKOWSKA MONIKA1986ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
42JĘDRZEJEWSKA OLGA1994BABIAKPOLSKA
43KAMOLA WOJCIECH1990TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
44KATANA KATARZYNA1974PRUSZKOWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
45KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA1996TORUŃGANG BENGIEPOLSKA
46KLIMKIEWICZ MAGDALENA1995WŁOCŁAWEKPOLSKA
47KODYMOWSKA MAŁGORZATA1975SZPETAL GÓRNYANWIL TEAMPOLSKA
48KOŁAKOWSKI SZYMON1994NOWA WIEŚPOLSKA
49KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
50KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
51KOTLAREK KAMIL1994INOWROCŁAWSOHBI TEAMPOLSKA
52KOWALCZYK MARCIN1982RASZYNPOLSKA
53KRÓL PIOTR1977TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
54KRYSZEWSKI PIOTR1994TORUŃPOLSKA
55KUCHARSKA DOROTA1983CHEŁMŻAKUCHARSCYPOLSKA
56KURPIŃSKI KRZYSZTOF1984WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
57KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
58KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
59KWEIAT IZABELLA1983TORUŃISSSKAPOLSKA
60KWIAT IZABELLA1983TORUŃISSSKAPOLSKA
61KWIATKOWSKA EMILIA2003TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
62KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
63LIPIŃSKI MATEUSZ1999SŁUPSKMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
64ŁABENDA SZYMON1990BYDGOSZCZAPATORPOLSKA
65ŁENSKI DARIUSZ1968TORUŃBUSHIDOPOLSKA
66ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWY 10POLSKA
67ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
68ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
69ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
70ŁOWKAJTIS DOMINIKA1983TORUŃPOLSKA
71MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
72MAKIEJEW EWELINA1991TORUŃPOLSKA
73MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
74MALINOWSKI ADAM1983TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
75MAŁYSZA MAŁGORZATA1982LUBICZPOLSKA
76MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
77MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
78MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
79MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
80MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
81MANDRA MARCIN1980TORUŃAPATORPOLSKA
82MARCHLIK MATEUSZ1998TORUŃPOLSKA
83MARTYNA MARZENA1974TORUŃPOLSKA
84MARUSZAK MACIEJ1972TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
85MATECKI MICHAL1999ŁYSOMICEPOLSKA
86MATLAK DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
87MEY BARBARA1981TORUŃPOLSKA
88MIKOLAJCZAK KATARZYNA1979TORUŃPOLSKA
89MIKOŁAJSKI DAWID1976TORUŃPOLSKA
90MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEPOLSKA
91MORDASIEWICZ ARKADIUSZ1982TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
92NOWAKOWSKA WERONIKA1999TORUŃPOLSKA
93OBARA PRZEMYSŁAW1995PŁOCKZABIEGANIDOBROWOLSCY.PLPOLSKA
94OLEWINSKA AGNIESZKA1980TORUŃPOLSKA
95ORDZA KATARZYNA2000TUCHOLAPOLSKA
96ORDZA WŁODZIMIERZ1968TUCHOLAPOLSKA
97OSTROWSKA DARIA1991TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
98PACUK DARIUSZ1969TORUŃSP 17 TORUŃPOLSKA
99PACUK JOANNA1981TORUŃSP 17 TORUŃPOLSKA
100PARZYSZEK NATALIA1996ZAKRZEWKOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
101PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
102PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
103PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
104PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
105PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
106PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
107RASZCZYK NEL1998TORUŃPOLAND
108RATOWSKA EMILIA1988OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
109REŁOWICZ MARTA1988TORUŃPOLSKA
110ROGIEWICZ KRZYSZTOF1988CIECHOCINEKANWIL TEAMPOLSKA
111ROGOWSKA JULIA2000TORUŃPOLSKA
112RUMINSKA MARIA1967WŁOCŁAWEKRAZEMPOLSKA
113RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
114SAMPSON JOANNA1978TORUNPOLSKA
115SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZREEBOKRUNCREW BYDGOSZCZPOLSKA
116SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
117STRANC JACEK1967TORUNBYD-1POLSKA
118STRZAŁKOWSKA EWELINA1990TORUŃPOLSKA
119SUDOŁ TOMASZ1973OBROWOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
120SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYFIT LARWY TEAMPOLSKA
121SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
122SZULTKA MAGDALENA1990CHOJNICEPOLSKA
123SZYMAŃSKI TOMASZ1983TORUŃPOLSKA
124TETLOCH ARKADIUSZ1989TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
125TOCZKO MAGDA1985MŁYNIECPOLSKA
126TRAWNIK DAWID1990BYDGOSZCZDD666POLSKA
127TYBLEWSKA SANDRA1995KALISZPOLSKA
128URBAŃSKI MARCIN1981TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
129WAJDA BARTOSZ1979PAPOWO BISKUPIEOSP PAPOWO BISKUPIEPOLSKA
130WAŚKIEICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
131WAŚKIEWICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
132WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOPOLSKA
133WĄŻ SŁAWOMIR1972GRĘBOCINGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
134WEŁNOWSKA ANETA1979GRONOWOPOLSKA
135WEŁNOWSKI JAKUB2000GRONOWOPOLSKA
136WHITEHOUSE REG1949FULBOURNENGLAND
137WIESE KAROLINA1999TORUŃPOLSKA
138WINIECKA DOROTA1974ROJEWOPOLSKA
139WISIŃSKI MACIEJ1995BRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA
140WIŚNIEWSKA EWA1968ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
141WIŚNIEWSKA IWONA1977OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
142WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUŃPOLSKA
143WIŚNIEWSKI TOMASZ1982TORUŃAPATORPOLSKA
144WIŚNIEWSKI WIESŁAW1965ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
145WITKOWSKA KATARZYNA1980TORUŃPOLSKA
146WOŹNIAK AGATA1993TORUŃPOLSKA
147WÓJCIK ANNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
148WÓJCIK TOMASZ1971BYDGOSZCZPOLSKA
149WRÓBLEWSKI DAWID1988TORUŃPOLSKA
150WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
151ZABŁOCKI MATEUSZ1991TORUŃPOLSKA
152ZAGUŁA ANDRZEJ1996LULKOWOSOHBI TEAMPOLSKA
153ZAREMBA ALEKSANDRA1971PIGŻAPOLSKA
154ZGLINICKI MARCIN1987CZERNIKOWOUSMPOLSKA
155ZIELIŃSKA IZABELA1991TORUŃPOLSKA
156ZYCH DANIEL1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
157ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
158ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
159ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
160ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA
161ŻUK MARTA1978TORUŃZIELONY KONCEPT / NATURNIAPOLSKA