System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2020!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANUSZEWSKA MONIKA1987RYPINPOLSKA
2BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
3BALCERZA-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA1980MARKIPOLSKA
4BARTKOWSKI MIROSŁAW1965TORUŃBRATKI KOLARZEPOLSKA
5BARTNICKI KAROL1988TORUŃJUST5POLSKA
6BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
7BERENT WIIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
8BERENT WIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
9BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ1968ŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEPOLSKA
10BOROS WOJCIECH1989RYPINŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
11BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOLSKA
12BUCZKOWSKI ANDRZEJ1992TORUŃPOLSKA
13BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ1983WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
14BURDACH ROBERT1979ŁUBIANKAPOLSKA
15CECHOWSKI MARCIN1984TORUŃHENDRIKSONPOLSKA
16CHARCHUŁA MATEUSZ1992GRĘBOCINFIREFIGHTERPOLSKA
17CHOJNACKI JACEK1979TORUŃSTREET PANTHERSPOLSKA
18CHOJNACKI WOJCIECH1982TORUŃPOLSKA
19CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
20CHYŁA DAWID1984LUBICZ GÓRNYPOLSKA
21CŁAPA SEBASTIAN1978ZGIERZPOLSKA
22CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
23CZECHOWSKI DAWID1990BARUCHOWOPOLSKA
24CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
25DANKOWSKA AGNIESZKA1988TORUŃPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
26DĄBROWSKI LESZEK1977WĄBRZEZNOPOLSKA
27DDEMSKI ARKADIUSZ1972TORUŃPOLSKA
28DERESZ MARIUSZ1977TORUŃPOLSKA
29DOLATA ŁUKASZ1979STRZELCE GÓRNEPOLSKA
30DORAU ADAM1974TORUŃPOLSKA
31DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃPOLSKA
32DUNAJSKI PAWEŁ1991TORUŃAPATORPOLSKA
33DYBOWSKI DOMINIK1990BYDGOSZCZPUAPOLSKA
34DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
35FIDEREWICZ KATARZYNA1983SILNOPOLSKA
36FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
37FIJAŁ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
38FINC PAULINA1993WYMYSŁOWOBBKTSPOLSKA
39FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
40FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
41FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
42GAJDOWSKI TOMASZ1989TORUŃPOLSKA
43GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃPOLSKA
44GŁADYSZ ALEKSANDRA1997TORUŃGLADYSZKIPOLSKA
45GODLEWSKA JACE1965KARBOWOSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA
46GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
47GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
48GÓRECZNY KAROL1986KIKÓŁ12BZPOLSKA
49GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUNPOLSKA
50GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
51GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINTEAM RYPINPOLSKA
52GUMOWSKI JACEK1958TORUŃGUMISIEPOLSKA
53GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
54GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
55GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWO 62APOLSKA
56GWIZDALSKI KRZYSZTOF1974TORUŃAPATORPOLSKA
57HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
58HERZBERG PRZEMYSŁAW1988TORUŃPOLSKA
59JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
60JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
61JANKOWSKA KATARZYNA1965ROGOWOPOLSKA
62JARMOSZEWICZ LUKASZ1973TORUNPOLSKA
63JARZEŃSKI JAKUB1992POZNAŃPOLSKA
64JASKOWSKA-PAWSKA DANUTA1973CHEŁMŻAPAWSKI TEAMPOLSKA
65JASKÓLSKI DARIUSZ1973TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
66JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
67JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
68JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
69JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
70JETKE AGNIESZKA1979WŁADYSŁAWOWOBIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
71JÓZEFOWICZ MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
72KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZVZPOLSKA
73KACZOROWSKA MAGDA1981TORUŃPOLSKA
74KACZOROWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
75KAPUŚCIŃSKI MARCIN1993LUBRANIECPOLSKA
76KARŁOWICZ IWONA1977KSIĄŻKIPOLSKA
77KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
78KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
79KARWOWSKI MICHAŁ1994TORUŃPOLSKA
80KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ1976INOWROCŁAWPOLSKA
81KIJEWSKI ADRIAN1985RYPINLFC.PLPOLSKA
82KŁOSOWSKI DAWID1993WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
83KOBUSIŃSKI MACIEJ1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
84KOD KAT1976TYCHYPOLSKA
85KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERSPOLSKA
86KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
87KOŚCIŃSKI KRZYSZTOF1968WĄBRZEŹNOPOLSKA
88KOWALCZYK MONIKA1986WARSZAWAPOLSKA
89KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWOPOLSKA
90KOZŁOWSKA ZUZANNA1996TORUŃPOLSKA
91KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
92KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
93KRÓL KRZYSZTOF1987TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
94KRUK NATALIA1989TORUŃPOLSKA
95KUCZMARSKA PAULINA1989RYPINPAŁKAPOLSKA
96KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPOLSKA
97KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
98KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
99LAKS SŁAWOMIR1971TORUŃPOLSKA
100LASKOWSKI JAROSLAW1975MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
101LEWANDOWSKI DARIUSZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
102LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYBBKTSPOLSKA
103LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
104LEWANDOWSKI TOMASZ1973GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
105ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOPOLSKA
106ŁUCZAK JANUSZ1968ŁÓDŹPOLSKA
107MACIERZYŃSKI MIROSŁAW1949TORUŃPOLSKA
108MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
109MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
110MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
111MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
112MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
113MICHALCZEWSKI PIOTR1995TORUŃPOLSKA
114MICHALSKA MARTYNA1995WŁOCŁAWEKPOLSKA
115MILEWSKI PRZEMYSŁAW1979WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
116MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
117MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
118MORCZYŃSKA GABRIELA1958GRUPAPOLSKA
119MOŚCICKA ILONA1985TORUŃPOLSKA
120MUSZYŃSKA PAULINA1988GRUDZIĄDZPOLSKA
121MUZALEWSKI RADISLAW1963TORUNMAMAMIAPOLSKA
122NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
123NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
124NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
125NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
126NAWROCKA BOGUMIŁA1975CHOJNICEPOLSKA
127NOWAK GRZEGORZ1983ŻUROMINBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
128NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
129NOWICKI SŁAWEK1979BYDGOSZCZPOLSKA
130OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
131OPARA ADRIANA1976WARSZAWAANIELSKA _BIEGAPOLSKA
132ORZECHOWSKA MAGDA1991ŻMIJEWKOPOLSKA
133OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
134OSOWSKI RAFAŁ1977BRODNICAPOLSKA
135OSTROWSKA AGNIESZKA1983ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLSKA
136PAWŁOWSKI MARCIN1979WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
137PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
138PRZYZIÓŁKOWSKA EWA1966TORUŃPOLSKA
139PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOLSKA
140REGINA PYDYN1962ZŁOTÓWPOLSKA
141RESZKOWSKA BARBARA1984CZERNIKOWOMANIO TEAMPOLSKA
142RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃMANIO TEAMPOLSKA
143ROCZEŃ TOMASZ1976ZŁAWIEŚ MAŁAMORSY Z ZALESIAPOLSKA
144ROSIŃSKA ANNA1979MALA NIESZAWKAPOLSKA
145RÓG MATEUSZ2003GNIEWKOWOPOLSKA
146RÓŻAŃSKA MAGDALENA1983TORUŃPOLSKA
147RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
148RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWORUN FORESTPOLSKA
149RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAPOLSKA
150RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLSKA
151RZODKIEWICZ MACIEJ1983TORUŃPZWPOLSKA
152SADOWSKA KLAUDIA1998TORUŃPOLSKA
153SANDOMIERSKI JANUSZ1970TORUŃPOLSKA
154SAVIK ILONA2001TORUŃPOLSKA
155SKARBOWSKI ŁUKASZ1986GOLUB-DOBRZYŃŻUROMINPOLSKA
156SKARŻYŃSKI WOJCIECH1978TORUŃPOLSKA
157SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
158SOBCZAK ANDRZEJ1967TORUŃPOLSKA
159SOBOCIŃSKI MARCIN1978TORUŃPOLSKA
160SOWA-OKRASA SYLWIA1977GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
161STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
162STAŃCZAK PAWEŁ1980TORUŃPOLSKA
163STOKŁOSA MAŁGORZATA1983TORUŃDRUŻYNA BEZ PIERŚCIENIAPOLSKA
164STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
165SWICARZ MONIKA1976PŁOCKPOLSKA
166SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOLSKA
167SZABUNIO JAN1948TORUŃSM "KOPERNIK" TORUŃPOLSKA
168SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
169SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
170SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
171ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA1972GRUPAPOLSKA
172TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
173TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
174TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
175TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
176TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃMTLPOLSKA
177TROKOWSKI MARCIN1975TORUŃPOLSKA
178TUMIŁOWICZ JERZY1951KWIDZYNPOLSKA
179TUSCH MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
180ULANOWSKA KATARZYNA1979GLOGOWOSOHBIPOLSKA
181URBAŃSKI ADRIAN1995TORUŃPOLSKA
182WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
183WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPOLSKA
184WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
185WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
186WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988LUBICZ GÓRNYMARIMPEXPOLSKA
187WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
188WICHTOWSKA AGNIESZKA1989TORUŃPOLSKA
189WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOLSKA
190WILCZYŃSKA KAMILA1981TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
191WITCZAK MARCIN1982TOMNICEWITCZAKIPOLSKA
192WITKOWSKI WOJCIECH1969TORUŃPOLSKA
193WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
194WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
195WOJTOWICZ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
196WOŹNIAK GRZEGORZ1985KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLSKA
197WYBRANIEC ANETA1984TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
198WYKA WOJCIECH1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
199WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
200ZABORNY PIOTR1981NOWA WIEŚ8K-P BOTPOLSKA
201ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
202ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
203ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
204ZWIERZYKOWSKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
205ŻABIŃSKA IZABELA1975WARSZAWAPOLSKA
206ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃSPCPOLSKA
207ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
208ŻUK MARCIN1975TORUŃZIELONY KONCEPTPOLSKA
209ŻURAWSKA PAULINA1995TORUŃGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APTACY PATRYK1996BIAŁOŚLIWIEŻABKAPOLSKA
2BAJMLER ANNA1975TORINPOLSKA
3BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
4BANASZEK MALGORZATA1996TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
5BARSZCZEWSKI MICHAŁ1991TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
6BARTOSIEWICZ MICHAŁ1977TORUŃPOLSKA
7BERING JAKUB1994TORUŃPOLSKA
8BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
9CELMER KAROL2001WROCKIZS KOWALEWOPOLSKA
10CZAJKOWSKI MATEUSZ2001DĘBOWA ŁĄKAZS KOWALEWOPOLSKA
11CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ8 KPBOTPOLSKA
12DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8KPBOTPOLSKA
13DUBROWNIK ŁUKASZ1982OSIEK NAD WISŁĄSOHBI TEAMPOLSKA
14DZIEMIDOWICZ BARTOSZ1972LONDONSUPER GIRONUK
15FEDEK ADAM1975TORUŃFEDEK TEAMPOLSKA
16FOT IWONA1978GDAŃSKINVICTA POWER TEAMPOLSKA
17GALICKI JAROSŁAW1970INOWROCŁAWWKU INOWROCŁAWPOLSKA
18GAURA HENRYK1982TORUŃPOLSKA
19GÓRSKA JUSTYNA1986INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
20JAGIELSKI PRZEMYSŁAW1988ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
21JANKOWSKA MONIKA1986ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
22KAMIŃSKA AMANDA1997TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
23KATANA KATARZYNA1974PRUSZKOWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
24KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA1996TORUŃGANG BENGIEPOLSKA
25KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
26KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
27KOTLAREK KAMIL1994INOWROCŁAWSOHBI TEAMPOLSKA
28KOWALCZYK MARCIN1982RASZYNPOLSKA
29KRYSZEWSKI PIOTR1994TORUŃPOLSKA
30KUCHARSKA DOROTA1983CHEŁMŻAKUCHARSCYPOLSKA
31KURPIŃSKI KRZYSZTOF1984WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
32KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
33KWIATKOWSKA EMILIA2003TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
34KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
35ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWY 10POLSKA
36ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
37ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
38ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
39ŁOWKAJTIS DOMINIKA1983TORUŃPOLSKA
40MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
41MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
42MAŁYSZA MAŁGORZATA1982LUBICZPOLSKA
43MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
44MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
45MARCHLIK MATEUSZ1998TORUŃPOLSKA
46MARTYNA MARZENA1974TORUŃPOLSKA
47MATECKI MICHAL1999ŁYSOMICEPOLSKA
48MATLAK DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
49MEY BARBARA1981TORUŃPOLSKA
50MIKOLAJCZAK KATARZYNA1979TORUŃPOLSKA
51MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEPOLSKA
52MORDASIEWICZ ARKADIUSZ1982TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
53OLEWINSKA AGNIESZKA1980TORUŃPOLSKA
54RASZCZYK NEL1998TORUŃPOLAND
55RATOWSKA EMILIA1988OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
56REŁOWICZ MARTA1988TORUŃPOLSKA
57ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
58RUMINSKA MARIA1967WŁOCŁAWEKRAZEMPOLSKA
59RUMIŃSKI PIOTR1995TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
60RUMIŃSKI SŁAWOMIR1995TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
61SAMBORSKA MALGORZATA1983TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
62SAMPSON JOANNA1978TORUNPOLSKA
63SITNIEWSKA ANNA1969TORUŃPOLSKA
64SITNIEWSKI GRZEGORZ1966TORUŃPOLSKA
65SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYFIT LARWY TEAMPOLSKA
66SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
67SZULTKA MAGDALENA1990CHOJNICEPOLSKA
68SZYMAŃSKI TOMASZ1983TORUŃPOLSKA
69TETLOCH ARKADIUSZ1989TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
70TOCZKO MAGDA1985MŁYNIECPOLSKA
71WAŚKIEICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
72WAŚKIEWICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
73WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOPOLSKA
74WIESE KAROLINA1999TORUŃPOLSKA
75WILCZYŃSKA KAMILA1981TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
76WINIECKA DOROTA1974ROJEWOPOLSKA
77WISIŃSKI MACIEJ1995BRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA
78WIŚNIEWSKA EWA1968ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
79WIŚNIEWSKA IWONA1977OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
80WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUŃPOLSKA
81WIŚNIEWSKI WIESŁAW1965ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
82WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
83ZABŁOCKI MATEUSZ1991TORUŃPOLSKA
84ZAGUŁA ANDRZEJ1996LULKOWOSOHBI TEAMPOLSKA
85ZAREMBA ALEKSANDRA1971PIGŻAPOLSKA
86ZIELIŃSKA IZABELA1991TORUŃPOLSKA
87ZYCH DANIEL1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
88ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
89ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA