System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Kraśnik 2020

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.08.2020

Sprint (0,75 km / 20 km / 5 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK MARCIN1975KRAŚNIK23 TEAMPOLSKA
2ANTOSZ MATEUSZ1994LUBACZÓWPOLSKA
3ANTOSZ MATEUSZ1994LUBACZÓWPOLSKA
4BANAŚ ŁUKASZ1983RZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
5BOROWIECKI JAKUB2004NOWA DĘBAPOLSKA
6BRZUSZEK PRZEMEK1998RYKIBIEGUSIEM.PLPOLSKA
7CELEJ JAROSLAW1984LATOWICZREGINA VITAEPOLSKA
8CIECHOŃSKI ROBERT1975LUBLINUKS AKTYWNI LUBLINPOLSKA
9CZARNOTA BARTŁOMIEJ1973BOGUCHWAŁAGB SPORTPOLSKA
10DABROWSKI MATEUSZ1989STARACHOWICEPIMPPOLSKA
11DRĄG ŁUKASZ1988GOŚCIERADÓWDRĄGPOLSKA
12DUDEK ŁUKASZ1979LUBLINLKKGPOLSKA
13FLIEGER PATRYK1987OŚWIĘCIMMASTER-BRUK TEAMPOLSKA
14GOZDEK AGNIESZKA1983LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
15GRĄDEK DARIUSZ1967KRAŚNIKTRIATHLON KRAŚNIK TEAMPOLSKA
16HILLER JERZY1947LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
17JATA MARTA1981LUBLINWW TEAMPOLSKA
18KOTYŁA ADAM1970LUBLINPORTUGALIA
19KRZYSIAK PRZEMYSŁAW1987LUBLINPOLAND
20KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANE/BIEGUSIEM.PLPOLSKA
21KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
22LIPCZYŃSKI OLAF1979LUBLIN#RUNFORSMILEPOLSKA
23ŁUCZKIEWICZ KAMIL1987LUBLINVORTUNE EQUITYPOLSKA
24MAKOWSKI MARIUSZ1970LUBLINPOLSKA
25MARCINEK KRZYSZTOF1980LUBLINPZU SPORT TEAMPOLSKA
26MICHALEC WOJCIECH1965RADOMPOLSKA
27MICHOTA ANDRZEJ1973KRAŚNIKPOLSKA
28MROZEK ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
29MROZEK ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIMPOLSKA
30NIESPODZIEWAŃSKI HUBERT1970BILGORAJPOLSKA
31OBYDŹ MICHAŁ1996KRAŚNIKPOLSKA
32OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTÓWPOLSKA
33OPOKA RADOSŁAW1977LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
34PAJĄK PIOTR2004BUSKO-ZDRÓJPAJAK TRI TEAMPOLSKA
35POLIT ADRIAN1997OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
36PROSZOWSKI PIOTR1972JASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
37PRYGOŃ KATARZYNA1978LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
38PRZECH-FUS AGNIESZKA1967LUBLINWW TEAMPOLSKA
39RAINER KRZYSZTOF1975PYSZNICAACS-STALPOLSKA
40RUDNIK ARTUR1978PIOTROWICE WIELKIEKWPPOLSKA
41SAWICZ TOMASZ1983LUBLINLUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPOLSKA
42SOROCZYŃSKI PIOTR1985LUBLINNIE MA LETKOPOLSKA
43STASIAK JUSTYNA1980GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLSKA
44SULIKOWSKI PAWEŁ1990CHELMPOLSKA
45SYTA MAGDALENA1981SANDOMIERZPOLSKA
46SZYDŁOWSKI RAFAŁ1988LUBLINPOWER TRAININGPOLSKA
47SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW1986KOŃSKIESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICEPOLSKA
48SZYMAŃSKI RADOSŁAW1981JANOW LUBELSKIBIKE CLUB JANÓW LUBELSKIPOLAND
49TRACZUK JUSTYNA1986CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATLHLONUPOLSKA
50TRAFISZ KATARZYNA1982LUBLINŻYWIENIOWY GPSPOLSKA
51WARSKI PAWEŁ1990KRAKÓWDELTAPOLSKA
52WASIL KONRAD1987ŁĘCZNAPOLSKA
53WOJCIUK ADAM1981LUBLINPOLSKA
54WOŁOSOWICZ NATALIA1979BIAŁA PODLASKAPOLSKA
55WRONA ANDRZEJ1959LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
56ZABIEGALOWSKI JERZY1959WILGASOJO WILGAPOLSKA
57ZIELIŃSKI PIOTR1992LUBLINPOLSKA
58ZWIERZAŃSKI PAWEŁ1976LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
59ŻOŁĄDEK JUSTYNA1977SUCHEDNIÔWWTÓRPOL TRIATHLON TEAMPOLSKA

Olimpijski (1,5 km / 40 km / 10 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK MARCIN1975KRAŚNIK23 TEAMPOLSKA
2BALUK MIROSLAW1985CHELMTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
3BIERNACKI PAWEŁ1974BIŁGORAJTORNADO PAWLICHYPOLSKA
4BUJKO TOMASZ1984WIELGOLASTRIATHLON SIEDLCE CLUBPOLSKA
5BYJOŚ MACIEJ1986PUŁAWYSPORTOWE PUŁAWYPOLSKA
6CELEJ JAROSŁAW1974LATOWICZREGINA VITAEPOLSKA
7CHMIELEWSKA BOŻENA1967SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLSKA
8CHMIELEWSKA BOŻENA1967SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLSKA
9CYBULSKA DOMINIKA1975LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA
10CYBULSKI PIOTR1975LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
11FLIEGER PATRYK1987OŚWIĘCIMMASTER-BRUK TEAMPOLSKA
12FRANKOWSKA-CZWAKIEL MAŁGORZATA1976PRZEMYŚLPOLSKA
13GÓRA BARTOSZ1991ZAMOŚĆPOLSKA
14GRAJ ARKADIUSZ1986ŚWIDNIKPOLSKA
15GROCHOWSKI ŁUKASZ1991LUBLINPOLSKA
16JASIŃSKI KRZYSZTOF1980LUBLINGRUBE KORZENIEPOLSKA
17JUSZCZAK MATEUSZ1996ŁOMAZYKB BIAŁA BIEGAPOLSKA
18KARASIŃSKI RADEK1979TARNOBRZEGKARAŚTEAMPOLSKA
19KOMOROWSKA OLGA1992WARSZAWAPOLSKA
20LASKOWSKI MICHAŁ1982WARSZAWAPOLSKA
21LATUSZKIEWICZ TOMASZ1975LUBLINPOLSKA
22MAKOWSKI MARIUSZ1970PÓLKOARTMARPOLSKA
23MICHALEC WOJCIECH1965RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
24MIKOŁAJCZUK JAREK1967MIĘDZYRZEC PODLASKIPOLSKA
25PIÓRKOWSKI MARIUSZ1974MIŃSK MAZOWIECKISZKOŁA PŁYWANIA DELFIN MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
26PITURA ELIZA1976LUBLINSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
27PLISZKA SYLWESTER1984BIAŁY ŁUGPOLSKA
28POLSKI ADRIAN1992LUBLINSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
29SANECKI ROBERT1977GORZYCESPRINT GORZYCEPOLSKA
30SIEROŃ JACEK1965SAMDOMIERZTSA/MOSIR SANDOMIERZPOLSKA
31SIEROŃ JACEK1965SAMDOMIERZTSA/MOSIR SANDOMIERZPOLSKA
32SIKORA ANDRZEJ1961LUBLINPOLSKA
33SMAGA KRZYSZTOF1970BORZECHÓWPOLSKA
34SOBOTKA BARTOSZ1980LUBLINPOLSKA
35STAFIEJ FILIP1976LEGIONOWOTRIYO Z LEGIOPOLSKA
36STASIAK KRZYSZTOF1980GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLSKA
37STOPA BARTOSZ1989RZESZÓW-POLSKA
38STOPYRA PAULINA1986LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
39SZTONDER MARCIN1986CZĘSTOCHOWAPOLSKA
40TOŁUBIŃSKI MATEUSZ1990TURKAFIZJO-SPORT ŁĘCZNAPOLSKA
41TROJANOWSKI PIOTR1970RUDNIK NAD SANEMPOLSKA
42WOWTONIUK MARIUSZ1978BIELSK PODLASKITIM MAŁEGOPOLSKA
43ZIĘBA MATEUSZ1984ŚWILCZAPOLSKA
44ŻUKOWSKA BASIA1968LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA