System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20.06.2020

V Kraśnik Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK ARTUR1980KRAŚNIKERKADO RT KRAŚNIKPOLSKA
2ANTOŃCZAK MAREK1982ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAPOLSKA
3ARMACIŃSKA EDYTA1990SOSNOWICAPOLSKA
4BELOWSKI LESZEK1953PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLSKA
5BERNAŚ DARIUSZ1976BIŁGORAJBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILPOLSKA
6BIŻEK PIOTR1978MODLIBORZYCESPRINTPOLSKA
7BOJARSKI GRZEGORZ1982PIASKIWOTPOLSKA
8BRZUSZEK KATARZYNA1983TERESINTEAM TERESINPOLSKA
9BRZUSZEK PRZEMEK1998RYKIBIEHUSIEM.PLPOLSKA
10BRZYSKI PIOTR1977STALOWA WOLAPOLSKA
11CIECHANOWICZ PAWEŁ1979PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLSKA
12CZARNACKA KAROLINA1984LUBLINPOLSKA
13CZARNECKI KAMIL1981SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
14DĘBNIAK LESZEK1968KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
15DĘBNIAK LESZEK1968KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
16DĘBSKA KATARZYNA1978LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
17DŁUGOSZ ZBYSZEK1977BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
18DOLEGA DAREK1966RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
19DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
20DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
21DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
22DZIEDZIC ANDRZEJ1967DĄBROWA TARNOWSKAPOLSKA
23FOLTYN ULA1975LUDWINŁĘCZNA BIEGAPOLSKA
24GLINA SYLWESTER1983CHEŁMPOLSKA
25GNIADEK MARCIN1981RYKIPOLSKA
26GOŁOFIT ANETA1981LUBLINPOLSKA
27GÓRSKI TOMASZ1988KRAŚNIKPOLSKA
28GRYGLICKI JAROSŁAW1698FIRLEJPOLSKA
29GRZESIK JOLANTA1971TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
30IŻEWSKI SYLWESTER1988ŚWIDNIK K LUBLINAPOLSKA
31JABŁOŃSKA MONIKA1981KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
32JACEK ANDRZEJ1953ZAMOŚĆPOLSKA
33JAROLIK JAROSŁAW1975CHEŁMPOLSKA
34JAROSŁAW JAROSŁAW1975CHEŁMPOLSKA
35JÓŹWIK MAREK1974RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
36JÓŹWIK MAREK1974RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
37KABAT DANIEL1983STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
38KACPRZAK BEATA1982LUBACZÓWBIEGOMANIA LUBACZÓWPOLSKA
39KANIOWSKI PIOTR1984LUBLINPOLSKA
40KLIN MARIUSZ1979CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLSKA
41KLUBIŃSKI MARIUSZ1991LUBLINPOLSKA
42KLUCH JACEK1969JAKUBOWICE KONIŃSKIEPOLSKA
43KLUCH JACEK1969JAKUBOWICE KONIŃSKIEELPIEPOLSKA
44KOŁODZIEJ MAŁGORZATA1962KRAŚNIKWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
45KOPER BARTŁOMIEJ1978TOMASZÓW LUBELSKITOMASZEWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
46KOPER RENATA1981TOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA
47KOPER RENATA1981TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
48KORNACKA MAGDALENA1975LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLAND
49KOWALCZUK DARIUSZ1985LUBLINALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONPOLSKA
50KOWALCZUK DARIUSZ1985LUBLINALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONPOLSKA
51KRASOŃ ŁUKASZ1990TARNOBRZEGPOLSKA
52KRUPA PAWEŁ1979AGATÓWKASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
53KUDŁAK PAWEŁ1988KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA
54KUDŁO AGNIESZKA1974LUBARTÓWPOLSKA
55LEBOWA MARIAN1964KRASNIKPOLSKA
56LESIAKOWSKI JACEK1971NISKOPLANETA NISKOPOLSKA
57MACHOŚ MARIUSZ1973TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
58MACIEJKO MAGDALENA1989BODZECHÓWOSTROBIECPOLSKA
59MACKIEWICZ WOJCIECH1974WARSZAWALACKOWAPOLSKA
60MAJGIER WOJCIECH1985LUBLINCROSSFIT Z16POLSKA
61MALINOWSKI TOMASZ1981KRAŚNIKPOLSKA
62MARKOWICZ WOJCIECH1985NISKOSPEED SQUADPOLSKA
63MARUCHA TOMASZ1985KRASNYSTAWDRUŻYNA ŻPOLSKA
64MAZUREK MATEUSZ1989NIEDRZWICA DUŻAPOLSKA
65MĄCZKA MAŁGORZATA1974KRAKÓWPOLSKA
66MICHOTA ANDRZEJ1973KRAŚNIKPOLSKA
67MICHOTA BARBARA1978KRAŚNIKPOLSKA
68MIERZWA ADAM1969ZABRZEPOLSKA
69MORAWSKA LIDIA1975ADAMÓWTOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
70OLCZAK WITOLD1961WARSZAWAUMCS BIEGAPOLSKA
71ORŁOWSKI ANDRZEJ1990LUBARTÓWPOLSKA
72ORZEŁ WOJCIECH1975WARSZAWALECĘ BO CHCEPOLSKA
73OSIAK ARTUR1988GOŁĄBBIEGIEM.PLPOLSKA
74PAZOWSKI WIESŁAW1957WIELKIE OCZYPOLSKA
75PIETRAS GRZEGORZ1984TRZYDNIK DUŻYPOLSKA
76PIETRAS GRZEGORZ1984WĘGLINEK (GMINA: TRZYDNIK DUŻY)POLSKA
77PIETRAS RYSZARD1972LUBLINSTAY INSANE/BIEGAM Z ABSPOLSKA
78PIETRASZEK MIROSŁAW1971KONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA
79PIETROŃ PAWEŁ1981KRAŚNIKPOLSKA
80PIETRZYK ZBIGNIEW1969KĘPA BORZECHOWSKABEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄPOLSKA
81PIĘTAS TOMASZ1975KALINÓWKAPOLSKA
82POLSKI DARIUSZ1966LUBLINPOLSKA
83POPŁAWSKI KRYSTIAN1990KRAŚNIKRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
84PROCNAL AGNIESZKA1982HRUBIESZÓWPOLSKA
85PROKOP MAREK1971NIEMCEPOLSKA
86RUMIŃSKA ŻANETA1975BEŁŻYCEPOLSKA
87RYBAK MARIUSZ1986PIASECZNOPOLSKA
88RYCEK PIOTR1980LUBLINPOLSKA
89RYŃ-SOBALA RENATA1976WILLOŁAZRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
90RYŃ-SOBALA RENATA1976WILKOŁAZRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
91SABEŁ MARTA1978URZĘDÓWKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
92SADOWSKI PIOTR1973URZĘDÓWPOLSKA
93SAJDAK BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWBYLE DOBIECPOLSKA
94SAMOLEJ MARIUSZ1973KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
95SMYK MAŁGORZATA1981GORZKÓW ODADAPOLSKA
96SMYK MAŁGORZATA1981GORZKÓWPOLSKA
97SMYK ŁUKASZ1980GORZKÓWPOLSKA
98SOCHA ROBERT1986SIEDLISZCZE/SZCZEBRZESZYNPOLSKA
99SOŁTYS KRZYSZTOF1985KRAŚNIKPOLSKA
100SONDEJ WIESŁAW1962RZESZÓWIRONMANPOLSKA
101SURDACKA EWA1969KRAŚNIKPOLSKA
102SUSKI RADOSŁAW1967LUBLINPOLSKA
103SZCZEPANIAK AGNIESZKA1978LUBARTÓWPOLSKA
104WALENCIK MAREK1955PIONKIPOLSKA
105WALKOWIAK PAWEŁ1992WRZOSÓWAKTYWNE BORKIPOLSKA
106WARDA MARCIN1980DĘBLINPOLSKA
107WAWRZYNIAK DAMIAN1984RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLSKA
108WENERSKI WOJCIECH1950LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
109WIELGUS KRZYSZTOF1983KRAŚNIKPOLSKA
110WIŚNIEWSKI MACIEJ1978LUBLINPOLSKA
111WIŚNIEWSKI MICHAŁ1984LUBLINCYRKONIOWA TEAM LUBLINPOLSKA
112WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
113WOJTOWICZ MAŁGORZATA1975TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
114WOŹNIAK MAREK1972LUBLINUMCS BIEGAPOLSKA
115WOŹNIAK MAREK1972LUBLINUMCS BIEGAPOLSKA
116WÓJCICKI MARCIN1977ŁĘCZNAŁĘCZNA BIEGA / SOLET RUNNING TEAMPOLSKA
117WÓJS GRZEGORZ1982STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
118WRONA ANDRZEJ1959LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
119ZABURKO MATEUSZ1985TOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA
120ZIELONKA ANDRZEJ1969RATAJENIE ZRZESZONYCHPOLSKA