System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20.06.2020

V Kraśnik Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK ARTUR1980KRAŚNIKERKADO RT KRAŚNIKPOLSKA
2BELOWSKI LESZEK1953PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLSKA
3BERNAŚ DARIUSZ1976BIŁGORAJBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILPOLSKA
4BRZUSZEK KATARZYNA1983TERESINTEAM TERESINPOLSKA
5BRZUSZEK PRZEMEK1998RYKIBIEHUSIEM.PLPOLSKA
6CIECHANOWICZ PAWEŁ1979PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPOLSKA
7CZARNACKA KAROLINA1984LUBLINPOLSKA
8DĘBNIAK LESZEK1968KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
9DĘBNIAK LESZEK1968KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
10DĘBSKA KATARZYNA1978LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
11DŁUGOSZ ZBYSZEK1977BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
12DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
13DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
14DROZD JERZY1955LUBLINLUBELAKYPOLSKA
15DZIEDZIC ANDRZEJ1967DĄBROWA TARNOWSKAPOLSKA
16FOLTYN ULA1975LUDWINŁĘCZNA BIEGAPOLSKA
17GLINA SYLWESTER1983CHEŁMPOLSKA
18GÓRSKI TOMASZ1988KRAŚNIKPOLSKA
19GRYGLICKI JAROSŁAW1698FIRLEJPOLSKA
20IŻEWSKI SYLWESTER1988ŚWIDNIK K LUBLINAPOLSKA
21JABŁOŃSKA MONIKA1981KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
22JACEK ANDRZEJ1953ZAMOŚĆPOLSKA
23JAROLIK JAROSŁAW1975CHEŁMPOLSKA
24JAROSŁAW JAROSŁAW1975CHEŁMPOLSKA
25KABAT DANIEL1983STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
26KACPRZAK BEATA1982LUBACZÓWBIEGOMANIA LUBACZÓWPOLSKA
27KLIN MARIUSZ1979CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLSKA
28KLUCH JACEK1969JAKUBOWICE KONIŃSKIEPOLSKA
29KOPER BARTŁOMIEJ1978TOMASZÓW LUBELSKITOMASZEWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
30KOPER RENATA1981TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
31KORNACKA MAGDALENA1975LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLAND
32KOWALCZUK DARIUSZ1985LUBLINALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONPOLSKA
33KOWALCZUK DARIUSZ1985LUBLINALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSIONPOLSKA
34KRASOŃ ŁUKASZ1990TARNOBRZEGPOLSKA
35KUDŁAK PAWEŁ1988KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA
36KUDŁO AGNIESZKA1974LUBARTÓWPOLSKA
37LEBOWA MARIAN1964KRASNIKPOLSKA
38LESIAKOWSKI JACEK1971NISKOPLANETA NISKOPOLSKA
39MACIEJKO MAGDALENA1989BODZECHÓWOSTROBIECPOLSKA
40MAJGIER WOJCIECH1985LUBLINCROSSFIT Z16POLSKA
41MARKOWICZ WOJCIECH1985NISKOSPEED SQUADPOLSKA
42MARUCHA TOMASZ1985KRASNYSTAWDRUŻYNA ŻPOLSKA
43MICHOTA ANDRZEJ1973KRAŚNIKPOLSKA
44MICHOTA BARBARA1978KRAŚNIKPOLSKA
45MORAWSKA LIDIA1975ADAMÓWTOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
46OSIAK ARTUR1988GOŁĄBBIEGIEM.PLPOLSKA
47PAZOWSKI WIESŁAW1957WIELKIE OCZYPOLSKA
48PIETRAS GRZEGORZ1984TRZYDNIK DUŻYPOLSKA
49PIETRAS RYSZARD1972LUBLINSTAY INSANE/BIEGAM Z ABSPOLSKA
50PIETRASZEK MIROSŁAW1971KONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA
51PIETROŃ PAWEŁ1981KRAŚNIKPOLSKA
52POLSKI DARIUSZ1966LUBLINPOLSKA
53POPŁAWSKI KRYSTIAN1990KRAŚNIKRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
54PROCNAL AGNIESZKA1982HRUBIESZÓWPOLSKA
55RUMIŃSKA ŻANETA1975BEŁŻYCEPOLSKA
56RYCEK PIOTR1980LUBLINPOLSKA
57RYŃ-SOBALA RENATA1976WILLOŁAZRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
58SABEŁ MARTA1978URZĘDÓWKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
59SADOWSKI PIOTR1973URZĘDÓWPOLSKA
60SAMOLEJ MARIUSZ1973KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOLSKA
61SANTAREK WOJCIECH1978SZCZECINPOLSKA
62SMYK MAŁGORZATA1981GORZKÓW ODADAPOLSKA
63SMYK MAŁGORZATA1981GORZKÓWPOLSKA
64SMYK ŁUKASZ1980GORZKÓWPOLSKA
65SOCHA ROBERT1986SIEDLISZCZE/SZCZEBRZESZYNPOLSKA
66SOŁTYS KRZYSZTOF1985KRAŚNIKPOLSKA
67SONDEJ WIESŁAW1962RZESZÓWIRONMANPOLSKA
68SURDACKA EWA1969KRAŚNIKPOLSKA
69SUSKI RADOSŁAW1967LUBLINPOLSKA
70SZCZEPANIAK AGNIESZKA1978LUBARTÓWPOLSKA
71WALKOWIAK PAWEŁ1992WRZOSÓWAKTYWNE BORKIPOLSKA
72WARDA MARCIN1980DĘBLINPOLSKA
73WAWRZYNIAK DAMIAN1984RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLSKA
74WENERSKI WOJCIECH1950LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
75WIELGUS KRZYSZTOF1983KRAŚNIKPOLSKA
76WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
77WOŹNIAK MAREK1972LUBLINUMCS BIEGAPOLSKA
78WÓJCICKI MARCIN1977ŁĘCZNAŁĘCZNA BIEGA / SOLET RUNNING TEAMPOLSKA
79WÓJS GRZEGORZ1982STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
80ZIELONKA ANDRZEJ1969RATAJENIE ZRZESZONYCHPOLSKA